Forma w lidze
Austria Lustenau w tabeli
9. miejsce / 8 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 13 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
5:6 bramki
1,25 gola/mecz
1 pkt
6:9 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Austrii Lustenau
Wartość drużyny: 1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Austria | 22 | napastnik | 8 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Brazylia | 34 | obrońca | 8 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,32 średnia ocena | Austria | 22 | napastnik | 8 | 800 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 716 minut | Austria | 22 | obrońca | 8 | 350 tys. € |
Przewidywany skład Austrii Lustenau 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Austria Lustenau w tabeli Bundesligi (Austria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rapid Wiedeń
|
8 | 7 | 0 | 1 | 23:7 | 21 |
2
|
Red Bull Salzburg
|
8 | 5 | 3 | 0 | 18:4 | 18 |
| ··· | |||||||
8
|
WSG Tirol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:14 | 8 |
9
|
Austria Lustenau
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:15 | 8 |
10
|
Austria Wiedeń
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:15 | 7 |
Wyniki Austrii Lustenau
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
TSV Hartberg
4
Austria Lustenau
3
Bundesliga (Austria), 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Austria Lustenau
2
SCR Altach
0
Bundesliga (Austria), 7. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Austria Wiedeń
2
Austria Lustenau
1
Bundesliga (Austria), 6. kolejka
|
Terminarz Austrii Lustenau
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 17:00
|
Austria Lustenau
LASK
Bundesliga (Austria), 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 19:30
|
Rapid Wiedeń
Austria Lustenau
Bundesliga (Austria), 10. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Red Bull Salzburg
Austria Lustenau
Bundesliga (Austria), 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Austrii Lustenau
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Gambia |
|
wypożyczenie | |
| 18 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej | – | za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Turcja |
|
za darmo |
Austria Lustenau to klub piłkarski z Austrii występujący w Bundesliga (Austria). Swoim domowym obiektem jest ImmoAgentur Stadion Bregenz, który może pomieścić 11 112 widzów. Zespół prowadzi Markus Mader. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1 milion euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Austrii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Austria Lustenau w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Austrii Lustenau trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 500 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Mame Ndiaga Wade do RAAL La Louvière za 500 tys. €.
Które miejsce zajmuje Austria Lustenau w tabeli Bundesligi (Austria)?
Austria Lustenau zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Bundesligi (Austria) z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Rapidu Wiedeń wynosi 13 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Austrii Lustenau?
W wyjściowym ustawieniu Austrii Lustenau między słupkami staje D. Schierl, a linię obrony najczęściej tworzą F. Gmeiner, R. Voisine, N. Pertlwieser oraz D. Soares. W środku pola grają D. Weixelbraun, L. Afrifa, D. Kacuri, A. Gashi oraz S. Diarra, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Verinac. Trener Markus Mader ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Bundesliga (Austria) i pucharach.
Kiedy Austria Lustenau gra następny mecz?
Najbliższy mecz Austrii Lustenau to spotkanie z LASK-iem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie ImmoAgentur Stadion Bregenz w ramach Bundesligi (Austria) (9. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Austrii Lustenau?
Ostatni mecz Austrii Lustenau to porażka z TSV Hartberg 4:3 w Bundeslidze (Austria), 11 października 2026. Bramki zdobyli Hoffman, Gashi, Weixelbraun, Hoffman, Feldhofer, Hoffman oraz Weixelbraun. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Austria Lustenau w tym sezonie?
Bilans Austrii Lustenau w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 11 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 10,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Austrii Lustenau w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Austria Lustenau w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Austrii Lustenau
Austria Lustenau terminarz
Kiedy Austria Lustenau gra następny mecz?
Najbliższy mecz Austrii Lustenau to spotkanie z LASK-iem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie ImmoAgentur Stadion Bregenz w ramach Bundesligi (Austria) (9. kolejka). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Austrii Lustenau w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Austria Lustenau w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Austrii Lustenau w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Austria Lustenau wyniki
Austria Lustenau ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 8 z 8 meczów, ze średnią 1,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Austrii Lustenau?
Ostatni mecz Austrii Lustenau to porażka z TSV Hartberg 4:3 w Bundeslidze (Austria), 11 października 2026. Bramki zdobyli Hoffman, Gashi, Weixelbraun, Hoffman, Feldhofer, Hoffman oraz Weixelbraun. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Austria Lustenau – tabela Bundesliga (Austria)
Jakie miejsce w tabeli Bundesliga (Austria) zajmuje Austria Lustenau w sezonie 2026/2027.
Miejsce Austrii Lustenau w tabeli Bundesligi (Austria)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rapid Wiedeń
|
8 | 7 | 0 | 1 | 23:7 | 16 | 21 | |
2
|
Red Bull Salzburg
|
8 | 5 | 3 | 0 | 18:4 | 14 | 18 | |
3
|
LASK
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:9 | 10 | 16 | |
4
|
Sturm Graz
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 14 | |
5
|
TSV Hartberg
|
8 | 3 | 2 | 3 | 14:16 | -2 | 11 | |
6
|
SV Ried
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | |
7
|
Grazer AK
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:16 | -10 | 9 | |
8
|
WSG Tirol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:14 | -4 | 8 | |
9
|
Austria Lustenau
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:15 | -4 | 8 | |
10
|
Austria Wiedeń
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:15 | -8 | 7 | |
11
|
SCR Altach
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8:12 | -4 | 6 | |
12
|
Wolfsberger AC
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:16 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rapid Wiedeń
|
8 | 7 | 0 | 1 | 23:7 | 16 | 21 | |
2
|
Red Bull Salzburg
|
8 | 5 | 3 | 0 | 18:4 | 14 | 18 | |
3
|
LASK
|
8 | 5 | 1 | 2 | 19:9 | 10 | 16 | |
4
|
Sturm Graz
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 14 | |
5
|
TSV Hartberg
|
8 | 3 | 2 | 3 | 14:16 | -2 | 11 | |
6
|
SV Ried
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | |
7
|
Grazer AK
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6:16 | -10 | 9 | |
8
|
WSG Tirol
|
8 | 2 | 2 | 4 | 10:14 | -4 | 8 | |
9
|
Austria Lustenau
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11:15 | -4 | 8 | |
10
|
Austria Wiedeń
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:15 | -8 | 7 | |
11
|
SCR Altach
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8:12 | -4 | 6 | |
12
|
Wolfsberger AC
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:16 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rapid Wiedeń
|
4 | 4 | 0 | 0 | 15:1 | 14 | 12 | |
| 2 |
Red Bull Salzburg
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | 11 | 12 | |
| 3 |
LASK
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 4 |
Sturm Graz
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
TSV Hartberg
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:12 | -2 | 7 | |
| 6 |
SV Ried
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 7 |
Austria Lustenau
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 7 | |
| 8 |
Grazer AK
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 9 |
SCR Altach
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:5 | 3 | 6 | |
| 10 |
Wolfsberger AC
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 11 |
Austria Wiedeń
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 12 |
WSG Tirol
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:8 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rapid Wiedeń
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 2 |
LASK
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 7 | |
| 3 |
Sturm Graz
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 4 |
Red Bull Salzburg
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 5 |
WSG Tirol
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 6 |
TSV Hartberg
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
SV Ried
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 8 |
Austria Wiedeń
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 9 |
Grazer AK
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:13 | -11 | 3 | |
| 10 |
Austria Lustenau
|
4 | 0 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 1 | |
| 11 |
Wolfsberger AC
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 | -7 | 1 | |
| 12 |
SCR Altach
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:7 | -7 | 0 |
Które miejsce zajmuje Austria Lustenau w tabeli Bundesligi (Austria)?
Austria Lustenau zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Bundesligi (Austria) z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Rapidu Wiedeń wynosi 13 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Austrii Lustenau w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Austrii Lustenau na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Austria Lustenau na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,4
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 1,13
- Udane dryblingi / mecz 6,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,88
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 16,1
- Przechwyty / mecz 8,4
- Wybicia / mecz 33,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,9
Strzelcy Austrii Lustenau
Rozkład bramek w czasie
Bramki Austrii Lustenau i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Austrii Lustenau to 31–45+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Austria Lustenau - LASK Po przerwie pada 27% bramek Austrii Lustenau.Przebieg meczu Austrii Lustenau i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 2-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Austria Lustenau otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Austrii Lustenau
100% bramek Austrii Lustenau pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Austria Lustenau zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Austrii Lustenau
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Austrii Lustenau, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Austria Lustenau wygra mecz Austria Lustenau - LASK Austria Lustenau przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Austrii Lustenau
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 63%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 13%
W 63% meczów Austrii Lustenau padają co najmniej trzy bramki, a w 75% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Austria Lustenau - LASK Powyżej 2,5 bramki padło w 63% meczów Austrii Lustenau.Austria Lustenau – faule i karne
- Faule / mecz 9,8
- Faule rywali / mecz 9,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Austria Lustenau fauluje średnio 9,8 razy na mecz, a wymusza 9,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Austrii Lustenau, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Austria Lustenau zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
Austria Lustenau wygra mecz Austria Lustenau - LASK Austria Lustenau zdobywa u siebie 58% możliwych punktów, na wyjeździe 8%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Austrii Lustenau ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 27% goli Austrii Lustenau, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 8 meczów.
Austria Lustenau wygra drugą połowę meczu Austria Lustenau - LASK Drugą połowę Austria Lustenau wygrywał w 0 z 8 meczów.Austria Lustenau – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 6,1
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,5
Austria Lustenau oddaje 10,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Austria Lustenau - LASK Austria Lustenau oddaje 10,4 strzałów na mecz.Austria Lustenau – posiadanie piłki
- U siebie 44,3%
- Na wyjeździe 42,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 8
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 8 meczów. Średnio Austria Lustenau utrzymuje przy piłce 43,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Austria Lustenau wygra mecz Austria Lustenau - LASK Austria Lustenau utrzymuje średnio 43,5% posiadania piłki.Austria Lustenau – podania
- Kluczowe / mecz 10,8
- Dośrodkowania / mecz 16,1
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 64
- Celność długich podań 44%
Austria Lustenau wymienia średnio 331 podań na mecz przy celności 74%, z czego 10,8 to podania kluczowe.
Austria Lustenau – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,88
- Bez straty do przerwy 38%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Austrii Lustenau to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Austria Lustenau - LASK Czyste konto Austria Lustenau zachowuje w 13% meczów.Austria Lustenau – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 88%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
Austria Lustenau wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 7,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 88% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Austria Lustenau - LASK Powyżej 8,5 rożnego padło w 88% meczów Austrii Lustenau.Austria Lustenau – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,1
- Mecze bez kartki 0%
Austria Lustenau ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Austrii Lustenau – 1,1. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Austria Lustenau według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 1,25 | 2,75 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,67 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Austria Lustenau zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Austria Lustenau na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,50 0,75 | 1,00 0,50 | 0,75 3,25 |
|
8.
|
0,50 1,50 | 1,00 1,50 | 2,00 1,50 |
|
9.
|
1,75 0,25 | 1,25 1,50 | 1,50 2,25 |
|
10.
|
0,75 1,00 | 0,50 1,25 | 1,50 2,25 |
|
11.
|
1,50 0,00 | 2,00 0,00 | 1,25 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Austrii Lustenau
Skrajne wyniki i osiągnięcia Austrii Lustenau w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Austria Lustenau - SCR Altach 2:0 Bundesliga (Austria), 19.09.2026
- Najwyższa porażka Austria Lustenau - WSG Tirol 0:4 Bundesliga (Austria), 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek TSV Hartberg - Austria Lustenau 4:3, Bundesliga (Austria), 11.10.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Weixelbraun, Sturm Graz - Austria Lustenau 1:1, Bundesliga (Austria), 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Weixelbraun, TSV Hartberg - Austria Lustenau 4:3, Bundesliga (Austria), 11.10.2026
Jakie statystyki ma Austria Lustenau w tym sezonie?
Bilans Austrii Lustenau w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 11 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 10,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Austria Lustenau – zawodnicy
Jak wygląda kadra Austrii Lustenau w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Austrii Lustenau 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kontuzje w kadrze Austrii Lustenau
-
Emmanuel Chukwu Obrońca Uraz kostki pauzuje od 31 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Austrii Lustenau
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
22 | Austria | 800 tys. € | 200 tys. € | 8 | 100% | 6 | 1 | 657' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
21 | Chorwacja | 500 tys. € | – | 8 | 100% | 3 | 2 | 519' | 3 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Niemcy | 225 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 128' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
22 | Mali | 400 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 687' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Austria | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 333' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
20 | Nigeria | 250 tys. € | 300 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 191' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
19 | Gambia | 250 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 22' | 0 | 0 | |||||||
| 61 |
![]() |
23 | Austria | 150 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 13' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
20 | Austria | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
22 | Kosowo | 1 mln € | – | 8 | 100% | 1 | 1 | 710' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
24 | Francja | 300 tys. € | 116 tys. € | 7 | 88% | 0 | 1 | 364' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
20 | Ghana | 500 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 618' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
33 | Austria | 175 tys. € | 145 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 46' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
34 | Brazylia | 200 tys. € | 850 tys. € | 8 | 100% | 0 | 3 | 662' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
19 | Nigeria | 500 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 366' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
22 | Austria | 350 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 716' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
25 | Brazylia | 400 tys. € | 143 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 156' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Austria | 250 tys. € | 68 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 585' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
|
34 | Austria | 0 € | 116 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 216' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Francja | 200 tys. € | 48 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 174' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
23 | Australia | 200 tys. € | 152 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 37' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
18 | Austria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 27 |
|
32 | Austria | 250 tys. € | 232 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 638' | 0 | 1 | |||||||
| 30 |
![]() |
24 | Niemcy | 75 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 90' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
21 | Austria | 200 tys. € | 19 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
20 | Austria | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Austrii Lustenau
7,6 mln €
śr. 291 tys. € / zawodnika
Ile Austria Lustenau wydaje na pensje
2,4 mln € rocznie
śr. 92 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Austria (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Austrii Lustenau w sezonie 2026/2027
Austria Lustenau wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Austrii Lustenau
Jak wygląda skład Austrii Lustenau?
W wyjściowym ustawieniu Austrii Lustenau między słupkami staje D. Schierl, a linię obrony najczęściej tworzą F. Gmeiner, R. Voisine, N. Pertlwieser oraz D. Soares. W środku pola grają D. Weixelbraun, L. Afrifa, D. Kacuri, A. Gashi oraz S. Diarra, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Verinac. Trener Markus Mader ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Bundesliga (Austria) i pucharach.
Austria Lustenau – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Austria Lustenau w sezonie 2026/2027.
Austria Lustenau transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Gambia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Sie 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej | 22 | – | za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Turcja | 21 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Chorwacja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
|
Portugalia | 29 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Austria | 23 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Senegal | 24 |
|
500 tys. € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Brazylia | 34 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Austria | 29 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Austrii Lustenau
Austria Lustenau bilans transferowy
- +500 tys. € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +1,1 mln € 2023
Rekordy transferowe w historii Austrii Lustenau
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Austria Lustenau w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Austrii Lustenau trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 500 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Mame Ndiaga Wade do RAAL La Louvière za 500 tys. €.