Lillian Rao-Lisoa jest piłkarzem występującym obecnie w Angers. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Lillian Rao-Lisoa
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Lillian Rao-Lisoa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lillian Rao-Lisoa wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.44, a skuteczność strzałów to 25,0%. Lillian Rao-Lisoa oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lillian Rao-Lisoa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lillian Rao-Lisoa rozegrał w barwach Angers w Ligue 1 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 426 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Lillian Rao-Lisoa?
Na podstawie kontraktu z Angers, Lillian Rao-Lisoa otrzymuje 640 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 53,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Rao-Lisoa w listopadzie 2026 to 12,3 tysiąca euro, a dziennie około 1,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Lillian Rao-Lisoa ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lillian Rao-Lisoa nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lillian Rao-Lisoa to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 20 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Lillian Rao-Lisoa?
Lillian Rao-Lisoa najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Lillian Rao-Lisoa?
Wycena 26-letniego Lillian Rao-Lisoa według stanu na maj 2026 wynosi 4 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lillian Rao-Lisoa?
Lillian Rao-Lisoa urodził się 16 czerwca 2000 w Angers we Francji. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Lillian Rao-Lisoa – statystyki
Szczegółowe statystyki Lillian Rao-Lisoa w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Angers. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Lillian Rao-Lisoa vs. inni
Jakie statystyki ma Lillian Rao-Lisoa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lillian Rao-Lisoa wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.44, a skuteczność strzałów to 25,0%. Lillian Rao-Lisoa oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Lillian Rao-Lisoa – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lillian Rao-Lisoa w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
2:0 | 84' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
2:5 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
5:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:0 | 13' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
0:0 | 12' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
1:2 | 7' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 1. kolejka
|
0:2 | 85' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 34. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 33. kolejka
|
1:1 | 86' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Lillian Rao-Lisoa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lillian Rao-Lisoa rozegrał w barwach Angers w Ligue 1 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 426 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Lillian Rao-Lisoa – transfery
W trakcie kariery Lillian Rao-Lisoa zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Angers 2023 – obecnie
-
Angers II 2019 – 2023

-
Angers SCO U19 2017 – 2019

-
AS Muret U17 2016 – 2017

-
Blagnac FC Jugend 2014 – 2015

-
SC Balma Jugend 2013 – 2014

-
Toulouse FC Formation do 2013

Lillian Rao-Lisoa – forma
W ostatnich 5 meczach Lillian Rao-Lisoa zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,41. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Lillian Rao-Lisoa ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.35, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.41 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Lillian Rao-Lisoa 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.35, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.40 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Lillian Rao-Lisoa?
Lillian Rao-Lisoa jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.41 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.44). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Lillian Rao-Lisoa – zarobki
Lillian Rao-Lisoa gra w Angers na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 640 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lillian Rao-Lisoa w Angers (2025/26)
| Rocznie | 640 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 53 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Ile zarabia Lillian Rao-Lisoa?
Na podstawie kontraktu z Angers, Lillian Rao-Lisoa otrzymuje 640 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 53,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Rao-Lisoa w listopadzie 2026 to 12,3 tysiąca euro, a dziennie około 1,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Lillian Rao-Lisoa – kontuzje
W trakcie kariery Lillian Rao-Lisoa zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lillian Rao-Lisoa
-
Uraz
26.09.25 – 03.10.25 (8 dni)
Angers opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
09.03.25 – 28.03.25 (20 dni)
Angers opuszczone: 1 mecz
Czy Lillian Rao-Lisoa ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lillian Rao-Lisoa nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lillian Rao-Lisoa to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 20 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lillian Rao-Lisoa – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lillian Rao-Lisoa wynosi obecnie 4 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lillian Rao-Lisoa na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Lillian Rao-Lisoa?
Wycena Lillian Rao-Lisoa wynosi obecnie 4 mln €. W szczycie kariery Lillian Rao-Lisoa wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 150 tys. €.