Haris Belkebla jest piłkarzem występującym obecnie w Angers. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Haris Belkebla
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Haris Belkebla w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Haris Belkebla wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.72. Haris Belkebla oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Haris Belkebla w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Haris Belkebla rozegrał w barwach Angers w Ligue 1 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 212 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Haris Belkebla?
Na podstawie kontraktu z Angers, Haris Belkebla otrzymuje 2,2 miliona euro rocznej pensji, co daje około 181,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Belkebla w listopadzie 2026 to 41,9 tysiąca euro, a dziennie około 6 tysięcy euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Haris Belkebla ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Haris Belkebla nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Haris Belkebla to uraz stopy z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 62 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Haris Belkebla?
Haris Belkebla najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Haris Belkebla?
Wycena 32-letniego Haris Belkebla według stanu na maj 2026 wynosi 1,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Haris Belkebla?
Haris Belkebla urodził się 28 stycznia 1994 w Drancy we Francji, ma narodowość algierską. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Haris Belkebla – statystyki
Szczegółowe statystyki Haris Belkebla w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Angers oraz reprezentacja Algierii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Haris Belkebla vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Haris Belkebla w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Haris Belkebla wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.72. Haris Belkebla oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Haris Belkebla – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Haris Belkebla w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
2:0 | 69' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
0:0 | 45' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
5:1 | 85' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:0 | 13' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
17 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 34. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
10 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 33. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
03 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 32. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
25 Kwi
Koniec
|
Ligue 1, 31. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
18 Kwi
Koniec
|
Ligue 1, 30. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
11 Kwi
Koniec
|
Ligue 1, 29. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 |
Ile meczów rozegrał Haris Belkebla w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Haris Belkebla rozegrał w barwach Angers w Ligue 1 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 212 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Haris Belkebla – transfery
W trakcie kariery Haris Belkebla zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Angers 2024 – obecnie
-
Ohod 2023 – 2024
-
Brest 2018 – 2023
-
Tours 2014 – 2018

-
Valenciennes B 2012 – 2014

-
US Boulogne U19 2011 – 2012

-
FCM Aubervilliers Jugend do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Haris Belkebla
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 16.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 11.09.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 09.07.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 | — | Wolny transfer |
Haris Belkebla – forma
W ostatnich 5 meczach Haris Belkebla zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,66. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Haris Belkebla i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Lyon
2
Angers
0
Ligue 1, 9. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Angers
0
FC Lorient
0
Ligue 1, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Brest
5
Angers
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Angers
2
Troyes
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Brest
1
Angers
1
Ligue 1, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Angers
1
Strasburg
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Auxerre
3
Angers
1
Ligue 1, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Angers
0
Paris Saint Germain
3
Ligue 1, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Angers
1
Le Havre
1
Ligue 1, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Rennes
2
Angers
1
Ligue 1, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Angers
0
Lyon
0
Ligue 1, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Mar
Koniec
|
RC Lens
5
Angers
1
Ligue 1, 27. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Angers
0
Nicea
2
Ligue 1, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Nantes
0
Angers
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Monaco
2
Angers
0
Ligue 1, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Angers
0
Lille
1
Ligue 1, 23. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Lut
Koniec
|
FC Lorient
2
Angers
0
Ligue 1, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Angers
1
Metz
0
Ligue 1, 20. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Paris FC
0
Angers
0
Ligue 1, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Angers
2
Olympique Marsylia
5
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Sty
Karne
|
Angers
(5)
1
Toulouse
(6)
1
Puchar Francji, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Le Havre
2
Angers
1
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Angers
4
Nantes
1
Ligue 1, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Nicea
0
Angers
1
Ligue 1, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Angers
1
RC Lens
2
Ligue 1, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Toulouse
0
Angers
1
Ligue 1, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Angers
2
Auxerre
0
Ligue 1, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Lille
1
Angers
0
Ligue 1, 11. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Angers
2
Ligue 1, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Angers
2
FC Lorient
0
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Angers
1
Monaco
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Strasburg
5
Angers
0
Ligue 1, 7. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Angers
0
Brest
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Lyon
1
Angers
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Metz
1
Angers
1
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Angers
1
Rennes
1
Ligue 1, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Angers
0
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Angers
1
Paris FC
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Angers
0
Monaco
2
Ligue 1, 26. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Lut
Karne
|
Angers
(3)
1
Reims
(5)
1
Puchar Francji, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Angers
3
Ligue 1, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Reims
0
Angers
1
Ligue 1, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Strasburg
1
Angers
3
Puchar Francji, 1/8 finału
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
26 Sty
Koniec
|
RC Lens
1
Angers
0
Ligue 1, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Angers
2
Auxerre
0
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Montpellier
1
Angers
3
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Bobigny
0
Angers
1
Puchar Francji, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Angers
0
Lyon
3
Ligue 1, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Auxerre
1
Angers
0
Ligue 1, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Angers
2
Paris Saint Germain
4
Ligue 1, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Monaco
0
Angers
1
Ligue 1, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Angers
4
Saint-Étienne
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Reims
3
Ligue 1, 6. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Nantes
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Strasburg
1
Angers
1
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Brest
1
Rennes
2
Ligue 1
|
87'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Brest
2
Ligue 1
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Brest
2
Clermont
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Brest
1
Auxerre
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Brest
2
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Brest
3
Toulouse
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Troyes
2
Brest
2
Ligue 1
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Lille
2
Brest
1
Ligue 1
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Montpellier
3
Brest
0
Ligue 1
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Lyon
0
Brest
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Brest
4
Angers
0
Ligue 1
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Brest
0
Lille
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Avranches
0
Brest
2
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Brest
2
Troyes
1
Ligue 1
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Brest
0
Reims
0
Ligue 1
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Nantes
4
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Brest
1
FC Lorient
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Brest
0
Ligue 1
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Brest
0
Montpellier
7
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Angers
1
Brest
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Monaco
4
Brest
2
Ligue 1
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Brest
0
Strasburg
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Brest
2
Clermont
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Metz
0
Brest
1
Ligue 1
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Brest
2
Lyon
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Brest
1
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Brest
1
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
05 Mar
Koniec
|
RC Lens
0
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Brest
0
FC Lorient
1
Ligue 1
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Reims
1
Brest
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Brest
5
Troyes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Nantes
2
Brest
0
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
3
Algieria
1
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Troyes
1
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Brest
0
Montpellier
4
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Brest
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Lille
1
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Brest
1
Reims
1
Ligue 1
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Brest
1
Metz
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Clermont
1
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Brest
1
Angers
1
Ligue 1
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Burkina Faso
1
Algieria
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Algieria
8
Dżibuti
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Strasburg
3
Brest
1
Ligue 1
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Brest
2
Paris Saint Germain
4
Ligue 1
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Lyon
1
Brest
1
Ligue 1
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Brest
0
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Montpellier
0
Brest
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Nicea
3
Brest
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Brest
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Brest
0
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Brest
1
Ligue 1
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Brest
0
Paris Saint Germain
3
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Monaco
2
Brest
0
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Brest
2
Lyon
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Lille
0
Brest
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Brest
2
Bordeaux
1
Ligue 1
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Strasburg
2
Brest
2
Ligue 1
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Brest
2
Metz
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Reims
1
Brest
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Brest
1
Rennes
2
Ligue 1
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Brest
2
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Gru
Koniec
|
RC Lens
2
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Brest
2
Montpellier
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Bordeaux
1
Brest
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Metz
0
Brest
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Brest
4
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Brest
3
Lille
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Rennes
2
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Nantes
3
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Meksyk
2
Algieria
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Angers
3
Brest
2
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Brest
3
FC Lorient
2
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Brest
2
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Nimes
4
Brest
0
Ligue 1
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Reims
1
Brest
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Lut
Koniec
|
Brest
0
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Lille
1
Brest
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Brest
5
Strasburg
0
Ligue 1
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Brest
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Brest
2
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Bordeaux
2
Brest
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Brest
0
Rennes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Nimes
3
Brest
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Brest
1
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
![]()
Avenir Sportif Beziers
1
Brest
0
Ligue 2
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Brest
3
US Orléans
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Red Star FC
0
Brest
2
Ligue 2
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Brest
0
Clermont
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Brest
2
Valenciennes
5
Ligue 2
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Brest
1
Auxerre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Le Havre
1
Brest
1
Ligue 2
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Brest
1
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Paris FC
0
Brest
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Brest
1
Troyes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Gru
Koniec
|
RC Lens
2
Brest
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Brest
1
Red Star FC
1
Ligue 2
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Brest
3
FC Lorient
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Valenciennes
1
Brest
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Brest
5
Chateauroux
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Brest
4
![]()
GFC Ajaccio
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Auxerre
0
Brest
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Troyes
1
Brest
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Brest
0
Metz
1
Ligue 2
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Tours
2
Quevilly Rouen
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
![]()
GFC Ajaccio
3
Tours
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Bourg-en-Bresse 01
1
Tours
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Tours
3
FC Lorient
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Tours
1
US Orléans
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Nimes
2
Tours
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Tours
1
Paris FC
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Tours
0
Auxerre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Reims
1
Tours
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Tours
0
Clermont
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Gru
Koniec
|
RC Lens
2
Tours
0
Ligue 2
|
46'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Tours
1
Nancy
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Quevilly Rouen
4
Tours
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Tours
1
![]()
GFC Ajaccio
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Chateauroux
1
Tours
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
FC Lorient
2
Tours
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Tours
0
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Valenciennes
2
Tours
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Tours
1
Brest
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
US Orléans
1
Tours
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Tours
0
Nimes
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Paris FC
2
Tours
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Auxerre
1
Tours
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Niort
2
Tours
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Tours
0
Reims
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Clermont
2
Tours
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Tours
3
Red Star FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
![]()
GFC Ajaccio
2
Tours
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Nimes
1
Tours
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Le Havre
0
Tours
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Tours
0
Brest
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 |
W ostatnich 5 meczach Haris Belkebla 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.66.
W ostatnich 10 meczach Haris Belkebla 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.98, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.51.
W jakiej formie jest Haris Belkebla?
Haris Belkebla jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.66 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.72). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Haris Belkebla – zarobki
Haris Belkebla gra w Angers na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Haris Belkebla w Angers (2025/26)
| Rocznie | 2,2 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 182 tys. € |
| Tygodniowo | 42 tys. € |
| Dziennie | 6 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Haris Belkebla w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,2 mln € |
| 2024/25 |
|
2,2 mln € |
| 2022/23 |
|
540 tys. € |
| 2021/22 |
|
540 tys. € |
| 2020/21 |
|
540 tys. € |
| 2019/20 |
|
360 tys. € |
Ile zarabia Haris Belkebla?
Na podstawie kontraktu z Angers, Haris Belkebla otrzymuje 2,2 miliona euro rocznej pensji, co daje około 181,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Belkebla w listopadzie 2026 to 41,9 tysiąca euro, a dziennie około 6 tysięcy euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Haris Belkebla – kontuzje
W trakcie kariery Haris Belkebla zanotował 10 kontuzji, przez które opuścił łącznie 23 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Haris Belkebla
-
Rana
15.10.26 – 22.10.26 (7 dni)
Angers opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
28.07.26 – 12.09.26 (47 dni)
Angers opuszczone: 4 mecze
- Uraz kostki 15.04.26 – 16.04.26 (2 dni)
-
Uraz
05.02.26 – 13.02.26 (9 dni)
Angers opuszczone: 1 mecz
-
Uraz stopy
30.03.25 – 30.05.25 (62 dni)
Angers opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
24.02.25 – 07.03.25 (12 dni)
Angers opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
17.10.24 – 23.10.24 (7 dni)
Angers opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
07.08.21 – 30.08.21 (24 dni)
Brest opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
14.12.19 – 30.01.20 (48 dni)
Brest opuszczone: 6 meczów
-
Uraz kostki
19.11.19 – 24.11.19 (6 dni)
Brest opuszczone: 1 mecz
Czy Haris Belkebla ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Haris Belkebla nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Haris Belkebla to uraz stopy z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 62 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Haris Belkebla – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Haris Belkebla wynosi obecnie 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Haris Belkebla na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Haris Belkebla
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 32 |
|
1,8 mln € |
| 14.12.2025 | 31 |
|
2 mln € |
| 02.06.2025 | 31 |
|
2 mln € |
| 09.12.2024 | 30 |
|
2 mln € |
| 06.10.2024 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 03.06.2024 | 30 |
|
1,7 mln € |
| 27.02.2024 | 30 |
|
2,2 mln € |
| 25.10.2023 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 26.06.2023 | 29 |
|
3 mln € |
| 26.03.2023 | 29 |
|
3 mln € |
| 01.11.2022 | 28 |
|
4 mln € |
| 29.05.2022 | 28 |
|
4 mln € |
| 15.12.2021 | 27 |
|
3 mln € |
| 03.06.2021 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 08.04.2021 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 14.10.2020 | 26 |
|
2 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 18.12.2019 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 26.06.2019 | 25 |
|
1 mln € |
| 07.01.2019 | 24 |
|
800 tys. € |
| 15.05.2018 | 24 | 800 tys. € | |
| 14.06.2017 | 23 | 1 mln € | |
| 19.03.2017 | 23 | 1 mln € | |
| 12.07.2016 | 22 | 800 tys. € | |
| 03.02.2016 | 22 | 800 tys. € | |
| 05.06.2015 | 21 | 600 tys. € | |
| 13.01.2015 | 20 | 300 tys. € | |
| 19.11.2014 | 20 | 300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Haris Belkebla?
Wycena Haris Belkebla wynosi obecnie 1,8 mln €. W szczycie kariery Haris Belkebla wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 300 tys. €.