Forma w lidze
Latina w tabeli
15. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 18 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
5 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
4:2 bramki
1,00 gola/mecz
1 pkt
3:8 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Latiny
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Urugwaj | 31 | napastnik | 8 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Urugwaj | 31 | napastnik | 8 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,25 średnia ocena | Urugwaj | 31 | napastnik | 8 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Włochy | 22 | bramkarz | 8 | 250 tys. € |
Skład podstawowy Latiny 3-5-2






Latina w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 25 |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 20 |
| ··· | |||||||
14
|
Atalanta II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | 9 |
15
|
Latina
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | 7 |
16
|
Pianese
|
9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | 7 |
Wyniki Latiny
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Sambenedettese
1
Latina
1
Serie C, 9. kolejka grupy B
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Latina
1
Ostia Mare
1
Serie C, 8. kolejka grupy B
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Reggiana
1
Latina
0
Serie C, 6. kolejka grupy B
|
Terminarz Latiny
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 15:00
|
Latina
Atalanta II
Serie C, 7. kolejka grupy B
|
|
|
18 Paź 12:30
|
Latina
Vis Pesaro
Serie C, 10. kolejka grupy B
|
|
|
24 Paź 14:30
|
Spezia
Latina
Serie C, 11. kolejka grupy B
|
Ostatnie transfery Latiny
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 Lip 2019 |
|
Włochy |
![]() |
nieujawniona | |
| 06 Gru 2018 |
|
Włochy |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Lip 2011 |
![]() |
Włochy |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2011 |
![]() |
Włochy |
![]() |
nieujawniona |
Latina to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie C. Swoim domowym obiektem jest Stadio Comunale Domenico Francioni, który może pomieścić 11 200 widzów. Zespół prowadzi Gennaro Volpe.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Latina w tabeli Serie C?
Latina zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 7 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Spezii wynosi 18 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Latiny?
W wyjściowym ustawieniu Latiny między słupkami staje D. Mastrantonio, a linię obrony najczęściej tworzą F. Marenco, G. Parodi, E. Ercolano oraz C. Sussi. W środku pola grają Rodrigo Ciancio de, G. Castorri oraz S. D'Angelo, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Cioffi, G. Tomaselli oraz J. Baez. Trener Gennaro Volpe ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Kiedy Latina gra następny mecz?
Najbliższy mecz Latiny to spotkanie z Atalantą II, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadio Comunale Domenico Francioni w ramach Serie C (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Latiny?
Ostatni mecz Latiny to remis z Sambenedettese 1:1 w Serie C, 11 października 2026. Bramkę zdobył De Cristofaro. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Latina w tym sezonie?
Bilans Latiny w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-4-3 przy 7 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Latiny w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Latina w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Latiny
Latina terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 15:00
|
Serie C, 7. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Domenico Francioni U siebie | Łatwy | |
|
18 Paź 12:30
|
Serie C, 10. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Domenico Francioni U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 14:30
|
Serie C, 11. kolejka grupy B
|
Stadio Alberto Picco Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 17:30
|
Serie C, 12. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Domenico Francioni U siebie | Łatwy | |
|
08 Lis 12:30
|
Serie C, 13. kolejka grupy B
|
Stadio Vanni Sanna Wyjazd | Trudny | |
|
13 Lis 20:30
|
Serie C, 14. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Domenico Francioni U siebie | Umiarkowany | |
|
21 Lis 14:30
|
Serie C, 15. kolejka grupy B
|
Stadio Ferruccio Chittolina Wyjazd | Umiarkowany | |
|
30 Lis 20:30
|
![]() Serie C, 16. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Domenico Francioni U siebie | Trudny | |
|
05 Gru 17:30
|
Serie C, 17. kolejka grupy B
|
Stadio Renato Curi Wyjazd | Umiarkowany | |
|
13 Gru 18:00
|
Serie C, 18. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Domenico Francioni U siebie | Trudny |
Kiedy Latina gra następny mecz?
Najbliższy mecz Latiny to spotkanie z Atalantą II, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadio Comunale Domenico Francioni w ramach Serie C (7. kolejka).
Wyniki Latiny w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Latina w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Latiny w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Latina wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Serie C, 9. kolejka grupy B
|
1:1 | 3-5-2 | 4/8 | 2/3 | |
|
04 Paź Koniec
|
Serie C, 8. kolejka grupy B
|
1:1 | 3-5-2 | 6/10 | 2/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Serie C, 6. kolejka grupy B
|
1:0 | 3-4-3 | 3/6 | 1/1 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Serie C, 5. kolejka grupy B
|
1:1 | 4-2-3-1 | 8/11 | 3/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Serie C, 4. kolejka grupy B
|
3:1 | 3-5-2 | 3/4 | 3/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Serie C, 3. kolejka grupy B
|
2:0 | 3-5-2 | 8/14 | 4/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie C, 2. kolejka grupy B
|
3:1 | 3-5-2 | 6/13 | 1/1 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie C, 1. kolejka grupy B
|
0:0 | 3-5-2 | 9/13 | 0/2 | |
|
26 Kwi Koniec
|
Serie C, 38. kolejka grupy C
|
2:5 | 4-3-1-2 | 11/14 | 3/4 | |
|
19 Kwi Koniec
|
Serie C, 37. kolejka grupy C
|
2:0 | 4-3-2-1 | 6/9 | 1/3 |
Latina ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 6 z 8 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Latina zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Latiny?
Ostatni mecz Latiny to remis z Sambenedettese 1:1 w Serie C, 11 października 2026. Bramkę zdobył De Cristofaro. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Latina – tabela Serie C
Jakie miejsce w tabeli Serie C zajmuje Latina w sezonie 2026/2027.
Miejsce Latiny w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 25 | |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 11 | 20 | |
3
|
Grosseto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 18 | |
4
|
Livorno
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
5
|
Torres Sassari
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
6
|
Reggiana
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:7 | 5 | 14 | |
7
|
Guidonia Montecelio 1937
|
9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
8
|
Perugia
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:14 | -5 | 13 | |
9
|
Città di Campobasso
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 12 | |
10
|
Pescara
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
11
|
Forli
|
9 | 2 | 5 | 2 | 14:13 | 1 | 11 | |
12
|
Vado
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:8 | 0 | 11 | |
13
|
Ostia Mare
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
Atalanta II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 9 | |
15
|
Latina
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
16
|
Pianese
|
9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | -4 | 7 | |
17
|
Pineto
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
18
|
AS Gubbio 1910
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:18 | -8 | 7 | |
19
|
Sambenedettese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 12:15 | -3 | 6 | |
20
|
Vis Pesaro
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10:19 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 25 | |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 11 | 20 | |
3
|
Grosseto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 18 | |
4
|
Livorno
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
5
|
Torres Sassari
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
6
|
Reggiana
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:7 | 5 | 14 | |
7
|
Guidonia Montecelio 1937
|
9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
8
|
Perugia
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:14 | -5 | 13 | |
9
|
Città di Campobasso
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 12 | |
10
|
Pescara
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
11
|
Forli
|
9 | 2 | 5 | 2 | 14:13 | 1 | 11 | |
12
|
Vado
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:8 | 0 | 11 | |
13
|
Ostia Mare
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
Atalanta II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 9 | |
15
|
Latina
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
16
|
Pianese
|
9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | -4 | 7 | |
17
|
Pineto
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
18
|
AS Gubbio 1910
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:18 | -8 | 7 | |
19
|
Sambenedettese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 12:15 | -3 | 6 | |
20
|
Vis Pesaro
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10:19 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Torres Sassari
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 13 | |
| 2 |
Spezia
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 12 | |
| 3 |
Ravenna
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 12 | |
| 4 |
Livorno
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 12 | |
| 5 |
Guidonia Montecelio 1937
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 11 | |
| 6 |
Perugia
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 9 | |
| 7 |
Grosseto
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 8 |
Forli
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 9 |
Reggiana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 10 |
Pescara
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 11 |
Vado
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 12 |
Atalanta II
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 13 |
Latina
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 14 |
Pianese
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 15 |
Città di Campobasso
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 16 |
Pineto
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 17 |
Vis Pesaro
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:12 | -4 | 4 | |
| 18 |
AS Gubbio 1910
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 19 |
Ostia Mare
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 20 |
Sambenedettese
|
5 | 0 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Spezia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 2 |
Grosseto
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 3 |
Ravenna
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 4 |
Reggiana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 5 |
Città di Campobasso
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Ostia Mare
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 7 |
Pescara
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 8 |
Vado
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 9 |
Perugia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 10 |
AS Gubbio 1910
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 11 |
Sambenedettese
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
Livorno
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 13 |
Forli
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 14 |
Atalanta II
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 15 |
Torres Sassari
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 16 |
Guidonia Montecelio 1937
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 17 |
Pineto
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 18 |
Latina
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 19 |
Pianese
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 20 |
Vis Pesaro
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Latina w tabeli Serie C?
Latina zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 7 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Spezii wynosi 18 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Latiny w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Latiny na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Latina na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,0
- Strzały celne / mecz 4,5
- Asysty / mecz 0,63
- Udane dryblingi / mecz 6,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,25
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 13,6
- Przechwyty / mecz 9,9
- Wybicia / mecz 20,4
- Zablokowane strzały / mecz 4,1
Strzelcy Latiny
-
Jaime Baez 1
-
Giacomo Tomaselli 1

-
Filippo Marenco 1

-
Antonio de Cristofaro 1
-
Emanuel Ercolano 1

-
Vincenzo Plescia 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Latiny i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Latiny to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Latina - Atalanta II Po przerwie pada 0% bramek Latiny.Przebieg meczu Latiny i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 1-3-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Latina otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Latiny
100% bramek Latiny pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Latina zdobywa w sezonie średnio 0,88 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,88.
Aktualne serie Latiny
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Latiny, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Latina wygra mecz Latina - Atalanta II Latina nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Latiny
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 25%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 25% meczów Latiny padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Latina - Atalanta II Powyżej 2,5 bramki padło w 25% meczów Latiny.Latina – faule i karne
- Faule / mecz 15,5
- Faule rywali / mecz 11,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Latina fauluje średnio 15,5 razy na mecz, a wymusza 11,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Latiny, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Latina zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
Latina wygra mecz Latina - Atalanta II Latina zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 8%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Latiny ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 0% goli Latiny, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 8 meczów.
Latina wygra drugą połowę meczu Latina - Atalanta II Drugą połowę Latina wygrywał w 0 z 8 meczów.Latina – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 7,5
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 7%
- Strzałów na gola 13,7
Latina oddaje 12,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 13,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Latina - Atalanta II Latina oddaje 12,0 strzałów na mecz.Latina – posiadanie piłki
- U siebie 57,3%
- Na wyjeździe 54,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 8
- Najniższe w sezonie 51%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 8 meczów. Średnio Latina utrzymuje przy piłce 55,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 51%.
Latina wygra mecz Latina - Atalanta II Latina utrzymuje średnio 55,6% posiadania piłki.Latina – podania
- Kluczowe / mecz 11,9
- Dośrodkowania / mecz 25,1
- Celność dośrodkowań 29%
- Podania długie / mecz 48
- Celność długich podań 39%
Latina wymienia średnio 396 podań na mecz przy celności 77%, z czego 11,9 to podania kluczowe.
Latina – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,25
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Latiny to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Latina - Atalanta II Czyste konto Latina zachowuje w 25% meczów.Latina – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 7,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Latina wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Latina - Atalanta II Powyżej 8,5 rożnego padło w 63% meczów Latiny.Latina – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 13%
Latina ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Latiny – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Latina według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,33 | 0,67 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 0,67 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Latina zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Latina na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
0,50 1,40 | 0,50 1,40 | 1,00 1,20 |
|
14.
|
2,00 0,75 | 1,33 1,00 | 1,33 1,75 |
|
15.
|
1,50 0,25 | 1,00 0,75 | 0,50 2,00 |
|
16.
|
1,50 0,20 | 0,75 0,60 | 0,50 1,60 |
|
17.
|
1,25 0,50 | 0,75 0,75 | 1,50 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Latiny
Skrajne wyniki i osiągnięcia Latiny w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Latina - Forli 2:0 Serie C, 5.09.2026
- Najwyższa porażka Ravenna - Latina 3:1 Serie C, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Ravenna - Latina 3:1, Serie C, 29.08.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta De Cristofaro, Sambenedettese - Latina 1:1, Serie C, 11.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 39. minuta Tomaselli, Latina - Forli 2:0, Serie C, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Latina w tym sezonie?
Bilans Latiny w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-4-3 przy 7 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Latina – zawodnicy
Jak wygląda kadra Latiny w sezonie 2026/2027.
Skład podstawowy Latiny 3-5-2






Kadra Latiny
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 72 |
![]() |
20 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 53 |
![]() |
21 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
![]() |
19 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 92 |
![]() |
20 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
22 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
![]() |
20 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
19 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Latiny
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Latina wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Włochy (8 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Latiny w sezonie 2026/2027
Struktura wieku i wartości kadry Latiny
Jak wygląda skład Latiny?
W wyjściowym ustawieniu Latiny między słupkami staje D. Mastrantonio, a linię obrony najczęściej tworzą F. Marenco, G. Parodi, E. Ercolano oraz C. Sussi. W środku pola grają Rodrigo Ciancio de, G. Castorri oraz S. D'Angelo, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Cioffi, G. Tomaselli oraz J. Baez. Trener Gennaro Volpe ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Latina – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Latina w sezonie 2026/2027.
Latina transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 Lip 2019 |
|
Włochy | 27 |
![]() |
nieujawniona | |
| 06 Gru 2018 |
|
Włochy | 27 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Lip 2011 |
![]() |
Włochy | 37 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2011 |
![]() |
Włochy | 37 |
![]() |
nieujawniona |