Forma w lidze
Valenciennes w tabeli
15. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
5:3 bramki
1,25 gola/mecz
1 pkt
4:11 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Valenciennes
Wartość drużyny: 2,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Francja | 25 | pomocnik | 9 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Francja | 26 | obrońca | 9 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,45 średnia ocena | Francja | 25 | pomocnik | 9 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Francja | 25 | pomocnik | 9 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Valenciennes 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Valenciennes w tabeli Championnat National
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Roche VF
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:8 | 21 |
2
|
FC Rouen
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:5 | 20 |
| ··· | |||||||
14
|
US Orléans
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:11 | 9 |
15
|
Valenciennes
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:14 | 8 |
16
|
Aubagne FC
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:12 | 7 |
Wyniki Valenciennes
Terminarz Valenciennes
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:45
|
Valenciennes
Amiens SC
Championnat National (Francja), 10. kolejka
|
|
|
31 Paź 19:30
|
Cannes
Valenciennes
Championnat National (Francja), 11. kolejka
|
|
|
07 Lis 19:30
|
Valenciennes
US Orléans
Championnat National (Francja), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Valenciennes
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
ZEA |
|
wypożyczenie | |
| 20 Lip 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Francja |
|
za darmo |
Valenciennes to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade du Hainaut, który może pomieścić 24 926 widzów. Zespół prowadzi Samuel Goethals. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Valenciennes?
Klub piłkarski Valenciennes zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Francji oraz Mistrzostwo 3. ligi Francji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Valenciennes w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Valenciennes trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Valenciennes w tabeli Championnat National?
Valenciennes zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Championnat National z dorobkiem 8 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego La Roche VF wynosi 13 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Valenciennes?
W wyjściowym ustawieniu Valenciennes między słupkami staje J. Louchet, a linię obrony najczęściej tworzą D. Abu, B. Passi, M. Zogba oraz C. Rocchia. W środku pola grają K. Diomande, M. Rouai, V. Marcel, Z. Amir oraz S. Belloumou, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Ndiaye. Trener Samuel Goethals ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championnat National (Francja) i pucharach.
Kiedy Valenciennes gra następny mecz?
Najbliższy mecz Valenciennes to spotkanie z Amiens SC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:45 na obiekcie Stade du Hainaut w ramach Championnat National (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Valenciennes?
Ostatni mecz Valenciennes to porażka z Versaillesem 1:0 w Championnat National, 3 października 2026. Bramkę zdobył Barry. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Valenciennes w tym sezonie?
Bilans Valenciennes w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-2-5 przy 9 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Valenciennes w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Valenciennes w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Valenciennes
Valenciennes terminarz
Kiedy Valenciennes gra następny mecz?
Najbliższy mecz Valenciennes to spotkanie z Amiens SC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:45 na obiekcie Stade du Hainaut w ramach Championnat National (10. kolejka).
Wyniki Valenciennes w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Valenciennes w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Valenciennes w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Valenciennes wyniki
Valenciennes ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 9 meczów, ze średnią 1,17 punktu. W pozostałych ustawieniach Valenciennes zdobywa 0,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Valenciennes?
Ostatni mecz Valenciennes to porażka z Versaillesem 1:0 w Championnat National, 3 października 2026. Bramkę zdobył Barry. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Valenciennes – tabela Championnat National (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National (Francja) zajmuje Valenciennes w sezonie 2026/2027.
Miejsce Valenciennes w tabeli Championnat National
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Roche VF
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:8 | 7 | 21 | |
2
|
FC Rouen
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:5 | 12 | 20 | |
3
|
Concarneau
|
9 | 4 | 4 | 1 | 12:8 | 4 | 16 | |
4
|
Versailles
|
9 | 5 | 1 | 3 | 13:12 | 1 | 16 | |
5
|
Amiens SC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:3 | 9 | 15 | |
6
|
Cannes
|
9 | 3 | 6 | 0 | 11:4 | 7 | 15 | |
7
|
Caen
|
9 | 5 | 0 | 4 | 17:12 | 5 | 15 | |
8
|
Le Puy Foot
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11:9 | 2 | 13 | |
9
|
Fleury 91
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 12 | |
10
|
Thionville Lusitanos
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:14 | 0 | 12 | |
11
|
FC Gobelins
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:9 | -2 | 12 | |
12
|
SC Bastia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
13
|
Quevilly Rouen
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 10 | |
14
|
US Orléans
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 9 | |
15
|
Valenciennes
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 8 | |
16
|
Aubagne FC
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:12 | -6 | 7 | |
17
|
Bourg-en-Bresse 01
|
9 | 1 | 2 | 6 | 5:15 | -10 | 5 | |
18
|
FC Villefranche Beaujolais
|
9 | 1 | 1 | 7 | 7:22 | -15 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
La Roche VF
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:8 | 7 | 21 | |
2
|
FC Rouen
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:5 | 12 | 20 | |
3
|
Concarneau
|
9 | 4 | 4 | 1 | 12:8 | 4 | 16 | |
4
|
Versailles
|
9 | 5 | 1 | 3 | 13:12 | 1 | 16 | |
5
|
Amiens SC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 12:3 | 9 | 15 | |
6
|
Cannes
|
9 | 3 | 6 | 0 | 11:4 | 7 | 15 | |
7
|
Caen
|
9 | 5 | 0 | 4 | 17:12 | 5 | 15 | |
8
|
Le Puy Foot
|
9 | 4 | 1 | 4 | 11:9 | 2 | 13 | |
9
|
Fleury 91
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:12 | 3 | 12 | |
10
|
Thionville Lusitanos
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:14 | 0 | 12 | |
11
|
FC Gobelins
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:9 | -2 | 12 | |
12
|
SC Bastia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | |
13
|
Quevilly Rouen
|
9 | 2 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 10 | |
14
|
US Orléans
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 9 | |
15
|
Valenciennes
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 8 | |
16
|
Aubagne FC
|
9 | 2 | 1 | 6 | 6:12 | -6 | 7 | |
17
|
Bourg-en-Bresse 01
|
9 | 1 | 2 | 6 | 5:15 | -10 | 5 | |
18
|
FC Villefranche Beaujolais
|
9 | 1 | 1 | 7 | 7:22 | -15 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Caen
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 12 | |
| 2 |
La Roche VF
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:7 | 4 | 11 | |
| 3 |
FC Rouen
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 11 | |
| 4 |
FC Gobelins
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 11 | |
| 5 |
Concarneau
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 6 |
Le Puy Foot
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 7 |
Amiens SC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 8 |
Cannes
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 9 |
Fleury 91
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:8 | 3 | 8 | |
| 10 |
Quevilly Rouen
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 11 |
Versailles
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 7 | |
| 12 |
Valenciennes
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 13 |
Thionville Lusitanos
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 14 |
Bourg-en-Bresse 01
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 15 |
FC Villefranche Beaujolais
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 16 |
Aubagne FC
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 17 |
SC Bastia
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 18 |
US Orléans
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
La Roche VF
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 10 | |
| 2 |
FC Rouen
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 9 | |
| 3 |
Versailles
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 4 |
SC Bastia
|
4 | 3 | 0 | 1 | 3:1 | 2 | 9 | |
| 5 |
Thionville Lusitanos
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 8 | |
| 6 |
US Orléans
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 7 |
Cannes
|
5 | 1 | 4 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 8 |
Concarneau
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 9 |
Amiens SC
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 10 |
Fleury 91
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 11 |
Aubagne FC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 12 |
Caen
|
4 | 1 | 0 | 3 | 7:9 | -2 | 3 | |
| 13 |
Le Puy Foot
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 14 |
Quevilly Rouen
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:8 | -6 | 2 | |
| 15 |
FC Gobelins
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 16 |
Valenciennes
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:11 | -7 | 1 | |
| 17 |
Bourg-en-Bresse 01
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 18 |
FC Villefranche Beaujolais
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:18 | -14 | 0 |
Które miejsce zajmuje Valenciennes w tabeli Championnat National?
Valenciennes zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Championnat National z dorobkiem 8 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego La Roche VF wynosi 13 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Valenciennes w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Valenciennes na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Valenciennes na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,3
- Strzały celne / mecz 4,2
- Asysty / mecz 0,67
- Udane dryblingi / mecz 5,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,56
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 14,8
- Przechwyty / mecz 6,8
- Wybicia / mecz 24,1
- Zablokowane strzały / mecz 2,1
Strzelcy Valenciennes
Rozkład bramek w czasie
Bramki Valenciennes i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Valenciennes to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Valenciennes - Amiens SC Po przerwie pada 56% bramek Valenciennes.Przebieg meczu Valenciennes i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Valenciennes otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Valenciennes
89% bramek Valenciennes pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Valenciennes zdobywa w sezonie średnio 0,89 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 0,89.
Aktualne serie Valenciennes
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Valenciennes, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Valenciennes wygra mecz Valenciennes - Amiens SC Valenciennes przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Valenciennes
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 22%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 56% meczów Valenciennes padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Valenciennes - Amiens SC Powyżej 2,5 bramki padło w 56% meczów Valenciennes.Valenciennes – faule i karne
- Faule / mecz 14,3
- Faule rywali / mecz 10,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Valenciennes fauluje średnio 14,3 razy na mecz, a wymusza 10,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Valenciennes, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Valenciennes zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 0,20 na wyjeździe.
Valenciennes wygra mecz Valenciennes - Amiens SC Valenciennes zdobywa u siebie 58% możliwych punktów, na wyjeździe 7%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Valenciennes ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Valenciennes, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
Valenciennes wygra drugą połowę meczu Valenciennes - Amiens SC Drugą połowę Valenciennes wygrywał w 3 z 9 meczów.Valenciennes – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,3
Valenciennes oddaje 9,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Valenciennes - Amiens SC Valenciennes oddaje 9,3 strzałów na mecz.Valenciennes – posiadanie piłki
- U siebie 49,0%
- Na wyjeździe 50,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 9
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 9 meczów. Średnio Valenciennes utrzymuje przy piłce 49,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Valenciennes wygra mecz Valenciennes - Amiens SC Valenciennes utrzymuje średnio 49,7% posiadania piłki.Valenciennes – podania
- Kluczowe / mecz 8,1
- Dośrodkowania / mecz 14,3
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 45
- Celność długich podań 41%
Valenciennes wymienia średnio 332 podań na mecz przy celności 80%, z czego 8,1 to podania kluczowe.
Valenciennes – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,56
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Valenciennes to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Valenciennes - Amiens SC Czyste konto Valenciennes zachowuje w 22% meczów.Valenciennes – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Valenciennes wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Valenciennes – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 56%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 0%
Valenciennes ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Valenciennes – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Valenciennes według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 0,75 | 1,25 |
| Środka tabeli (7–12) | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 1,00 | 2,25 |
| Dołu tabeli (13–18) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Valenciennes zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Valenciennes na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
2,00 0,40 | 1,50 0,40 | 1,00 1,60 |
|
14.
|
0,25 1,60 | 0,25 1,20 | 1,75 0,80 |
|
15.
|
1,75 0,20 | 1,25 0,80 | 0,75 2,20 |
|
16.
|
0,75 0,80 | 0,75 0,60 | 1,50 1,20 |
|
17.
|
0,80 0,25 | 0,80 0,25 | 1,60 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Valenciennes
Skrajne wyniki i osiągnięcia Valenciennes w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Valenciennes - Bourg-en-Bresse 01 2:0 Championnat National (Francja), 14.08.2026
- Najwyższa porażka Caen - Valenciennes 4:0 Championnat National (Francja), 7.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek La Roche VF - Valenciennes 3:2, Championnat National (Francja), 19.09.2026
- Najszybsza bramka 14. minuta Rouai, La Roche VF - Valenciennes 3:2, Championnat National (Francja), 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Marcel, Valenciennes - Bourg-en-Bresse 01 2:0, Championnat National (Francja), 14.08.2026
Jakie statystyki ma Valenciennes w tym sezonie?
Bilans Valenciennes w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-2-5 przy 9 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Valenciennes – zawodnicy
Jak wygląda kadra Valenciennes w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Valenciennes 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Valenciennes
-
Christopher Rocchia Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 45 dniopuszczone: 4 mecze
-
Kader Diomande Pomocnik Stłuczenie pauzuje od 67 dniopuszczone: 4 mecze

Kadra Valenciennes
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
21 | ZEA | 400 tys. € | – | 4 | 44% | 1 | 0 | 196' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Togo | 250 tys. € | 300 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 421' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
37 | Francja | 100 tys. € | 182 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 239' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
24 | Komory | 250 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 1 | 521' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
22 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
25 | Francja | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 2 | 0 | 810' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
23 | Francja | 400 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 248' | 2 | 0 | |||||||
| 25 |
|
32 | Francja | 100 tys. € | 91 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 77' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
29 | Francja | 200 tys. € | 211 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 394' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
20 | Kanada | 100 tys. € | 60 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 156' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
24 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
26 | Francja | 100 tys. € | 77 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
|
22 | Francja | 50 tys. € | 20 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 93 |
|
34 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
29 | DR Konga | 250 tys. € | 48 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 600' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Francja | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 810' | 3 | 0 | |||||||
| 2 |
|
22 | Anglia | 300 tys. € | 89 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 641' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
26 | Maroko | 150 tys. € | 145 tys. € | 8 | 89% | 0 | 1 | 221' | 0 | 1 | |||||||
| 13 |
|
28 | Francja | 200 tys. € | 106 tys. € | 6 | 67% | 0 | 1 | 511' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
23 | Mali | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
22 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
29 | Francja | 250 tys. € | 116 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
23 | Francja | 50 tys. € | 142 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Valenciennes
4 mln €
śr. 174 tys. € / zawodnika
Ile Valenciennes wydaje na pensje
1,6 mln € rocznie
śr. 69 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Francja (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Valenciennes w sezonie 2026/2027
Valenciennes wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Valenciennes
Jak wygląda skład Valenciennes?
W wyjściowym ustawieniu Valenciennes między słupkami staje J. Louchet, a linię obrony najczęściej tworzą D. Abu, B. Passi, M. Zogba oraz C. Rocchia. W środku pola grają K. Diomande, M. Rouai, V. Marcel, Z. Amir oraz S. Belloumou, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Ndiaye. Trener Samuel Goethals ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Championnat National (Francja) i pucharach.
Valenciennes – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Valenciennes w sezonie 2026/2027.
Valenciennes transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Francja | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
ZEA | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Lip 2026 |
|
Francja | 28 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Francja | 31 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Francja | 34 | – | za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Kanada | 20 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Francja | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Komory | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 24 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Valenciennes
Valenciennes bilans transferowy
- 0 € 2026
- +5,7 mln € 2025
- 0 € 2024
- +2,5 mln € 2023
- +1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Valenciennes
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Valenciennes w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Valenciennes trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Valenciennes – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Valenciennes? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Valenciennes?
Klub piłkarski Valenciennes zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Francji oraz Mistrzostwo 3. ligi Francji.