Forma w lidze
Città di Campobasso w tabeli
9. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
7 meczów ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
7:7 bramki
1,75 gola/mecz
7 pkt
6:7 bramki
1,20 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Città di Campobasso
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Włochy | 26 | napastnik | 9 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Włochy | 26 | napastnik | 9 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,64 średnia ocena | Włochy | 26 | napastnik | 9 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 758 minut | Włochy | 24 | obrońca | 9 | 225 tys. € |
Przewidywany skład Città di Campobasso 4-3-1-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Città di Campobasso w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 25 |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 20 |
| ··· | |||||||
8
|
Perugia
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:14 | 13 |
9
|
Città di Campobasso
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:14 | 12 |
10
|
Pescara
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | 12 |
Wyniki Città di Campobasso
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Ravenna
3
Città di Campobasso
1
Serie C, 9. kolejka grupy B
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Città di Campobasso
1
Torres Sassari
1
Serie C, 8. kolejka grupy B
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Sambenedettese
1
Città di Campobasso
2
Serie C, 7. kolejka grupy B
|
Terminarz Città di Campobasso
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 12:30
|
Città di Campobasso
Perugia
Serie C, 10. kolejka grupy B
|
|
|
24 Paź 14:30
|
Atalanta II
Città di Campobasso
Serie C, 11. kolejka grupy B
|
|
|
01 Lis 17:30
|
Città di Campobasso
Forli
Serie C, 12. kolejka grupy B
|
Ostatnie transfery Città di Campobasso
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23 Wrz 2026 |
![]() |
Włochy |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Włochy |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 01 Lut 2026 |
|
Włochy |
![]() |
koniec wypożyczenia |
Città di Campobasso to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie C. Swoim domowym obiektem jest Avicor Stadium Selvapiana, który może pomieścić 21 800 widzów. Zespół prowadzi Devis Mangia.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Città di Campobasso w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Città di Campobasso trafił 1 zawodnik, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Città di Campobasso w tabeli Serie C?
Città di Campobasso zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Spezii wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Città di Campobasso?
W wyjściowym ustawieniu Città di Campobasso między słupkami staje F. Forte, a linię obrony najczęściej tworzą R. Pierno, C. Celesia. Za skuteczność w ataku odpowiadają A. Galeandro. Trener Devis Mangia ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Kiedy Città di Campobasso gra następny mecz?
Najbliższy mecz Città di Campobasso to spotkanie z Perugią, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:30 na obiekcie Avicor Stadium Selvapiana w ramach Serie C (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Città di Campobasso?
Ostatni mecz Città di Campobasso to porażka z Ravenna 3:1 w Serie C, 11 października 2026. Bramki zdobyli Casiraghi, Maggio, Tenkorang oraz Stoppa. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Città di Campobasso w tym sezonie?
Bilans Città di Campobasso w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-3-3 przy 13 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Città di Campobasso w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Città di Campobasso w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Città di Campobasso
Città di Campobasso terminarz
Kiedy Città di Campobasso gra następny mecz?
Najbliższy mecz Città di Campobasso to spotkanie z Perugią, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:30 na obiekcie Avicor Stadium Selvapiana w ramach Serie C (10. kolejka).
Wyniki Città di Campobasso w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Città di Campobasso w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Città di Campobasso w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Città di Campobasso wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Serie C, 9. kolejka grupy B
|
3:1 | 4-3-1-2 | 4/8 | 0/2 | |
|
04 Paź Koniec
|
Serie C, 8. kolejka grupy B
|
1:1 | 4-3-1-2 | 4/7 | 3/6 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Serie C, 7. kolejka grupy B
|
1:2 | 3-4-1-2 | 5/16 | 3/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Serie C, 6. kolejka grupy B
|
2:2 | 4-3-1-2 | 9/9 | 2/3 | |
|
16 Wrz Koniec
|
![]() Serie C, 5. kolejka grupy B
|
2:2 | 4-3-2-1 | 8/10 | 2/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Serie C, 4. kolejka grupy B
|
0:1 | 4-3-1-2 | 2/6 | 5/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Serie C, 3. kolejka grupy B
|
2:4 | 4-3-1-2 | 7/13 | 2/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie C, 2. kolejka grupy B
|
1:0 | 3-5-2 | 3/8 | 3/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie C, 1. kolejka grupy B
|
2:0 | 3-4-1-2 | 8/9 | 1/2 | |
|
13 Maj Koniec
|
Serie C
|
3:1 | 4-3-1-2 | 5/8 | 2/3 |
Città di Campobasso ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-1-2 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-1-2 – w 5 z 9 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Città di Campobasso zdobywa 1,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Città di Campobasso?
Ostatni mecz Città di Campobasso to porażka z Ravenna 3:1 w Serie C, 11 października 2026. Bramki zdobyli Casiraghi, Maggio, Tenkorang oraz Stoppa. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Città di Campobasso – tabela Serie C
Jakie miejsce w tabeli Serie C zajmuje Città di Campobasso w sezonie 2026/2027.
Miejsce Città di Campobasso w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 25 | |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 11 | 20 | |
3
|
Grosseto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 18 | |
4
|
Livorno
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
5
|
Torres Sassari
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
6
|
Reggiana
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:7 | 5 | 14 | |
7
|
Guidonia Montecelio 1937
|
9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
8
|
Perugia
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:14 | -5 | 13 | |
9
|
Città di Campobasso
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 12 | |
10
|
Pescara
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
11
|
Forli
|
9 | 2 | 5 | 2 | 14:13 | 1 | 11 | |
12
|
Vado
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:8 | 0 | 11 | |
13
|
Ostia Mare
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
Atalanta II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 9 | |
15
|
Latina
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
16
|
Pianese
|
9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | -4 | 7 | |
17
|
Pineto
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
18
|
AS Gubbio 1910
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:18 | -8 | 7 | |
19
|
Sambenedettese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 12:15 | -3 | 6 | |
20
|
Vis Pesaro
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10:19 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 25 | |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 11 | 20 | |
3
|
Grosseto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 18 | |
4
|
Livorno
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
5
|
Torres Sassari
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
6
|
Reggiana
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:7 | 5 | 14 | |
7
|
Guidonia Montecelio 1937
|
9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
8
|
Perugia
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:14 | -5 | 13 | |
9
|
Città di Campobasso
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 12 | |
10
|
Pescara
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
11
|
Forli
|
9 | 2 | 5 | 2 | 14:13 | 1 | 11 | |
12
|
Vado
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:8 | 0 | 11 | |
13
|
Ostia Mare
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
Atalanta II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 9 | |
15
|
Latina
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
16
|
Pianese
|
9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | -4 | 7 | |
17
|
Pineto
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
18
|
AS Gubbio 1910
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:18 | -8 | 7 | |
19
|
Sambenedettese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 12:15 | -3 | 6 | |
20
|
Vis Pesaro
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10:19 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Torres Sassari
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 13 | |
| 2 |
Spezia
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 12 | |
| 3 |
Ravenna
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 12 | |
| 4 |
Livorno
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 12 | |
| 5 |
Guidonia Montecelio 1937
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 11 | |
| 6 |
Perugia
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 9 | |
| 7 |
Grosseto
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 8 |
Forli
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 9 |
Reggiana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 10 |
Pescara
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 11 |
Vado
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 12 |
Atalanta II
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 13 |
Latina
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 14 |
Pianese
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 15 |
Città di Campobasso
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 16 |
Pineto
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 17 |
Vis Pesaro
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:12 | -4 | 4 | |
| 18 |
AS Gubbio 1910
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 19 |
Ostia Mare
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 20 |
Sambenedettese
|
5 | 0 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Spezia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 2 |
Grosseto
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 3 |
Ravenna
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 4 |
Reggiana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 5 |
Città di Campobasso
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Ostia Mare
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 7 |
Pescara
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 8 |
Vado
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 9 |
Perugia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 10 |
AS Gubbio 1910
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 11 |
Sambenedettese
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
Livorno
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 13 |
Forli
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 14 |
Atalanta II
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 15 |
Torres Sassari
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 16 |
Guidonia Montecelio 1937
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 17 |
Pineto
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 18 |
Latina
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 19 |
Pianese
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 20 |
Vis Pesaro
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Città di Campobasso w tabeli Serie C?
Città di Campobasso zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Spezii wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Città di Campobasso w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Città di Campobasso na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Città di Campobasso na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,8
- Strzały celne / mecz 5,1
- Asysty / mecz 0,78
- Udane dryblingi / mecz 7,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,56
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 15,4
- Przechwyty / mecz 7,8
- Wybicia / mecz 21,7
- Zablokowane strzały / mecz 4,1
Strzelcy Città di Campobasso
-
Matteo Stoppa 5
-
Gabriele Corbo 2
-
Lorenzo Carfora 1
-
Federico Papini 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Città di Campobasso i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Città di Campobasso to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Città di Campobasso i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 3-2-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Città di Campobasso otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Città di Campobasso
100% bramek Città di Campobasso pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Città di Campobasso zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Città di Campobasso
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Città di Campobasso, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Città di Campobasso wygra mecz Città di Campobasso - Perugia Città di Campobasso przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Città di Campobasso
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 44%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 11%
W 56% meczów Città di Campobasso padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Città di Campobasso – faule i karne
- Faule / mecz 13,6
- Faule rywali / mecz 11,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Città di Campobasso fauluje średnio 13,6 razy na mecz, a wymusza 11,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Città di Campobasso, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Città di Campobasso zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Città di Campobasso wygra mecz Città di Campobasso - Perugia Città di Campobasso zdobywa u siebie 42% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Città di Campobasso ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 54% goli Città di Campobasso, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
Città di Campobasso – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,5
Città di Campobasso oddaje 10,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,5 strzału.
Città di Campobasso – posiadanie piłki
- U siebie 55,3%
- Na wyjeździe 44,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 9
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 9 meczów. Średnio Città di Campobasso utrzymuje przy piłce 49,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Città di Campobasso wygra mecz Città di Campobasso - Perugia Città di Campobasso utrzymuje średnio 49,4% posiadania piłki.Città di Campobasso – podania
- Kluczowe / mecz 11,9
- Dośrodkowania / mecz 18,6
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 48
- Celność długich podań 45%
Città di Campobasso wymienia średnio 384 podań na mecz przy celności 81%, z czego 11,9 to podania kluczowe.
Città di Campobasso – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,56
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Città di Campobasso to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Città di Campobasso – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 7,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,4
Città di Campobasso wykonuje średnio 5,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Città di Campobasso – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 44%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 11%
Città di Campobasso ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Città di Campobasso – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Città di Campobasso według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 1,00 | 1,75 |
| Środka tabeli (7–14) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 2,00 | 1,75 |
Najwięcej punktów na mecz Città di Campobasso zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Città di Campobasso na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
2,20 0,50 | 1,40 1,00 | 0,40 1,50 |
|
8.
|
1,80 1,00 | 0,80 1,25 | 1,20 2,00 |
|
9.
|
1,25 1,40 | 1,75 1,20 | 1,75 1,40 |
|
10.
|
1,20 1,50 | 1,00 1,50 | 0,80 2,00 |
|
11.
|
2,00 0,60 | 2,50 0,80 | 1,50 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Città di Campobasso
Skrajne wyniki i osiągnięcia Città di Campobasso w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Città di Campobasso - Pianese 2:0 Serie C, 23.08.2026
- Najwyższa porażka Città di Campobasso - AS Gubbio 1910 2:4 Serie C, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Città di Campobasso - AS Gubbio 1910 2:4, Serie C, 5.09.2026
- Najszybsza bramka 16. minuta Città di Campobasso - Pineto 2:2, Serie C, 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Stoppa, Grosseto - Città di Campobasso 2:2, Serie C, 16.09.2026
Jakie statystyki ma Città di Campobasso w tym sezonie?
Bilans Città di Campobasso w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-3-3 przy 13 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Città di Campobasso – zawodnicy
Jak wygląda kadra Città di Campobasso w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Città di Campobasso 4-3-1-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Città di Campobasso
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 92 |
![]() |
26 | Włochy | 250 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 71' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 36 |
![]() |
23 | Włochy | – | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
30 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
24 | Włochy | 225 tys. € | 70 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 758' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
25 | Włochy | 200 tys. € | 37 tys. € | 9 | 100% | 0 | 1 | 475' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Włochy | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
22 | Ghana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
![]() |
35 | Włochy | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Città di Campobasso
750 tys. €
śr. 63 tys. € / zawodnika
Ile Città di Campobasso wydaje na pensje
107 tys. € rocznie
śr. 9 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Włochy (8 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Città di Campobasso w sezonie 2026/2027
Città di Campobasso wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Città di Campobasso
Jak wygląda skład Città di Campobasso?
W wyjściowym ustawieniu Città di Campobasso między słupkami staje F. Forte, a linię obrony najczęściej tworzą R. Pierno, C. Celesia. Za skuteczność w ataku odpowiadają A. Galeandro. Trener Devis Mangia ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Città di Campobasso – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Città di Campobasso w sezonie 2026/2027.
Città di Campobasso transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 Wrz 2026 |
![]() |
Włochy | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 26 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Włochy | 21 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 01 Lut 2026 |
|
Włochy | 20 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 28 Sty 2026 |
|
Włochy | 33 |
|
za darmo | |
| 01 Sty 2026 |
![]() |
Włochy | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 24 Lip 2025 |
|
Włochy | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 24 Lip 2025 |
|
Włochy | 30 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2025 |
![]() |
Włochy | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2025 |
|
Włochy | 34 | – | za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Città di Campobasso w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Città di Campobasso trafił 1 zawodnik, a klub opuścił 1 piłkarz.