Mickael Nade jest piłkarzem występującym obecnie w Rodina Moskva. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Mickael Nade
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Mickael Nade w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mickael Nade wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.70, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mickael Nade oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mickael Nade w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mickael Nade rozegrał w barwach Rodina Moskva w Pucharze Rosji 1 mecz, w Priemjer-Lidze 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 630 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Mickael Nade
Pierwszy transfer Mickael Nade w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Saint-Étienne do Dubai United za 1,5 miliona euro.
Czy Mickael Nade ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Mickael Nade nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mickael Nade to uraz więzadła pobocznego z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Mickael Nade?
Mickael Nade najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Mickael Nade?
Wycena 27-letniego Mickael Nade według stanu na maj 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mickael Nade?
Mickael Nade urodził się 4 marca 1999 w Sarcelles we Francji. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Mickael Nade – statystyki
Szczegółowe statystyki Mickael Nade w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rodina Moskva. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mickael Nade vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Mickael Nade w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mickael Nade wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.70, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mickael Nade oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Mickael Nade – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mickael Nade w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | 6.3 | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
2:0 | 75' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
0:3 | 84' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
29 Maj
Koniec
|
Ligue 2
|
4:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
26 Maj
Koniec
|
Ligue 2
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Mickael Nade w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mickael Nade rozegrał w barwach Rodina Moskva w Pucharze Rosji 1 mecz, w Priemjer-Lidze 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 630 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Mickael Nade – transfery
W trakcie kariery Mickael Nade zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rodina Moskva 2026 – obecnie
-
Dubai United 2026 – 2026
-
Saint-Étienne 2021 – 2026
-
Quevilly Rouen 2020 – 2021
-
Saint-Étienne 2020 – 2020
-
AS Saint-Etienne B 2018 – 2020

-
Saint Etienne U19 2016 – 2018

-
Saint Etienne U17 2014 – 2016

-
AAS Sarcelles Jugend do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Mickael Nade
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 26.08.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2026/27 | 25.08.2026 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 20.07.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Mickael Nade
Pierwszy transfer Mickael Nade w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Saint-Étienne do Dubai United za 1,5 miliona euro.
Mickael Nade – forma
W ostatnich 5 meczach Mickael Nade zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,58. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Mickael Nade i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Rodina Moskva
2
FC Krasnodar
1
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Fakel
0
Rodina Moskva
1
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Rodina Moskva
2
FC Orenburg
2
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Paź
Koniec
|
CSKA Moscow
3
Rodina Moskva
0
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Rodina Moskva
1
Rubin
1
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Krylia Sovetov
2
Rodina Moskva
1
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Makhachkala
2
Rodina Moskva
0
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Rodina Moskva
0
Baltika
3
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Nicea
4
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Nicea
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Karne
|
Saint-Étienne
(7)
0
Rodez Aveyron
(6)
0
Ligue 2
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
5
Amiens SC
0
Ligue 2, 34. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Troyes
3
Ligue 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
SC Bastia
2
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Dunkerque
1
Ligue 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Nancy
1
Saint-Étienne
1
Ligue 2, 29. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
4
Annecy FC
0
Ligue 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Grenoble
0
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Red Star FC
0
Ligue 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Pau
0
Saint-Étienne
3
Ligue 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Lavallouis
1
Ligue 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Guingamp
1
Saint-Étienne
2
Ligue 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Montpellier
0
Ligue 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
0
US Boulogne
1
Ligue 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Reims
1
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Clermont
0
Ligue 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Le Mans
0
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Nicea
2
Saint-Étienne
1
Puchar Francji, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
2
SC Bastia
2
Ligue 2, 17. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Dunkerque
1
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Nancy
1
Ligue 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Troyes
2
Saint-Étienne
3
Ligue 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Red Star FC
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
6
Pau
0
Ligue 2, 12. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Annecy FC
4
Saint-Étienne
0
Ligue 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Le Mans
3
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Montpellier
0
Saint-Étienne
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Guingamp
3
Ligue 2, 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Amiens SC
0
Saint-Étienne
1
Ligue 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Reims
2
Ligue 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Clermont
1
Saint-Étienne
2
Ligue 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Grenoble
1
Ligue 2, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
US Boulogne
0
Saint-Étienne
1
Ligue 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
4
Rodez Aveyron
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Lavallouis
3
Saint-Étienne
3
Ligue 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Toulouse
3
Ligue 1, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Reims
0
Saint-Étienne
2
Ligue 1, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Monaco
3
Ligue 1, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Strasburg
3
Saint-Étienne
1
Ligue 1, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Lyon
1
Ligue 1, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
RC Lens
1
Saint-Étienne
0
Ligue 1, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Paris Saint Germain
6
Ligue 1, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Montpellier
0
Saint-Étienne
2
Ligue 1, 26. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nicea
3
Ligue 1, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Angers
3
Ligue 1, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Lille
4
Saint-Étienne
1
Ligue 1, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Auxerre
1
Saint-Étienne
1
Ligue 1, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nantes
1
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Reims
1
Ligue 1, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Lyon
1
Saint-Étienne
0
Ligue 1, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Strasburg
0
Ligue 1, 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Angers
4
Saint-Étienne
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
0
RC Lens
2
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Auxerre
1
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Nantes
2
Saint-Étienne
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Nicea
8
Saint-Étienne
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Lille
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Monaco
1
Saint-Étienne
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Cze
Dogryw.
|
Metz
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
120'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Guingamp
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Caen
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Auxerre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Paris FC
0
Saint-Étienne
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Dunkerque
1
Saint-Étienne
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Lavallouis
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Guingamp
3
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Pau
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Auxerre
5
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Quevilly Rouen
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Valenciennes
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
4
Quevilly Rouen
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Lavallouis
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Guingamp
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Metz
3
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Grenoble
0
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
Le Havre
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Amiens SC
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Bordeaux
1
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Pau
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
SC Bastia
2
Saint-Étienne
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Lavallouis
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Rodez Aveyron
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Metz
3
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
24'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Guingamp
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Bordeaux
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Pau
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Valenciennes
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Quevilly Rouen
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nimes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Dijon FCO
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Auxerre
1
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Nantes
1
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Nicea
4
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Rennes
2
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Monaco
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Bordeaux
2
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Troyes
1
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Lille
0
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Strasburg
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Clermont
1
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
30 Sty
Koniec
|
![]()
FC Bergerac
1
Saint-Étienne
0
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Angers
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Jura Sud Foot
1
Saint-Étienne
4
Puchar Francji
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Reims
2
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Troyes
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Clermont
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Angers
2
Ligue 1
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Strasburg
5
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Nicea
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Monaco
3
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Montpellier
2
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Lille
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
RC Lens
2
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
1
FC Lorient
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Red Star FC
0
Quevilly Rouen
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Quevilly Rouen
1
Annecy FC
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Quevilly Rouen
3
Lyon Duchere
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Quevilly Rouen
1
Creteil
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Red Star FC
2
Quevilly Rouen
1
Puchar Francji
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Quevilly Rouen
1
FC Rouen
0
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Quevilly Rouen
2
Le Mans
0
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
SC Bastia
2
Quevilly Rouen
1
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Lyon Duchere
0
Quevilly Rouen
3
Championnat National (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Creteil
1
Quevilly Rouen
3
Championnat National (Francja)
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Mickael Nade ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.29, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.58.
W ostatnich 10 meczach Mickael Nade ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.47.
W jakiej formie jest Mickael Nade?
Mickael Nade jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.58 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.70). Jego dyspozycja słabnie.
Mickael Nade – zarobki
Mickael Nade gra w Rodina Moskva na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 720 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mickael Nade w Rodina Moskva (2025/26)
| Rocznie | 720 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 60 tys. € |
| Tygodniowo | 14 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Mickael Nade w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
720 tys. € |
| 2024/25 |
|
720 tys. € |
| 2023/24 |
|
80 tys. € |
| 2022/23 |
|
80 tys. € |
| 2021/22 |
|
80 tys. € |
| 2016/17 |
|
70 tys. € |
Mickael Nade – kontuzje
W trakcie kariery Mickael Nade zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mickael Nade
-
Uraz więzadła pobocznego
10.11.24 – 22.12.24 (43 dni)
Saint-Étienne opuszczone: 5 meczów
Czy Mickael Nade ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Mickael Nade nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mickael Nade to uraz więzadła pobocznego z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mickael Nade – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mickael Nade wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mickael Nade na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Mickael Nade
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 27 |
|
3 mln € |
| 22.03.2026 | 27 |
|
3 mln € |
| 10.12.2025 | 26 |
|
2 mln € |
| 02.06.2025 | 26 |
|
2 mln € |
| 09.12.2024 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 10.06.2024 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 25.03.2024 | 25 |
|
800 tys. € |
| 12.12.2023 | 24 |
|
600 tys. € |
| 26.10.2023 | 24 |
|
800 tys. € |
| 15.06.2023 | 24 |
|
1 mln € |
| 05.04.2023 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 27.10.2022 | 23 |
|
2 mln € |
| 29.05.2022 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 22.03.2022 | 23 |
|
3 mln € |
| 15.12.2021 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 07.10.2021 | 22 |
|
1 mln € |
| 24.06.2021 | 22 |
|
500 tys. € |
| 10.11.2020 | 21 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Mickael Nade?
Wycena Mickael Nade wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Mickael Nade wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 300 tys. €.