Mahamadou Dembele jest piłkarzem występującym obecnie w Le Puy Foot. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Mahamadou Dembele
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Mahamadou Dembele w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mahamadou Dembele wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mahamadou Dembele oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mahamadou Dembele w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mahamadou Dembele rozegrał w barwach Le Puy Foot w Championnat National 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 408 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Czy Mahamadou Dembele ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Mahamadou Dembele nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mahamadou Dembele to uraz kolana z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 308 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mahamadou Dembele?
Mahamadou Dembele ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Austrii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Red Bull Salzburg — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Mahamadou Dembele?
Mahamadou Dembele najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca lub Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Mahamadou Dembele?
Wycena 27-letniego Mahamadou Dembele według stanu na wrzesień 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mahamadou Dembele?
Mahamadou Dembele urodził się 10 kwietnia 1999 w Brétigny-sur-Orge we Francji. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Mahamadou Dembele – statystyki
Szczegółowe statystyki Mahamadou Dembele w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Le Puy Foot. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mahamadou Dembele
Mahamadou Dembele vs. inni
Atak
Obrona
Podania Mahamadou Dembele
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mahamadou Dembele w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mahamadou Dembele wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mahamadou Dembele oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Mahamadou Dembele – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mahamadou Dembele w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Mahamadou Dembele
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09 2026 |
Championnat National (Francja), 8. kolejka
|
2:1 | 50' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Championnat National (Francja), 7. kolejka
|
4:1 | 89' | 0 | 0 | ||||
| 12.09 2026 |
Championnat National (Francja), 6. kolejka
|
2:1 | 85' | 0 | 0 | ||||
| 05.09 2026 |
Championnat National (Francja), 5. kolejka
|
1:1 | 67' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
Championnat National (Francja), 4. kolejka
|
2:0 | 27' | 0 | 0 | – | |||
| 14.08 2026 |
Championnat National (Francja), 2. kolejka
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 07.08 2026 |
Championnat National (Francja), 1. kolejka
|
0:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 03.12 2025 |
Kategoria Superiore (Albania), 14. kolejka
|
6:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 29.11 2025 |
Kategoria Superiore (Albania), 13. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 23.11 2025 |
Kategoria Superiore (Albania), 12. kolejka
|
1:1 | 46' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Mahamadou Dembele w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mahamadou Dembele rozegrał w barwach Le Puy Foot w Championnat National 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 408 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Mahamadou Dembele – transfery
W trakcie kariery Mahamadou Dembele zmieniał klub 17 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Le Puy Foot 2026 – obecnie
-
Dinamo Samarqand 2026 – 2026

-
Tirana 2024 – 2026
-
Seraing United 2022 – 2024
-
Troyes 2022 – 2022
-
Pau 2021 – 2022
-
Troyes 2021 – 2021
-
Pau 2021 – 2021
-
Troyes 2019 – 2021
-
Red Bull Salzburg 2019 – 2019
-
Fortuna Sittard 2019 – 2019
-
Red Bull Salzburg 2019 – 2019
-
FC Liefering 2017 – 2019
-
Red Bull Salzburg 2017 – 2017
-
PSG U19 2016 – 2017
-
Paris Saint Germain U17 2014 – 2016

-
Paris Saint Germain Youth 2012 – 2014

-
CS Bretigny Youth do 2012

Mahamadou Dembele – forma
W ostatnich 5 meczach Mahamadou Dembele zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,16. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mahamadou Dembele ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.16 — wynik powyżej średniej ligowej (5.56).
W ostatnich 10 meczach Mahamadou Dembele 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.46 — wynik powyżej średniej ligowej (5.56).
W jakiej formie jest Mahamadou Dembele?
Mahamadou Dembele jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.16 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.46). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Mahamadou Dembele – zarobki
Mahamadou Dembele gra w Le Puy Foot na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 232 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Mahamadou Dembele – kontuzje
W trakcie kariery Mahamadou Dembele zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 46 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mahamadou Dembele
-
Uraz mięśnia
08.09.22 – 24.10.22 (47 dni)
Seraing United opuszczone: 7 meczów
-
Uraz kolana
30.03.19 – 31.01.20 (308 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 35 meczów
-
Choroba
21.02.18 – 01.03.18 (9 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 4 mecze
Czy Mahamadou Dembele ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Mahamadou Dembele nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mahamadou Dembele to uraz kolana z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 308 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mahamadou Dembele – trofea
W trakcie kariery Mahamadou Dembele zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mahamadou Dembele?
Mahamadou Dembele zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Red Bull Salzburg — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Austrii — 2 razy.
Mahamadou Dembele – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mahamadou Dembele wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mahamadou Dembele na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mahamadou Dembele?
Wycena Mahamadou Dembele wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Mahamadou Dembele wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.