Lucas Buades jest piłkarzem występującym obecnie w Le Mans. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Lucas Buades
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Lucas Buades w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lucas Buades wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.47, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lucas Buades oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lucas Buades w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lucas Buades rozegrał w barwach Le Mans w Ligue 1 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 426 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Lucas Buades?
Na podstawie kontraktu z Le Mans, Lucas Buades otrzymuje 180 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 15 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Buades w listopadzie 2026 to 3,5 tysiąca euro, a dziennie około 493 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Lucas Buades ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lucas Buades nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lucas Buades to uraz stopy z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 67 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Lucas Buades?
Lucas Buades najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca lub Prawoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Lucas Buades?
Wycena 28-letniego Lucas Buades według stanu na maj 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lucas Buades?
Lucas Buades urodził się 28 grudnia 1997 w Muret we Francji. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Lucas Buades – statystyki
Szczegółowe statystyki Lucas Buades w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Le Mans. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Lucas Buades w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lucas Buades wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.47, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lucas Buades oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Lucas Buades – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lucas Buades w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
1:1 | 87' | 0 | 0 | ||||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
0:3 | 69' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 1. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Maj
Koniec
|
Ligue 2, 34. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Maj
Koniec
|
Ligue 2, 33. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Kwi
Koniec
|
Ligue 2, 32. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Lucas Buades w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lucas Buades rozegrał w barwach Le Mans w Ligue 1 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 426 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Lucas Buades – transfery
W trakcie kariery Lucas Buades zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Le Mans 2025 – obecnie
-
Valenciennes 2024 – 2025
-
Rodez Aveyron 2021 – 2024
-
Nimes 2019 – 2021
-
Nîmes Olympique B 2016 – 2019

-
Nîmes Olympique U19 2014 – 2016

-
Nîmes Olympique U17 2013 – 2014

-
AS Muret Jugend do 2013

Lucas Buades – forma
W ostatnich 5 meczach Lucas Buades zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,50. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Lucas Buades 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.87, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.50 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Lucas Buades 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.52, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.30 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Lucas Buades?
Lucas Buades jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.50 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.47). Jego dyspozycja rośnie.
Lucas Buades – zarobki
Lucas Buades gra w Le Mans na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 180 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lucas Buades w Le Mans (2025/26)
| Rocznie | 180 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 15 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 493 € |
Ile zarabia Lucas Buades?
Na podstawie kontraktu z Le Mans, Lucas Buades otrzymuje 180 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 15 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Buades w listopadzie 2026 to 3,5 tysiąca euro, a dziennie około 493 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Lucas Buades – kontuzje
W trakcie kariery Lucas Buades zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 25 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lucas Buades
-
Uraz o nieznanym charakterze
20.02.26 – 23.02.26 (4 dni)
Le Mans opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
14.01.26 – 18.01.26 (5 dni)
Le Mans opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
30.01.25 – 08.02.25 (10 dni)
Valenciennes opuszczone: 2 mecze
-
Uraz stopy
05.03.24 – 10.05.24 (67 dni)
Rodez Aveyron opuszczone: 10 meczów
-
Uraz łydki
10.02.21 – 14.04.21 (64 dni)
Nimes opuszczone: 9 meczów
-
Stłuczenie
25.10.20 – 14.11.20 (21 dni)
Nimes opuszczone: 2 mecze
Czy Lucas Buades ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lucas Buades nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lucas Buades to uraz stopy z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 67 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lucas Buades – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lucas Buades wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lucas Buades na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Lucas Buades?
Wycena Lucas Buades wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Lucas Buades wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 150 tys. €.