Forma w lidze
Pianese w tabeli
16. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 18 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
3:2 bramki
0,75 gola/mecz
1 pkt
3:8 bramki
0,60 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Pianese
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Włochy | 24 | napastnik | 9 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Włochy | 29 | obrońca | 9 | 150 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,56 średnia ocena | Włochy | 27 | pomocnik | 7 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 708 minut | Włochy | 24 | obrońca | 8 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Pianese 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Wyniki Pianese
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Ostia Mare
0
Pianese
0
Serie C, 9. kolejka grupy B
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Pianese
2
Ravenna
1
Serie C, 8. kolejka grupy B
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Livorno
3
Pianese
2
Serie C, 7. kolejka grupy B
|
Terminarz Pianese
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Pianese
Pineto
Serie C, 10. kolejka grupy B
|
|
|
25 Paź 14:30
|
Forli
Pianese
Serie C, 11. kolejka grupy B
|
|
|
01 Lis 17:30
|
Latina
Pianese
Serie C, 12. kolejka grupy B
|
Ostatnie transfery Pianese
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Paź 2026 |
|
Albania |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Włochy |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Włochy |
![]() |
za darmo |
Pianese to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie C. Swoim domowym obiektem jest Stadio Comunale, który może pomieścić 1 500 widzów. Zespół prowadzi Andrea Zanchetta.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pianese w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Pianese trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Pianese w tabeli Serie C?
Pianese zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 7 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Spezii wynosi 18 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Pianese?
W wyjściowym ustawieniu Pianese między słupkami staje G. Astaldi, a linię obrony najczęściej tworzą N. Pintus, M. Gorelli, L. Masetti, G. Morelli oraz F. Chesti. W środku pola grają L. Peli, T. Casalino oraz M. Colombo, a za skuteczność w ataku odpowiadają Leonardo di Cosmo, S. Ianesi. Trener Andrea Zanchetta ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Kiedy Pianese gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pianese to spotkanie z Pineto, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadio Comunale w ramach Serie C (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pianese?
Ostatni mecz Pianese to remis z Ostia Mare 0:0 w Serie C, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Pianese w tym sezonie?
Bilans Pianese w tym sezonie to 9 meczów i wynik 1-4-4 przy 6 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Pianese w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Pianese w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Pianese
Pianese terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Serie C, 10. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale U siebie | Łatwy | |
|
25 Paź 14:30
|
Serie C, 11. kolejka grupy B
|
Stadio Tullo Morgagni Wyjazd | Umiarkowany | |
|
01 Lis 17:30
|
Serie C, 12. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Domenico Francioni Wyjazd | Łatwy | |
|
08 Lis 17:30
|
Serie C, 13. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale U siebie | Umiarkowany | |
|
14 Lis 14:30
|
Serie C, 14. kolejka grupy B
|
Stadio Tonino Benelli Wyjazd | Łatwy | |
|
22 Lis 14:30
|
Serie C, 15. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale U siebie | Łatwy | |
|
28 Lis 14:30
|
Serie C, 16. kolejka grupy B
|
Stadio Adriatico-Giovanni Cornacchia Wyjazd | Umiarkowany | |
|
06 Gru 12:30
|
Serie C, 17. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale U siebie | Trudny | |
|
12 Gru 14:30
|
Serie C, 18. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Wyjazd | Łatwy | |
|
20 Gru 18:00
|
Serie C, 19. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale U siebie | Trudny |
Kiedy Pianese gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pianese to spotkanie z Pineto, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadio Comunale w ramach Serie C (10. kolejka).
Wyniki Pianese w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Pianese w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Pianese w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Pianese wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Serie C, 9. kolejka grupy B
|
0:0 | 4-2-3-1 | 4/9 | 1/2 | |
|
04 Paź Koniec
|
Serie C, 8. kolejka grupy B
|
2:1 | 4-3-3 | 4/15 | 1/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Serie C, 7. kolejka grupy B
|
3:2 | 3-5-2 | 6/11 | 1/4 | |
|
21 Wrz Koniec
|
Serie C, 6. kolejka grupy B
|
1:1 | 3-5-2 | 8/9 | 3/7 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Serie C, 5. kolejka grupy B
|
2:1 | 3-5-2 | 6/14 | 1/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
![]() Serie C, 4. kolejka grupy B
|
0:0 | 3-5-2 | 8/11 | 1/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Serie C, 3. kolejka grupy B
|
1:0 | 3-5-2 | 2/3 | 2/3 | |
|
28 Sie Koniec
|
Serie C, 2. kolejka grupy B
|
0:0 | 3-4-2-1 | 8/14 | 5/7 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie C, 1. kolejka grupy B
|
2:0 | 3-4-2-1 | 1/9 | 1/2 | |
|
13 Maj Koniec
|
Serie C
|
1:1 | 3-5-2 | 5/14 | 3/6 |
Pianese ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 5 z 9 meczów, ze średnią 0,40 punktu. W pozostałych ustawieniach Pianese zdobywa 1,25 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pianese?
Ostatni mecz Pianese to remis z Ostia Mare 0:0 w Serie C, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Pianese – tabela Serie C
Jakie miejsce w tabeli Serie C zajmuje Pianese w sezonie 2026/2027.
Miejsce Pianese w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 25 | |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 11 | 20 | |
3
|
Grosseto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 18 | |
4
|
Livorno
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
5
|
Torres Sassari
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
6
|
Reggiana
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:7 | 5 | 14 | |
7
|
Guidonia Montecelio 1937
|
9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
8
|
Perugia
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:14 | -5 | 13 | |
9
|
Città di Campobasso
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 12 | |
10
|
Pescara
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
11
|
Forli
|
9 | 2 | 5 | 2 | 14:13 | 1 | 11 | |
12
|
Vado
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:8 | 0 | 11 | |
13
|
Ostia Mare
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
Atalanta II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 9 | |
15
|
Latina
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
16
|
Pianese
|
9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | -4 | 7 | |
17
|
Pineto
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
18
|
AS Gubbio 1910
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:18 | -8 | 7 | |
19
|
Sambenedettese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 12:15 | -3 | 6 | |
20
|
Vis Pesaro
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10:19 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 25 | |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 11 | 20 | |
3
|
Grosseto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 18 | |
4
|
Livorno
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
5
|
Torres Sassari
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
6
|
Reggiana
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:7 | 5 | 14 | |
7
|
Guidonia Montecelio 1937
|
9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
8
|
Perugia
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:14 | -5 | 13 | |
9
|
Città di Campobasso
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 12 | |
10
|
Pescara
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
11
|
Forli
|
9 | 2 | 5 | 2 | 14:13 | 1 | 11 | |
12
|
Vado
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:8 | 0 | 11 | |
13
|
Ostia Mare
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
Atalanta II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 9 | |
15
|
Latina
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
16
|
Pianese
|
9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | -4 | 7 | |
17
|
Pineto
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
18
|
AS Gubbio 1910
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:18 | -8 | 7 | |
19
|
Sambenedettese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 12:15 | -3 | 6 | |
20
|
Vis Pesaro
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10:19 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Torres Sassari
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 13 | |
| 2 |
Spezia
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 12 | |
| 3 |
Ravenna
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 12 | |
| 4 |
Livorno
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 12 | |
| 5 |
Guidonia Montecelio 1937
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 11 | |
| 6 |
Perugia
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 9 | |
| 7 |
Grosseto
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 8 |
Forli
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 9 |
Reggiana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 10 |
Pescara
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 11 |
Vado
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 12 |
Atalanta II
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 13 |
Latina
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 14 |
Pianese
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 15 |
Città di Campobasso
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 16 |
Pineto
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 17 |
Vis Pesaro
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:12 | -4 | 4 | |
| 18 |
AS Gubbio 1910
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 19 |
Ostia Mare
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 20 |
Sambenedettese
|
5 | 0 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Spezia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 2 |
Grosseto
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 3 |
Ravenna
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 4 |
Reggiana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 5 |
Città di Campobasso
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Ostia Mare
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 7 |
Pescara
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 8 |
Vado
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 9 |
Perugia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 10 |
AS Gubbio 1910
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 11 |
Sambenedettese
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
Livorno
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 13 |
Forli
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 14 |
Atalanta II
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 15 |
Torres Sassari
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 16 |
Guidonia Montecelio 1937
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 17 |
Pineto
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 18 |
Latina
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 19 |
Pianese
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 20 |
Vis Pesaro
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Pianese w tabeli Serie C?
Pianese zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 7 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Spezii wynosi 18 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Pianese w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Pianese na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Pianese na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,0
- Strzały celne / mecz 4,9
- Asysty / mecz 0,22
- Udane dryblingi / mecz 7,0
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,11
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 14,8
- Przechwyty / mecz 10,3
- Wybicia / mecz 25,8
- Zablokowane strzały / mecz 3,9
Rozkład bramek w czasie
Bramki Pianese i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Pianese to 46–60 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pianese - Pineto Po przerwie pada 67% bramek Pianese.Przebieg meczu Pianese i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-3-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Pianese otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Pianese
83% bramek Pianese pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Pianese zdobywa w sezonie średnio 0,78 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 0,78.
Aktualne serie Pianese
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Pianese, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Pianese wygra mecz Pianese - Pineto Pianese nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Pianese
- Powyżej 0,5 67%
- Powyżej 1,5 56%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Pianese padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pianese - Pineto Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Pianese.Pianese – faule i karne
- Faule / mecz 10,7
- Faule rywali / mecz 13,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Pianese fauluje średnio 10,7 razy na mecz, a wymusza 13,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Pianese, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Pianese zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 0,20 na wyjeździe.
Pianese wygra mecz Pianese - Pineto Pianese zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 7%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Pianese ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Pianese, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
Pianese wygra drugą połowę meczu Pianese - Pineto Drugą połowę Pianese wygrywał w 3 z 9 meczów.Pianese – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 6,1
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 6%
- Strzałów na gola 16,5
Pianese oddaje 11,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 16,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pianese - Pineto Pianese oddaje 11,0 strzałów na mecz.Pianese – posiadanie piłki
- U siebie 45,3%
- Na wyjeździe 47,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 9
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 9 meczów. Średnio Pianese utrzymuje przy piłce 46,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Pianese wygra mecz Pianese - Pineto Pianese utrzymuje średnio 46,2% posiadania piłki.Pianese – podania
- Kluczowe / mecz 10,3
- Dośrodkowania / mecz 20,1
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 43%
Pianese wymienia średnio 350 podań na mecz przy celności 77%, z czego 10,3 to podania kluczowe.
Pianese – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,11
- Bez straty do przerwy 44%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Pianese to 33% meczów sezonu (3 z 9), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Pianese - Pineto Czyste konto Pianese zachowuje w 33% meczów.Pianese – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 89%
- Pow. 10,5 w meczu 56%
- Rożne u siebie / mecz 7,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Pianese wykonuje średnio 5,2 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 89% spotkań.
Pianese – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 44%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 0%
Pianese ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Pianese – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Pianese według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,25 | 1,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 0,00 | 0,75 |
| Dołu tabeli (15–20) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Pianese zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Pianese na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
2,00 0,75 | 1,33 1,00 | 1,33 1,75 |
|
15.
|
1,50 0,25 | 1,00 0,75 | 0,50 2,00 |
|
16.
|
1,50 0,20 | 0,75 0,60 | 0,50 1,60 |
|
17.
|
1,25 0,50 | 0,75 0,75 | 1,50 1,25 |
|
18.
|
0,75 0,80 | 1,25 1,00 | 2,00 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Pianese
Skrajne wyniki i osiągnięcia Pianese w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Pianese - Ravenna 2:1 Serie C, 4.10.2026
- Najwyższa porażka Città di Campobasso - Pianese 2:0 Serie C, 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Livorno - Pianese 3:2, Serie C, 26.09.2026
- Najszybsza bramka 16. minuta Pianese - Ravenna 2:1, Serie C, 4.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Ianesi, Livorno - Pianese 3:2, Serie C, 26.09.2026
Jakie statystyki ma Pianese w tym sezonie?
Bilans Pianese w tym sezonie to 9 meczów i wynik 1-4-4 przy 6 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Pianese – zawodnicy
Jak wygląda kadra Pianese w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Pianese 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kadra Pianese
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
24 | Włochy | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 2 | 0 | 566' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
26 | Włochy | 75 tys. € | 53 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
28 | Włochy | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 266' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 37 |
![]() |
27 | Włochy | 200 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 445' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
22 | Włochy | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 216' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
19 | Włochy | 300 tys. € | 110 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 130' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
19 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
25 | Włochy | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 56 |
|
25 | Włochy | 200 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 598' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
26 | Włochy | – | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 483' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
29 | Włochy | 150 tys. € | 57 tys. € | 9 | 100% | 0 | 1 | 373' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
21 | Włochy | 350 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 342' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Albania | 75 tys. € | 170 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 26' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
35 | Włochy | – | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 197' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
31 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 13 |
|
38 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
22 | Włochy | 150 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
24 | Włochy | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
![]() |
22 | Włochy | 300 tys. € | 110 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 127' | 0 | 1 | |||||||
| 1 |
![]() |
20 | Włochy | 200 tys. € | 130 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
27 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Pianese
3 mln €
śr. 113 tys. € / zawodnika
Ile Pianese wydaje na pensje
630 tys. € rocznie
śr. 24 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Włochy (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Pianese w sezonie 2026/2027
Pianese wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Pianese
Jak wygląda skład Pianese?
W wyjściowym ustawieniu Pianese między słupkami staje G. Astaldi, a linię obrony najczęściej tworzą N. Pintus, M. Gorelli, L. Masetti, G. Morelli oraz F. Chesti. W środku pola grają L. Peli, T. Casalino oraz M. Colombo, a za skuteczność w ataku odpowiadają Leonardo di Cosmo, S. Ianesi. Trener Andrea Zanchetta ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Pianese – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Pianese w sezonie 2026/2027.
Pianese transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Paź 2026 |
|
Albania | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 27 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Włochy | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Włochy | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Włochy | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Włochy | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Lip 2026 |
|
Włochy | 29 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Włochy | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Włochy | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Włochy | 20 |
![]() |
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Pianese
Pianese bilans transferowy
- 0 € 2026
- +450 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Pianese
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pianese w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Pianese trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.