David Norman
obrońca #13David Norman jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach David Norman
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma David Norman w sezonie 2025?
W obecnym sezonie 2025 statystyki David Norman wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.41, a skuteczność strzałów to 16,7%. David Norman oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał David Norman w sezonie 2025?
W obecnym sezonie David Norman rozegrał w barwach Vancouver FC w Canadian Championship 6 meczów, w Canadian Premier League 23 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 23 razy i spędził na boisku łącznie 2 081 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Czy David Norman ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 David Norman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze David Norman to uraz kostki z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 367 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył David Norman?
David Norman ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra David Norman?
David Norman najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik lub Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa David Norman?
Wycena 28-letniego David Norman według stanu na listopad 2025 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się David Norman?
David Norman urodził się 31 maja 1998 w New Westminster w Kanadzie. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
David Norman – statystyki
Szczegółowe statystyki David Norman w sezonie 2025 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vancouver FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki David Norman
David Norman vs. inni
Atak
Obrona
Podania David Norman
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma David Norman w sezonie 2025?
W obecnym sezonie 2025 statystyki David Norman wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.41, a skuteczność strzałów to 16,7%. David Norman oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
David Norman – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów David Norman w sezonie 2025. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze David Norman
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 2025 |
Canadian Premier League, 28. kolejka
|
2:2 | 16' | 1 | 0 | – | |||
| 04.10 2025 |
Canadian Premier League, 26. kolejka
|
1:1 | 68' | 0 | 0 | ||||
| 02.10 2025 |
Canadian Championship, finał
|
4:2 | 22' | 0 | 0 | – | |||
| 29.09 2025 |
Canadian Premier League, 25. kolejka
|
3:1 | 73' | 0 | 0 | – | |||
| 22.09 2025 |
Canadian Premier League, 24. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2025 |
Canadian Championship, półfinał
|
1:0 | 14' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2025 |
Canadian Premier League, 22. kolejka
|
2:5 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 31.08 2025 |
Canadian Premier League, 21. kolejka
|
3:1 | 23' | 0 | 0 | – | |||
| 23.08 2025 |
Canadian Premier League, 20. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 18.08 2025 |
Canadian Premier League, 19. kolejka
|
5:4 | 90' | 0 | 1 | – |
Ile meczów rozegrał David Norman w sezonie 2025?
W obecnym sezonie David Norman rozegrał w barwach Vancouver FC w Canadian Championship 6 meczów, w Canadian Premier League 23 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 23 razy i spędził na boisku łącznie 2 081 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
David Norman – transfery
W trakcie kariery David Norman zmieniał klub 15 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Vancouver FC 2024 – 2026
-
St Patrick's Athl. 2023 – 2024
-
Northampton Town 2023 – 2023
-
Cavalry FC 2021 – 2022
-
Inter Miami 2019 – 2020
-
Pacific FC 2019 – 2019
-
Inter Miami 2019 – 2019
-
Vancouver Whitecaps 2018 – 2019
-
Queen of the South 2018 – 2018
-
Vancouver Whitecaps 2017 – 2018
-
Vancouver Whitecaps Reserve 2017 – 2017

-
Oregon State Beavers (Oregon State University) 2016 – 2017

-
Whitecaps FC Academy do 2016

David Norman – forma
W ostatnich 5 meczach David Norman zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,61. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach David Norman 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.67, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.61.
W ostatnich 10 meczach David Norman 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.67, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.41.
W jakiej formie jest David Norman?
David Norman jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.61 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.41). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
David Norman – zarobki
David Norman gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 50 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
David Norman – kontuzje
W trakcie kariery David Norman zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 53 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji David Norman
-
Uraz kostki
29.02.20 – 01.03.21 (367 dni)
Inter Miami opuszczone: 24 mecze
-
Uraz stopy
26.03.19 – 01.09.19 (160 dni)
Vancouver Whitecaps opuszczone: 29 meczów
Czy David Norman ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 David Norman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze David Norman to uraz kostki z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 367 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
David Norman – trofea
W trakcie kariery David Norman zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył David Norman?
David Norman zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w St Patrick's Athl. — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Irlandii — 1 raz.
David Norman – wartość rynkowa
Wartość rynkowa David Norman wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa David Norman na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa David Norman?
Wycena David Norman wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery David Norman wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.