Forma w lidze
Forli w tabeli
11. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
10:6 bramki
2,50 gola/mecz
3 pkt
4:7 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Forli
Wartość drużyny: 800 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Włochy | 21 | napastnik | 9 | 150 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Włochy | 25 | pomocnik | 9 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,57 średnia ocena | Włochy | 19 | napastnik | 7 | 800 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 809 minut | Włochy | 25 | pomocnik | 9 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Forli 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Wyniki Forli
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Forli
1
Livorno
1
Serie C, 9. kolejka grupy B
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Vado
1
Forli
0
Serie C, 8. kolejka grupy B
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Ostia Mare
1
Forli
1
Serie C, 7. kolejka grupy B
|
Terminarz Forli
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Guidonia Montecelio 1937
Forli
Serie C, 10. kolejka grupy B
|
|
|
25 Paź 14:30
|
Forli
Pianese
Serie C, 11. kolejka grupy B
|
|
|
01 Lis 17:30
|
Città di Campobasso
Forli
Serie C, 12. kolejka grupy B
|
Ostatnie transfery Forli
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Włochy |
![]() |
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Włochy | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Włochy |
|
za darmo |
Forli to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie C. Swoim domowym obiektem jest Stadio Tullo Morgagni, który może pomieścić 3 466 widzów. Zespół prowadzi Nicola Campedelli. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 800 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Forli w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Forli trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Forli w tabeli Serie C?
Forli zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 11 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Spezii wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Forli?
W wyjściowym ustawieniu Forli między słupkami staje D. Theiner, a linię obrony najczęściej tworzą S. Diop, L. Munaretti oraz G. Mattioli. W środku pola grają G. Perretta, Carlo de Risio, F. Valentini, J. Scaccabarozzi oraz M. Rosetti, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Farinelli, D. Macri. Trener Nicola Campedelli ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Kiedy Forli gra następny mecz?
Najbliższy mecz Forli to spotkanie z Guidonia Montecelio 1937, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadio Comunale w ramach Serie C (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Forli?
Ostatni mecz Forli to remis z Livorno 1:1 w Serie C, 11 października 2026. Bramki zdobyli Malotti, Petrelli. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Forli w tym sezonie?
Bilans Forli w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-5-2 przy 14 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 10,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Forli w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Forli w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Forli

Forli terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Serie C, 10. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 14:30
|
Serie C, 11. kolejka grupy B
|
Stadio Tullo Morgagni U siebie | Łatwy | |
|
01 Lis 17:30
|
Serie C, 12. kolejka grupy B
|
Avicor Stadium Selvapiana Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 17:30
|
Serie C, 13. kolejka grupy B
|
Stadio Tullo Morgagni U siebie | Łatwy | |
|
15 Lis 17:30
|
Serie C, 14. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Bruno Benelli Wyjazd | Trudny | |
|
22 Lis 17:30
|
Serie C, 15. kolejka grupy B
|
Stadio Tullo Morgagni U siebie | Trudny | |
|
29 Lis 17:30
|
Serie C, 16. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Wyjazd | Łatwy | |
|
05 Gru 17:30
|
Serie C, 17. kolejka grupy B
|
Stadio Tullo Morgagni U siebie | Trudny | |
|
12 Gru 14:30
|
Serie C, 18. kolejka grupy B
|
Stadio Tullo Morgagni U siebie | Umiarkowany | |
|
20 Gru 18:00
|
![]() Serie C, 19. kolejka grupy B
|
Wyjazd | Trudny |
Kiedy Forli gra następny mecz?
Najbliższy mecz Forli to spotkanie z Guidonia Montecelio 1937, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadio Comunale w ramach Serie C (10. kolejka).
Wyniki Forli w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Forli w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Forli w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Forli wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Serie C, 9. kolejka grupy B
|
1:1 | 3-5-2 | 4/7 | 1/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
Serie C, 8. kolejka grupy B
|
1:0 | 3-5-2 | 4/7 | 1/5 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Serie C, 7. kolejka grupy B
|
1:1 | 3-5-2 | 3/11 | 1/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Serie C, 6. kolejka grupy B
|
1:1 | 3-5-2 | 4/6 | 2/6 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Serie C, 5. kolejka grupy B
|
1:1 | 3-5-2 | 1/7 | 1/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Serie C, 4. kolejka grupy B
|
2:1 | 3-5-2 | 4/4 | 2/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Serie C, 3. kolejka grupy B
|
2:0 | 3-5-2 | 6/14 | 2/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie C, 2. kolejka grupy B
|
6:3 | 3-5-2 | 6/10 | 1/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie C, 1. kolejka grupy B
|
2:2 | 3-5-2 | 1/4 | 1/4 | |
|
26 Kwi Koniec
|
Serie C, 38. kolejka grupy B
|
1:1 | 4-3-3 | 3/8 | 0/0 |
Forli ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 9 z 9 meczów, ze średnią 1,22 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Forli?
Ostatni mecz Forli to remis z Livorno 1:1 w Serie C, 11 października 2026. Bramki zdobyli Malotti, Petrelli. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Forli – tabela Serie C
Jakie miejsce w tabeli Serie C zajmuje Forli w sezonie 2026/2027.
Miejsce Forli w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 25 | |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 11 | 20 | |
3
|
Grosseto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 18 | |
4
|
Livorno
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
5
|
Torres Sassari
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
6
|
Reggiana
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:7 | 5 | 14 | |
7
|
Guidonia Montecelio 1937
|
9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
8
|
Perugia
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:14 | -5 | 13 | |
9
|
Città di Campobasso
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 12 | |
10
|
Pescara
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
11
|
Forli
|
9 | 2 | 5 | 2 | 14:13 | 1 | 11 | |
12
|
Vado
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:8 | 0 | 11 | |
13
|
Ostia Mare
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
Atalanta II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 9 | |
15
|
Latina
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
16
|
Pianese
|
9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | -4 | 7 | |
17
|
Pineto
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
18
|
AS Gubbio 1910
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:18 | -8 | 7 | |
19
|
Sambenedettese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 12:15 | -3 | 6 | |
20
|
Vis Pesaro
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10:19 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 25 | |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 11 | 20 | |
3
|
Grosseto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 18 | |
4
|
Livorno
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
5
|
Torres Sassari
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
6
|
Reggiana
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:7 | 5 | 14 | |
7
|
Guidonia Montecelio 1937
|
9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
8
|
Perugia
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:14 | -5 | 13 | |
9
|
Città di Campobasso
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 12 | |
10
|
Pescara
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
11
|
Forli
|
9 | 2 | 5 | 2 | 14:13 | 1 | 11 | |
12
|
Vado
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:8 | 0 | 11 | |
13
|
Ostia Mare
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
Atalanta II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 9 | |
15
|
Latina
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
16
|
Pianese
|
9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | -4 | 7 | |
17
|
Pineto
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
18
|
AS Gubbio 1910
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:18 | -8 | 7 | |
19
|
Sambenedettese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 12:15 | -3 | 6 | |
20
|
Vis Pesaro
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10:19 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Torres Sassari
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 13 | |
| 2 |
Spezia
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 12 | |
| 3 |
Ravenna
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 12 | |
| 4 |
Livorno
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 12 | |
| 5 |
Guidonia Montecelio 1937
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 11 | |
| 6 |
Perugia
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 9 | |
| 7 |
Grosseto
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 8 |
Forli
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 9 |
Reggiana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 10 |
Pescara
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 11 |
Vado
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 12 |
Atalanta II
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 13 |
Latina
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 14 |
Pianese
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 15 |
Città di Campobasso
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 16 |
Pineto
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 17 |
Vis Pesaro
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:12 | -4 | 4 | |
| 18 |
AS Gubbio 1910
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 19 |
Ostia Mare
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 20 |
Sambenedettese
|
5 | 0 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Spezia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 2 |
Grosseto
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 3 |
Ravenna
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 4 |
Reggiana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 5 |
Città di Campobasso
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Ostia Mare
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 7 |
Pescara
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 8 |
Vado
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 9 |
Perugia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 10 |
AS Gubbio 1910
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 11 |
Sambenedettese
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
Livorno
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 13 |
Forli
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 14 |
Atalanta II
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 15 |
Torres Sassari
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 16 |
Guidonia Montecelio 1937
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 17 |
Pineto
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 18 |
Latina
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 19 |
Pianese
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 20 |
Vis Pesaro
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Forli w tabeli Serie C?
Forli zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 11 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Spezii wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Forli w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Forli na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Forli na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,4
- Strzały celne / mecz 4,2
- Asysty / mecz 0,44
- Udane dryblingi / mecz 5,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,44
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 17,6
- Przechwyty / mecz 8,2
- Wybicia / mecz 22,1
- Zablokowane strzały / mecz 2,8
Strzelcy Forli
-
Valentino Coveri 5
-
Elia Petrelli 3
-
Luca Munaretti 2
-
Davide Macri 2

-
Jacopo Scaccabarozzi 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Forli i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Forli to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Guidonia Montecelio 1937 - Forli Po przerwie pada 57% bramek Forli.Przebieg meczu Forli i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 1-3-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-3-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-2-2 |
Gdy Forli otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Forli
100% bramek Forli pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Forli zdobywa w sezonie średnio 1,22 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,22.
Aktualne serie Forli
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 9 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Forli, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Forli wygra mecz Guidonia Montecelio 1937 - Forli Forli nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Forli
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 22%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 11%
W 33% meczów Forli padają co najmniej trzy bramki, a w 78% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Guidonia Montecelio 1937 - Forli Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Forli.Forli – faule i karne
- Faule / mecz 10,8
- Faule rywali / mecz 15,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Forli fauluje średnio 10,8 razy na mecz, a wymusza 15,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Forli, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Forli zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,60 na wyjeździe.
Forli wygra mecz Guidonia Montecelio 1937 - Forli Forli zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 20%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Forli ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Forli, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 9 meczów.
Forli wygra drugą połowę meczu Guidonia Montecelio 1937 - Forli Drugą połowę Forli wygrywał w 4 z 9 meczów.Forli – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
Forli oddaje 10,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Guidonia Montecelio 1937 - Forli Forli oddaje 10,4 strzałów na mecz.Forli – posiadanie piłki
- U siebie 49,3%
- Na wyjeździe 44,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 9
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 9 meczów. Średnio Forli utrzymuje przy piłce 46,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Forli wygra mecz Guidonia Montecelio 1937 - Forli Forli utrzymuje średnio 46,6% posiadania piłki.Forli – podania
- Kluczowe / mecz 9,2
- Dośrodkowania / mecz 18,4
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 62
- Celność długich podań 43%
Forli wymienia średnio 365 podań na mecz przy celności 78%, z czego 9,2 to podania kluczowe.
Forli – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,44
- Bez straty do przerwy 11%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Forli to 0% meczów sezonu (0 z 9), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Guidonia Montecelio 1937 - Forli Czyste konto Forli zachowuje w 0% meczów.Forli – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Forli wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Forli – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 44%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,8
- Mecze bez kartki 11%
Forli ogląda średnio 1,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Forli – 2,8. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Forli według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 2,33 | 1,67 |
| Dołu tabeli (15–20) | 4 | 1-2-1 | 1,25 | 1,25 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Forli zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Forli na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,25 1,40 | 1,75 1,20 | 1,75 1,40 |
|
10.
|
1,20 1,50 | 1,00 1,50 | 0,80 2,00 |
|
11.
|
2,00 0,60 | 2,50 0,80 | 1,50 1,40 |
|
12.
|
1,50 1,00 | 0,75 1,00 | 0,50 1,20 |
|
13.
|
0,50 1,40 | 0,50 1,40 | 1,00 1,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Forli
Skrajne wyniki i osiągnięcia Forli w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Forli - Pescara 6:3 Serie C, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Latina - Forli 2:0 Serie C, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Forli - Pescara 6:3, Serie C, 29.08.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Macri, Forli - Vis Pesaro 2:1, Serie C, 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+10 minuta Forli - Pescara 6:3, Serie C, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Forli w tym sezonie?
Bilans Forli w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-5-2 przy 14 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 10,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Forli – zawodnicy
Jak wygląda kadra Forli w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Forli 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Kadra Forli
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
19 | Włochy | 800 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 356' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
21 | Włochy | 150 tys. € | 71 tys. € | 9 | 100% | 5 | 0 | 575' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | Włochy | 250 tys. € | 70 tys. € | 9 | 100% | 3 | 0 | 649' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Włochy | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
42 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
21 | Włochy | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 75' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
28 | Kamerun | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
35 | Włochy | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 664' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
26 | Włochy | 250 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 234' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
21 | Włochy | 250 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 494' | 0 | 1 | |||||||
| 23 |
|
31 | Włochy | 100 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 369' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Włochy | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
23 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
30 | Włochy | – | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
21 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
30 | Włochy | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 2 | 0 | 786' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
25 | Włochy | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 809' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
20 | Włochy | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
25 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 95 |
|
24 | Włochy | 200 tys. € | 39 tys. € | 9 | 100% | 2 | 0 | 677' | 3 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
21 | Włochy | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 633' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
22 | Włochy | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 500' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Włochy | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Włochy | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
23 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
26 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
21 | Włochy | 150 tys. € | 56 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 283' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
25 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
20 | Włochy | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 561' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
26 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
21 | Włochy | 75 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 74' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
![]() |
23 | San Marino | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
22 | Włochy | 100 tys. € | 130 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
25 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
25 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
21 | Włochy | 300 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
21 | Albania | 50 tys. € | 56 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Forli
3,8 mln €
śr. 87 tys. € / zawodnika
Ile Forli wydaje na pensje
422 tys. € rocznie
śr. 10 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Włochy (40 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Forli w sezonie 2026/2027
Forli wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Forli
Jak wygląda skład Forli?
W wyjściowym ustawieniu Forli między słupkami staje D. Theiner, a linię obrony najczęściej tworzą S. Diop, L. Munaretti oraz G. Mattioli. W środku pola grają G. Perretta, Carlo de Risio, F. Valentini, J. Scaccabarozzi oraz M. Rosetti, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Farinelli, D. Macri. Trener Nicola Campedelli ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Forli – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Forli w sezonie 2026/2027.
Forli transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Włochy | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Włochy | 20 | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 26 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Włochy | 22 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Włochy | – |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Włochy | 26 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Włochy | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Włochy | 21 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Włochy | 21 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Forli
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Forli w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Forli trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.