Laurent Abergel jest piłkarzem występującym obecnie w Nicea. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Laurent Abergel
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Laurent Abergel w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Laurent Abergel wyglądają następująco: 28 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.75, a skuteczność strzałów to 4,5%. Laurent Abergel oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Laurent Abergel w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Laurent Abergel rozegrał w barwach FC Lorient w Pucharze Francji 3 mecze, w Ligue 1 28 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 29 razy i spędził na boisku łącznie 2 470 minut. Średnio dawało to 80 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Laurent Abergel
Pierwszy transfer Laurent Abergel w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Ajaccio do Nancy za 600 tysięcy euro.
Czy Laurent Abergel ma kontuzję?
Obecnie Laurent Abergel ma uraz — kolano skoczka — i pauzuje w Nicei.
Najpoważniejszy uraz w karierze Laurent Abergel to kolano skoczka z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 87 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Laurent Abergel?
Laurent Abergel ma na koncie 2 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 2. ligi Francji — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FC Lorient — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Laurent Abergel?
Laurent Abergel najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Laurent Abergel?
Wycena 33-letniego Laurent Abergel według stanu na maj 2026 wynosi 1,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Laurent Abergel?
Laurent Abergel urodził się 1 lutego 1993 w Marseille we Francji. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Laurent Abergel – statystyki
Szczegółowe statystyki Laurent Abergel w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Nicea. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Laurent Abergel vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Laurent Abergel w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Laurent Abergel wyglądają następująco: 28 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.75, a skuteczność strzałów to 4,5%. Laurent Abergel oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Laurent Abergel – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Laurent Abergel w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
17 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 34. kolejka
|
0:2 | 66' | 0 | 0 | 6.8 | |||
|
10 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 33. kolejka
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
02 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 32. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
26 Kwi
Koniec
|
Ligue 1, 31. kolejka
|
2:3 | 70' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
18 Kwi
Koniec
|
Ligue 1, 30. kolejka
|
2:0 | 21' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
04 Mar
Karne
|
Puchar Francji, 1/4 finału
|
0:0 | 57' | 0 | 0 | 6.7 | |||
|
01 Mar
Koniec
|
Ligue 1, 24. kolejka
|
2:2 | 71' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
22 Lut
Koniec
|
Ligue 1, 23. kolejka
|
3:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
15 Lut
Koniec
|
Ligue 1, 22. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
07 Lut
Koniec
|
Ligue 1, 21. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 |
Ile meczów rozegrał Laurent Abergel w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Laurent Abergel rozegrał w barwach FC Lorient w Pucharze Francji 3 mecze, w Ligue 1 28 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 29 razy i spędził na boisku łącznie 2 470 minut. Średnio dawało to 80 minut gry na spotkanie.
Laurent Abergel – transfery
W trakcie kariery Laurent Abergel zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Nicea 2026 – obecnie
-
FC Lorient 2019 – 2026
-
Nancy 2017 – 2019
-
Ajaccio 2015 – 2017
-
Olympique Marsylia 2015 – 2015
-
Ajaccio 2014 – 2015
-
Olympique Marsylia 2013 – 2014
-
Olympique de Marseille B 2011 – 2013

-
Olympique Marsylia U19 2010 – 2011
-
Marseille U17 2008 – 2010

-
Olympique Marseille Youth do 2008

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Laurent Abergel
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 01.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 25.07.2019 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 05.07.2017 |
|
600 tys. € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 30.07.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 31.08.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Laurent Abergel
Pierwszy transfer Laurent Abergel w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Ajaccio do Nancy za 600 tysięcy euro.
Laurent Abergel – forma
W ostatnich 5 meczach Laurent Abergel zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Laurent Abergel i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
17 Maj
Koniec
|
FC Lorient
0
Le Havre
2
Ligue 1, 34. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Metz
0
FC Lorient
4
Ligue 1, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
FC Lorient
2
Ligue 1, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
2
Strasburg
3
Ligue 1, 31. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
2
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 30. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Mar
Karne
|
FC Lorient
(5)
0
Nicea
(6)
0
Puchar Francji, 1/4 finału
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
FC Lorient
2
Auxerre
2
Ligue 1, 24. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Nicea
3
FC Lorient
3
Ligue 1, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Lut
Koniec
|
FC Lorient
2
Angers
0
Ligue 1, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Brest
2
FC Lorient
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
FC Lorient
2
Paris FC
0
Puchar Francji, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
FC Lorient
2
Nantes
1
Ligue 1, 20. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Rennes
0
FC Lorient
2
Ligue 1, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Monaco
1
FC Lorient
3
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Hauts Lyonnais
1
FC Lorient
3
Puchar Francji, 1/32 finału
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Sty
Koniec
|
FC Lorient
1
Metz
1
Ligue 1, 17. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Strasburg
0
FC Lorient
0
Ligue 1, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
FC Lorient
1
Lyon
0
Ligue 1, 15. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
FC Lorient
3
Nicea
1
Ligue 1, 14. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
FC Lorient
1
Toulouse
1
Ligue 1, 12. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
RC Lens
3
FC Lorient
0
Ligue 1, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
FC Lorient
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Angers
2
FC Lorient
0
Ligue 1, 9. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
FC Lorient
3
Brest
3
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Paris FC
2
FC Lorient
0
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
3
Monaco
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Le Havre
1
FC Lorient
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
FC Lorient
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
FC Lorient
1
Lille
7
Ligue 1, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sie
Koniec
|
FC Lorient
4
Rennes
0
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Auxerre
1
FC Lorient
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
FC Lorient
5
Martigues
1
Ligue 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Ajaccio
2
FC Lorient
1
Ligue 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Annecy FC
0
FC Lorient
0
Ligue 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Grenoble
1
FC Lorient
2
Ligue 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
FC Lorient
3
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
FC Lorient
0
Lavallouis
1
Ligue 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
FC Lorient
3
Amiens SC
1
Ligue 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Red Star FC
1
FC Lorient
2
Ligue 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
11 Sty
Koniec
|
FC Lorient
0
Metz
0
Ligue 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
FC Lorient
3
Guingamp
1
Ligue 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
FC Lorient
4
Dunkerque
2
Ligue 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Rodez Aveyron
3
FC Lorient
3
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
FC Lorient
4
Annecy FC
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
3
Ajaccio
0
Ligue 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Pau
1
FC Lorient
0
Ligue 2, 6. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Metz
1
FC Lorient
1
Ligue 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
2
Red Star FC
1
Ligue 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Amiens SC
1
FC Lorient
0
Ligue 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
FC Lorient
2
Grenoble
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Martigues
0
FC Lorient
1
Ligue 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
19 Maj
Koniec
|
FC Lorient
5
Clermont
0
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
RC Lens
2
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Mar
Koniec
|
FC Lorient
0
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Strasburg
1
FC Lorient
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Metz
1
FC Lorient
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Brest
4
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Gru
Koniec
|
FC Lorient
1
Strasburg
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Gru
Koniec
|
FC Lorient
2
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
2
Monaco
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Le Havre
3
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Paris Saint Germain
0
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Montpellier
1
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
0
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Monaco
3
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Lille
3
FC Lorient
1
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
FC Lorient
0
Auxerre
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Sty
Karne
|
SC Bastia
(1)
1
FC Lorient
(4)
1
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sty
Koniec
|
Angers
1
FC Lorient
2
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Brest
1
FC Lorient
2
Ligue 1
|
25'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
02 Paź
Koniec
|
FC Lorient
2
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Auxerre
1
FC Lorient
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
3
Nantes
2
Ligue 1
|
72'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
3
Lyon
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Ajaccio
0
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Rennes
0
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Maj
Koniec
|
FC Lorient
1
Troyes
1
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Maj
Koniec
|
FC Lorient
0
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Maj
Koniec
|
FC Lorient
1
Reims
2
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Rennes
5
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
1
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Mar
Koniec
|
FC Lorient
0
Strasburg
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Mar
Koniec
|
FC Lorient
1
Lyon
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Brest
0
FC Lorient
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Rennes
1
FC Lorient
0
Puchar Francji
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Metz
4
FC Lorient
1
Ligue 1
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Troyes
2
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Angers
1
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Strasburg
4
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
FC Lorient
1
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Lyon
1
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
2
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
RC Lens
2
FC Lorient
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
13 Sie
Koniec
|
FC Lorient
1
Monaco
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
1
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
FC Lorient
2
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
4
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
FC Lorient
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
RC Lens
4
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Nantes
1
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
FC Lorient
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Montpellier
1
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
FC Lorient
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Nimes
1
FC Lorient
0
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
FC Lorient
1
Lille
4
Ligue 1
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Monaco
2
FC Lorient
2
Ligue 1
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
FC Lorient
1
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Rennes
1
FC Lorient
1
Ligue 1
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Sty
Koniec
|
FC Lorient
3
Dijon FCO
2
Ligue 1
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Bordeaux
2
FC Lorient
1
Ligue 1
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sty
Koniec
|
FC Lorient
2
Monaco
5
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Nicea
2
FC Lorient
2
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
FC Lorient
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Gru
Koniec
|
FC Lorient
3
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Angers
2
FC Lorient
0
Ligue 1
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
FC Lorient
0
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Lille
4
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
FC Lorient
0
Nantes
2
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Dijon FCO
0
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
FC Lorient
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Reims
1
FC Lorient
3
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Metz
3
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
1
Lyon
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Brest
3
FC Lorient
2
Ligue 1
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
2
RC Lens
3
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
2
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
FC Lorient
3
Strasburg
1
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Lut
Koniec
|
FC Lorient
1
Chambly Thelle FC
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
FC Lorient
0
Clermont
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
FC Lorient
2
Nancy
1
Ligue 2
|
97'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
US Orléans
0
FC Lorient
4
Ligue 2
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Le Mans
1
FC Lorient
2
Ligue 2
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Nancy
1
FC Lorient
1
Ligue 2
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
![]()
Avenir Sportif Beziers
3
Nancy
0
Ligue 2
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Nancy
1
Metz
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Troyes
2
Nancy
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Nancy
1
Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Nancy
1
US Orléans
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Red Star FC
1
Nancy
1
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Nancy
0
Valenciennes
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Grenoble
1
Nancy
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Nancy
3
FC Lorient
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Nancy
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Nancy
3
![]()
GFC Ajaccio
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Niort
1
Nancy
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Metz
3
Nancy
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Nancy
1
Auxerre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Nancy
1
Troyes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Ajaccio
1
Nancy
1
Ligue 2
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Lis
Koniec
|
US Orléans
1
Nancy
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Nancy
0
Clermont
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Nancy
0
Le Havre
1
Ligue 2
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Nancy
0
![]()
Avenir Sportif Beziers
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Nancy
2
Auxerre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Ajaccio
2
Nancy
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
RC Lens
1
Nancy
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Nancy
0
Reims
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Nancy
1
Quevilly Rouen
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Nancy
2
Brest
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Nancy
0
Nimes
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Nancy
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Tours
1
Nancy
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Nancy
0
Le Havre
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Auxerre
1
Nancy
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Nancy
2
Clermont
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
0
Nancy
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Nancy
3
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Brest
2
Nancy
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Nancy
2
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Nimes
0
Nancy
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Nancy
0
Niort
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Lip
Koniec
|
US Orléans
3
Nancy
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Ajaccio
3
Niort
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Ajaccio
0
Le Havre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Reims
3
Ajaccio
0
Ligue 2
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Auxerre
1
Ajaccio
0
Ligue 2
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Red Star FC
2
Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Bourg-en-Bresse 01
3
Ajaccio
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Ajaccio
1
US Orléans
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Ajaccio
1
Nimes
2
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Ajaccio
1
Amiens SC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Ajaccio
2
Strasburg
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Le Havre
2
Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 |
W ostatnich 5 meczach Laurent Abergel 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53.
W ostatnich 10 meczach Laurent Abergel 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.69.
W jakiej formie jest Laurent Abergel?
Laurent Abergel jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.75). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Laurent Abergel – zarobki
Laurent Abergel gra w Nicea na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Laurent Abergel w Nicea (2025/26)
| Rocznie | 2,2 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 182 tys. € |
| Tygodniowo | 42 tys. € |
| Dziennie | 6 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Laurent Abergel w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,2 mln € |
| 2024/25 |
|
2,2 mln € |
| 2023/24 |
|
2,2 mln € |
| 2022/23 |
|
720 tys. € |
| 2021/22 |
|
240 tys. € |
| 2020/21 |
|
240 tys. € |
| 2019/20 |
|
350 tys. € |
| 2013/14 |
|
110 tys. € |
Laurent Abergel – kontuzje
W trakcie kariery Laurent Abergel zanotował 9 kontuzji, przez które opuścił łącznie 33 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Laurent Abergel
-
Kolano skoczka
pauzuje od 86 dni
08.08.26 (87 dni)
Nicea opuszczone: 11 meczów
-
Uraz
04.03.26 – 12.04.26 (40 dni)
FC Lorient opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
09.11.25 – 24.11.25 (16 dni)
FC Lorient opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
11.01.25 – 25.01.25 (15 dni)
FC Lorient opuszczone: 3 mecze
-
Uraz łydki
17.04.24 – 22.04.24 (6 dni)
FC Lorient opuszczone: 1 mecz
-
Uraz pachwiny
27.01.23 – 14.02.23 (19 dni)
FC Lorient opuszczone: 4 mecze
-
Uraz ramienia
09.10.22 – 29.11.22 (52 dni)
FC Lorient opuszczone: 5 meczów
-
Uraz pachwiny
23.01.22 – 14.02.22 (23 dni)
FC Lorient opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
01.12.13 – 04.12.13 (4 dni)
Olympique Marsylia opuszczone: 1 mecz
Czy Laurent Abergel ma kontuzję?
Obecnie Laurent Abergel ma uraz — kolano skoczka — i pauzuje w Nicei.
Najpoważniejszy uraz w karierze Laurent Abergel to kolano skoczka z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 87 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Laurent Abergel – trofea
W trakcie kariery Laurent Abergel zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Laurent Abergel
Jakie trofea zdobył Laurent Abergel?
Laurent Abergel zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w FC Lorient — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Francji — 2 razy.
Laurent Abergel – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Laurent Abergel wynosi obecnie 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Laurent Abergel na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Laurent Abergel
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 33 |
|
1,8 mln € |
| 14.12.2025 | 32 |
|
2 mln € |
| 01.06.2025 | 32 |
|
2,5 mln € |
| 03.12.2024 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 02.10.2024 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 02.06.2024 | 31 |
|
3 mln € |
| 17.12.2023 | 30 |
|
3 mln € |
| 26.06.2023 | 30 |
|
3 mln € |
| 01.11.2022 | 29 |
|
3 mln € |
| 29.05.2022 | 29 |
|
3 mln € |
| 15.12.2021 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 03.06.2021 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 08.04.2021 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 06.01.2021 | 27 |
|
2 mln € |
| 14.10.2020 | 27 |
|
1,8 mln € |
| 13.08.2020 | 27 |
|
1 mln € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
725 tys. € |
| 05.01.2020 | 26 |
|
900 tys. € |
| 29.09.2019 | 26 |
|
900 tys. € |
| 26.06.2019 | 26 |
|
800 tys. € |
| 07.01.2019 | 25 |
|
800 tys. € |
| 15.05.2018 | 25 |
|
800 tys. € |
| 14.06.2017 | 24 |
|
800 tys. € |
| 19.03.2017 | 24 |
|
600 tys. € |
| 12.07.2016 | 23 |
|
400 tys. € |
| 03.02.2016 | 23 |
|
300 tys. € |
| 29.05.2015 | 22 |
|
300 tys. € |
| 13.01.2015 | 21 |
|
300 tys. € |
| 19.11.2014 | 21 |
|
250 tys. € |
| 06.08.2014 | 21 |
|
250 tys. € |
| 13.01.2014 | 20 |
|
150 tys. € |
| 01.07.2013 | 20 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Laurent Abergel?
Wycena Laurent Abergel wynosi obecnie 1,8 mln €. W szczycie kariery Laurent Abergel wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 150 tys. €.