Porównanie kursów Le Havre - FC Lorient
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Le Havre - FC Lorient dla 24 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), rzuty rożne, 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 8 listopada 2026 (w ramach 10. kolejki Ligue 1). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 20 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Le Havre po kursie 2,70 w eToto, remis po kursie 3,30 w eToto oraz wygrana FC Lorient po kursie 2,60 w Betfan.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Le Havre wystawia eToto - 2,70, w porównaniu do najniższego 2,61 w Fortuna. Daje to 9 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 807 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9,20 | 1,06 | 3,35 | 1,32 | 1,80 | 2,00 | 1,30 | 3,50 | 1,10 | 6,80 | 1,03 | 14,00 | 1,01 | 32,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,75 | 1,06 | 3,30 | 1,32 | 1,80 | 2,00 | 1,30 | 3,45 | 1,10 | 6,60 | 1,03 | 14,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,10 | 1,06 | 3,25 | 1,31 | 1,77 | 1,97 | 1,29 | 3,35 | 1,09 | 6,20 | 1,02 | 10,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,60 | 1,05 | 3,20 | 1,30 | 1,77 | 1,95 | 1,28 | 3,30 | 1,10 | 6,10 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,60 | 1,05 | 3,20 | 1,30 | 1,76 | 1,95 | 1,29 | 3,30 | 1,09 | 6,00 | 1,02 | 9,80 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,00. To o 4,7% więcej niż najniższy kurs 1,91 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Le Havre strzeli
Kurs na FC Lorient strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Le Havre i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo FC Lorient i liczbę goli
Kursy na Le Havre - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na FC Lorient - handicap
Kursy na Le Havre - handicap azjatycki
Kursy na FC Lorient - handicap azjatycki
Kursy na Le Havre - handicap azjatycki pełny
Kursy na FC Lorient - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 9,40. Najniższa oferta na ten sam wynik to 8,50, więc różnica między bukmacherami sięga 10,6%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9,40 | 8,20 | 8,20 | 5,80 | 13,00 | 12,00 | 9,80 | 9,60 | 14,00 | 30,00 | 28,00 | 23,00 | 22,00 | 35,00 | 35,00 | 70,00 | 90,00 | 80,00 | 70,00 | 70,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,20 | 8,20 | 8,00 | 5,80 | 12,50 | 12,00 | 9,60 | 9,40 | 13,50 | 29,00 | 27,50 | 22,00 | 21,50 | 34,00 | 33,00 | 70,00 | 90,00 | 85,00 | 70,00 | 65,00 | 110,00 | 100,00 | - | - | - | 350,00 | 300,00 | 250,00 | 250,00 | 500,00 | 500,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,50 | 7,75 | 7,50 | 5,50 | 12,00 | 11,00 | 9,00 | 9,00 | 13,00 | 27,00 | 26,00 | 21,00 | 20,00 | 32,00 | 32,00 | 65,00 | 85,00 | 78,00 | 65,00 | 60,00 | 100,00 | 95,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 3,05 w eToto jest wyższy od najniższej oferty 2,82 o 8,2%.
| -6.5 | +6.5 | -7.5 | +7.5 | -8.5 | +8.5 | -9.5 | +9.5 | -10.5 | +10.5 | -11.5 | +11.5 | -12.5 | +12.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3,90 | 1,20 | 2,82 | 1,37 | 2,17 | 1,60 | 1,76 | 1,95 | 1,49 | 2,42 | 1,31 | 3,10 | 1,19 | 4,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,00 | 1,35 | 2,20 | 1,55 | 1,75 | 1,90 | 1,47 | 2,50 | 1,28 | 3,30 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,00 | 1,33 | 2,23 | 1,58 | 1,76 | 1,95 | 1,47 | 2,51 | 1,28 | 3,35 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 2,95 | 1,33 | 2,20 | 1,58 | 1,75 | 1,93 | 1,47 | 2,45 | 1,28 | 3,20 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,05 | 1,35 | 2,25 | 1,60 | 1,78 | 1,97 | 1,49 | 2,50 | 1,30 | 3,30 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Le Havre - FC Lorient dostępnych jest 569 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 24 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 6,3% i dotyczy rynku na 1. połowę (1X2), gdzie kurs 3,40 w eToto przewyższa najniższą selekcję 3,20 w STS.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Le Havre - FC Lorient ma eToto, który prowadzi w 10 rynkach zdarzeń.