Przebieg i wynik meczu FC Lorient vs Strasburg (31. kolejka Ligue 1)
FC Lorient - Strasburg (26.04.2026) wynik meczu 2:3. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 1:0
0'
Sędzia rozpoczął spotkanie
45'
Doliczony czas: +1 min.
+2'
Koniec 1. połowy
2. Połowa 1:3
64'
(kwestionowanie dycyzji sędziego)
90'
Doliczony czas: +10 min.
+11'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Legia Warszawa
Lech Poznań
Promocje bukmacherskie
Barcelona
Real Madryt
Promocje bukmacherskie
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Promocje bukmacherskie
Lech Poznań
Wisła Kraków
Statystyki
39%
Posiadanie piłki
61%
12
Strzały
9
Składy
FC Lorient
3-4-2-1
Strasburg
4-4-1-1
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Ligue 1 2025/2026
Faza rozgrywek:
31. kolejka
Data:
26.04 15:00
Pogoda:
słonecznie, 20°C
Sędzia:
Benoit Millot
Statystyki FC Lorient vs Strasburg (31. kolejka Ligue 1)
Najważniejsze statystyki meczowe FC Lorient - Strasburg (26.04.2026): posiadanie piłki, strzały, rzuty rożne i inne.
39%
Posiadanie piłki
61%
Atak
12
Strzały
9
6
Strzały celne
5
2
Strzały zablokowane
2
55
Ataki
108
40
Groźne ataki
58
Obrona
1
Żółte kartki
2
0
Czerwone kartki
0
9
Faule
16
6
Przechwyty
7
34
Wybicia
10
Ogólne
333
Wszystkie podania
529
12
Kluczowe podania
7
276
Dokładne podania
474
30
Dokładne długie podania
16
16
Rzuty wolne
8
9
Rzuty rożne
7
2
Spalone
1
Składy FC Lorient vs Strasburg (31. kolejka Ligue 1)
Składy na mecz FC Lorient - Strasburg (26.04.2026). Gospodarze grają w ustawieniu 3-4-2-1, goście wybrali system 4-4-1-1.
FC Lorient
3-4-2-1
Strasburg
4-4-1-1
Skład podstawowy FC Lorient
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
77.
Katseris
Panos
85'
6.
Abergel
Laurent
70'
8.
Cadiou
Noah
43.
Kouassi
Arsene
17.
Makengo
Jean-Victor
82'
10.
Pagis
Pablo
82'
Napastnicy
Rezerwowi
62.
Avom
Arthur
70'
9.
Bamba
Muhamad
21.
Kamara
Bingourou
29.
Karim
Dermane
82'
97.
Siba
Stevan
2.
Silva
Igor
85'
28.
Soumano
Sambou
82'
15.
Tosin
Aiyegun
69'
44.
Yongwa
Darlin
Zmiany
- 69' B. Dieng → A. Tosin
- 70' L. Abergel → A. Avom
- 82' J. Makengo → S. Soumano
- 82' P. Pagis → D. Karim
- 85' P. Katseris → I. Silva
Skład podstawowy Strasburga
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
83.
Luis
Rafael
29.
Samir El-Mourabet
67'
80.
Yassine
Gessime
85'
27.
Amo-Ameyaw
Samuel
11.
Nanasi
Sebastian
Napastnicy
Rezerwowi
42.
Ouattara
Abdoul
67'
2.
Omobamidele
Andrew
65'
28.
Noubissie
Tyrese
1.
Johnsson
Karl-Johan
20.
Godo
Becket Fabrice-Martial
67'
15.
Fofana
David
10.
Emegha
Emanuel
85'
3.
Chilwell
Benjamin
7.
Moreira
Diego
76'
Zmiany
- 65' I. Doukoure → A. Omobamidele
- 67' Samir El-Mourabet → A. Ouattara
- 67' J. Enciso → B. Godo
- 76' J. Mwanga → D. Moreira
- 85' G. Yassine → E. Emegha
Miejsca FC Lorient oraz Strasburg w tabeli Ligue 1
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Paris Saint Germain
|
34 | 24 | 4 | 6 | 74:29 | 45 | 76 | |
2
|
RC Lens
|
34 | 22 | 4 | 8 | 66:35 | 31 | 70 | |
3
|
Lille
|
34 | 18 | 7 | 9 | 52:37 | 15 | 61 | |
4
|
Lyon
|
34 | 18 | 6 | 10 | 53:40 | 13 | 60 | |
5
|
Olympique Marsylia
|
34 | 18 | 5 | 11 | 63:45 | 18 | 59 | |
6
|
Rennes
|
34 | 17 | 8 | 9 | 59:50 | 9 | 59 | |
7
|
Monaco
|
34 | 16 | 6 | 12 | 60:54 | 6 | 54 | |
8
|
Strasburg
|
34 | 15 | 8 | 11 | 58:47 | 11 | 53 | |
9
|
FC Lorient
|
34 | 11 | 12 | 11 | 48:51 | -3 | 45 | |
10
|
Toulouse
|
33 | 12 | 8 | 13 | 47:46 | 1 | 44 | |
11
|
Paris FC
|
34 | 11 | 11 | 12 | 47:50 | -3 | 44 | |
12
|
Brest
|
34 | 10 | 9 | 15 | 43:55 | -12 | 39 | |
13
|
Angers
|
34 | 9 | 9 | 16 | 29:48 | -19 | 36 | |
14
|
Le Havre
|
34 | 7 | 14 | 13 | 32:44 | -12 | 35 | |
15
|
Auxerre
|
34 | 8 | 10 | 16 | 34:44 | -10 | 34 | |
16
|
Nicea
|
34 | 7 | 11 | 16 | 37:60 | -23 | 32 | |
17
|
Nantes
|
33 | 5 | 8 | 20 | 29:52 | -23 | 23 | |
18
|
Metz
|
34 | 3 | 8 | 23 | 32:76 | -44 | 17 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Liga Mistrzów
Liga Mistrzów (kwalifikacje)
Liga Europy
Liga Konferencji
Baraże
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Paris Saint Germain
|
34 | 24 | 4 | 6 | 74:29 | 45 | 76 | |
2
|
RC Lens
|
34 | 22 | 4 | 8 | 66:35 | 31 | 70 | |
3
|
Lille
|
34 | 18 | 7 | 9 | 52:37 | 15 | 61 | |
4
|
Lyon
|
34 | 18 | 6 | 10 | 53:40 | 13 | 60 | |
5
|
Olympique Marsylia
|
34 | 18 | 5 | 11 | 63:45 | 18 | 59 | |
6
|
Rennes
|
34 | 17 | 8 | 9 | 59:50 | 9 | 59 | |
7
|
Monaco
|
34 | 16 | 6 | 12 | 60:54 | 6 | 54 | |
8
|
Strasburg
|
34 | 15 | 8 | 11 | 58:47 | 11 | 53 | |
9
|
FC Lorient
|
34 | 11 | 12 | 11 | 48:51 | -3 | 45 | |
10
|
Toulouse
|
33 | 12 | 8 | 13 | 47:46 | 1 | 44 | |
11
|
Paris FC
|
34 | 11 | 11 | 12 | 47:50 | -3 | 44 | |
12
|
Brest
|
34 | 10 | 9 | 15 | 43:55 | -12 | 39 | |
13
|
Angers
|
34 | 9 | 9 | 16 | 29:48 | -19 | 36 | |
14
|
Le Havre
|
34 | 7 | 14 | 13 | 32:44 | -12 | 35 | |
15
|
Auxerre
|
34 | 8 | 10 | 16 | 34:44 | -10 | 34 | |
16
|
Nicea
|
34 | 7 | 11 | 16 | 37:60 | -23 | 32 | |
17
|
Nantes
|
33 | 5 | 8 | 20 | 29:52 | -23 | 23 | |
18
|
Metz
|
34 | 3 | 8 | 23 | 32:76 | -44 | 17 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Liga Mistrzów
Liga Mistrzów (kwalifikacje)
Liga Europy
Liga Konferencji
Baraże
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
RC Lens
|
17 | 14 | 0 | 3 | 35:13 | 22 | 42 | |
| 2 |
Paris Saint Germain
|
17 | 13 | 2 | 2 | 41:12 | 29 | 41 | |
| 3 |
Lyon
|
17 | 12 | 1 | 4 | 30:18 | 12 | 37 | |
| 4 |
Olympique Marsylia
|
17 | 11 | 4 | 2 | 41:20 | 21 | 37 | |
| 5 |
Rennes
|
17 | 10 | 4 | 3 | 30:17 | 13 | 34 | |
| 6 |
Monaco
|
17 | 10 | 2 | 5 | 33:23 | 10 | 32 | |
| 7 |
Strasburg
|
17 | 9 | 3 | 5 | 30:19 | 11 | 30 | |
| 8 |
FC Lorient
|
17 | 8 | 6 | 3 | 31:25 | 6 | 30 | |
| 9 |
Lille
|
17 | 8 | 5 | 4 | 24:17 | 7 | 29 | |
| 10 |
Brest
|
17 | 7 | 5 | 5 | 28:23 | 5 | 26 | |
| 11 |
Paris FC
|
17 | 7 | 4 | 6 | 28:27 | 1 | 25 | |
| 12 |
Toulouse
|
17 | 6 | 6 | 5 | 25:24 | 1 | 24 | |
| 13 |
Angers
|
17 | 6 | 5 | 6 | 18:20 | -2 | 23 | |
| 14 |
Le Havre
|
17 | 5 | 8 | 4 | 20:18 | 2 | 23 | |
| 15 |
Auxerre
|
17 | 6 | 4 | 7 | 18:17 | 1 | 22 | |
| 16 |
Nicea
|
17 | 4 | 8 | 5 | 19:27 | -8 | 20 | |
| 17 |
Nantes
|
16 | 3 | 3 | 10 | 18:27 | -9 | 12 | |
| 18 |
Metz
|
17 | 2 | 4 | 11 | 15:32 | -17 | 10 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Paris Saint Germain
|
17 | 11 | 2 | 4 | 33:17 | 16 | 35 | |
| 2 |
Lille
|
17 | 10 | 2 | 5 | 28:20 | 8 | 32 | |
| 3 |
RC Lens
|
17 | 8 | 4 | 5 | 31:22 | 9 | 28 | |
| 4 |
Rennes
|
17 | 7 | 4 | 6 | 29:33 | -4 | 25 | |
| 5 |
Lyon
|
17 | 6 | 5 | 6 | 23:22 | 1 | 23 | |
| 6 |
Strasburg
|
17 | 6 | 5 | 6 | 28:28 | 0 | 23 | |
| 7 |
Olympique Marsylia
|
17 | 7 | 1 | 9 | 22:25 | -3 | 22 | |
| 8 |
Monaco
|
17 | 6 | 4 | 7 | 27:31 | -4 | 22 | |
| 9 |
Toulouse
|
16 | 6 | 2 | 8 | 22:22 | 0 | 20 | |
| 10 |
Paris FC
|
17 | 4 | 7 | 6 | 19:23 | -4 | 19 | |
| 11 |
FC Lorient
|
17 | 3 | 6 | 8 | 17:26 | -9 | 15 | |
| 12 |
Brest
|
17 | 3 | 4 | 10 | 15:32 | -17 | 13 | |
| 13 |
Angers
|
17 | 3 | 4 | 10 | 11:28 | -17 | 13 | |
| 14 |
Le Havre
|
17 | 2 | 6 | 9 | 12:26 | -14 | 12 | |
| 15 |
Auxerre
|
17 | 2 | 6 | 9 | 16:27 | -11 | 12 | |
| 16 |
Nicea
|
17 | 3 | 3 | 11 | 18:33 | -15 | 12 | |
| 17 |
Nantes
|
17 | 2 | 5 | 10 | 11:25 | -14 | 11 | |
| 18 |
Metz
|
17 | 1 | 4 | 12 | 17:44 | -27 | 7 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
