Giacomo Maucci jest piłkarzem występującym obecnie w Vis Pesaro. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Giacomo Maucci
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Giacomo Maucci w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Giacomo Maucci wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 4.78, a skuteczność strzałów to 33,3%. Giacomo Maucci oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Giacomo Maucci w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Giacomo Maucci rozegrał w barwach Vis Pesaro w Serie C 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 526 minut. Średnio dawało to 48 minut gry na spotkanie.
Czy Giacomo Maucci ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Giacomo Maucci nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Giacomo Maucci to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 23 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Giacomo Maucci?
Giacomo Maucci najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).
Jaka jest wartość rynkowa Giacomo Maucci?
Wycena 19-letniego Giacomo Maucci według stanu na czerwiec 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Giacomo Maucci?
Giacomo Maucci urodził się 16 marca 2007 we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 19 lat.
Giacomo Maucci – statystyki
Szczegółowe statystyki Giacomo Maucci w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vis Pesaro. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Giacomo Maucci vs. inni
Jakie statystyki ma Giacomo Maucci w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Giacomo Maucci wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 4.78, a skuteczność strzałów to 33,3%. Giacomo Maucci oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Giacomo Maucci – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Giacomo Maucci w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Serie C, 12. kolejka grupy B
|
0:0 | 23' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Paź
Koniec
|
Serie C, 8. kolejka grupy B
|
2:1 | 71' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Serie C, 11. kolejka grupy B
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Serie C, 10. kolejka grupy B
|
1:0 | 65' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
![]() Serie C, 9. kolejka grupy B
|
2:3 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
27 Wrz
Koniec
|
Serie C, 7. kolejka grupy B
|
2:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
21 Wrz
Koniec
|
Serie C, 6. kolejka grupy B
|
3:1 | 62' | 0 | 1 | ||||
|
16 Wrz
Koniec
|
Serie C, 5. kolejka grupy B
|
1:4 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Serie C, 4. kolejka grupy B
|
2:1 | 17' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Serie C, 3. kolejka grupy B
|
1:2 | 11' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Giacomo Maucci w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Giacomo Maucci rozegrał w barwach Vis Pesaro w Serie C 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 526 minut. Średnio dawało to 48 minut gry na spotkanie.
Giacomo Maucci – transfery
W trakcie kariery Giacomo Maucci zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Vis Pesaro 2026 – obecnie
-
Pisa 2026 – 2026
-
A.C. Ospitaletto U19 2026 – 2026

-
Pisa 2025 – 2026
-
Brescia Primavera 2024 – 2025

-
Brescia U17 2022 – 2024

-
Brescia Youth do 2022

Giacomo Maucci – forma
W ostatnich 5 meczach Giacomo Maucci zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,28. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Giacomo Maucci 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.28 — wynik powyżej średniej ligowej (4.19).
W ostatnich 10 meczach Giacomo Maucci 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.57 — wynik powyżej średniej ligowej (4.19).
W jakiej formie jest Giacomo Maucci?
Giacomo Maucci jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.28 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.78). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Giacomo Maucci – kontuzje
W trakcie kariery Giacomo Maucci zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 8 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Giacomo Maucci
-
Uraz o nieznanym charakterze
12.10.25 – 03.11.25 (23 dni)
Pisa opuszczone: 8 meczów
Czy Giacomo Maucci ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Giacomo Maucci nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Giacomo Maucci to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 23 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Giacomo Maucci – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Giacomo Maucci wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Giacomo Maucci na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Giacomo Maucci?
Wycena Giacomo Maucci wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Giacomo Maucci wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.