Filippo Frison

obrońca #27
Włochy Trento
Wiek / data ur.24 lat (30.07.2002)
Wzrost1,94 m
Waga79 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył20.07.2026
Kontrakt do29.06.2028
Wartość rynkowa50 tys. €

Filippo Frison jest piłkarzem występującym obecnie w Trento. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.

Najbliższy hitowy mecz
Legia Warszawa Lech Poznań
25.10.2026·17:30

Statystyki

1,99
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Transfery

→
ostatni transfer20.07.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Wartość rynkowa

50 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,94 m
Waga 79 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Filippo Frison w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Filippo Frison wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.99, a skuteczność strzałów to 0,0%. Filippo Frison oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Filippo Frison w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Filippo Frison rozegrał w barwach Trento w Serie C 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 270 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.

Czy Filippo Frison ma kontuzję?

Według stanu na 25 października 2026 Filippo Frison nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.

Najpoważniejszy uraz w karierze Filippo Frison to uraz o nieznanym charakterze z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 61 dni.

Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.

Na jakiej pozycji gra Filippo Frison?

Filippo Frison najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Jaka jest wartość rynkowa Filippo Frison?

Wycena 24-letniego Filippo Frison według stanu na grudzień 2025 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 150 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Filippo Frison?

Filippo Frison urodził się 30 lipca 2002, ma narodowość włoską. Obecnie piłkarz ma 24 lata.