Issa Soumare jest piłkarzem występującym obecnie w Rennes. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Issa Soumare
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Issa Soumare w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Issa Soumare wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.67, a skuteczność strzałów to 0,0%. Issa Soumare oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Issa Soumare w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Issa Soumare rozegrał w barwach Rennes w Ligue 1 8 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Senegalu. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 440 minut. Średnio dawało to 34 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Issa Soumare
Pierwszy transfer Issa Soumare w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Beerschot VA do Le Havre za 400 tysięcy euro.
Czy Issa Soumare ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Issa Soumare nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Issa Soumare to uraz pachwiny z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 38 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Issa Soumare?
Issa Soumare ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Issa Soumare?
Issa Soumare najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Napastnik.
Jaka jest wartość rynkowa Issa Soumare?
Wycena 26-letniego Issa Soumare według stanu na maj 2026 wynosi 8 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 8 milionów euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Issa Soumare?
Issa Soumare urodził się 10 października 2000 w Podor w Senegalu. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Issa Soumare – statystyki
Szczegółowe statystyki Issa Soumare w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rennes oraz reprezentacja Senegalu. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Issa Soumare w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Issa Soumare wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.67, a skuteczność strzałów to 0,0%. Issa Soumare oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Issa Soumare – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Issa Soumare w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
5:2 | 22' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
2:2 | 9' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
4:3 | 79' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
2:1 | 13' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
4:1 | 77' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Paź
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
0:1 | 64' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Wrz
Koniec
|
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
0:1 | 25' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Wrz
Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Issa Soumare w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Issa Soumare rozegrał w barwach Rennes w Ligue 1 8 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Senegalu. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 440 minut. Średnio dawało to 34 minuty gry na spotkanie.
Issa Soumare – transfery
W trakcie kariery Issa Soumare zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 400 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rennes 2026 – obecnie
-
Le Havre 2024 – 2026
-
Auxerre 2024 – 2024
-
Le Havre 2023 – 2024
-
Beerschot VA 2023 – 2023
-
Quevilly Rouen 2022 – 2023
-
Beerschot VA 2022 – 2022
-
Quevilly Rouen 2022 – 2022
-
Beerschot VA 2021 – 2022
-
US Orléans 2019 – 2021
-
Génération Foot U20 2017 – 2019

-
Generation Foot U17 2016 – 2017

Historia transferów Issa Soumare
Pierwszy transfer Issa Soumare w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Beerschot VA do Le Havre za 400 tysięcy euro.
Issa Soumare – forma
W ostatnich 5 meczach Issa Soumare zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,35. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Issa Soumare ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.19, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.35 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.33).
W ostatnich 10 meczach Issa Soumare 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.19, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.47 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.33).
W jakiej formie jest Issa Soumare?
Issa Soumare jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.35 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.67). Jego dyspozycja rośnie.
Issa Soumare – zarobki
Issa Soumare gra w Rennes na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 550 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Issa Soumare w Rennes (2025/26)
| Rocznie | 550 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 46 tys. € |
| Tygodniowo | 11 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Issa Soumare – kontuzje
W trakcie kariery Issa Soumare zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Issa Soumare
-
Uraz pachwiny
04.12.24 – 10.01.25 (38 dni)
Le Havre opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
14.08.24 – 22.08.24 (9 dni)
Le Havre opuszczone: 1 mecz
Czy Issa Soumare ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Issa Soumare nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Issa Soumare to uraz pachwiny z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 38 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Issa Soumare – trofea
W trakcie kariery Issa Soumare zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Issa Soumare?
Issa Soumare zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Auxerre — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Francji — 1 raz.
Issa Soumare – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Issa Soumare wynosi obecnie 8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Issa Soumare na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Issa Soumare?
Wycena Issa Soumare wynosi obecnie 8 mln €. W szczycie kariery Issa Soumare wyceniano na 8 mln €, a najniżej na 250 tys. €.