Forma w lidze
Quevilly Rouen w tabeli
13. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
6:4 bramki
1,50 gola/mecz
2 pkt
2:8 bramki
0,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Quevilly Rouenu
Wartość drużyny: 2,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Senegal | 22 | napastnik | 8 | 250 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Francja | 20 | napastnik | 7 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,58 średnia ocena | Francja | 24 | obrońca | 5 | 250 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 810 minut | Francja | 21 | bramkarz | 9 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Quevilly Rouenu 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Quevilly Rouen w tabeli Championnat National
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Roche VF
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:8 | 21 |
2
|
FC Rouen
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:5 | 20 |
| ··· | |||||||
12
|
SC Bastia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | 11 |
13
|
Quevilly Rouen
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:12 | 10 |
14
|
US Orléans
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:11 | 9 |
Wyniki Quevilly Rouenu
Terminarz Quevilly Rouenu
Ostatnie transfery Quevilly Rouenu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 Wrz 2026 |
|
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 09 Wrz 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Benin |
|
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Francja |
|
wypożyczenie |
Quevilly Rouen to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade Robert Diochon, który może pomieścić 12 018 widzów. Zespół prowadzi Gabriel Santos. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,4 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Quevilly Rouen w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Quevilly Rouenu trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Quevilly Rouen w tabeli Championnat National?
Quevilly Rouen zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Championnat National z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego La Roche VF wynosi 11 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Quevilly Rouenu?
W wyjściowym ustawieniu Quevilly Rouenu między słupkami staje M. Silistrie, a linię obrony najczęściej tworzą Y. Gazzaoui, S. Mopila, V. Theresin, M. Hamdi oraz M. Ros. W środku pola grają Shurwin Nathanael Bouekou Mahania, A. Diaby oraz W. Tchimbembe, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Capuano, D. Seck. Trener Gabriel Santos ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championnat National (Francja) i pucharach.
Kiedy Quevilly Rouen gra następny mecz?
Najbliższy mecz Quevilly Rouenu to spotkanie z US Orléans, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:45 na obiekcie Stade Robert Diochon w ramach Championnat National (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Quevilly Rouenu?
Ostatni mecz Quevilly Rouenu to porażka z Cannes 3:1 w Championnat National, 3 października 2026. Bramki zdobyli Sidibe, Sidibe oraz N'Doye. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Quevilly Rouen w tym sezonie?
Bilans Quevilly Rouenu w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-4-3 przy 8 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 7,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Quevilly Rouenu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Quevilly Rouen w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Quevilly Rouenu
Quevilly Rouen terminarz
Kiedy Quevilly Rouen gra następny mecz?
Najbliższy mecz Quevilly Rouenu to spotkanie z US Orléans, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:45 na obiekcie Stade Robert Diochon w ramach Championnat National (10. kolejka).
Wyniki Quevilly Rouenu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Quevilly Rouen w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Quevilly Rouenu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Quevilly Rouen wyniki
Quevilly Rouen ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-3-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-3-2 – w 5 z 9 meczów, ze średnią 1,20 punktu. W pozostałych ustawieniach Quevilly Rouen zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Quevilly Rouenu?
Ostatni mecz Quevilly Rouenu to porażka z Cannes 3:1 w Championnat National, 3 października 2026. Bramki zdobyli Sidibe, Sidibe oraz N'Doye. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Quevilly Rouen – tabela Championnat National (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National (Francja) zajmuje Quevilly Rouen w sezonie 2026/2027.
Miejsce Quevilly Rouenu w tabeli Championnat National
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Roche VF
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:8 | 7 | 21 | |
2
|
FC Rouen
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:5 | 12 | 20 | |
3
|
Concarneau
|
9 | 4 | 4 | 1 | 12:8 | 4 | 16 | |
4
|
Versailles
|
9 | 5 | 1 | 3 | 13:12 | 1 | 16 | |
5
|
Amiens SC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:3 | 9 | 15 | |
6
|
Cannes
|
9 | 3 | 6 | 0 | 11:4 | 7 | 15 | |
7
|
Caen
|
9 | 5 | 0 | 4 | 17:12 | 5 | 15 | |
8
|
Le Puy Foot
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11:9 | 2 | 13 | |
9
|
Fleury 91
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 12 | |
10
|
Thionville Lusitanos
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:14 | 0 | 12 | |
11
|
FC Gobelins
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:9 | -2 | 12 | |
12
|
SC Bastia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
13
|
Quevilly Rouen
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 10 | |
14
|
US Orléans
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 9 | |
15
|
Valenciennes
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 8 | |
16
|
Aubagne FC
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:12 | -6 | 7 | |
17
|
Bourg-en-Bresse 01
|
9 | 1 | 2 | 6 | 5:15 | -10 | 5 | |
18
|
FC Villefranche Beaujolais
|
9 | 1 | 1 | 7 | 7:22 | -15 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Roche VF
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:8 | 7 | 21 | |
2
|
FC Rouen
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:5 | 12 | 20 | |
3
|
Concarneau
|
9 | 4 | 4 | 1 | 12:8 | 4 | 16 | |
4
|
Versailles
|
9 | 5 | 1 | 3 | 13:12 | 1 | 16 | |
5
|
Amiens SC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:3 | 9 | 15 | |
6
|
Cannes
|
9 | 3 | 6 | 0 | 11:4 | 7 | 15 | |
7
|
Caen
|
9 | 5 | 0 | 4 | 17:12 | 5 | 15 | |
8
|
Le Puy Foot
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11:9 | 2 | 13 | |
9
|
Fleury 91
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 12 | |
10
|
Thionville Lusitanos
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:14 | 0 | 12 | |
11
|
FC Gobelins
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:9 | -2 | 12 | |
12
|
SC Bastia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
13
|
Quevilly Rouen
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 10 | |
14
|
US Orléans
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 9 | |
15
|
Valenciennes
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 8 | |
16
|
Aubagne FC
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:12 | -6 | 7 | |
17
|
Bourg-en-Bresse 01
|
9 | 1 | 2 | 6 | 5:15 | -10 | 5 | |
18
|
FC Villefranche Beaujolais
|
9 | 1 | 1 | 7 | 7:22 | -15 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Caen
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 12 | |
| 2 |
La Roche VF
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:7 | 4 | 11 | |
| 3 |
FC Rouen
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 11 | |
| 4 |
FC Gobelins
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 11 | |
| 5 |
Concarneau
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 6 |
Le Puy Foot
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 7 |
Amiens SC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 8 |
Cannes
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 9 |
Fleury 91
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:8 | 3 | 8 | |
| 10 |
Quevilly Rouen
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 11 |
Versailles
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 7 | |
| 12 |
Valenciennes
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 13 |
Thionville Lusitanos
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 14 |
Bourg-en-Bresse 01
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 15 |
FC Villefranche Beaujolais
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 16 |
Aubagne FC
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 17 |
SC Bastia
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 18 |
US Orléans
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
La Roche VF
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 10 | |
| 2 |
FC Rouen
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 3 |
Versailles
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 4 |
SC Bastia
|
4 | 3 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 9 | |
| 5 |
Thionville Lusitanos
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 8 | |
| 6 |
US Orléans
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 7 |
Cannes
|
5 | 1 | 4 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 8 |
Concarneau
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 9 |
Amiens SC
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 10 |
Fleury 91
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 11 |
Aubagne FC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 12 |
Caen
|
4 | 1 | 0 | 3 | 7:9 | -2 | 3 | |
| 13 |
Le Puy Foot
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 14 |
Quevilly Rouen
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:8 | -6 | 2 | |
| 15 |
FC Gobelins
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 16 |
Valenciennes
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:11 | -7 | 1 | |
| 17 |
Bourg-en-Bresse 01
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 18 |
FC Villefranche Beaujolais
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:18 | -14 | 0 |
Które miejsce zajmuje Quevilly Rouen w tabeli Championnat National?
Quevilly Rouen zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Championnat National z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego La Roche VF wynosi 11 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Quevilly Rouenu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Quevilly Rouenu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Quevilly Rouen na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,0
- Strzały celne / mecz 2,6
- Asysty / mecz 0,78
- Udane dryblingi / mecz 5,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 11%
- Odbiory / mecz 16,1
- Przechwyty / mecz 12,9
- Wybicia / mecz 25,8
- Zablokowane strzały / mecz 2,2
Strzelcy Quevilly Rouenu
Rozkład bramek w czasie
Bramki Quevilly Rouenu i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Quevilly Rouenu to 0–15 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Quevilly Rouen - US Orléans Po przerwie pada 25% bramek Quevilly Rouenu.Przebieg meczu Quevilly Rouenu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 2-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 1-3-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Quevilly Rouen otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Quevilly Rouenu
100% bramek Quevilly Rouenu pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Quevilly Rouen zdobywa w sezonie średnio 1,11 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,11.
Aktualne serie Quevilly Rouenu
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Quevilly Rouenu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Quevilly Rouen wygra mecz Quevilly Rouen - US Orléans Quevilly Rouen przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Quevilly Rouenu
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 44%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 44% meczów Quevilly Rouenu padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Quevilly Rouen - US Orléans Powyżej 2,5 bramki padło w 44% meczów Quevilly Rouenu.Quevilly Rouen – faule i karne
- Faule / mecz 13,0
- Faule rywali / mecz 10,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Quevilly Rouen fauluje średnio 13,0 razy na mecz, a wymusza 10,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Quevilly Rouenu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Quevilly Rouen zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,40 na wyjeździe.
Quevilly Rouen wygra mecz Quevilly Rouen - US Orléans Quevilly Rouen zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 13%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Quevilly Rouenu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 25% goli Quevilly Rouenu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 9 meczów.
Quevilly Rouen wygra drugą połowę meczu Quevilly Rouen - US Orléans Drugą połowę Quevilly Rouen wygrywał w 1 z 9 meczów.Quevilly Rouen – strzały
- Celne / mecz 2,6
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,9
Quevilly Rouen oddaje 7,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Quevilly Rouen - US Orléans Quevilly Rouen oddaje 7,0 strzałów na mecz.Quevilly Rouen – posiadanie piłki
- U siebie 43,8%
- Na wyjeździe 38,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 9
- Najniższe w sezonie 27%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 9 meczów. Średnio Quevilly Rouen utrzymuje przy piłce 40,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 27%.
Quevilly Rouen wygra mecz Quevilly Rouen - US Orléans Quevilly Rouen utrzymuje średnio 40,6% posiadania piłki.Quevilly Rouen – podania
- Kluczowe / mecz 7,0
- Dośrodkowania / mecz 12,6
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 60
- Celność długich podań 37%
Quevilly Rouen wymienia średnio 269 podań na mecz przy celności 71%, z czego 7,0 to podania kluczowe.
Quevilly Rouen – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 22%
Czyste konto Quevilly Rouenu to 11% meczów sezonu (1 z 9), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Quevilly Rouen - US Orléans Czyste konto Quevilly Rouen zachowuje w 11% meczów.Quevilly Rouen – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 44%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Quevilly Rouen wykonuje średnio 3,2 rzutów rożnych na mecz wobec 6,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Quevilly Rouen – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 11%
Quevilly Rouen ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Quevilly Rouenu – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Quevilly Rouen według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 6 | 0-4-2 | 0,67 | 0,67 | 1,50 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,33 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Quevilly Rouen zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Quevilly Rouen na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
2,20 0,25 | 1,00 0,50 | 0,40 1,75 |
|
12.
|
0,40 2,25 | 0,80 0,75 | 2,00 0,25 |
|
13.
|
2,00 0,40 | 1,50 0,40 | 1,00 1,60 |
|
14.
|
0,25 1,60 | 0,25 1,20 | 1,75 0,80 |
|
15.
|
1,75 0,20 | 1,25 0,80 | 0,75 2,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Quevilly Rouenu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Quevilly Rouenu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Quevilly Rouen - Fleury 91 2:1 Championnat National (Francja), 29.08.2026
- Najwyższa porażka FC Rouen - Quevilly Rouen 3:0 Championnat National (Francja), 20.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Cannes - Quevilly Rouen 3:1, Championnat National (Francja), 3.10.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Sarr, Quevilly Rouen - Le Puy Foot 2:1, Championnat National (Francja), 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Come Ruiz, Quevilly Rouen - Fleury 91 2:1, Championnat National (Francja), 29.08.2026
Jakie statystyki ma Quevilly Rouen w tym sezonie?
Bilans Quevilly Rouenu w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-4-3 przy 8 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 7,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Quevilly Rouen – zawodnicy
Jak wygląda kadra Quevilly Rouenu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Quevilly Rouenu 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kontuzje w kadrze Quevilly Rouenu
-
N. Ndeke Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 90 dniopuszczone: 10 meczów

Kadra Quevilly Rouenu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 34 |
|
23 | Francja | 300 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 52' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
22 | Senegal | 250 tys. € | – | 8 | 89% | 2 | 1 | 517' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
20 | Francja | 250 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 2 | 499' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Francja | 225 tys. € | – | 5 | 56% | 1 | 1 | 242' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | DR Konga | 100 tys. € | 174 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 332' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Francja | 400 tys. € | 116 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
31 | Mali | 150 tys. € | 38 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 633' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
– | Francja | 75 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 128' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
34 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Kongo | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 27 |
|
24 | Francja | 250 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
30 | Francja | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 1 | 696' | 3 | 0 | |||||||
| 26 |
|
27 | Francja | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
22 | Francja | 200 tys. € | 70 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 682' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
24 | Francja | 75 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 391' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
22 | Kongo | 150 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 438' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
21 | Algeria | 200 tys. € | 90 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 195' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | Francja | 200 tys. € | 48 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 215' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 16 |
![]() |
21 | Francja | 300 tys. € | 360 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Portugalia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
![]() |
20 | Francja | – | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Quevilly Rouenu
3,6 mln €
śr. 171 tys. € / zawodnika
Ile Quevilly Rouen wydaje na pensje
896 tys. € rocznie
śr. 43 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Francja (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Quevilly Rouenu w sezonie 2026/2027
Quevilly Rouen wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Quevilly Rouenu
Jak wygląda skład Quevilly Rouenu?
W wyjściowym ustawieniu Quevilly Rouenu między słupkami staje M. Silistrie, a linię obrony najczęściej tworzą Y. Gazzaoui, S. Mopila, V. Theresin, M. Hamdi oraz M. Ros. W środku pola grają Shurwin Nathanael Bouekou Mahania, A. Diaby oraz W. Tchimbembe, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Capuano, D. Seck. Trener Gabriel Santos ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championnat National (Francja) i pucharach.
Quevilly Rouen – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Quevilly Rouen w sezonie 2026/2027.
Quevilly Rouen transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 Wrz 2026 |
|
Francja | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Wrz 2026 |
|
Francja | 26 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Benin | 22 |
|
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Francja | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Portugalia | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Mali | 31 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Francja | 26 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 22 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Kongo | 23 |
|
za darmo |
Quevilly Rouen bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +700 tys. € 2023
- +200 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Quevilly Rouenu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Quevilly Rouen w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Quevilly Rouenu trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.