Ospitaletto w tabeli
4. miejsce / 4 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
2:0 bramki
2,00 gola/mecz
1 pkt
1:1 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Ospitaletto
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | Włochy | 26 | pomocnik | 2 | 125 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 180 minut | Włochy | 21 | obrońca | 2 | 75 tys. € |
Przewidywany skład Ospitaletto 4-4-2
Ospitaletto w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Union Brescia
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 | |
2
|
Cittadella
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | |
3
|
Alcione
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | |
4
|
Ospitaletto
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | |
5
|
Juventus U23
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
Ospitaletto w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Forli
|
2 | 1 | 1 | 0 | 8:5 | 4 | |
2
|
Ravenna
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | |
3
|
Vado
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 4 | |
4
|
Trento
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 | |
5
|
Perugia
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 | |
6
|
Reggiana
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 | |
7
|
Spezia
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 | |
8
|
Livorno
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 | |
9
|
Guidonia Montecelio 1937
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 | |
10
|
Città di Campobasso
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 | |
11
|
Torres Sassari
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 | |
12
|
Pescara
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | 3 | |
13
|
Atalanta II
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | |
14
|
Pineto
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 | |
15
|
Sambenedettese
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | |
16
|
Vis Pesaro
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | |
17
|
Latina
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | |
18
|
Pianese
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 | |
19
|
Ostia Mare
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 | |
20
|
AS Gubbio 1910
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
Ospitaletto w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Potenza
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | |
2
|
AZ Picerno
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 | |
3
|
Sorrento
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | |
4
|
Barletta
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | 4 | |
5
|
Casertana
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 4 | |
6
|
Inter U23
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 | |
7
|
Team Altamura
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 | |
8
|
Foggia
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 | |
9
|
SS Monopoli
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 | |
10
|
Audace Cerignola
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 | |
11
|
Bari
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | |
12
|
Cavese
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 | |
13
|
Casarano
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5:7 | 3 | |
14
|
Giugliano
|
2 | 0 | 1 | 1 | 6:7 | 1 | |
15
|
Salernitana
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | |
17
|
Savoia
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 | |
18
|
FC Crotone
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | |
19
|
Cosenza
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 | |
20
|
Calcio Catania
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
Wyniki Ospitaletto
| Data | Mecz | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 31.08 2026 |
Serie C, 2. kolejka grupy A
|
1:1 R | |
| 22.08 2026 |
Serie C, 1. kolejka grupy A
|
2:0 Z | |
| 25.04 2026 |
Serie C, 38. kolejka grupy A
|
0:2 P |
Terminarz Ospitaletto
| Data | Mecz | Godzina | |
|---|---|---|---|
| 06.09 2026 |
Serie C, 3. kolejka grupy A
|
21:00 | |
| 13.09 2026 |
Serie C, 4. kolejka grupy A
|
18:00 | |
| 17.09 2026 |
Serie C, 5. kolejka grupy A
|
21:00 |
Ospitaletto to klub piłkarski występujący w Serie C. Swoim domowym obiektem jest Stadio Comunale Ospitaletto, który może pomieścić 9 000 widzów. Zespół prowadzi Andrea Quaresmini.
Przegląd klubu
Terminarz Ospitaletto w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Ospitaletto w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Ospitaletto
Ospitaletto terminarz
| Data | Mecz | Godzina | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.09 2026 |
Serie C, 3. kolejka grupy A
|
21:00 | Stadio Comunale Ospitaletto u siebie | Umiarkowany | |
| 13.09 2026 |
Serie C, 4. kolejka grupy A
|
18:00 | Stadio Comunale Ospitaletto u siebie | Trudny | |
| 17.09 2026 |
Serie C, 5. kolejka grupy A
|
21:00 | Stadio Sandro Cabassi wyjazd | Łatwy | |
| 20.09 2026 |
Serie C, 6. kolejka grupy A
|
14:30 | Stadio Comunale Ospitaletto u siebie | Trudny | |
| 26.09 2026 |
Serie C, 7. kolejka grupy A
|
17:30 | Stadio Comunale Silvio Piola wyjazd | Łatwy | |
| 03.10 2026 |
Serie C, 8. kolejka grupy A
|
20:30 | Stadio Comunale Ospitaletto u siebie | Łatwy | |
| 11.10 2026 |
Serie C, 9. kolejka grupy A
|
18:00 | Stadio Omobono Tenni wyjazd | Umiarkowany | |
| 18.10 2026 |
Serie C, 10. kolejka grupy A
|
18:00 | Stadio Comunale Ospitaletto u siebie | Łatwy | |
| 25.10 2026 |
Serie C, 11. kolejka grupy A
|
18:00 | Stadio Silvio Piola wyjazd | Łatwy | |
| 01.11 2026 |
Serie C, 12. kolejka grupy A
|
18:00 | Stadio Comunale Ospitaletto u siebie | Umiarkowany |
Kiedy Ospitaletto gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ospitaletto to spotkanie z Arzignano Valchiampo, które odbędzie się 6 września 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Stadio Comunale Ospitaletto w ramach Serie C (3. kolejka).
Wyniki Ospitaletto w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął Ospitaletto w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Ospitaletto w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ospitaletto wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08 2026 |
Serie C, 2. kolejka grupy A
|
1:1 | 4-4-2 | 8/13 | 0/2 | |
| 22.08 2026 |
Serie C, 1. kolejka grupy A
|
2:0 | 4-4-2 | 6/11 | 1/4 | |
| 25.04 2026 |
Serie C, 38. kolejka grupy A
|
0:2 | 4-4-2 | 8/10 | 0/3 | |
| 19.04 2026 |
Serie C, 37. kolejka grupy A
|
1:0 | – | 3/6 | 0/2 | |
| 12.04 2026 |
Serie C, 36. kolejka grupy A
|
3:0 | 4-4-2 | 7/17 | 1/2 | |
| 06.04 2026 |
Serie C, 35. kolejka grupy A
|
0:0 | 4-4-2 | 7/9 | 2/4 | |
| 28.03 2026 |
Serie C, 34. kolejka grupy A
|
3:2 | 4-3-3 | 2/4 | 1/1 | |
| 21.03 2026 |
Serie C, 33. kolejka grupy A
|
0:0 | 4-4-2 | 0/9 | 0/1 | |
| 14.03 2026 |
Serie C, 32. kolejka grupy A
|
3:2 | 4-3-3 | 0/1 | 2/5 | |
| 07.03 2026 |
Serie C, 31. kolejka grupy A
|
4:1 | 4-4-2 | 4/11 | 2/5 |
Ospitaletto ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 9 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 2 z 2 meczów, ze średnią 2,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ospitaletto?
Ostatni mecz Ospitaletto to remis z Albinoleffe 1:1 w Serie C, 31 sierpnia 2026. Bramkę zdobył Nessi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ospitaletto – tabela Serie C
Jakie miejsce w tabeli Serie C zajmuje Ospitaletto w sezonie 2026/2027.
Miejsce Ospitaletto w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Union Brescia
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 6 | |
2
|
Cittadella
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 6 | |
3
|
Alcione
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
4
|
Ospitaletto
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
5
|
Juventus U23
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 1 | 4 | |
6
|
Albinoleffe
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
7
|
Dolomiti Bellunesi
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
8
|
Trento
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
9
|
Arzignano Valchiampo
|
2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 1 | 4 | |
10
|
Treviso
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
11
|
Lumezzane
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
12
|
Desenzano Calvina
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
13
|
Folgore Caratese
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 | |
14
|
Novara
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
15
|
Pro Vercelli
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | |
16
|
Lecco
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | |
17
|
Athletic Carpi
|
2 | 0 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 1 | |
18
|
Giana Erminio
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
19
|
Renate
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | |
20
|
Pergolettese
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Union Brescia
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 6 | |
2
|
Cittadella
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 6 | |
3
|
Alcione
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
4
|
Ospitaletto
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
5
|
Juventus U23
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 1 | 4 | |
6
|
Albinoleffe
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
7
|
Dolomiti Bellunesi
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
8
|
Trento
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
9
|
Arzignano Valchiampo
|
2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 1 | 4 | |
10
|
Treviso
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
11
|
Lumezzane
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
12
|
Desenzano Calvina
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
13
|
Folgore Caratese
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 | |
14
|
Novara
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
15
|
Pro Vercelli
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | |
16
|
Lecco
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | |
17
|
Athletic Carpi
|
2 | 0 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 1 | |
18
|
Giana Erminio
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
19
|
Renate
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | |
20
|
Pergolettese
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Union Brescia
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 3 | |
| 2 |
Cittadella
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 | |
| 3 |
Alcione
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 3 | |
| 4 |
Ospitaletto
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 | |
| 5 |
Juventus U23
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
| 6 |
Trento
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 7 |
Arzignano Valchiampo
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
| 8 |
Treviso
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
| 9 |
Lumezzane
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
| 10 |
Albinoleffe
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 11 |
Dolomiti Bellunesi
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 12 |
Desenzano Calvina
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 13 |
Novara
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 14 |
Pro Vercelli
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 15 |
Lecco
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 16 |
Athletic Carpi
|
1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 | 1 | |
| 17 |
Folgore Caratese
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 18 |
Giana Erminio
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 19 |
Renate
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
| 20 |
Pergolettese
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Union Brescia
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
| 2 |
Cittadella
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
| 3 |
Albinoleffe
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 4 |
Dolomiti Bellunesi
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 5 |
Alcione
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 6 |
Ospitaletto
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Juventus U23
|
1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 | 1 | |
| 8 |
Trento
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 9 |
Arzignano Valchiampo
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 10 |
Desenzano Calvina
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 11 |
Folgore Caratese
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 12 |
Treviso
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 13 |
Lumezzane
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
| 14 |
Novara
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
| 15 |
Pro Vercelli
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
| 16 |
Lecco
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
| 17 |
Athletic Carpi
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 18 |
Giana Erminio
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
| 19 |
Renate
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 20 |
Pergolettese
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 |
Miejsce Ospitaletto w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Forli
|
2 | 1 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 4 | |
2
|
Ravenna
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
3
|
Vado
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 2 | 4 | |
4
|
Trento
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
5
|
Perugia
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
6
|
Reggiana
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
7
|
Spezia
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
8
|
Livorno
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
9
|
Guidonia Montecelio 1937
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
10
|
Città di Campobasso
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 1 | 3 | |
11
|
Torres Sassari
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
12
|
Pescara
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | -1 | 3 | |
13
|
Atalanta II
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
14
|
Pineto
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | |
15
|
Sambenedettese
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
16
|
Vis Pesaro
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
17
|
Latina
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
18
|
Pianese
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
19
|
Ostia Mare
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
20
|
AS Gubbio 1910
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Forli
|
2 | 1 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 4 | |
2
|
Ravenna
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 4 | |
3
|
Vado
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 2 | 4 | |
4
|
Trento
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
5
|
Perugia
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
6
|
Reggiana
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
7
|
Spezia
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
8
|
Livorno
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
9
|
Guidonia Montecelio 1937
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
10
|
Città di Campobasso
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 1 | 3 | |
11
|
Torres Sassari
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
12
|
Pescara
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | -1 | 3 | |
13
|
Atalanta II
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
14
|
Pineto
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | |
15
|
Sambenedettese
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
16
|
Vis Pesaro
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
17
|
Latina
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | |
18
|
Pianese
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
19
|
Ostia Mare
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
20
|
AS Gubbio 1910
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Forli
|
1 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 3 | |
| 2 |
Ravenna
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 3 | |
| 3 |
Vado
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 | |
| 4 |
Perugia
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
| 5 |
Spezia
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
| 6 |
Livorno
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 7 |
Guidonia Montecelio 1937
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
| 8 |
Città di Campobasso
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 | |
| 9 |
Torres Sassari
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
| 10 |
Pescara
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 | |
| 11 |
Atalanta II
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 12 |
Trento
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 13 |
Reggiana
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 14 |
Pineto
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 15 |
Sambenedettese
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 16 |
Vis Pesaro
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 17 |
Latina
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 18 |
Pianese
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 19 |
Ostia Mare
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 20 |
AS Gubbio 1910
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Trento
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 2 |
Reggiana
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 3 |
Forli
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 4 |
Ravenna
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 5 |
Vado
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 6 |
Perugia
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 7 |
Spezia
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 8 |
Livorno
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 9 |
Pineto
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 10 |
Guidonia Montecelio 1937
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 11 |
Città di Campobasso
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
| 12 |
Torres Sassari
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 13 |
Pescara
|
1 | 0 | 0 | 1 | 3:6 | -3 | 0 | |
| 14 |
Atalanta II
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
| 15 |
Sambenedettese
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
| 16 |
Vis Pesaro
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
| 17 |
Latina
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 18 |
Pianese
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
| 19 |
Ostia Mare
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
| 20 |
AS Gubbio 1910
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
Miejsce Ospitaletto w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Potenza
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
2
|
AZ Picerno
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 3 | 6 | |
3
|
Sorrento
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 6 | |
4
|
Barletta
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 4 | |
5
|
Casertana
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
6
|
Inter U23
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
7
|
Team Altamura
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
8
|
Foggia
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
9
|
SS Monopoli
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 1 | 3 | |
10
|
Audace Cerignola
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
11
|
Bari
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
12
|
Cavese
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
13
|
Casarano
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5:7 | -2 | 3 | |
14
|
Giugliano
|
2 | 0 | 1 | 1 | 6:7 | -1 | 1 | |
15
|
Salernitana
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
17
|
Savoia
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 0 | |
18
|
FC Crotone
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 | 0 | |
19
|
Cosenza
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 0 | |
20
|
Calcio Catania
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Potenza
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
2
|
AZ Picerno
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 3 | 6 | |
3
|
Sorrento
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 6 | |
4
|
Barletta
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 4 | |
5
|
Casertana
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 1 | 4 | |
6
|
Inter U23
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
7
|
Team Altamura
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
8
|
Foggia
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
9
|
SS Monopoli
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 1 | 3 | |
10
|
Audace Cerignola
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
11
|
Bari
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
12
|
Cavese
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
13
|
Casarano
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5:7 | -2 | 3 | |
14
|
Giugliano
|
2 | 0 | 1 | 1 | 6:7 | -1 | 1 | |
15
|
Salernitana
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
17
|
Savoia
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 0 | |
18
|
FC Crotone
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 | 0 | |
19
|
Cosenza
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 0 | |
20
|
Calcio Catania
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Potenza
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 3 | |
| 2 |
AZ Picerno
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 1 | 3 | |
| 3 |
Sorrento
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
| 4 |
Barletta
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
| 5 |
Team Altamura
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
| 6 |
SS Monopoli
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 | |
| 7 |
Audace Cerignola
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 3 | |
| 8 |
Bari
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
| 9 |
Cavese
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 3 | |
| 10 |
Casarano
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 11 |
Casertana
|
1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 | 1 | |
| 12 |
Inter U23
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 13 |
Foggia
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 14 |
Giugliano
|
1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 | 1 | |
| 15 |
Salernitana
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 17 |
Savoia
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 18 |
FC Crotone
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
| 19 |
Cosenza
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 20 |
Calcio Catania
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Potenza
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 2 |
AZ Picerno
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 | |
| 3 |
Sorrento
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 4 |
Casertana
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 5 |
Inter U23
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 6 |
Foggia
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1 | 3 | |
| 7 |
Barletta
|
1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 | 1 | |
| 8 |
Team Altamura
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 9 |
Salernitana
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 11 |
SS Monopoli
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
| 12 |
Audace Cerignola
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 13 |
Bari
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
| 14 |
Cavese
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
| 15 |
Casarano
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 | 0 | |
| 16 |
Giugliano
|
1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 0 | |
| 17 |
Savoia
|
1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 0 | |
| 18 |
FC Crotone
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
| 19 |
Cosenza
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 20 |
Calcio Catania
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 |
Które miejsce zajmuje Ospitaletto w tabeli Serie C?
Ospitaletto zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 4 punktów po 2 kolejkach. Strata do prowadzącego Union Brescia wynosi 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:1, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Ospitaletto – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ospitaletto w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Ospitaletto 4-4-2
Kadra Ospitaletto
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bramkarze | |||||||
| 1 |
![]() |
21 | Włochy | – | – | ||
| 12 |
|
22 | Włochy | 175 tys. € | 88 tys. € | ||
| Obrońcy | |||||||
| 4 |
![]() |
26 | Włochy | 150 tys. € | – | ||
| 6 |
![]() |
34 | Włochy | 75 tys. € | – | ||
| Pomocnicy | |||||||
| 10 |
![]() |
21 | Włochy | 175 tys. € | – | ||
| 16 |
![]() |
22 | Włochy | 250 tys. € | – | ||
| 17 |
|
25 | Estonia | 150 tys. € | 35 tys. € | ||
| 20 |
|
19 | Włochy | 150 tys. € | – | ||
| 23 |
![]() |
26 | – | – | |||
| 26 |
![]() |
26 | Włochy | 125 tys. € | – | ||
| 28 |
![]() |
32 | Włochy | 75 tys. € | – | ||
| Napastnicy | |||||||
| 9 |
![]() |
27 | Włochy | 200 tys. € | – | ||
| 99 |
![]() |
26 | Włochy | 225 tys. € | – | ||
Wartość całej kadry Ospitaletto
1,8 mln €
śr. 135 tys. € / zawodnika
Ile Ospitaletto wydaje na pensje
122 tys. € rocznie
śr. 9 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Włochy (11)
Wyróżniający się zawodnicy Ospitaletto w sezonie 2026/2027
Ospitaletto wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Ospitaletto
Jak wygląda skład Ospitaletto?
W wyjściowym ustawieniu Ospitaletto między słupkami staje L. Sonzogni, a linię obrony najczęściej tworzą R. Nessi, M. Possenti. W środku pola grają M. Gualandris, G. Mondini, M. Panatti, G. Maucci, M. Ievoli oraz L. Maffioletti, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Gobbi, M. Bertoli. Trener Andrea Quaresmini ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Ospitaletto – transfery
Jakie transfery przeprowadził Ospitaletto w sezonie 2026/2027.