Yvon Mvogo jest piłkarzem występującym obecnie w FC Lorient. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Yvon Mvogo
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Yvon Mvogo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yvon Mvogo wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.89. Yvon Mvogo oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Yvon Mvogo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Yvon Mvogo rozegrał w barwach FC Lorient w Ligue 1 8 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Szwajcarii. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 945 minut. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Yvon Mvogo
Pierwszy transfer Yvon Mvogo w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Young Boys Berno do RB Lipsk za 5 milionów euro.
Ile zarabia Yvon Mvogo?
Na podstawie kontraktu z FC Lorient, Yvon Mvogo otrzymuje 1,8 miliona euro rocznej pensji, co daje około 151,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mvogo w listopadzie 2026 to 35 tysięcy euro, a dziennie około 5 tysięcy euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Yvon Mvogo ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Yvon Mvogo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Yvon Mvogo to kolano skoczka z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 155 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Yvon Mvogo?
Yvon Mvogo ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z PSV Eindhoven — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Yvon Mvogo?
Yvon Mvogo najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Yvon Mvogo?
Wycena 32-letniego Yvon Mvogo według stanu na maj 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Yvon Mvogo?
Yvon Mvogo urodził się 6 czerwca 1994 w Yaounde w Kamerunie, ma narodowość szwajcarską. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Yvon Mvogo – statystyki
Szczegółowe statystyki Yvon Mvogo w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Lorient oraz reprezentacja Szwajcarii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Yvon Mvogo vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Yvon Mvogo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yvon Mvogo wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.89. Yvon Mvogo oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Yvon Mvogo – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Yvon Mvogo w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 8.1 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.5 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
06 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.9 |
Ile meczów rozegrał Yvon Mvogo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Yvon Mvogo rozegrał w barwach FC Lorient w Ligue 1 8 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Szwajcarii. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 945 minut. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Yvon Mvogo – transfery
W trakcie kariery Yvon Mvogo zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Lorient 2022 – obecnie
-
RB Lipsk 2022 – 2022
-
PSV Eindhoven 2020 – 2022
-
RB Lipsk 2017 – 2020
-
Young Boys Berno 2011 – 2017
-
Young Boys U18 2010 – 2011

-
Fribourg-AFF Youth do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Yvon Mvogo
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2022/23 | 12.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 24.08.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
5 mln € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Yvon Mvogo
Pierwszy transfer Yvon Mvogo w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Young Boys Berno do RB Lipsk za 5 milionów euro.
Yvon Mvogo – forma
W ostatnich 5 meczach Yvon Mvogo zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,37. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Yvon Mvogo i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
25 Paź
Koniec
|
Angers
0
FC Lorient
0
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
FC Lorient
1
Monaco
0
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
10 Paź
Koniec
|
FC Lorient
1
Paris FC
0
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Szwajcaria
3
Macedonia Północna
0
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Szwajcaria
2
Słowenia
1
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Szkocja
0
Szwajcaria
3
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Macedonia Północna
0
Szwajcaria
3
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Le Mans
2
FC Lorient
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
2
Toulouse
2
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
RC Lens
0
FC Lorient
1
Ligue 1, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
FC Lorient
1
Troyes
2
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Nicea
0
FC Lorient
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Lip
Dogryw.
|
Argentyna
3
Szwajcaria
1
Mistrzostwa Świata, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lip
Karne
|
Szwajcaria
(4)
0
Kolumbia
(3)
0
Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lip
Koniec
|
Szwajcaria
2
Algieria
0
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Cze
Koniec
|
Szwajcaria
2
Kanada
1
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Cze
Koniec
|
Szwajcaria
4
Bośnia i Hercegowina
1
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Cze
Koniec
|
Katar
1
Szwajcaria
1
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Australia
1
Szwajcaria
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
FC Lorient
0
Le Havre
2
Ligue 1, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Metz
0
FC Lorient
4
Ligue 1, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
FC Lorient
2
Ligue 1, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
2
Strasburg
3
Ligue 1, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
2
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Lyon
2
FC Lorient
0
Ligue 1, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
1
Paris FC
1
Ligue 1, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Toulouse
1
FC Lorient
0
Ligue 1, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Mar
Koniec
|
FC Lorient
2
RC Lens
1
Ligue 1, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Lille
1
FC Lorient
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Mar
Karne
|
FC Lorient
(5)
0
Nicea
(6)
0
Puchar Francji, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
FC Lorient
2
Auxerre
2
Ligue 1, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Nicea
3
FC Lorient
3
Ligue 1, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Lut
Koniec
|
FC Lorient
2
Angers
0
Ligue 1, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Brest
2
FC Lorient
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lut
Koniec
|
FC Lorient
2
Paris FC
0
Puchar Francji, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
FC Lorient
2
Nantes
1
Ligue 1, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Rennes
0
FC Lorient
2
Ligue 1, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Monaco
1
FC Lorient
3
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Sty
Koniec
|
FC Lorient
1
Metz
1
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Strasburg
0
FC Lorient
0
Ligue 1, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
FC Lorient
1
Lyon
0
Ligue 1, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
FC Lorient
3
Nicea
1
Ligue 1, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Nantes
1
FC Lorient
1
Ligue 1, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Kosowo
1
Szwajcaria
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lis
Koniec
|
Szwajcaria
4
Szwecja
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
FC Lorient
1
Toulouse
1
Ligue 1, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
RC Lens
3
FC Lorient
0
Ligue 1, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
FC Lorient
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Angers
2
FC Lorient
0
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
FC Lorient
3
Brest
3
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Słowenia
0
Szwajcaria
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Szwecja
0
Szwajcaria
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Paris FC
2
FC Lorient
0
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
3
Monaco
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Le Havre
1
FC Lorient
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
FC Lorient
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
FC Lorient
5
Martigues
1
Ligue 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Ajaccio
2
FC Lorient
1
Ligue 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Annecy FC
0
FC Lorient
0
Ligue 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Grenoble
1
FC Lorient
2
Ligue 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
FC Lorient
3
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
FC Lorient
0
Lavallouis
1
Ligue 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
FC Lorient
3
Amiens SC
1
Ligue 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Red Star FC
1
FC Lorient
2
Ligue 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Cannes
2
FC Lorient
1
Puchar Francji, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
FC Lorient
0
Metz
0
Ligue 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Hiszpania
3
Szwajcaria
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
FC Lorient
3
Guingamp
1
Ligue 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
FC Lorient
4
Dunkerque
2
Ligue 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Rodez Aveyron
3
FC Lorient
3
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
FC Lorient
4
Annecy FC
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
3
Ajaccio
0
Ligue 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Pau
1
FC Lorient
0
Ligue 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Metz
1
FC Lorient
1
Ligue 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
2
Red Star FC
1
Ligue 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Szwajcaria
1
Hiszpania
4
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Amiens SC
1
FC Lorient
0
Ligue 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
FC Lorient
2
Grenoble
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Martigues
0
FC Lorient
1
Ligue 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Szwajcaria
1
Austria
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Cze
Koniec
|
Szwajcaria
4
Estonia
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Maj
Koniec
|
FC Lorient
5
Clermont
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
RC Lens
2
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Nicea
3
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Mar
Koniec
|
FC Lorient
0
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Strasburg
1
FC Lorient
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Metz
1
FC Lorient
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Brest
4
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
17 Gru
Koniec
|
FC Lorient
1
Strasburg
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Gru
Koniec
|
FC Lorient
2
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
2
Monaco
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Le Havre
3
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Paris Saint Germain
0
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Montpellier
1
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
0
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Monaco
3
FC Lorient
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
FC Lorient
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Paź
Koniec
|
FC Lorient
0
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Brest
1
FC Lorient
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Paź
Koniec
|
FC Lorient
2
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Hiszpania
1
Szwajcaria
2
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Auxerre
1
FC Lorient
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
3
Nantes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
3
Lyon
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Ajaccio
0
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Rennes
0
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.8 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Szwajcaria
1
Portugalia
0
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
NEC Nijmegen
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Willem II Tilburg
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Cambuur
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Twente
3
PSV Eindhoven
3
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
FC Kopenhaga
4
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
PSV Eindhoven
2
Puchar Holandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Vitesse
0
PSV Eindhoven
5
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
NAC Breda
0
Puchar Holandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Ajax
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Groningen
0
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Vitesse
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Twente
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Ajax
5
PSV Eindhoven
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
PEC Zwolle
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
0
Feyenoord Rotterdam
4
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Irlandia Północna
0
Szwajcaria
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
0
SL Benfica
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Cambuur
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
SL Benfica
2
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Ajax
0
PSV Eindhoven
4
Superpuchar Holandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Galatasaray
1
PSV Eindhoven
2
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Cze
Koniec
|
Szwajcaria
7
Liechtenstein
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Utrecht
1
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Heerenveen
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Szwajcaria
3
Finlandia
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Szwajcaria
1
Litwa
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Mar
Koniec
|
Bułgaria
1
Szwajcaria
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Ajax
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lut
Koniec
|
ADO Den Haag
2
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Emmen
0
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Sty
Koniec
|
FC Volendam
0
PSV Eindhoven
2
Puchar Holandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
3
PSV Eindhoven
5
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
VVV Venlo
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Gru
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
PSV Eindhoven
4
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Gru
Koniec
|
De Graafschap
1
PSV Eindhoven
2
Puchar Holandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Utrecht
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
10 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Omonia Nikozja
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Heerenveen
2
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Granada
0
PSV Eindhoven
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
29 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
PAOK
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Twente
1
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Willem II Tilburg
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Vitesse
2
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Granada
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Hiszpania
1
Szwajcaria
0
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Szwajcaria
1
Chorwacja
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Heracles Almelo
1
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Ukraina
2
Szwajcaria
1
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
RB Lipsk
2
Hertha BSC
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
RB Lipsk
5
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
RB Lipsk
1
Freiburg
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
RB Lipsk
2
SL Benfica
2
Liga Mistrzów
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Sie
Koniec
|
VfL Osnabrück
2
RB Lipsk
3
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Werder Brema
2
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Hannover 96
0
RB Lipsk
3
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
1
Rosenborg
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Celtic
2
RB Lipsk
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Rosenborg
1
RB Lipsk
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Szwajcaria
2
Kostaryka
2
Mistrzostwa Świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Yvon Mvogo 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.91, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.37 — wynik powyżej średniej ligowej (6.33).
W ostatnich 10 meczach Yvon Mvogo 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.13 — wynik powyżej średniej ligowej (6.33).
W jakiej formie jest Yvon Mvogo?
Yvon Mvogo jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.37 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.89). Jego dyspozycja rośnie.
Yvon Mvogo – zarobki
Yvon Mvogo gra w FC Lorient na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Yvon Mvogo w FC Lorient (2025/26)
| Rocznie | 1,8 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 152 tys. € |
| Tygodniowo | 35 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Yvon Mvogo w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,8 mln € |
| 2024/25 |
|
1,8 mln € |
| 2023/24 |
|
1,8 mln € |
| 2022/23 |
|
1,8 mln € |
| 2021/22 |
|
1,5 mln € |
| 2020/21 |
|
1,5 mln € |
| 2019/20 |
|
1,5 mln € |
| 2018/19 |
|
1,5 mln € |
| 2017/18 |
|
1,5 mln € |
Ile zarabia Yvon Mvogo?
Na podstawie kontraktu z FC Lorient, Yvon Mvogo otrzymuje 1,8 miliona euro rocznej pensji, co daje około 151,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mvogo w listopadzie 2026 to 35 tysięcy euro, a dziennie około 5 tysięcy euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Yvon Mvogo – kontuzje
W trakcie kariery Yvon Mvogo zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 38 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Yvon Mvogo
-
Kolano skoczka
06.11.22 – 09.04.23 (155 dni)
FC Lorient opuszczone: 26 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
14.02.22 – 21.02.22 (8 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 2 mecze
-
Choroba
13.12.21 – 17.12.21 (5 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
06.04.19 – 12.05.19 (37 dni)
RB Lipsk opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
09.08.17 – 13.08.17 (5 dni)
RB Lipsk opuszczone: 1 mecz
- Uraz kostki 06.07.14 – 16.07.14 (11 dni)
-
Choroba
11.09.13 – 15.09.13 (5 dni)
Young Boys Berno opuszczone: 2 mecze
Czy Yvon Mvogo ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Yvon Mvogo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Yvon Mvogo to kolano skoczka z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 155 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Yvon Mvogo – trofea
W trakcie kariery Yvon Mvogo zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Yvon Mvogo
Jakie trofea zdobył Yvon Mvogo?
Yvon Mvogo zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w PSV Eindhoven — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Francji — 1 raz.
Yvon Mvogo – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Yvon Mvogo wynosi obecnie 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Yvon Mvogo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Yvon Mvogo
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 14.12.2025 | 31 |
|
3 mln € |
| 01.06.2025 | 30 |
|
3 mln € |
| 03.12.2024 | 30 |
|
3 mln € |
| 02.06.2024 | 29 |
|
3 mln € |
| 17.12.2023 | 29 |
|
3,5 mln € |
| 26.06.2023 | 29 |
|
3,5 mln € |
| 01.11.2022 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 07.06.2022 | 28 |
|
2,8 mln € |
| 04.01.2022 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 03.10.2021 | 27 |
|
3,5 mln € |
| 24.05.2021 | 26 |
|
4,5 mln € |
| 05.01.2021 | 26 |
|
4 mln € |
| 13.10.2020 | 26 |
|
2,4 mln € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
2,4 mln € |
| 16.12.2019 | 25 |
|
3 mln € |
| 04.06.2019 | 24 |
|
3 mln € |
| 17.12.2018 | 24 |
|
3 mln € |
| 04.06.2018 | 23 |
|
3 mln € |
| 27.12.2017 | 23 |
|
3 mln € |
| 17.10.2017 | 23 |
|
3 mln € |
| 19.12.2016 | 22 |
|
3 mln € |
| 15.07.2016 | 22 |
|
3 mln € |
| 17.12.2015 | 21 |
|
3 mln € |
| 28.09.2015 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 17.06.2015 | 21 |
|
3 mln € |
| 13.04.2015 | 20 |
|
3 mln € |
| 14.12.2014 | 20 |
|
1,8 mln € |
| 11.09.2014 | 20 |
|
1 mln € |
| 15.07.2014 | 20 |
|
400 tys. € |
| 13.02.2014 | 19 |
|
250 tys. € |
| 25.11.2013 | 19 |
|
150 tys. € |
| 16.06.2013 | 19 |
|
50 tys. € |
| 29.05.2012 | 17 |
|
50 tys. € |
| 16.06.2011 | 17 | 50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Yvon Mvogo?
Wycena Yvon Mvogo wynosi obecnie 2,5 mln €. W szczycie kariery Yvon Mvogo wyceniano na 4,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.