Danilo Soares jest piłkarzem występującym obecnie w Austria Lustenau. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Danilo Soares
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Danilo Soares w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Danilo Soares wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.64, a skuteczność strzałów to 0,0%. Danilo Soares oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Danilo Soares w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Danilo Soares rozegrał w barwach Austrii Lustenau w Bundeslidze (Austria) 11 meczów, w OFB-Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 084 minuty. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Czy Danilo Soares ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Danilo Soares nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Danilo Soares to uraz palca stopy z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 298 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Danilo Soares?
Danilo Soares ma na koncie 2 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 2. ligi Niemiec — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Danilo Soares?
Danilo Soares najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Danilo Soares?
Wycena 35-letniego Danilo Soares według stanu na wrzesień 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,2 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Danilo Soares?
Danilo Soares urodził się 29 października 1991 w Belo Horizonte w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Danilo Soares – statystyki
Szczegółowe statystyki Danilo Soares w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Austria Lustenau. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Danilo Soares vs. inni
Jakie statystyki ma Danilo Soares w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Danilo Soares wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.64, a skuteczność strzałów to 0,0%. Danilo Soares oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Danilo Soares – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Danilo Soares w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 11. kolejka
|
5:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Austrii, 1/8 finału
|
3:2 | 68' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 10. kolejka
|
5:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
17 Paź
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 9. kolejka
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
11 Paź
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 8. kolejka
|
4:3 | 69' | 0 | 1 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 7. kolejka
|
2:0 | 80' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 5. kolejka
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 4. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
Bundesliga (Austria), 3. kolejka
|
2:1 | 63' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Danilo Soares w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Danilo Soares rozegrał w barwach Austrii Lustenau w Bundeslidze (Austria) 11 meczów, w OFB-Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 084 minuty. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Danilo Soares – transfery
W trakcie kariery Danilo Soares zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Austria Lustenau 2026 – obecnie
-
Nurnberg 2024 – 2026
-
VfL Bochum 2017 – 2024
-
TSG 1899 Hoffenheim 2016 – 2017
-
Free Player 2016 – 2016

-
FC Ingolstadt 04 2013 – 2016
-
Austria Lustenau 2010 – 2013
-
Free Player do 2010

Danilo Soares – forma
W ostatnich 5 meczach Danilo Soares zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,23. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Danilo Soares ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.23 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.25).
W ostatnich 10 meczach Danilo Soares 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.40, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.65 — wynik powyżej średniej ligowej (6.25).
W jakiej formie jest Danilo Soares?
Danilo Soares jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.23 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.64). Jego dyspozycja słabnie.
Danilo Soares – zarobki
Danilo Soares gra w Austria Lustenau na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 850 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Danilo Soares w Austria Lustenau (2025/26)
| Rocznie | 850 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 71 tys. € |
| Tygodniowo | 16 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Danilo Soares – kontuzje
W trakcie kariery Danilo Soares zanotował 16 kontuzji, przez które opuścił łącznie 63 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Danilo Soares
-
Operacja
24.10.25 – 13.12.25 (51 dni)
Nurnberg opuszczone: 6 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
27.08.25 – 23.10.25 (58 dni)
Nurnberg opuszczone: 6 meczów
-
Choroba
19.12.24 – 31.12.24 (13 dni)
Nurnberg opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
26.02.24 – 02.03.24 (6 dni)
VfL Bochum opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
09.11.23 – 29.11.23 (21 dni)
VfL Bochum opuszczone: 2 mecze
-
Choroba
19.02.23 – 26.02.23 (8 dni)
VfL Bochum opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
10.07.22 – 04.09.22 (57 dni)
VfL Bochum opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
24.04.22 – 04.05.22 (11 dni)
VfL Bochum opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
09.03.22 – 16.03.22 (8 dni)
VfL Bochum opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
24.03.19 – 28.04.19 (36 dni)
VfL Bochum opuszczone: 5 meczów
-
Uraz palca stopy
31.01.16 – 23.11.16 (298 dni)
FC Ingolstadt 04 opuszczone: 15 meczów
-
Uraz palca stopy
24.05.15 – 06.12.15 (197 dni)
FC Ingolstadt 04 opuszczone: 16 meczów
- Uraz 23.01.13 – 10.02.13 (19 dni)
-
Stłuczenie
04.11.12 – 11.11.12 (8 dni)
Austria Lustenau opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
18.04.12 – 22.04.12 (5 dni)
Austria Lustenau opuszczone: 1 mecz
- Złamanie 30.01.11 – 16.02.11 (18 dni)
Czy Danilo Soares ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Danilo Soares nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Danilo Soares to uraz palca stopy z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 298 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Danilo Soares – trofea
W trakcie kariery Danilo Soares zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Danilo Soares?
Danilo Soares zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w VfL Bochum — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Niemiec — 2 razy.
Danilo Soares – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Danilo Soares wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Danilo Soares na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Danilo Soares?
Wycena Danilo Soares wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Danilo Soares wyceniano na 2,2 mln €, a najniżej na 100 tys. €.