Murat Satin jest piłkarzem występującym obecnie w WSG Tirol. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Murat Satin
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Murat Satin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Murat Satin wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.48, a skuteczność strzałów to 14,3%. Murat Satin oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Murat Satin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Murat Satin rozegrał w barwach WSG Tirolu w Bundeslidze (Austria) 8 meczów, w OFB-Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 501 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Czy Murat Satin ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Murat Satin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Murat Satin to zerwanie mięśnia z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 58 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Murat Satin?
Murat Satin ma na koncie 2 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 2. ligi Austrii — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Murat Satin?
Murat Satin najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Murat Satin?
Wycena 30-letniego Murat Satin według stanu na maj 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Murat Satin?
Murat Satin urodził się 30 sierpnia 1996 w Innsbruck w Austrii, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Murat Satin – statystyki
Szczegółowe statystyki Murat Satin w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział WSG Tirol. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Murat Satin
Murat Satin vs. inni
Atak
Obrona
Podania Murat Satin
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Murat Satin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Murat Satin wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.48, a skuteczność strzałów to 14,3%. Murat Satin oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Murat Satin – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Murat Satin w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Murat Satin
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Bundesliga (Austria), 8. kolejka
|
1:2 | 21' | 0 | 0 | – | |||
| 18.09 2026 |
Bundesliga (Austria), 7. kolejka
|
3:0 | 12' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2026 |
Bundesliga (Austria), 6. kolejka
|
2:2 | 13' | 1 | 0 | – | |||
| 02.09 2026 |
Bundesliga (Austria), 4. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 28.08 2026 |
Bundesliga (Austria), 5. kolejka
|
0:4 | 71' | 0 | 0 | – | |||
| 16.08 2026 |
Bundesliga (Austria), 3. kolejka
|
0:3 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 07.08 2026 |
Bundesliga (Austria), 2. kolejka
|
3:1 | 85' | 0 | 0 | – | |||
| 01.08 2026 |
Bundesliga (Austria), 1. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 24.07 2026 |
Puchar Austrii, 1/32 finału
|
0:6 | 74' | 0 | 0 | – | |||
| 16.05 2026 |
Bundesliga (Austria), play offy baraży o utrzymanie
|
0:3 | 25' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Murat Satin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Murat Satin rozegrał w barwach WSG Tirolu w Bundeslidze (Austria) 8 meczów, w OFB-Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 501 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Murat Satin – transfery
W trakcie kariery Murat Satin zmieniał klub 15 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
WSG Tirol 2026 – obecnie
-
Grazer AK 2024 – 2026
-
Schwarz-Weiß Bregenz 2023 – 2024
-
SK Vorwarts Steyr 2023 – 2023
-
Free Player 2022 – 2023

-
SV Ried 2020 – 2022
-
Wacker Innsbruck 2017 – 2020
-
FC Wacker Innsbruck Amateure 2017 – 2017

-
Hacettepe Spor 2015 – 2017

-
Genclerbirligi Ankara U21 2014 – 2015

-
AKA Tirol U19 2012 – 2014

-
AKA Tirol U16 2011 – 2012

-
AKA Tirol U15 2010 – 2011

-
Innsbrucker AC Youth 2008 – 2010

-
FC Wacker Innsbruck Youth 2006 – 2008

-
SSV Neustift Youth do 2006

Murat Satin – forma
W ostatnich 5 meczach Murat Satin zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,64. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Murat Satin 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.64 — wynik powyżej średniej ligowej (6.30).
W ostatnich 10 meczach Murat Satin 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (6.30).
W jakiej formie jest Murat Satin?
Murat Satin jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.64 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.48). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Murat Satin – kontuzje
W trakcie kariery Murat Satin zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 24 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Murat Satin
-
Uraz
13.09.24 – 03.10.24 (21 dni)
Grazer AK opuszczone: 3 mecze
-
Uraz barku
18.04.24 – 01.05.24 (14 dni)
Grazer AK opuszczone: 2 mecze
-
Zerwanie mięśnia
21.01.21 – 19.03.21 (58 dni)
SV Ried opuszczone: 9 meczów
-
Uraz
20.11.20 – 18.12.20 (29 dni)
SV Ried opuszczone: 4 mecze
-
Zerwanie więzozrostu
06.08.19 – 21.09.19 (47 dni)
Wacker Innsbruck opuszczone: 6 meczów
Czy Murat Satin ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Murat Satin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Murat Satin to zerwanie mięśnia z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 58 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Murat Satin – trofea
W trakcie kariery Murat Satin zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Murat Satin?
Murat Satin zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Grazerze AK — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Austrii — 2 razy.
Murat Satin – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Murat Satin wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Murat Satin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Murat Satin?
Wycena Murat Satin wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Murat Satin wyceniano na 350 tys. €, a najniżej na 0 €.