Panos Katseris jest piłkarzem występującym obecnie w FC Lorient. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Panos Katseris
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Panos Katseris w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Panos Katseris wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.64, a skuteczność strzałów to 0,0%. Panos Katseris oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Panos Katseris w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Panos Katseris rozegrał w barwach FC Lorient w Ligue 1 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 177 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Panos Katseris
Pierwszy transfer Panos Katseris w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Catanzaro do FC Lorient za 2,4 miliona euro.
Ile zarabia Panos Katseris?
Na podstawie kontraktu z FC Lorient, Panos Katseris otrzymuje 820 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 68,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Katseris w listopadzie 2026 to 15,8 tysiąca euro, a dziennie około 2,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Panos Katseris ma kontuzję?
Obecnie Panos Katseris ma uraz — uraz mięśnia — i pauzuje w FC Lorient.
Najpoważniejszy uraz w karierze Panos Katseris to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 155 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Panos Katseris?
Panos Katseris ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Catanzaro — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Panos Katseris?
Panos Katseris najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7).
Jaka jest wartość rynkowa Panos Katseris?
Wycena 25-letniego Panos Katseris według stanu na wrzesień 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Panos Katseris?
Panos Katseris urodził się 5 lipca 2001 w Athína w Grecji. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Panos Katseris – statystyki
Szczegółowe statystyki Panos Katseris w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Lorient. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Panos Katseris vs. inni
Jakie statystyki ma Panos Katseris w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Panos Katseris wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.64, a skuteczność strzałów to 0,0%. Panos Katseris oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Panos Katseris – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Panos Katseris w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:1 | 17' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
2:2 | 58' | 0 | 2 | ||||
|
05 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
0:1 | 67' | 0 | 1 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
1:2 | 17' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 1. kolejka
|
0:0 | 18' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 34. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 33. kolejka
|
0:4 | 95' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 32. kolejka
|
2:2 | 80' | 0 | 1 | – | |||
|
26 Kwi
Koniec
|
Ligue 1, 31. kolejka
|
2:3 | 85' | 0 | 1 |
Ile meczów rozegrał Panos Katseris w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Panos Katseris rozegrał w barwach FC Lorient w Ligue 1 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 177 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Panos Katseris – transfery
W trakcie kariery Panos Katseris zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Lorient 2024 – obecnie
-
Catanzaro 2022 – 2024
-
NF Ardea Calcio 2022 – 2022

-
Cavese 2021 – 2022
-
Nocerina 2020 – 2021

-
Pavia do 2020

Historia transferów Panos Katseris
Pierwszy transfer Panos Katseris w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Catanzaro do FC Lorient za 2,4 miliona euro.
Panos Katseris – forma
W ostatnich 5 meczach Panos Katseris zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,81. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Panos Katseris 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.24, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.81.
W ostatnich 10 meczach Panos Katseris 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.97, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.62.
W jakiej formie jest Panos Katseris?
Panos Katseris jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 3 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.81 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.64). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Panos Katseris – zarobki
Panos Katseris gra w FC Lorient na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 820 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Panos Katseris w FC Lorient (2025/26)
| Rocznie | 820 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 68 tys. € |
| Tygodniowo | 16 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Ile zarabia Panos Katseris?
Na podstawie kontraktu z FC Lorient, Panos Katseris otrzymuje 820 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 68,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Katseris w listopadzie 2026 to 15,8 tysiąca euro, a dziennie około 2,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Panos Katseris – kontuzje
W trakcie kariery Panos Katseris zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 32 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Panos Katseris
-
Uraz mięśnia
pauzuje od 10 dni
23.10.26FC Lorient opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
19.09.26 – 16.10.26 (23 dni)
FC Lorient opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
30.08.25 – 31.01.26 (155 dni)
FC Lorient opuszczone: 19 meczów
-
Uraz biodra
24.03.25 – 30.05.25 (68 dni)
FC Lorient opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
15.01.25 – 23.01.25 (9 dni)
FC Lorient opuszczone: 1 mecz
- Uraz łydki 18.02.24 – 22.02.24 (5 dni)
-
Uraz
01.12.20 – 11.12.20 (11 dni)
Nocerina opuszczone: 1 mecz

Czy Panos Katseris ma kontuzję?
Obecnie Panos Katseris ma uraz — uraz mięśnia — i pauzuje w FC Lorient.
Najpoważniejszy uraz w karierze Panos Katseris to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 155 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Panos Katseris – trofea
W trakcie kariery Panos Katseris zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Panos Katseris?
Panos Katseris zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Catanzaro — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Francji — 1 raz.
Panos Katseris – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Panos Katseris wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Panos Katseris na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Panos Katseris?
Wycena Panos Katseris wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Panos Katseris wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 25 tys. €.