Championnat National (Francja) · 12. kolejka · 07.11.2026

Porównanie kursów FC Villefranche Beaujolais - Quevilly Rouen

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FC Villefranche Beaujolais - Quevilly Rouen dla 20 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), 2. połowę (1X2), liczbę goli, 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach 12. kolejki Championnat National). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 15 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Villefranche po kursie 2,30 w Betfan, remis po kursie 3,40 w STS oraz wygrana Quevilly Rouenu po kursie 2,80 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Quevilly Rouenu wystawia STS - 2,80, w porównaniu do najniższego 2,75 w Betfan. Daje to 5 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,30 3,40 2,80
2,30 3,25 2,75
2,30 3,25 2,75
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Quevilly

kurs 2,80 × 100 zł = 246,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,70 2,00
1,68 1,98
1,70 2,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,40 1,53 1,30
1,37 1,48 1,28
1,35 1,47 1,28
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,10 2,05 3,60
3,05 2,02 3,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,70 2,43 3,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,24 1,30 1,60
1,24 1,30 1,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,30 1,37 1,43
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
8,25 1,06 2,90 1,34 1,67 2,05 1,24 3,50 1,07 6,40 1,01 9,60
- - - - 1,66 2,01 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,85. To o 1,7% więcej niż najniższy kurs 1,82 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,82 1,85
1,81 1,82
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na FC Villefranche Beaujolais strzeli

Tak Nie
1,30 3,10
1,30 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Quevilly Rouen strzeli

Tak Nie
1,37 2,75
1,37 2,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,90 4,40 5,75 3,70 8,25 4,40
4,70 4,20 5,60 3,60 8,80 4,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Villefranche i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,50 3,00 4,60 3,90 2,90 8,10 2,50 15,00
- - - - 2,80 7,80 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,25 4,40 3,80 13,50 3,80 13,50 3,10 50,00
- - - - 3,65 13,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Quevilly Rouenu i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,25 3,60 5,40 4,80 3,30 10,50 2,90 19,00
- - - - 3,20 10,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Villefranche - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
4,60 11,50 25,00 1,40 1,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
4,00 6,40 10,00 4,40 7,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Quevilly Rouen - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
1,53 1,16 1,03 5,75 15,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Villefranche - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,40 2,25 1,10 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Quevilly Rouen - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,53 2,65 1,16 5,75
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu FC Villefranche Beaujolais - Quevilly Rouen dostępnych jest 133 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 20 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 4,6% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 3,40 w STS przewyższa najniższą selekcję 3,25 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych FC Villefranche Beaujolais - Quevilly Rouen ma STS, który prowadzi w 16 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.