Forma w lidze
Ravenna w tabeli
2. miejsce / 20 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
6 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
11:2 bramki
2,75 gola/mecz
8 pkt
5:3 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Ravenna
Wartość drużyny: 2,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Włochy | 24 | napastnik | 8 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Włochy | 24 | napastnik | 8 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,57 średnia ocena | Włochy | 24 | napastnik | 8 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Włochy | 34 | bramkarz | 9 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Ravenna 4-3-1-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Ravenna w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 25 |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 20 |
3
|
Grosseto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:9 | 18 |
4
|
Livorno
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 15 |
5
|
Torres Sassari
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 15 |
Wyniki Ravenna
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Ravenna
3
Città di Campobasso
1
Serie C, 9. kolejka grupy B
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Pianese
2
Ravenna
1
Serie C, 8. kolejka grupy B
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Ravenna
2
AS Gubbio 1910
0
Serie C, 7. kolejka grupy B
|
Terminarz Ravenna
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:30
|
Ravenna
Spezia
Serie C, 10. kolejka grupy B
|
|
|
24 Paź 17:30
|
Vis Pesaro
Ravenna
Serie C, 11. kolejka grupy B
|
|
|
01 Lis 14:30
|
Ravenna
Pineto
Serie C, 12. kolejka grupy B
|
Ostatnie transfery Ravenna
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 Wrz 2026 |
|
Włochy | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
![]() |
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
![]() |
Włochy |
|
za darmo |
Ravenna to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie C. Swoim domowym obiektem jest Stadio Comunale Bruno Benelli, który może pomieścić 12 020 widzów. Zespół prowadzi Andrea Mandorlini. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,7 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ravenna w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ravenna trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 50 tys. €, a klub opuściło 8 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Matteo Maggio z Reggiany za 50 tys. €.
Które miejsce zajmuje Ravenna w tabeli Serie C?
Ravenna zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 20 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Spezii wynosi 5 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Ravenna?
W wyjściowym ustawieniu Ravenna między słupkami staje G. Venturi, a linię obrony najczęściej tworzą A. Bianconi, G. Zaro, L. Falbo oraz M. Solini. W środku pola grają J. Tenkorang, Lorenzo da Pozzo, L. Lonardi oraz C. Bani, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Rabbi, M. Maggio. Trener Andrea Mandorlini ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Kiedy Ravenna gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ravenna to spotkanie z Spezią, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadio Comunale Bruno Benelli w ramach Serie C (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ravenna?
Ostatni mecz Ravenna to wygrana z Città di Campobasso 3:1 w Serie C, 11 października 2026. Bramki zdobyli Casiraghi, Maggio, Tenkorang oraz Stoppa. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ravenna w tym sezonie?
Bilans Ravenna w tym sezonie to 9 meczów i wynik 6-2-1 przy 16 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 10,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ravenna w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Ravenna w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Ravenna
Ravenna terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:30
|
Serie C, 10. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Bruno Benelli U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 17:30
|
Serie C, 11. kolejka grupy B
|
Stadio Tonino Benelli Wyjazd | Łatwy | |
|
01 Lis 14:30
|
Serie C, 12. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Bruno Benelli U siebie | Łatwy | |
|
07 Lis 17:30
|
Serie C, 13. kolejka grupy B
|
Stadio Ferruccio Chittolina Wyjazd | Umiarkowany | |
|
15 Lis 17:30
|
Serie C, 14. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Bruno Benelli U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Lis 14:30
|
Serie C, 15. kolejka grupy B
|
Stadio Armando Picchi Wyjazd | Trudny | |
|
29 Lis 14:30
|
Serie C, 16. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Bruno Benelli U siebie | Trudny | |
|
05 Gru 14:30
|
Serie C, 17. kolejka grupy B
|
Stadio Riviera delle Palme Wyjazd | Łatwy | |
|
13 Gru 18:00
|
![]() Serie C, 18. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Bruno Benelli U siebie | Trudny | |
|
20 Gru 18:00
|
Serie C, 19. kolejka grupy B
|
Stadio Comunale Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Ravenna gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ravenna to spotkanie z Spezią, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadio Comunale Bruno Benelli w ramach Serie C (10. kolejka).
Wyniki Ravenna w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Ravenna w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Ravenna w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ravenna wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Serie C, 9. kolejka grupy B
|
3:1 | 4-1-4-1 | 4/8 | 2/2 | |
|
04 Paź Koniec
|
Serie C, 8. kolejka grupy B
|
2:1 | 4-3-1-2 | 11/15 | 2/3 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Serie C, 7. kolejka grupy B
|
2:0 | 4-1-4-1 | 8/12 | 0/1 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Serie C, 6. kolejka grupy B
|
0:2 | 4-3-3 | 3/8 | 0/4 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Serie C, 5. kolejka grupy B
|
0:1 | 4-3-1-2 | 6/10 | 1/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Serie C, 4. kolejka grupy B
|
3:0 | 4-3-3 | 3/5 | 1/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Serie C, 3. kolejka grupy B
|
0:0 | 4-3-1-2 | 8/12 | 2/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie C, 2. kolejka grupy B
|
3:1 | 3-4-1-2 | 7/13 | 0/1 | |
|
24 Sie Koniec
|
Serie C, 1. kolejka grupy B
|
1:1 | 4-3-2-1 | 8/15 | 1/1 | |
|
09 Sie Koniec
|
Puchar Włoch, 1/64 finału
|
5:3 | 4-2-3-1 | 6/13 | 2/4 |
Ravenna ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-1-2 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-1-2 – w 3 z 9 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Ravenna zdobywa 2,67 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ravenna?
Ostatni mecz Ravenna to wygrana z Città di Campobasso 3:1 w Serie C, 11 października 2026. Bramki zdobyli Casiraghi, Maggio, Tenkorang oraz Stoppa. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ravenna – tabela Serie C
Jakie miejsce w tabeli Serie C zajmuje Ravenna w sezonie 2026/2027.
Miejsce Ravenna w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 25 | |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 11 | 20 | |
3
|
Grosseto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 18 | |
4
|
Livorno
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
5
|
Torres Sassari
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
6
|
Reggiana
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:7 | 5 | 14 | |
7
|
Guidonia Montecelio 1937
|
9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
8
|
Perugia
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:14 | -5 | 13 | |
9
|
Città di Campobasso
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 12 | |
10
|
Pescara
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
11
|
Forli
|
9 | 2 | 5 | 2 | 14:13 | 1 | 11 | |
12
|
Vado
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:8 | 0 | 11 | |
13
|
Ostia Mare
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
Atalanta II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 9 | |
15
|
Latina
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
16
|
Pianese
|
9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | -4 | 7 | |
17
|
Pineto
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
18
|
AS Gubbio 1910
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:18 | -8 | 7 | |
19
|
Sambenedettese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 12:15 | -3 | 6 | |
20
|
Vis Pesaro
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10:19 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spezia
|
9 | 8 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 25 | |
2
|
Ravenna
|
9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 11 | 20 | |
3
|
Grosseto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 17:9 | 8 | 18 | |
4
|
Livorno
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
5
|
Torres Sassari
|
9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 1 | 15 | |
6
|
Reggiana
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:7 | 5 | 14 | |
7
|
Guidonia Montecelio 1937
|
9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
8
|
Perugia
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:14 | -5 | 13 | |
9
|
Città di Campobasso
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:14 | -1 | 12 | |
10
|
Pescara
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
11
|
Forli
|
9 | 2 | 5 | 2 | 14:13 | 1 | 11 | |
12
|
Vado
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:8 | 0 | 11 | |
13
|
Ostia Mare
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:10 | -1 | 9 | |
14
|
Atalanta II
|
7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 9 | |
15
|
Latina
|
8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
16
|
Pianese
|
9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | -4 | 7 | |
17
|
Pineto
|
8 | 1 | 4 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
18
|
AS Gubbio 1910
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:18 | -8 | 7 | |
19
|
Sambenedettese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 12:15 | -3 | 6 | |
20
|
Vis Pesaro
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10:19 | -9 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Torres Sassari
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 13 | |
| 2 |
Spezia
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 12 | |
| 3 |
Ravenna
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 12 | |
| 4 |
Livorno
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 12 | |
| 5 |
Guidonia Montecelio 1937
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 11 | |
| 6 |
Perugia
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 9 | |
| 7 |
Grosseto
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 2 | 8 | |
| 8 |
Forli
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 9 |
Reggiana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 10 |
Pescara
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 11 |
Vado
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 12 |
Atalanta II
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 13 |
Latina
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 14 |
Pianese
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 15 |
Città di Campobasso
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 16 |
Pineto
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 17 |
Vis Pesaro
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:12 | -4 | 4 | |
| 18 |
AS Gubbio 1910
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 19 |
Ostia Mare
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 20 |
Sambenedettese
|
5 | 0 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Spezia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 13 | |
| 2 |
Grosseto
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 3 |
Ravenna
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 4 |
Reggiana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 5 |
Città di Campobasso
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Ostia Mare
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 7 |
Pescara
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 8 |
Vado
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 9 |
Perugia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 10 |
AS Gubbio 1910
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 11 |
Sambenedettese
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 12 |
Livorno
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 13 |
Forli
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 14 |
Atalanta II
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 15 |
Torres Sassari
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 16 |
Guidonia Montecelio 1937
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 17 |
Pineto
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 18 |
Latina
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 19 |
Pianese
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 20 |
Vis Pesaro
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Ravenna w tabeli Serie C?
Ravenna zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 20 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Spezii wynosi 5 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Ravenna w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Ravenna na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Ravenna na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,1
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 1,11
- Udane dryblingi / mecz 7,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,56
- Czyste konta 56%
- Odbiory / mecz 17,1
- Przechwyty / mecz 9,4
- Wybicia / mecz 16,6
- Zablokowane strzały / mecz 5,1
Strzelcy Ravenna
-
Simone Rabbi 5
-
Joshua Tenkorang 3
-
Matteo Maggio 1
-
Cristian Spini 1

-
Edoardo Duca 1
-
Lorenzo Lonardi 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Ravenna i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ravenna to 31–45+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ravenna - Spezia Po przerwie pada 50% bramek Ravenna.Przebieg meczu Ravenna i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 5-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Ravenna otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Ravenna
88% bramek Ravenna pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ravenna zdobywa w sezonie średnio 2,22 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 2,22.
Aktualne serie Ravenna
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Ravenna, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Ravenna wygra mecz Ravenna - Spezia Ravenna nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Ravenna
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 44%
- Powyżej 3,5 22%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 44% meczów Ravenna padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ravenna - Spezia Powyżej 2,5 bramki padło w 44% meczów Ravenna.Ravenna – faule i karne
- Faule / mecz 11,6
- Faule rywali / mecz 12,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Ravenna fauluje średnio 11,6 razy na mecz, a wymusza 12,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ravenna, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ravenna zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 1,60 na wyjeździe.
Ravenna wygra mecz Ravenna - Spezia Ravenna zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 53%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Ravenna ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Ravenna, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 9 meczów.
Ravenna wygra drugą połowę meczu Ravenna - Spezia Drugą połowę Ravenna wygrywał w 4 z 9 meczów.Ravenna – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,7
Ravenna oddaje 10,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ravenna - Spezia Ravenna oddaje 10,1 strzałów na mecz.Ravenna – posiadanie piłki
- U siebie 54,5%
- Na wyjeździe 57,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 9
- Najniższe w sezonie 48%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 9 meczów. Średnio Ravenna utrzymuje przy piłce 56,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 48%.
Ravenna wygra mecz Ravenna - Spezia Ravenna utrzymuje średnio 56,1% posiadania piłki.Ravenna – podania
- Kluczowe / mecz 10,8
- Dośrodkowania / mecz 22,2
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 48
- Celność długich podań 56%
Ravenna wymienia średnio 496 podań na mecz przy celności 86%, z czego 10,8 to podania kluczowe.
Ravenna – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 3 z 5
- Stracone / mecz 0,56
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 11%
Czyste konto Ravenna to 56% meczów sezonu (5 z 9), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Ravenna - Spezia Czyste konto Ravenna zachowuje w 56% meczów.Ravenna – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 56%
- Rożne u siebie / mecz 5,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,2
Ravenna wykonuje średnio 6,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Ravenna – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 22%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 33%
Ravenna ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Ravenna – 1,3.
Ravenna według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 5 | 4-1-0 | 2,60 | 1,80 | 0,20 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Ravenna zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Ravenna na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,60 | 2,00 1,80 | 0,25 0,60 |
|
2.
|
3,00 1,60 | 2,75 1,00 | 0,50 0,60 |
3.
![]() |
1,60 2,50 | 1,60 2,25 | 1,20 0,75 |
|
4.
|
2,40 0,75 | 1,80 0,50 | 1,20 1,00 |
|
5.
|
2,60 0,50 | 1,60 0,75 | 0,80 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Ravenna
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ravenna w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ravenna - Perugia 3:0 Serie C, 13.09.2026
- Najwyższa porażka Pianese - Ravenna 2:1 Serie C, 4.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Ravenna - Latina 3:1, Serie C, 29.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 5 meczów z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 11. minuta Lonardi, Ravenna - AS Gubbio 1910 2:0, Serie C, 27.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Ravenna - Perugia 3:0, Serie C, 13.09.2026
Jakie statystyki ma Ravenna w tym sezonie?
Bilans Ravenna w tym sezonie to 9 meczów i wynik 6-2-1 przy 16 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 10,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ravenna – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ravenna w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Ravenna 4-3-1-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Ravenna
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
24 | Włochy | 450 tys. € | 223 tys. € | 8 | 89% | 5 | 1 | 670' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
35 | Włochy | 275 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 363' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
24 | Włochy | 550 tys. € | 192 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 371' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Włochy | 300 tys. € | 830 tys. € | 5 | 56% | 1 | 0 | 96' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
25 | Włochy | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 273' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
36 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
22 | Burkina-Faso | 100 tys. € | 58 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 97 |
|
29 | Włochy | 200 tys. € | 334 tys. € | 8 | 89% | 1 | 0 | 611' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
27 | Włochy | 300 tys. € | 213 tys. € | 8 | 89% | 1 | 0 | 536' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
26 | Włochy | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 3 | 0 | 646' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
33 | Włochy | 700 tys. € | 740 tys. € | 7 | 78% | 1 | 1 | 310' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
37 | Włochy | 300 tys. € | 1,9 mln € | 9 | 100% | 0 | 0 | 350' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
22 | Włochy | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 611' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
34 | Włochy | 75 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
25 | Włochy | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 182' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
27 | Włochy | 500 tys. € | 91 tys. € | 8 | 89% | 0 | 1 | 656' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
32 | Włochy | 500 tys. € | 460 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Włochy | 200 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 185' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
27 | Włochy | 150 tys. € | 106 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 294' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Włochy | 225 tys. € | 465 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 156' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
33 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
27 | Włochy | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
34 | Włochy | 300 tys. € | 59 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
20 | Włochy | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Ravenna
6,3 mln €
śr. 241 tys. € / zawodnika
Ile Ravenna wydaje na pensje
5,6 mln € rocznie
śr. 217 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Włochy (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ravenna w sezonie 2026/2027
Ravenna wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Ravenna
Jak wygląda skład Ravenna?
W wyjściowym ustawieniu Ravenna między słupkami staje G. Venturi, a linię obrony najczęściej tworzą A. Bianconi, G. Zaro, L. Falbo oraz M. Solini. W środku pola grają J. Tenkorang, Lorenzo da Pozzo, L. Lonardi oraz C. Bani, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Rabbi, M. Maggio. Trener Andrea Mandorlini ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Ravenna – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Ravenna w sezonie 2026/2027.
Ravenna transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 Wrz 2026 |
|
Włochy | 28 | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 33 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 37 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Włochy | 24 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 28 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Włochy | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
|
Włochy | 32 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Włochy | 29 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Ravenna
Ravenna bilans transferowy
- -50 tys. € 2026
- -70 tys. € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +55 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Ravenna
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ravenna w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ravenna trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 50 tys. €, a klub opuściło 8 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Matteo Maggio z Reggiany za 50 tys. €.