Paul Komposch jest piłkarzem występującym obecnie w TSV Hartberg. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Paul Komposch
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Paul Komposch w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Paul Komposch wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Paul Komposch oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Paul Komposch w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Paul Komposch rozegrał w barwach TSV Hartberg w Bundeslidze (Austria) 9 meczów, w OFB-Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 764 minuty. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Paul Komposch?
Na podstawie kontraktu z TSV Hartberg, Paul Komposch otrzymuje 180 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 15 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Komposch w październiku 2026 to 3,5 tysiąca euro, a dziennie około 493 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Paul Komposch ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Paul Komposch nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Paul Komposch to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 314 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Paul Komposch?
Paul Komposch ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Paul Komposch?
Paul Komposch najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Paul Komposch?
Wycena 25-letniego Paul Komposch według stanu na wrzesień 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Paul Komposch?
Paul Komposch urodził się 13 maja 2001 w Austrii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Paul Komposch – statystyki
Szczegółowe statystyki Paul Komposch w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział TSV Hartberg. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Paul Komposch
Paul Komposch vs. inni
Atak
Obrona
Podania Paul Komposch
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Paul Komposch w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Paul Komposch wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Paul Komposch oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Paul Komposch – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Paul Komposch w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Paul Komposch
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10 2026 |
Bundesliga (Austria), 9. kolejka
|
2:1 | 59' | 0 | 0 | – | |||
| 11.10 2026 |
Bundesliga (Austria), 8. kolejka
|
4:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 20.09 2026 |
Bundesliga (Austria), 7. kolejka
|
3:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2026 |
Bundesliga (Austria), 6. kolejka
|
2:2 | 84' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Bundesliga (Austria), 5. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
Bundesliga (Austria), 4. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 16.08 2026 |
Bundesliga (Austria), 3. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 08.08 2026 |
Bundesliga (Austria), 2. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 01.08 2026 |
Bundesliga (Austria), 1. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 26.07 2026 |
Puchar Austrii, 1/32 finału
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Paul Komposch w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Paul Komposch rozegrał w barwach TSV Hartberg w Bundeslidze (Austria) 9 meczów, w OFB-Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 764 minuty. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Paul Komposch – transfery
W trakcie kariery Paul Komposch zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
TSV Hartberg 2023 – obecnie
-
Sturm Graz 2020 – 2023
-
Sturm Graz II 2019 – 2020
-
AKA Steiermark - Sturm Graz U18 2017 – 2019

-
Sturm Graz U16 2016 – 2017

-
SK Sturm Graz U15 2015 – 2016

-
SK Sturm Graz Youth 2011 – 2015

-
FC Stattegg Youth do 2011

Paul Komposch – forma
W ostatnich 5 meczach Paul Komposch zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,39. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Paul Komposch ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.94, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.39 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Paul Komposch 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.94, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.48 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Paul Komposch?
Paul Komposch jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.39 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.51). Jego dyspozycja rośnie.
Paul Komposch – zarobki
Paul Komposch gra w TSV Hartberg na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 180 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Ile zarabia Paul Komposch?
Na podstawie kontraktu z TSV Hartberg, Paul Komposch otrzymuje 180 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 15 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Komposch w październiku 2026 to 3,5 tysiąca euro, a dziennie około 493 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Paul Komposch – kontuzje
W trakcie kariery Paul Komposch zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 32 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Paul Komposch
-
Uraz
22.06.25 – 01.05.26 (314 dni)
TSV Hartberg opuszczone: 32 mecze
Czy Paul Komposch ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Paul Komposch nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Paul Komposch to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 314 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Paul Komposch – trofea
W trakcie kariery Paul Komposch zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Paul Komposch?
Paul Komposch zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Sturm Graz II — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Regionalligi Mitte — 1 raz.
Paul Komposch – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Paul Komposch wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Paul Komposch na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Paul Komposch?
Wycena Paul Komposch wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Paul Komposch wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 75 tys. €.