Joshua Tenkorang jest piłkarzem występującym obecnie w Ravenna. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Joshua Tenkorang
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Joshua Tenkorang w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joshua Tenkorang wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.71, a skuteczność strzałów to 23,1%. Joshua Tenkorang oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Joshua Tenkorang w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Joshua Tenkorang rozegrał w barwach Ravenna w Serie C 9 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 724 minuty. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Joshua Tenkorang
Pierwszy transfer Joshua Tenkorang w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Campobasso FC do Cremonese za 200 tysięcy euro.
Czy Joshua Tenkorang ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Joshua Tenkorang nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joshua Tenkorang to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 132 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Joshua Tenkorang?
Joshua Tenkorang najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Joshua Tenkorang?
Wycena 26-letniego Joshua Tenkorang według stanu na czerwiec 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Joshua Tenkorang?
Joshua Tenkorang urodził się 26 maja 2000 w Novara we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Joshua Tenkorang – statystyki
Szczegółowe statystyki Joshua Tenkorang w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ravenna. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Joshua Tenkorang
Joshua Tenkorang vs. inni
Atak
Obrona
Podania Joshua Tenkorang
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Joshua Tenkorang w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joshua Tenkorang wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.71, a skuteczność strzałów to 23,1%. Joshua Tenkorang oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Joshua Tenkorang – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Joshua Tenkorang w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Joshua Tenkorang
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10 2026 |
Serie C, 9. kolejka grupy B
|
3:1 | 24' | 1 | 0 | – | |||
| 04.10 2026 |
Serie C, 8. kolejka grupy B
|
2:1 | 72' | 0 | 0 | – | |||
| 27.09 2026 |
Serie C, 7. kolejka grupy B
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 20.09 2026 |
Serie C, 6. kolejka grupy B
|
0:2 | 77' | 0 | 0 | – | |||
| 16.09 2026 |
Serie C, 5. kolejka grupy B
|
0:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 13.09 2026 |
Serie C, 4. kolejka grupy B
|
3:0 | 89' | 1 | 0 | ||||
| 06.09 2026 |
Serie C, 3. kolejka grupy B
|
0:0 | 78' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
Serie C, 2. kolejka grupy B
|
3:1 | 62' | 0 | 0 | – | |||
| 24.08 2026 |
Serie C, 1. kolejka grupy B
|
1:1 | 64' | 0 | 0 | – | |||
| 21.02 2026 |
Serie C, 28. kolejka grupy B
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Joshua Tenkorang w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Joshua Tenkorang rozegrał w barwach Ravenna w Serie C 9 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 724 minuty. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Joshua Tenkorang – transfery
W trakcie kariery Joshua Tenkorang zmieniał klub 15 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 200 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ravenna 2025 – obecnie
-
Cremonese 2025 – 2025
-
Lumezzane 2024 – 2025
-
Cremonese 2024 – 2024
-
Foggia 2024 – 2024
-
Cremonese 2024 – 2024
-
Lecco 2023 – 2024
-
Cremonese 2023 – 2023
-
Virtus Entella 2022 – 2023
-
Cremonese 2022 – 2022
-
Campobasso FC 2019 – 2022

-
ASD Lanusei 2018 – 2019

-
ASD RG Ticino 2017 – 2018

-
Romentinese Calcio 2016 – 2017

-
Arminia Bielefeld Youth 2015 – 2016

-
Pro Vercelli Primavera do 2015

Historia transferów Joshua Tenkorang
Pierwszy transfer Joshua Tenkorang w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Campobasso FC do Cremonese za 200 tysięcy euro.
Joshua Tenkorang – forma
W ostatnich 5 meczach Joshua Tenkorang zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,72. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Joshua Tenkorang 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.30, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.72 — wynik powyżej średniej ligowej (4.18).
W ostatnich 10 meczach Joshua Tenkorang 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.30, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.71 — wynik powyżej średniej ligowej (4.18).
W jakiej formie jest Joshua Tenkorang?
Joshua Tenkorang jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.72 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.71). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Joshua Tenkorang – kontuzje
W trakcie kariery Joshua Tenkorang zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 29 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Joshua Tenkorang
-
Uraz
16.01.26 – 18.01.26 (3 dni)
Ravenna opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
11.04.24 – 20.08.24 (132 dni)
Foggia opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
03.11.23 – 06.11.23 (4 dni)
Lecco opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
14.05.23 – 29.05.23 (16 dni)
Virtus Entella opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
21.12.22 – 05.03.23 (75 dni)
Virtus Entella opuszczone: 13 meczów
-
Odpoczynek
30.10.22 – 01.11.22 (3 dni)
Virtus Entella opuszczone: 1 mecz
- Uraz kolana 14.03.21 – 29.04.21 (47 dni) opuszczone: 5 meczów
Czy Joshua Tenkorang ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Joshua Tenkorang nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joshua Tenkorang to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 132 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Joshua Tenkorang – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Joshua Tenkorang wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Joshua Tenkorang na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Joshua Tenkorang?
Wycena Joshua Tenkorang wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Joshua Tenkorang wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.