Gabin Capuano jest piłkarzem występującym obecnie w Quevilly Rouen. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Gabin Capuano
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Gabin Capuano w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gabin Capuano wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.80, a skuteczność strzałów to 6,3%. Gabin Capuano oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gabin Capuano w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gabin Capuano rozegrał w barwach Quevilly Rouenu w Championnat National 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 679 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Czy Gabin Capuano ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Gabin Capuano nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gabin Capuano to uraz kolana z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 100 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Gabin Capuano?
Gabin Capuano najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Gabin Capuano?
Wycena 20-letniego Gabin Capuano według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gabin Capuano?
Gabin Capuano urodził się 26 kwietnia 2006 we Francji. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Gabin Capuano – statystyki
Szczegółowe statystyki Gabin Capuano w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Quevilly Rouen. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Gabin Capuano vs. inni
Jakie statystyki ma Gabin Capuano w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gabin Capuano wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.80, a skuteczność strzałów to 6,3%. Gabin Capuano oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Gabin Capuano – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Gabin Capuano w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Ile meczów rozegrał Gabin Capuano w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gabin Capuano rozegrał w barwach Quevilly Rouenu w Championnat National 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 679 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Gabin Capuano – transfery
W trakcie kariery Gabin Capuano zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Quevilly Rouen 2026 – obecnie
-
RC Lens 2026 – 2026
-
US Boulogne 2025 – 2026
-
RC Lens 2025 – 2025
-
Lens B 2024 – 2025

-
Olympique de Valence 2023 – 2024

-
Olympique de Valence U17 do 2023

Gabin Capuano – forma
W ostatnich 5 meczach Gabin Capuano zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,62. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Gabin Capuano ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.62 — wynik powyżej średniej ligowej (5.22).
W ostatnich 10 meczach Gabin Capuano ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.54 — wynik powyżej średniej ligowej (5.22).
W jakiej formie jest Gabin Capuano?
Gabin Capuano jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.62 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.80). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Gabin Capuano – kontuzje
W trakcie kariery Gabin Capuano zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 11 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gabin Capuano
-
Uraz kolana
24.10.25 – 31.01.26 (100 dni)
US Boulogne opuszczone: 11 meczów
Czy Gabin Capuano ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Gabin Capuano nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gabin Capuano to uraz kolana z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 100 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gabin Capuano – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gabin Capuano wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gabin Capuano na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Gabin Capuano?
Wycena Gabin Capuano wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Gabin Capuano wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.