Forma w lidze
Sambenedettese w tabeli
19. miejsce / 6 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 19 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
7 meczów ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
7:10 bramki
1,40 gola/mecz
4 pkt
5:5 bramki
1,25 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Sambenedettese
Wartość drużyny: 800 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Włochy | 25 | napastnik | 9 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Włochy | 25 | napastnik | 9 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,22 średnia ocena | Litwa | 27 | bramkarz | 9 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Litwa | 27 | bramkarz | 9 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Sambenedettese 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Sambenedettese w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 25 |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 20 |
| ··· | |||||||
18
|
AS Gubbio 1910
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:18 | 7 |
19
|
Sambenedettese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 12:15 | 6 |
20
|
Vis Pesaro
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10:19 | 4 |
Wyniki Sambenedettese
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Sambenedettese
1
Latina
1
Serie C, 9. kolejka grupy B
|
|
|
03 Paź Koniec
|
![]()
Grosseto
1
Sambenedettese
3
Serie C, 8. kolejka grupy B
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Sambenedettese
1
Città di Campobasso
2
Serie C, 7. kolejka grupy B
|
Terminarz Sambenedettese
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Vado
Sambenedettese
Serie C, 10. kolejka grupy B
|
|
|
24 Paź 14:30
|
Sambenedettese
Livorno
Serie C, 11. kolejka grupy B
|
|
|
30 Paź 20:30
|
Reggiana
Sambenedettese
Serie C, 12. kolejka grupy B
|
Ostatnie transfery Sambenedettese
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
![]() |
za darmo |
Sambenedettese to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie C. Swoim domowym obiektem jest Stadio Riviera delle Palme, który może pomieścić 22 000 widzów. Zespół prowadzi Filippo D'Alesio. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 800 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Sambenedettese?
Klub piłkarski Sambenedettese zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Puchar Włoch (Serie C) oraz Mistrzostwo Lega Pro (B).
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sambenedettese w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Sambenedettese trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Sambenedettese w tabeli Serie C?
Sambenedettese zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 6 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Spezii wynosi 19 punktów, a przewaga nad 20. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Sambenedettese?
W wyjściowym ustawieniu Sambenedettese między słupkami staje T. Krapikas, a linię obrony najczęściej tworzą L. Pezzola, N. Gigli oraz A. Camigliano. W środku pola grają G. Tunjov, E. Plicco, K. Candellori, S. Nicoli oraz M. Piccoli, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Marranzino, L. Sgarbi. Trener Filippo D'Alesio ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Kiedy Sambenedettese gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sambenedettese to spotkanie z Vado, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadio Ferruccio Chittolina w ramach Serie C (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sambenedettese?
Ostatni mecz Sambenedettese to remis z Latiną 1:1 w Serie C, 11 października 2026. Bramkę zdobył De Cristofaro. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sambenedettese w tym sezonie?
Bilans Sambenedettese w tym sezonie to 9 meczów i wynik 1-3-5 przy 12 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sambenedettese w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Sambenedettese w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Sambenedettese
Sambenedettese terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Serie C, 10. kolejka grupy B
|
Stadio Ferruccio Chittolina Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 14:30
|
Serie C, 11. kolejka grupy B
|
Stadio Riviera delle Palme U siebie | Trudny | |
|
30 Paź 20:30
|
Serie C, 12. kolejka grupy B
|
MAPEI Stadium - Città del Tricolore Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 17:30
|
Serie C, 13. kolejka grupy B
|
Stadio Riviera delle Palme U siebie | Umiarkowany | |
|
15 Lis 14:30
|
Serie C, 14. kolejka grupy B
|
Stadio Adriatico-Giovanni Cornacchia Wyjazd | Umiarkowany | |
|
22 Lis 17:30
|
Serie C, 15. kolejka grupy B
|
Stadio Riviera delle Palme U siebie | Umiarkowany | |
|
29 Lis 17:30
|
Serie C, 16. kolejka grupy B
|
Stadio Tonino Benelli Wyjazd | Łatwy | |
|
05 Gru 14:30
|
Serie C, 17. kolejka grupy B
|
Stadio Riviera delle Palme U siebie | Trudny | |
|
13 Gru 18:00
|
Serie C, 18. kolejka grupy B
|
Stadio Pietro Barbetti Wyjazd | Łatwy | |
|
20 Gru 18:00
|
Serie C, 19. kolejka grupy B
|
Stadio Riviera delle Palme U siebie | Łatwy |
Kiedy Sambenedettese gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sambenedettese to spotkanie z Vado, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadio Ferruccio Chittolina w ramach Serie C (10. kolejka).
Wyniki Sambenedettese w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Sambenedettese w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Sambenedettese w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sambenedettese wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Serie C, 9. kolejka grupy B
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/8 | 1/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
![]() Serie C, 8. kolejka grupy B
|
1:3 | 4-2-3-1 | 3/11 | 4/9 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Serie C, 7. kolejka grupy B
|
1:2 | 3-5-2 | 11/16 | 1/4 | |
|
21 Wrz Koniec
|
Serie C, 6. kolejka grupy B
|
1:1 | 3-5-2 | 1/9 | 4/7 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Serie C, 5. kolejka grupy B
|
2:3 | 3-4-1-2 | 10/11 | 4/8 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Serie C, 4. kolejka grupy B
|
2:1 | 3-5-2 | 1/5 | 6/8 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Serie C, 3. kolejka grupy B
|
1:2 | 3-5-2 | 1/13 | 3/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie C, 2. kolejka grupy B
|
1:0 | 3-5-2 | 2/5 | 3/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie C, 1. kolejka grupy B
|
2:2 | 3-5-2 | 3/4 | 3/4 | |
|
26 Kwi Koniec
|
Serie C, 38. kolejka grupy B
|
2:3 | 3-5-2 | 5/10 | 1/5 |
Sambenedettese ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 6 z 9 meczów, ze średnią 0,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Sambenedettese zdobywa 1,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sambenedettese?
Ostatni mecz Sambenedettese to remis z Latiną 1:1 w Serie C, 11 października 2026. Bramkę zdobył De Cristofaro. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sambenedettese – tabela Serie C
Jakie miejsce w tabeli Serie C zajmuje Sambenedettese w sezonie 2026/2027.
Miejsce Sambenedettese w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 25 | |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 11 | 20 | |
3
|
Grosseto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 18 | |
4
|
Livorno
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
5
|
Torres Sassari
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
6
|
Reggiana
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:7 | 5 | 14 | |
7
|
Guidonia Montecelio 1937
|
9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
8
|
Perugia
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:14 | -5 | 13 | |
9
|
Città di Campobasso
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 12 | |
10
|
Pescara
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
11
|
Forli
|
9 | 2 | 5 | 2 | 14:13 | 1 | 11 | |
12
|
Vado
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:8 | 0 | 11 | |
13
|
Ostia Mare
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
Atalanta II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 9 | |
15
|
Latina
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
16
|
Pianese
|
9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | -4 | 7 | |
17
|
Pineto
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
18
|
AS Gubbio 1910
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:18 | -8 | 7 | |
19
|
Sambenedettese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 12:15 | -3 | 6 | |
20
|
Vis Pesaro
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10:19 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 25 | |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 11 | 20 | |
3
|
Grosseto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 18 | |
4
|
Livorno
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
5
|
Torres Sassari
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
6
|
Reggiana
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:7 | 5 | 14 | |
7
|
Guidonia Montecelio 1937
|
9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
8
|
Perugia
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:14 | -5 | 13 | |
9
|
Città di Campobasso
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 12 | |
10
|
Pescara
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
11
|
Forli
|
9 | 2 | 5 | 2 | 14:13 | 1 | 11 | |
12
|
Vado
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:8 | 0 | 11 | |
13
|
Ostia Mare
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
Atalanta II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 9 | |
15
|
Latina
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
16
|
Pianese
|
9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | -4 | 7 | |
17
|
Pineto
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
18
|
AS Gubbio 1910
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:18 | -8 | 7 | |
19
|
Sambenedettese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 12:15 | -3 | 6 | |
20
|
Vis Pesaro
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10:19 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Torres Sassari
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 13 | |
| 2 |
Spezia
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 12 | |
| 3 |
Ravenna
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 12 | |
| 4 |
Livorno
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 12 | |
| 5 |
Guidonia Montecelio 1937
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 11 | |
| 6 |
Perugia
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 9 | |
| 7 |
Grosseto
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 8 |
Forli
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 9 |
Reggiana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 10 |
Pescara
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 11 |
Vado
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 12 |
Atalanta II
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 13 |
Latina
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 14 |
Pianese
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 15 |
Città di Campobasso
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 16 |
Pineto
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 17 |
Vis Pesaro
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:12 | -4 | 4 | |
| 18 |
AS Gubbio 1910
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 19 |
Ostia Mare
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 20 |
Sambenedettese
|
5 | 0 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Spezia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 2 |
Grosseto
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 3 |
Ravenna
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 4 |
Reggiana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 5 |
Città di Campobasso
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Ostia Mare
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 7 |
Pescara
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 8 |
Vado
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 9 |
Perugia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 10 |
AS Gubbio 1910
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 11 |
Sambenedettese
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
Livorno
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 13 |
Forli
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 14 |
Atalanta II
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 15 |
Torres Sassari
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 16 |
Guidonia Montecelio 1937
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 17 |
Pineto
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 18 |
Latina
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 19 |
Pianese
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 20 |
Vis Pesaro
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Sambenedettese w tabeli Serie C?
Sambenedettese zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 6 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Spezii wynosi 19 punktów, a przewaga nad 20. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Sambenedettese w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Sambenedettese na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Sambenedettese na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 3,8
- Asysty / mecz 0,56
- Udane dryblingi / mecz 3,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,67
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 17,3
- Przechwyty / mecz 8,3
- Wybicia / mecz 29,2
- Zablokowane strzały / mecz 3,1
Strzelcy Sambenedettese
-
Lorenzo Sgarbi 3
-
Kevin Candellori 2

-
Pasquale Marranzino 1
-
Marco Piccoli 1
-
Elia Plicco 1

-
Georgi Tunjov 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Sambenedettese i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sambenedettese to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vado - Sambenedettese Po przerwie pada 58% bramek Sambenedettese.Przebieg meczu Sambenedettese i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 1-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Sambenedettese otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Sambenedettese
100% bramek Sambenedettese pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sambenedettese zdobywa w sezonie średnio 0,67 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 0,67.
Aktualne serie Sambenedettese
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 7 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 9 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Sambenedettese, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Sambenedettese wygra mecz Vado - Sambenedettese Sambenedettese nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Sambenedettese
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 67% meczów Sambenedettese padają co najmniej trzy bramki, a w 89% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vado - Sambenedettese Powyżej 2,5 bramki padło w 67% meczów Sambenedettese.Sambenedettese – faule i karne
- Faule / mecz 15,2
- Faule rywali / mecz 11,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Sambenedettese fauluje średnio 15,2 razy na mecz, a wymusza 11,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sambenedettese, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sambenedettese zdobywa 0,40 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Sambenedettese wygra mecz Vado - Sambenedettese Sambenedettese zdobywa u siebie 13% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Sambenedettese ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Sambenedettese, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 9 meczów.
Sambenedettese wygra drugą połowę meczu Vado - Sambenedettese Drugą połowę Sambenedettese wygrywał w 1 z 9 meczów.Sambenedettese – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,3
Sambenedettese oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vado - Sambenedettese Sambenedettese oddaje 8,3 strzałów na mecz.Sambenedettese – posiadanie piłki
- U siebie 48,0%
- Na wyjeździe 39,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 9
- Najniższe w sezonie 21%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 9 meczów. Średnio Sambenedettese utrzymuje przy piłce 44,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 21%.
Sambenedettese wygra mecz Vado - Sambenedettese Sambenedettese utrzymuje średnio 44,2% posiadania piłki.Sambenedettese – podania
- Kluczowe / mecz 8,3
- Dośrodkowania / mecz 15,3
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 44%
Sambenedettese wymienia średnio 334 podań na mecz przy celności 74%, z czego 8,3 to podania kluczowe.
Sambenedettese – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,67
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 56%
Czyste konto Sambenedettese to 0% meczów sezonu (0 z 9), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Vado - Sambenedettese Czyste konto Sambenedettese zachowuje w 0% meczów.Sambenedettese – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 44%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 1,8
Sambenedettese wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Sambenedettese – kartki
- Żółte kartki 25
- Pow. 3,5 kartki w meczu 78%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
Sambenedettese ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Sambenedettese – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Sambenedettese według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,33 | 1,33 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,67 | 2,33 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,00 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Sambenedettese zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Sambenedettese na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,50 0,20 | 0,75 0,60 | 0,50 1,60 |
|
17.
|
1,25 0,50 | 0,75 0,75 | 1,50 1,25 |
|
18.
|
0,75 0,80 | 1,25 1,00 | 2,00 2,00 |
|
19.
|
0,40 1,00 | 1,40 1,25 | 2,00 1,25 |
|
20.
|
0,80 0,00 | 1,60 0,67 | 2,40 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Sambenedettese
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sambenedettese w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Grosseto - Sambenedettese 1:3 Serie C, 3.10.2026
- Najwyższa porażka Torres Sassari - Sambenedettese 1:0 Serie C, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Sambenedettese - Atalanta II 2:3, Serie C, 16.09.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Piccoli, Grosseto - Sambenedettese 1:3, Serie C, 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 85. minuta Nicoli, Sambenedettese - Atalanta II 2:3, Serie C, 16.09.2026
Jakie statystyki ma Sambenedettese w tym sezonie?
Bilans Sambenedettese w tym sezonie to 9 meczów i wynik 1-3-5 przy 12 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sambenedettese – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sambenedettese w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Sambenedettese 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Sambenedettese
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
25 | Włochy | 350 tys. € | 220 tys. € | 9 | 100% | 3 | 2 | 741' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
22 | Włochy | – | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 455' | 1 | 0 | |||||||
| 93 |
![]() |
33 | Włochy | 150 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 234' | 2 | 2 | |||||||
| 7 |
|
26 | Włochy | 125 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 311' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
37 | Włochy | 100 tys. € | 110 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
22 | Włochy | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 272' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | Włochy | – | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 256' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
![]() |
30 | Włochy | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 2 | 0 | 730' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
30 | Włochy | 150 tys. € | 37 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 570' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
24 | Włochy | – | – | 9 | 100% | 1 | 1 | 667' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
19 | Włochy | 800 tys. € | 130 tys. € | 9 | 100% | 1 | 1 | 455' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Estonia | 150 tys. € | 36 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 356' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
30 | Gwinea Równikowa | 200 tys. € | 425 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 200' | 1 | 0 | |||||||
| 38 |
![]() |
22 | Szwajcaria | 0 € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 37' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
23 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
28 | San Marino | – | – | 8 | 89% | 1 | 1 | 581' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
24 | Włochy | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 542' | 3 | 0 | |||||||
| 29 |
|
32 | Włochy | 250 tys. € | 116 tys. € | 6 | 67% | 1 | 0 | 365' | 0 | 1 | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
35 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
34 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
28 | Włochy | 150 tys. € | 37 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
27 | Litwa | 150 tys. € | 36 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Sambenedettese
2,9 mln €
śr. 117 tys. € / zawodnika
Ile Sambenedettese wydaje na pensje
1,1 mln € rocznie
śr. 46 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Włochy (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Sambenedettese w sezonie 2026/2027
Sambenedettese wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Sambenedettese
Jak wygląda skład Sambenedettese?
W wyjściowym ustawieniu Sambenedettese między słupkami staje T. Krapikas, a linię obrony najczęściej tworzą L. Pezzola, N. Gigli oraz A. Camigliano. W środku pola grają G. Tunjov, E. Plicco, K. Candellori, S. Nicoli oraz M. Piccoli, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Marranzino, L. Sgarbi. Trener Filippo D'Alesio ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Sambenedettese – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sambenedettese w sezonie 2026/2027.
Sambenedettese transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 24 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 29 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Gwinea Równikowa | 30 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Szwajcaria | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Włochy | 32 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Włochy | 25 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Sambenedettese

Sambenedettese bilans transferowy
- 0 € 2026
- +95 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Sambenedettese
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sambenedettese w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Sambenedettese trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy.
Sambenedettese – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Sambenedettese? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Sambenedettese?
Klub piłkarski Sambenedettese zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Puchar Włoch (Serie C) oraz Mistrzostwo Lega Pro (B).