Forma w lidze
Ostia Mare w tabeli
13. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
3 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
2:4 bramki
0,50 gola/mecz
7 pkt
7:6 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Ostia Mare
Wartość drużyny: 400 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Włochy | 30 | napastnik | 9 | 300 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Włochy | 24 | obrońca | 9 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,36 średnia ocena | Włochy | 23 | obrońca | 8 | 325 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Włochy | 35 | obrońca | 9 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Ostia Mare 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Ostia Mare w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 25 |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 20 |
| ··· | |||||||
12
|
Vado
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:8 | 11 |
13
|
Ostia Mare
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:10 | 9 |
14
|
Atalanta II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | 9 |
Wyniki Ostia Mare
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Ostia Mare
0
Pianese
0
Serie C, 9. kolejka grupy B
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Latina
1
Ostia Mare
1
Serie C, 8. kolejka grupy B
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Ostia Mare
1
Forli
1
Serie C, 7. kolejka grupy B
|
Terminarz Ostia Mare
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 17:30
|
Pescara
Ostia Mare
Serie C, 10. kolejka grupy B
|
|
|
23 Paź 20:30
|
Ostia Mare
Vado
Serie C, 11. kolejka grupy B
|
|
|
01 Lis 17:30
|
Livorno
Ostia Mare
Serie C, 12. kolejka grupy B
|
Ostatnie transfery Ostia Mare
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Włochy |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Albania |
|
wypożyczenie | |
| 04 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
wypożyczenie |
Ostia Mare to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie C. Swoim domowym obiektem jest Stadio Anco Marzio, który może pomieścić 1 000 widzów. Zespół prowadzi David D'Antoni. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 400 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ostia Mare w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ostia Mare trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Ostia Mare w tabeli Serie C?
Ostia Mare zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 9 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Spezii wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Ostia Mare?
W wyjściowym ustawieniu Ostia Mare między słupkami staje D. Greco, a linię obrony najczęściej tworzą R. Brosco, M. Orfano, D. Piroli oraz P. Giordani. W środku pola grają M. Vagnoni, F. Casolari, M. Gerbaudo oraz F. Carbone, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Tosku, R. Tonin. Trener David D'Antoni ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Kiedy Ostia Mare gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ostia Mare to spotkanie z Pescarą, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Stadio Adriatico-Giovanni Cornacchia w ramach Serie C (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ostia Mare?
Ostatni mecz Ostia Mare to remis z Pianese 0:0 w Serie C, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ostia Mare w tym sezonie?
Bilans Ostia Mare w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-3-4 przy 9 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ostia Mare w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Ostia Mare w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Ostia Mare
Ostia Mare terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 17:30
|
Serie C, 10. kolejka grupy B
|
Stadio Adriatico-Giovanni Cornacchia Wyjazd | Umiarkowany | |
|
23 Paź 20:30
|
Serie C, 11. kolejka grupy B
|
Stadio Anco Marzio U siebie | Umiarkowany | |
|
01 Lis 17:30
|
Serie C, 12. kolejka grupy B
|
Stadio Armando Picchi Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 14:30
|
Serie C, 13. kolejka grupy B
|
Stadio Anco Marzio U siebie | Trudny | |
|
15 Lis 14:30
|
Serie C, 14. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Wyjazd | Umiarkowany | |
|
21 Lis 14:30
|
Serie C, 15. kolejka grupy B
|
Stadio Anco Marzio U siebie | Łatwy | |
|
30 Lis 20:30
|
Serie C, 16. kolejka grupy B
|
MAPEI Stadium - Città del Tricolore Wyjazd | Trudny | |
|
06 Gru 17:30
|
Serie C, 17. kolejka grupy B
|
Stadio Anco Marzio U siebie | Łatwy | |
|
12 Gru 17:30
|
Serie C, 18. kolejka grupy B
|
Stadio Anco Marzio U siebie | Umiarkowany | |
|
20 Gru 18:00
|
Serie C, 19. kolejka grupy B
|
Stadio Riviera delle Palme Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Ostia Mare gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ostia Mare to spotkanie z Pescarą, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Stadio Adriatico-Giovanni Cornacchia w ramach Serie C (10. kolejka).
Wyniki Ostia Mare w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Ostia Mare w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Ostia Mare w ostatnich 9 meczach
zdobyte stracone
Ostia Mare wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Serie C, 9. kolejka grupy B
|
0:0 | 4-4-2 | 5/9 | 1/2 | |
|
04 Paź Koniec
|
Serie C, 8. kolejka grupy B
|
1:1 | 4-4-2 | 4/10 | 3/5 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Serie C, 7. kolejka grupy B
|
1:1 | 4-2-3-1 | 8/11 | 2/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Serie C, 6. kolejka grupy B
|
0:2 | 4-4-2 | 8/11 | 1/3 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Serie C, 5. kolejka grupy B
|
0:1 | 4-4-2 | 4/10 | 1/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Serie C, 4. kolejka grupy B
|
3:2 | 4-4-2 | 2/8 | 3/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Serie C, 3. kolejka grupy B
|
1:2 | 4-4-2 | 10/15 | 2/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
![]() Serie C, 2. kolejka grupy B
|
1:2 | 4-3-1-2 | 7/17 | 0/1 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie C, 1. kolejka grupy B
|
1:0 | 4-3-1-2 | 2/10 | 2/3 |
Ostia Mare ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 14 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 6 z 9 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Ostia Mare zdobywa 0,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ostia Mare?
Ostatni mecz Ostia Mare to remis z Pianese 0:0 w Serie C, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ostia Mare – tabela Serie C
Jakie miejsce w tabeli Serie C zajmuje Ostia Mare w sezonie 2026/2027.
Miejsce Ostia Mare w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 25 | |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 11 | 20 | |
3
|
Grosseto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 18 | |
4
|
Livorno
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
5
|
Torres Sassari
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
6
|
Reggiana
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:7 | 5 | 14 | |
7
|
Guidonia Montecelio 1937
|
9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
8
|
Perugia
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:14 | -5 | 13 | |
9
|
Città di Campobasso
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 12 | |
10
|
Pescara
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
11
|
Forli
|
9 | 2 | 5 | 2 | 14:13 | 1 | 11 | |
12
|
Vado
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:8 | 0 | 11 | |
13
|
Ostia Mare
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
Atalanta II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 9 | |
15
|
Latina
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
16
|
Pianese
|
9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | -4 | 7 | |
17
|
Pineto
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
18
|
AS Gubbio 1910
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:18 | -8 | 7 | |
19
|
Sambenedettese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 12:15 | -3 | 6 | |
20
|
Vis Pesaro
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10:19 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 25 | |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 11 | 20 | |
3
|
Grosseto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 18 | |
4
|
Livorno
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
5
|
Torres Sassari
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
6
|
Reggiana
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:7 | 5 | 14 | |
7
|
Guidonia Montecelio 1937
|
9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
8
|
Perugia
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:14 | -5 | 13 | |
9
|
Città di Campobasso
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 12 | |
10
|
Pescara
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
11
|
Forli
|
9 | 2 | 5 | 2 | 14:13 | 1 | 11 | |
12
|
Vado
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:8 | 0 | 11 | |
13
|
Ostia Mare
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
Atalanta II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 9 | |
15
|
Latina
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
16
|
Pianese
|
9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | -4 | 7 | |
17
|
Pineto
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
18
|
AS Gubbio 1910
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:18 | -8 | 7 | |
19
|
Sambenedettese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 12:15 | -3 | 6 | |
20
|
Vis Pesaro
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10:19 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Torres Sassari
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 13 | |
| 2 |
Spezia
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 12 | |
| 3 |
Ravenna
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 12 | |
| 4 |
Livorno
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 12 | |
| 5 |
Guidonia Montecelio 1937
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 11 | |
| 6 |
Perugia
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 9 | |
| 7 |
Grosseto
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 8 |
Forli
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 9 |
Reggiana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 10 |
Pescara
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 11 |
Vado
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 12 |
Atalanta II
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 13 |
Latina
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 14 |
Pianese
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 15 |
Città di Campobasso
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 16 |
Pineto
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 17 |
Vis Pesaro
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:12 | -4 | 4 | |
| 18 |
AS Gubbio 1910
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 19 |
Ostia Mare
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 20 |
Sambenedettese
|
5 | 0 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Spezia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 2 |
Grosseto
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 3 |
Ravenna
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 4 |
Reggiana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 5 |
Città di Campobasso
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Ostia Mare
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 7 |
Pescara
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 8 |
Vado
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 9 |
Perugia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 10 |
AS Gubbio 1910
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 11 |
Sambenedettese
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
Livorno
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 13 |
Forli
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 14 |
Atalanta II
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 15 |
Torres Sassari
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 16 |
Guidonia Montecelio 1937
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 17 |
Pineto
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 18 |
Latina
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 19 |
Pianese
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 20 |
Vis Pesaro
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Ostia Mare w tabeli Serie C?
Ostia Mare zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 9 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Spezii wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Ostia Mare w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Ostia Mare na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Ostia Mare na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,6
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 0,33
- Udane dryblingi / mecz 5,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,11
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 17,1
- Przechwyty / mecz 9,4
- Wybicia / mecz 24,8
- Zablokowane strzały / mecz 3,9
Strzelcy Ostia Mare
-
Vittorio Parigini 2
-
Filippo Carbone 2

-
Matteo Vagnoni 2

-
Riccardo Tonin 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Ostia Mare i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ostia Mare to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pescara - Ostia Mare Po przerwie pada 56% bramek Ostia Mare.Przebieg meczu Ostia Mare i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 1-2-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Ostia Mare otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Ostia Mare
78% bramek Ostia Mare pada z gry. Z karnych odpowiadają za 22% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ostia Mare zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Ostia Mare
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 5 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Ostia Mare, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Ostia Mare wygra mecz Pescara - Ostia Mare Ostia Mare nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Ostia Mare
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Ostia Mare padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pescara - Ostia Mare Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Ostia Mare.Ostia Mare – faule i karne
- Faule / mecz 14,7
- Faule rywali / mecz 12,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Ostia Mare fauluje średnio 14,7 razy na mecz, a wymusza 12,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ostia Mare, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ostia Mare zdobywa 0,50 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Ostia Mare wygra mecz Pescara - Ostia Mare Ostia Mare zdobywa u siebie 17% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Ostia Mare ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Ostia Mare, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 9 meczów.
Ostia Mare wygra drugą połowę meczu Pescara - Ostia Mare Drugą połowę Ostia Mare wygrywał w 1 z 9 meczów.Ostia Mare – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 9,6
Ostia Mare oddaje 9,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pescara - Ostia Mare Ostia Mare oddaje 9,6 strzałów na mecz.Ostia Mare – posiadanie piłki
- U siebie 47,8%
- Na wyjeździe 46,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 9
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 9 meczów. Średnio Ostia Mare utrzymuje przy piłce 47,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Ostia Mare wygra mecz Pescara - Ostia Mare Ostia Mare utrzymuje średnio 47,2% posiadania piłki.Ostia Mare – podania
- Kluczowe / mecz 9,7
- Dośrodkowania / mecz 15,9
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 37%
Ostia Mare wymienia średnio 354 podań na mecz przy celności 77%, z czego 9,7 to podania kluczowe.
Ostia Mare – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,11
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 22%
Czyste konto Ostia Mare to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Pescara - Ostia Mare Czyste konto Ostia Mare zachowuje w 22% meczów.Ostia Mare – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 89%
- Pow. 10,5 w meczu 44%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,2
Ostia Mare wykonuje średnio 5,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 89% spotkań.
Ostia Mare – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 22%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 11%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 11%
Ostia Mare ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Ostia Mare – 1,2.
Ostia Mare według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 1,25 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Ostia Mare zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Ostia Mare na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
2,00 0,60 | 2,50 0,80 | 1,50 1,40 |
|
12.
|
1,50 1,00 | 0,75 1,00 | 0,50 1,20 |
|
13.
|
0,50 1,40 | 0,50 1,40 | 1,00 1,20 |
|
14.
|
2,00 0,75 | 1,33 1,00 | 1,33 1,75 |
|
15.
|
1,50 0,25 | 1,00 0,75 | 0,50 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Ostia Mare
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ostia Mare w tym sezonie
- Najwyższa wygrana AS Gubbio 1910 - Ostia Mare 0:2 Serie C, 20.09.2026
- Najwyższa porażka Perugia - Ostia Mare 1:0 Serie C, 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Torres Sassari - Ostia Mare 3:2, Serie C, 13.09.2026
- Najszybsza bramka 17. minuta Parigini, Torres Sassari - Ostia Mare 3:2, Serie C, 13.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Torres Sassari - Ostia Mare 3:2, Serie C, 13.09.2026
Jakie statystyki ma Ostia Mare w tym sezonie?
Bilans Ostia Mare w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-3-4 przy 9 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ostia Mare – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ostia Mare w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Ostia Mare 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Ostia Mare
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
25 | Włochy | 300 tys. € | 70 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 662' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
30 | Włochy | 300 tys. € | 542 tys. € | 9 | 100% | 2 | 0 | 339' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
26 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
20 | Albania | – | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 638' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 71 |
![]() |
19 | Włochy | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 2 | 0 | 570' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
31 | Włochy | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 194' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Włochy | – | – | 7 | 78% | 2 | 0 | 302' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
28 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
35 | Włochy | – | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 298' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
28 | Włochy | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 344' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Włochy | – | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
23 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
30 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
27 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
26 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
23 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
27 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
27 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 78 |
|
20 | Włochy | – | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 32 |
|
23 | Włochy | 325 tys. € | 172 tys. € | 8 | 89% | 0 | 1 | 666' | 5 | 0 | |||||||
| 4 |
|
36 | Włochy | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
35 | Włochy | 150 tys. € | 264 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
30 | Ghana | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
35 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
21 | Włochy | – | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
29 | Włochy | 250 tys. € | 330 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
24 | Włochy | – | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
|
41 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
21 | Włochy | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Ostia Mare
1,8 mln €
śr. 45 tys. € / zawodnika
Ile Ostia Mare wydaje na pensje
1,4 mln € rocznie
śr. 34 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Włochy (38 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ostia Mare w sezonie 2026/2027
Ostia Mare wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Ostia Mare
Jak wygląda skład Ostia Mare?
W wyjściowym ustawieniu Ostia Mare między słupkami staje D. Greco, a linię obrony najczęściej tworzą R. Brosco, M. Orfano, D. Piroli oraz P. Giordani. W środku pola grają M. Vagnoni, F. Casolari, M. Gerbaudo oraz F. Carbone, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Tosku, R. Tonin. Trener David D'Antoni ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Ostia Mare – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Ostia Mare w sezonie 2026/2027.
Ostia Mare transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Włochy | 25 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Włochy | 23 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Albania | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 04 Sie 2026 |
|
Włochy | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
|
Włochy | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Włochy | 25 |
|
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
![]() |
Włochy | – |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Włochy | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Włochy | 21 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Włochy | 19 |
![]() |
wypożyczenie |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ostia Mare w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ostia Mare trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.