Forma w lidze
Pineto w tabeli
17. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 18 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
4 mecze bez zwycięstwa
2 mecze bez strzelonej bramki
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
3:6 bramki
0,75 gola/mecz
2 pkt
3:5 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Pineto
Wartość drużyny: 700 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | Włochy | 21 | napastnik | 8 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Włochy | 36 | obrońca | 8 | 100 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 5,57 średnia ocena | Argentyna | 22 | obrońca | 7 | 150 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 720 minut | Włochy | 34 | bramkarz | 8 | 275 tys. € |
Przewidywany skład Pineto 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








Pineto w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 25 |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 20 |
| ··· | |||||||
16
|
Pianese
|
9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | 7 |
17
|
Pineto
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:11 | 7 |
18
|
AS Gubbio 1910
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:18 | 7 |
Wyniki Pineto
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
04 Paź Koniec
|
Guidonia Montecelio 1937
1
Pineto
0
Serie C, 8. kolejka grupy B
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Pineto
0
![]()
Grosseto
4
Serie C, 7. kolejka grupy B
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Città di Campobasso
2
Pineto
2
Serie C, 6. kolejka grupy B
|
Terminarz Pineto
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Pianese
Pineto
Serie C, 10. kolejka grupy B
|
|
|
23 Paź 20:30
|
Pineto
AS Gubbio 1910
Serie C, 11. kolejka grupy B
|
|
|
01 Lis 14:30
|
Ravenna
Pineto
Serie C, 12. kolejka grupy B
|
Ostatnie transfery Pineto
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Włochy |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy |
![]() |
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
za darmo |
Pineto to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie C. Swoim domowym obiektem jest Stadio Comunale Mimmo Pavone, który może pomieścić 5 000 widzów. Zespół prowadzi Alessandro Bruno. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 700 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pineto w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Pineto trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Pineto w tabeli Serie C?
Pineto zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 7 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Spezii wynosi 18 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Pineto?
W wyjściowym ustawieniu Pineto między słupkami staje A. Tonti, a linię obrony najczęściej tworzą Mateo Scheffer Bracco, T. D'Orazio, D. Frare oraz S. Ienco. W środku pola grają G. Guadagni, L. Lombardi, S. Amadio, D. Ferrante oraz A. Asmussen, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Forte. Trener Alessandro Bruno ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Kiedy Pineto gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pineto to spotkanie z Pianese, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadio Comunale w ramach Serie C (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pineto?
Ostatni mecz Pineto to porażka z Guidonia Montecelio 1937 1:0 w Serie C, 4 października 2026. Bramkę zdobył Ferrari. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Pineto w tym sezonie?
Bilans Pineto w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-4-3 przy 6 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Pineto w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Pineto w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Pineto
Pineto terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Serie C, 10. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Wyjazd | Łatwy | |
|
23 Paź 20:30
|
Serie C, 11. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Mimmo Pavone U siebie | Łatwy | |
|
01 Lis 14:30
|
Serie C, 12. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Bruno Benelli Wyjazd | Trudny | |
|
09 Lis 20:30
|
Serie C, 13. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Mimmo Pavone U siebie | Łatwy | |
|
14 Lis 17:30
|
Serie C, 14. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Wyjazd | Łatwy | |
|
21 Lis 17:30
|
Serie C, 15. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Mimmo Pavone U siebie | Umiarkowany | |
|
29 Lis 12:30
|
Serie C, 16. kolejka grupy B
|
Stadio Alberto Picco Wyjazd | Trudny | |
|
06 Gru 17:30
|
Serie C, 17. kolejka grupy B
|
Stadio Anco Marzio Wyjazd | Łatwy | |
|
12 Gru 14:30
|
Serie C, 18. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Mimmo Pavone U siebie | Trudny | |
|
20 Gru 18:00
|
Serie C, 19. kolejka grupy B
|
Stadio Ferruccio Chittolina Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Pineto gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pineto to spotkanie z Pianese, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadio Comunale w ramach Serie C (10. kolejka).
Wyniki Pineto w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Pineto w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Pineto w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Pineto wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Paź Koniec
|
Serie C, 8. kolejka grupy B
|
1:0 | 3-5-2 | 5/11 | 2/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
![]() Serie C, 7. kolejka grupy B
|
0:4 | 3-4-1-2 | 3/4 | 3/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Serie C, 6. kolejka grupy B
|
2:2 | 4-3-1-2 | 0/9 | 1/3 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Serie C, 5. kolejka grupy B
|
1:1 | 3-4-2-1 | 6/7 | 3/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Serie C, 4. kolejka grupy B
|
2:1 | 3-5-2 | 4/5 | 2/8 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Serie C, 3. kolejka grupy B
|
2:1 | 3-4-2-1 | 3/9 | 1/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie C, 2. kolejka grupy B
|
0:0 | 3-4-2-1 | 8/12 | 4/9 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie C, 1. kolejka grupy B
|
0:0 | 3-4-2-1 | 4/13 | 2/2 | |
|
06 Maj Koniec
|
Serie C
|
1:1 | 3-4-2-1 | 4/7 | 6/11 | |
|
03 Maj Koniec
|
Serie C
|
2:1 | 4-3-2-1 | 1/4 | 2/4 |
Pineto ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 13 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 4 z 8 meczów, ze średnią 0,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Pineto zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pineto?
Ostatni mecz Pineto to porażka z Guidonia Montecelio 1937 1:0 w Serie C, 4 października 2026. Bramkę zdobył Ferrari. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Pineto – tabela Serie C
Jakie miejsce w tabeli Serie C zajmuje Pineto w sezonie 2026/2027.
Miejsce Pineto w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 25 | |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 11 | 20 | |
3
|
Grosseto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 18 | |
4
|
Livorno
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
5
|
Torres Sassari
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
6
|
Reggiana
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:7 | 5 | 14 | |
7
|
Guidonia Montecelio 1937
|
9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
8
|
Perugia
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:14 | -5 | 13 | |
9
|
Città di Campobasso
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 12 | |
10
|
Pescara
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
11
|
Forli
|
9 | 2 | 5 | 2 | 14:13 | 1 | 11 | |
12
|
Vado
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:8 | 0 | 11 | |
13
|
Ostia Mare
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
Atalanta II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 9 | |
15
|
Latina
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
16
|
Pianese
|
9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | -4 | 7 | |
17
|
Pineto
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
18
|
AS Gubbio 1910
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:18 | -8 | 7 | |
19
|
Sambenedettese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 12:15 | -3 | 6 | |
20
|
Vis Pesaro
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10:19 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 25 | |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 11 | 20 | |
3
|
Grosseto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 18 | |
4
|
Livorno
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
5
|
Torres Sassari
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
6
|
Reggiana
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:7 | 5 | 14 | |
7
|
Guidonia Montecelio 1937
|
9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
8
|
Perugia
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:14 | -5 | 13 | |
9
|
Città di Campobasso
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 12 | |
10
|
Pescara
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
11
|
Forli
|
9 | 2 | 5 | 2 | 14:13 | 1 | 11 | |
12
|
Vado
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:8 | 0 | 11 | |
13
|
Ostia Mare
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
Atalanta II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 9 | |
15
|
Latina
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
16
|
Pianese
|
9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | -4 | 7 | |
17
|
Pineto
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
18
|
AS Gubbio 1910
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:18 | -8 | 7 | |
19
|
Sambenedettese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 12:15 | -3 | 6 | |
20
|
Vis Pesaro
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10:19 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Torres Sassari
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 13 | |
| 2 |
Spezia
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 12 | |
| 3 |
Ravenna
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 12 | |
| 4 |
Livorno
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 12 | |
| 5 |
Guidonia Montecelio 1937
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 11 | |
| 6 |
Perugia
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 9 | |
| 7 |
Grosseto
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 8 |
Forli
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 9 |
Reggiana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 10 |
Pescara
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 11 |
Vado
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 12 |
Atalanta II
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 13 |
Latina
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 14 |
Pianese
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 15 |
Città di Campobasso
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 16 |
Pineto
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 17 |
Vis Pesaro
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:12 | -4 | 4 | |
| 18 |
AS Gubbio 1910
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 19 |
Ostia Mare
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 20 |
Sambenedettese
|
5 | 0 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Spezia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 2 |
Grosseto
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 3 |
Ravenna
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 4 |
Reggiana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 5 |
Città di Campobasso
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Ostia Mare
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 7 |
Pescara
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 8 |
Vado
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 9 |
Perugia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 10 |
AS Gubbio 1910
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 11 |
Sambenedettese
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
Livorno
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 13 |
Forli
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 14 |
Atalanta II
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 15 |
Torres Sassari
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 16 |
Guidonia Montecelio 1937
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 17 |
Pineto
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 18 |
Latina
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 19 |
Pianese
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 20 |
Vis Pesaro
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Pineto w tabeli Serie C?
Pineto zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 7 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Spezii wynosi 18 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Pineto w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Pineto na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Pineto na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,6
- Strzały celne / mecz 4,5
- Asysty / mecz 0,63
- Udane dryblingi / mecz 7,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,38
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 15,0
- Przechwyty / mecz 8,3
- Wybicia / mecz 17,6
- Zablokowane strzały / mecz 3,0
Strzelcy Pineto
Rozkład bramek w czasie
Bramki Pineto i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Pineto to 76–90+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pianese - Pineto Po przerwie pada 67% bramek Pineto.Przebieg meczu Pineto i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-3-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Pineto otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Pineto
100% bramek Pineto pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Pineto zdobywa w sezonie średnio 0,88 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,88.
Aktualne serie Pineto
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Pineto, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Pineto wygra mecz Pianese - Pineto Pineto przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Pineto
- Powyżej 0,5 75%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Pineto padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pianese - Pineto Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Pineto.Pineto – faule i karne
- Faule / mecz 13,0
- Faule rywali / mecz 14,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Pineto fauluje średnio 13,0 razy na mecz, a wymusza 14,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Pineto, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Pineto zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Pineto wygra mecz Pianese - Pineto Pineto zdobywa u siebie 42% możliwych punktów, na wyjeździe 17%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Pineto ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Pineto, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Pineto wygra drugą połowę meczu Pianese - Pineto Drugą połowę Pineto wygrywał w 2 z 8 meczów.Pineto – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 12,8
Pineto oddaje 9,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 12,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pianese - Pineto Pineto oddaje 9,6 strzałów na mecz.Pineto – posiadanie piłki
- U siebie 55,0%
- Na wyjeździe 50,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 8
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 8 meczów. Średnio Pineto utrzymuje przy piłce 52,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Pineto wygra mecz Pianese - Pineto Pineto utrzymuje średnio 52,8% posiadania piłki.Pineto – podania
- Kluczowe / mecz 9,0
- Dośrodkowania / mecz 15,4
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 41%
Pineto wymienia średnio 381 podań na mecz przy celności 79%, z czego 9,0 to podania kluczowe.
Pineto – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,38
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Pineto to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Pianese - Pineto Czyste konto Pineto zachowuje w 25% meczów.Pineto – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Pineto wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Pineto – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 0%
Pineto ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Pineto – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Pineto według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 1,00 | 1,50 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Pineto zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Pineto na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
15.
|
1,50 0,25 | 1,00 0,75 | 0,50 2,00 |
|
16.
|
1,50 0,20 | 0,75 0,60 | 0,50 1,60 |
|
17.
|
1,25 0,50 | 0,75 0,75 | 1,50 1,25 |
|
18.
|
0,75 0,80 | 1,25 1,00 | 2,00 2,00 |
|
19.
|
0,40 1,00 | 1,40 1,25 | 2,00 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Pineto
Skrajne wyniki i osiągnięcia Pineto w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Pineto - Sambenedettese 2:1 Serie C, 12.09.2026
- Najwyższa porażka Pineto - Grosseto 0:4 Serie C, 26.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Città di Campobasso - Pineto 2:2, Serie C, 20.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 8. minuta Forte, Perugia - Pineto 2:1, Serie C, 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Scheffer Bracco, Città di Campobasso - Pineto 2:2, Serie C, 20.09.2026
Jakie statystyki ma Pineto w tym sezonie?
Bilans Pineto w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-4-3 przy 6 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Pineto – zawodnicy
Jak wygląda kadra Pineto w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Pineto 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








Kadra Pineto
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 70 |
![]() |
27 | Włochy | 100 tys. € | 39 tys. € | 7 | 88% | 1 | 1 | 384' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
21 | Włochy | 700 tys. € | 370 tys. € | 6 | 75% | 0 | 1 | 327' | 0 | 1 | |||||||
| 41 |
![]() |
21 | Dania | 50 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 129' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
24 | Włochy | 200 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 242' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
20 | Włochy | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
22 | Włochy | 100 tys. € | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 35' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 30 |
![]() |
21 | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 42 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
![]() |
23 | Włochy | 250 tys. € | 37 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 693' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Włochy | 175 tys. € | 71 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
37 | Włochy | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
24 | Włochy | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
21 | Włochy | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 89' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
19 | Włochy | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
23 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
21 | Włochy | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
22 | Argentyna | 150 tys. € | – | 7 | 88% | 1 | 0 | 366' | 0 | 1 | |||||||
| 28 |
|
36 | Włochy | 100 tys. € | 223 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 531' | 0 | 0 | |||||||
| 52 |
|
30 | Włochy | 300 tys. € | 319 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 675' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
21 | Włochy | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 628' | 3 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
21 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
25 | Rumunia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
26 | Maroko | 100 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 64 |
|
21 | Włochy | – | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
![]() |
34 | Włochy | 275 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
21 | Włochy | 150 tys. € | 152 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 36 |
![]() |
20 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
![]() |
32 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 87 |
![]() |
21 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Pineto
3,4 mln €
śr. 107 tys. € / zawodnika
Ile Pineto wydaje na pensje
1,2 mln € rocznie
śr. 38 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Włochy (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Pineto w sezonie 2026/2027
Pineto wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Pineto
Jak wygląda skład Pineto?
W wyjściowym ustawieniu Pineto między słupkami staje A. Tonti, a linię obrony najczęściej tworzą Mateo Scheffer Bracco, T. D'Orazio, D. Frare oraz S. Ienco. W środku pola grają G. Guadagni, L. Lombardi, S. Amadio, D. Ferrante oraz A. Asmussen, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Forte. Trener Alessandro Bruno ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Pineto – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Pineto w sezonie 2026/2027.
Pineto transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Włochy | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 27 | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Włochy | 36 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Włochy | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Dania | 21 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Włochy | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Włochy | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Lip 2026 |
|
Włochy | 23 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Pineto
Pineto bilans transferowy
- +400 tys. € 2026
- +250 tys. € 2025
- 0 € 2024
- -15 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Pineto
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pineto w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Pineto trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.