Przemysław Frankowski jest piłkarzem występującym obecnie w Rennes. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Przemysław Frankowski
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Przemysław Frankowski w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Przemysław Frankowski wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 16,7%. Przemysław Frankowski oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Przemysław Frankowski w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Przemysław Frankowski rozegrał w barwach Rennes w Ligue 1 9 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Polski. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 921 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Przemysław Frankowski
Pierwszy transfer Przemysław Frankowski w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Lechii Gdańsk do Jagiellonii Białystok za 75 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Przemysław Frankowski było przejście z RC Lens do Galatasaray w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7 milionów euro.
Ile zarabia Przemysław Frankowski?
Na podstawie kontraktu z Rennes, Przemysław Frankowski otrzymuje 3,1 miliona euro rocznej pensji, co daje około 257,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Frankowski w listopadzie 2026 to 59,4 tysiąca euro, a dziennie około 8,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Przemysław Frankowski ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Przemysław Frankowski nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Przemysław Frankowski to uraz mięśnia z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 49 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Przemysław Frankowski?
Przemysław Frankowski ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Galatasaray — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Przemysław Frankowski?
Przemysław Frankowski najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Przemysław Frankowski?
Wycena 31-letniego Przemysław Frankowski według stanu na maj 2026 wynosi 6 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 9 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Przemysław Frankowski?
Przemysław Frankowski urodził się 12 kwietnia 1995 w Gdańsk w Polsce. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Przemysław Frankowski – statystyki
Szczegółowe statystyki Przemysław Frankowski w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rennes oraz reprezentacja Polski. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Przemysław Frankowski vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Przemysław Frankowski w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Przemysław Frankowski wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 16,7%. Przemysław Frankowski oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Przemysław Frankowski – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Przemysław Frankowski w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
5:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 1 | – | 7.1 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
4:3 | 45' | 0 | 0 | 5.9 | |||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
2:1 | 77' | 0 | 0 | – | 7.5 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
4:1 | 5' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
05 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
02 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
6:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.3 | ||
|
28 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
3:1 | 25' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
0:0 | 45' | 0 | 0 | – | 7.1 |
Ile meczów rozegrał Przemysław Frankowski w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Przemysław Frankowski rozegrał w barwach Rennes w Ligue 1 9 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Polski. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 921 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Przemysław Frankowski – transfery
W trakcie kariery Przemysław Frankowski zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 17,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rennes 2025 – obecnie
-
Galatasaray 2025 – 2025
-
RC Lens 2025 – 2025
-
Galatasaray 2025 – 2025
-
RC Lens 2021 – 2025
-
Chicago Fire 2019 – 2021
-
Jagiellonia Białystok 2014 – 2019
-
Lechia Gdańsk 2012 – 2014
-
Lechia Gdansk II 2011 – 2012

-
Lechia Gdansk U19 do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Przemysław Frankowski
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 04.08.2025 |
|
5,5 mln € | Wypożyczenie |
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
7 mln € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 09.02.2025 |
|
1 mln € | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 04.08.2021 |
|
2,3 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 21.01.2019 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 31.07.2014 |
|
75 tys. € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 23.10.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Przemysław Frankowski
Pierwszy transfer Przemysław Frankowski w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Lechii Gdańsk do Jagiellonii Białystok za 75 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Przemysław Frankowski było przejście z RC Lens do Galatasaray w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7 milionów euro.
Przemysław Frankowski – forma
W ostatnich 5 meczach Przemysław Frankowski zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,73. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Przemysław Frankowski i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Nicea
5
Rennes
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Rennes
3
Strasburg
0
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Juventus
2
Rennes
2
Liga Europy, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Paris FC
4
Rennes
3
Ligue 1, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Rennes
2
OFI Kreta
1
Liga Europy, 2. runda
|
77'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Rennes
4
Auxerre
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
1
Polska
0
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Polska
6
Rumunia
0
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Szwecja
3
Polska
1
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Polska
0
Bośnia i Hercegowina
0
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Lyon
4
Rennes
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Rennes
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Rennes
2
Ligue 1, 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Rennes
3
Le Mans
2
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Rennes
2
Paris Saint Germain
2
Ligue 1, 23. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Rennes
2
Angers
1
Ligue 1, 29. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Rennes
0
Metz
0
Ligue 1, 27. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Rennes
1
Lille
2
Ligue 1, 26. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Monaco
4
Rennes
0
Ligue 1, 20. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Rennes
0
FC Lorient
2
Ligue 1, 19. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Rennes
1
Le Havre
1
Ligue 1, 18. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Chantilly
1
Rennes
3
Puchar Francji, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Lille
0
Rennes
2
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Rennes
3
Brest
1
Ligue 1, 16. kolejka
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Paris Saint Germain
5
Rennes
0
Ligue 1, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Metz
0
Rennes
1
Ligue 1, 14. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Rennes
4
Monaco
1
Ligue 1, 13. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Paris FC
0
Rennes
1
Ligue 1, 12. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Rennes
4
Strasburg
1
Ligue 1, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Toulouse
2
Rennes
2
Ligue 1, 10. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rennes
1
Nicea
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Le Havre
2
Rennes
2
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rennes
0
RC Lens
0
Ligue 1, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Rennes
3
Lyon
1
Ligue 1, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Polska
3
Finlandia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Holandia
1
Polska
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Angers
1
Rennes
1
Ligue 1, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Rennes
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Finlandia
2
Polska
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Göztepe
0
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja), 37. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Galatasaray
3
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 36. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Trabzonspor
0
Galatasaray
3
Puchar Turcji, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Trabzonspor
0
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja), 35. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Galatasaray
4
Sivasspor
1
Super Lig (Turcja), 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Eyüpspor
1
Galatasaray
5
Super Lig (Turcja), 33. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Konyaspor
1
Galatasaray
5
Puchar Turcji, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Galatasaray
2
BB Bodrumspor
0
Super Lig (Turcja), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Fenerbahce
1
Galatasaray
2
Puchar Turcji, 1/4 finału
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Beşiktaş
2
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja), 29. kolejka
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Polska
2
Malta
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 2. runda
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Polska
1
Litwa
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 1. runda
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Galatasaray
4
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Alanyaspor
1
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Kasımpaşa
3
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Galatasaray
0
Fenerbahce
0
Super Lig (Turcja), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Montpellier
0
RC Lens
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
26 Sty
Koniec
|
RC Lens
1
Angers
0
Ligue 1, 19. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
RC Lens
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Sty
Koniec
|
RC Lens
0
Toulouse
1
Ligue 1, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Gru
Karne
|
RC Lens
(3)
1
Paris Saint Germain
(4)
1
Puchar Francji, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Auxerre
2
RC Lens
2
Ligue 1, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
08 Gru
Koniec
|
RC Lens
2
Montpellier
0
Ligue 1, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Reims
0
RC Lens
2
Ligue 1, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
RC Lens
3
Nantes
2
Ligue 1, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
RC Lens
0
Ligue 1, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
RC Lens
0
Lille
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
0
RC Lens
2
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Strasburg
2
RC Lens
2
Ligue 1, 7. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
RC Lens
0
Nicea
0
Ligue 1, 6. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
RC Lens
0
Lyon
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Monaco
1
RC Lens
1
Ligue 1, 3. kolejka
|
25'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Panathinaikos
2
RC Lens
0
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Sie
Koniec
|
RC Lens
2
Panathinaikos
1
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Angers
0
RC Lens
1
Ligue 1, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Cze
Koniec
|
Polska
2
Turcja
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
RC Lens
2
Montpellier
2
Ligue 1
|
20'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
RC Lens
2
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Metz
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
RC Lens
1
Le Havre
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Lille
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Mar
Koniec
|
RC Lens
1
Nicea
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
09 Mar
Koniec
|
RC Lens
1
Brest
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lut
Dogryw.
|
Freiburg
3
RC Lens
2
Liga Europy
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Reims
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
07 Sty
Karne
|
RC Lens
(5)
2
Monaco
(6)
2
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Nicea
2
RC Lens
0
Ligue 1
|
74'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Gru
Koniec
|
RC Lens
2
Sevilla
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
02 Gru
Koniec
|
RC Lens
3
Lyon
2
Ligue 1
|
45'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Arsenal
6
RC Lens
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Polska
2
Łotwa
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
RC Lens
0
Liga Mistrzów
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Le Havre
0
RC Lens
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Strasburg
0
RC Lens
1
Ligue 1
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
RC Lens
2
Toulouse
1
Ligue 1
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
RC Lens
0
Metz
1
Ligue 1
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Brest
3
RC Lens
2
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Rennes
0
RC Lens
1
Ligue 1
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Mar
Koniec
|
RC Lens
1
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Troyes
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
8 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Linas-Montlhery
0
RC Lens
2
Puchar Francji
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Polska
0
Argentyna
2
Mistrzostwa Świata
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Meksyk
0
Polska
0
Mistrzostwa Świata
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Angers
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
02 Paź
Koniec
|
RC Lens
1
Lyon
0
Ligue 1
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Nantes
0
RC Lens
0
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Reims
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
62'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Polska
0
Belgia
1
Liga Narodów UEFA
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Troyes
1
RC Lens
3
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
RC Lens
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Lille
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
RC Lens
3
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
RC Lens
3
Clermont
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Mar
Koniec
|
RC Lens
0
Brest
1
Ligue 1
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Angers
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
FC Lorient
2
RC Lens
0
Ligue 1
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Sty
Koniec
|
RC Lens
2
Monaco
4
Puchar Francji
|
86'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
RC Lens
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Sty
Koniec
|
RC Lens
1
Rennes
0
Ligue 1
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Nicea
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Nantes
3
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
04 Gru
Koniec
|
RC Lens
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Clermont
2
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lyon
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
RC Lens
4
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Montpellier
1
RC Lens
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Reims
0
Ligue 1
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
RC Lens
3
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
RC Lens
1
Lille
0
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Bordeaux
2
RC Lens
3
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Polska
4
Albania
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
RC Lens
2
FC Lorient
2
Ligue 1
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Monaco
0
RC Lens
2
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
RC Lens
2
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Rennes
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Chicago Fire
1
Toronto FC
2
MLS
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Chicago Fire
3
Orlando City SC
1
MLS
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Chicago Fire
3
Philadelphia Union
3
MLS
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Chicago Fire
1
Inter Miami
0
MLS
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Atlanta United
3
Chicago Fire
1
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Chicago Fire
2
New England Revolution
2
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Chicago Fire
2
Sporting Kansas City
2
MLS
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Chicago Fire
2
DC United
1
MLS
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Chicago Fire
1
New England Revolution
2
MLS
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
New York City FC
3
Chicago Fire
1
MLS
|
84'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Chicago Fire
3
FC Cincinnati
0
MLS
|
88'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Columbus Crew
3
Chicago Fire
0
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Chicago Fire
0
Vancouver Whitecaps
2
MLS
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Chicago Fire
0
San Jose Earthquakes
2
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lip
Koniec
|
Chicago Fire
2
Seattle Sounders
1
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
New England Revolution
1
Chicago Fire
1
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Seattle Sounders
2
Chicago Fire
1
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Columbus Crew
1
Chicago Fire
1
MLS
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
8 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
New England Revolution
2
Chicago Fire
1
MLS
|
92'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Portland Timbers
3
Chicago Fire
2
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Houston Dynamo
0
Chicago Fire
1
MLS
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Philadelphia Union
2
Chicago Fire
0
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Chicago Fire
2
Columbus Crew
2
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Sporting Kansas City
1
Chicago Fire
0
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Chicago Fire
5
Atlanta United
1
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Cze
Koniec
|
New York Red Bulls
3
Chicago Fire
1
MLS
|
68'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Atlanta United
2
Chicago Fire
0
MLS
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Maj
Koniec
|
DC United
3
Chicago Fire
3
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Maj
Koniec
|
San Jose Earthquakes
4
Chicago Fire
1
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Chicago Fire
2
Minnesota United FC
0
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Chicago Fire
5
New England Revolution
0
MLS
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Los Angeles FC
0
Chicago Fire
0
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
CF Montreal
1
Chicago Fire
0
MLS
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Chicago Fire
1
New York Red Bulls
0
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
2
Chicago Fire
1
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 |
W ostatnich 5 meczach Przemysław Frankowski 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.73 — wynik powyżej średniej ligowej (6.33).
W ostatnich 10 meczach Przemysław Frankowski 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.73 — wynik powyżej średniej ligowej (6.33).
W jakiej formie jest Przemysław Frankowski?
Przemysław Frankowski jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.73 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.51). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Przemysław Frankowski – zarobki
Przemysław Frankowski gra w Rennes na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 3,1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Przemysław Frankowski w Rennes (2025/26)
| Rocznie | 3,1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 258 tys. € |
| Tygodniowo | 59 tys. € |
| Dziennie | 8 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Przemysław Frankowski w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
3,1 mln € |
| 2024/25 |
|
1,1 mln € |
| 2023/24 |
|
1,6 mln € |
| 2022/23 |
|
660 tys. € |
| 2021/22 |
|
660 tys. € |
| 2020 |
|
401 tys. € |
| 2019 |
|
401 tys. € |
Ile zarabia Przemysław Frankowski?
Na podstawie kontraktu z Rennes, Przemysław Frankowski otrzymuje 3,1 miliona euro rocznej pensji, co daje około 257,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Frankowski w listopadzie 2026 to 59,4 tysiąca euro, a dziennie około 8,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Przemysław Frankowski – kontuzje
W trakcie kariery Przemysław Frankowski zanotował 10 kontuzji, przez które opuścił łącznie 23 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Przemysław Frankowski
-
Uraz mięśnia
16.04.26 – 03.06.26 (49 dni)
Rennes opuszczone: 7 meczów
-
Uraz łydki
01.02.26 – 08.03.26 (36 dni)
Rennes opuszczone: 6 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
13.12.25 – 01.01.26 (20 dni)
Rennes opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
12.10.25 – 23.10.25 (12 dni)
Rennes opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
14.09.25 – 21.09.25 (8 dni)
Rennes opuszczone: 1 mecz
-
Uraz pachwiny
21.08.25 – 29.08.25 (9 dni)
Rennes opuszczone: 1 mecz
- Uraz 26.10.24 – 31.10.24 (6 dni)
- Problemy z udem 21.03.24 – 23.03.24 (3 dni)
-
Uraz
26.08.23 – 10.09.23 (16 dni)
RC Lens opuszczone: 3 mecze
-
Uraz pachwiny
31.03.19 – 22.04.19 (23 dni)
Chicago Fire opuszczone: 3 mecze
Czy Przemysław Frankowski ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Przemysław Frankowski nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Przemysław Frankowski to uraz mięśnia z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 49 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Przemysław Frankowski – trofea
W trakcie kariery Przemysław Frankowski zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Przemysław Frankowski
Jakie trofea zdobył Przemysław Frankowski?
Przemysław Frankowski zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Galatasaray — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Turcji — 1 raz.
Przemysław Frankowski – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Przemysław Frankowski wynosi obecnie 6 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Przemysław Frankowski na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Przemysław Frankowski
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 31 |
|
6 mln € |
| 14.12.2025 | 30 |
|
7 mln € |
| 17.06.2025 | 30 |
|
7 mln € |
| 19.03.2025 | 29 |
|
8 mln € |
| 09.12.2024 | 29 |
|
8 mln € |
| 02.06.2024 | 29 |
|
9 mln € |
| 17.12.2023 | 28 |
|
9 mln € |
| 26.06.2023 | 28 |
|
9 mln € |
| 01.11.2022 | 27 |
|
7 mln € |
| 29.05.2022 | 27 |
|
8 mln € |
| 15.12.2021 | 26 |
|
7 mln € |
| 07.10.2021 | 26 |
|
4,5 mln € |
| 08.07.2021 | 26 |
|
2 mln € |
| 30.05.2021 | 26 |
|
2 mln € |
| 17.12.2020 | 25 |
|
2 mln € |
| 25.08.2020 | 25 |
|
2 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
1,6 mln € |
| 29.11.2019 | 24 |
|
2 mln € |
| 26.05.2019 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 19.03.2019 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 02.07.2018 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 15.01.2018 | 22 |
|
1,3 mln € |
| 04.07.2017 | 22 |
|
1 mln € |
| 20.01.2017 | 21 |
|
800 tys. € |
| 23.07.2016 | 21 |
|
400 tys. € |
| 27.03.2016 | 20 |
|
400 tys. € |
| 09.01.2016 | 20 |
|
500 tys. € |
| 29.06.2015 | 20 |
|
350 tys. € |
| 04.03.2015 | 19 |
|
250 tys. € |
| 20.07.2014 | 19 |
|
300 tys. € |
| 13.02.2014 | 18 |
|
250 tys. € |
| 21.07.2013 | 18 |
|
200 tys. € |
| 06.02.2013 | 17 |
|
50 tys. € |
| 11.11.2012 | 17 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Przemysław Frankowski?
Wycena Przemysław Frankowski wynosi obecnie 6 mln €. W szczycie kariery Przemysław Frankowski wyceniano na 9 mln €, a najniżej na 50 tys. €.