Ousmane Camara jest piłkarzem występującym obecnie w Angers. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Ousmane Camara
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Ousmane Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ousmane Camara wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.77, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ousmane Camara oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ousmane Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ousmane Camara rozegrał w barwach Angers w Ligue 1 8 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Mali. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 934 minuty. Średnio dawało to 85 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Ousmane Camara
Pierwszy transfer Ousmane Camara w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Paris FC do Angers za 2,2 miliona euro.
Ile zarabia Ousmane Camara?
Na podstawie kontraktu z Angers, Ousmane Camara otrzymuje 450 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 37,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Camara w listopadzie 2026 to 8,7 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Ousmane Camara ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ousmane Camara nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ousmane Camara to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 30 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Ousmane Camara?
Ousmane Camara najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Ousmane Camara?
Wycena 23-letniego Ousmane Camara według stanu na maj 2026 wynosi 8 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 8 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ousmane Camara?
Ousmane Camara urodził się 6 marca 2003 w Paris we Francji (narodowość: Mali). Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Ousmane Camara – statystyki
Szczegółowe statystyki Ousmane Camara w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Angers oraz reprezentacja Mali. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ousmane Camara vs. inni
Jakie statystyki ma Ousmane Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ousmane Camara wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.77, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ousmane Camara oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ousmane Camara – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ousmane Camara w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
5:1 | 34' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Paź
Koniec
|
![]() Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Wrz
Koniec
|
![]() Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
12 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 1. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ousmane Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ousmane Camara rozegrał w barwach Angers w Ligue 1 8 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Mali. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 934 minuty. Średnio dawało to 85 minut gry na spotkanie.
Ousmane Camara – transfery
W trakcie kariery Ousmane Camara zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Angers 2022 – obecnie
-
Paris FC 2021 – 2022
-
Paris FC II 2020 – 2021

-
Paris FC U19 2019 – 2020

-
Paris FC U17 2018 – 2019

-
Paris FC Youth do 2018

Historia transferów Ousmane Camara
Pierwszy transfer Ousmane Camara w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Paris FC do Angers za 2,2 miliona euro.
Ousmane Camara – forma
W ostatnich 5 meczach Ousmane Camara zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,31. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ousmane Camara ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.64, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.31 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Ousmane Camara 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.64, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.66 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Ousmane Camara?
Ousmane Camara jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.31 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.77). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ousmane Camara – zarobki
Ousmane Camara gra w Angers na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 450 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ousmane Camara w Angers (2025/26)
| Rocznie | 450 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 38 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Ile zarabia Ousmane Camara?
Na podstawie kontraktu z Angers, Ousmane Camara otrzymuje 450 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 37,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Camara w listopadzie 2026 to 8,7 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Ousmane Camara – kontuzje
W trakcie kariery Ousmane Camara zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 9 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ousmane Camara
-
Uraz
10.10.26 – 25.10.26 (9 dni)
Mali opuszczone: 2 mecze

- Stłuczenie 19.04.26 – 23.04.26 (5 dni)
- Uraz głowy 28.09.25 – 03.10.25 (6 dni)
-
Uraz
30.04.23 – 09.05.23 (10 dni)
Angers opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
31.10.22 – 29.11.22 (30 dni)
Angers opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
30.09.22 – 14.10.22 (15 dni)
Angers opuszczone: 1 mecz
Czy Ousmane Camara ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ousmane Camara nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ousmane Camara to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 30 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ousmane Camara – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ousmane Camara wynosi obecnie 8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ousmane Camara na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ousmane Camara?
Wycena Ousmane Camara wynosi obecnie 8 mln €. W szczycie kariery Ousmane Camara wyceniano na 8 mln €, a najniżej na 200 tys. €.