Giovanni Zaro jest piłkarzem występującym obecnie w Ravenna. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Giovanni Zaro
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
14:30
|
Ravenna
2
Pineto
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | |||
| Serie C, 12. kolejka grupy B | |||||||
|
24 Paź
17:30
|
Vis Pesaro
0
Ravenna
4
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | |||
| Serie C, 11. kolejka grupy B | |||||||
|
18 Paź
14:30
|
Ravenna
0
Spezia
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | |||
| Serie C, 10. kolejka grupy B | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Giovanni Zaro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Giovanni Zaro wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.80, a skuteczność strzałów to 0,0%. Giovanni Zaro oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Giovanni Zaro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Giovanni Zaro rozegrał w barwach Ravenna w Serie C 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 989 minut. Średnio dawało to 82 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Giovanni Zaro
Pierwszy transfer Giovanni Zaro w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Sudtirolu do Modeny za 400 tysięcy euro.
Czy Giovanni Zaro ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Giovanni Zaro nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Giovanni Zaro to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 7 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Giovanni Zaro?
Giovanni Zaro ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Giovanni Zaro?
Giovanni Zaro najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Giovanni Zaro?
Wycena 32-letniego Giovanni Zaro według stanu na czerwiec 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,6 miliona euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Giovanni Zaro?
Giovanni Zaro urodził się 12 maja 1994 w Vanzaghello we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Giovanni Zaro - statystyki
Szczegółowe statystyki Giovanni Zaro w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ravenna. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Giovanni Zaro
Giovanni Zaro vs. inni
Atak
Obrona
Podania Giovanni Zaro
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Giovanni Zaro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Giovanni Zaro wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.80, a skuteczność strzałów to 0,0%. Giovanni Zaro oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Giovanni Zaro - transfery
W trakcie kariery Giovanni Zaro zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 400 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ravenna 2026 – obecnie
-
Cesena 2025 – 2026
-
Modena 2023 – 2025
-
Sudtirol 2021 – 2023
-
Modena 2019 – 2021
-
Pro Patria 2015 – 2019
-
Inter Mediolan 2015 – 2015
-
Pro Patria 2014 – 2015
-
Internazionale U19 2014 – 2014
-
FC Castiglione 2013 – 2014

-
Internazionale U19 2012 – 2013
-
Pro Patria 2012 – 2012
-
AlbinoLeffe Primavera 2011 – 2012

-
Pro Patria Youth do 2011

Historia transferów Giovanni Zaro
Pierwszy transfer Giovanni Zaro w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Sudtirolu do Modeny za 400 tysięcy euro.
Giovanni Zaro - forma
W ostatnich 5 meczach Giovanni Zaro zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,56. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Giovanni Zaro 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 7.00, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.56 — wynik powyżej średniej ligowej (4.18).
W ostatnich 10 meczach Giovanni Zaro 9 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 7.00, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.56 — wynik powyżej średniej ligowej (4.18).
W jakiej formie jest Giovanni Zaro?
Giovanni Zaro jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.56 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.80). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Giovanni Zaro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Giovanni Zaro rozegrał w barwach Ravenna w Serie C 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 989 minut. Średnio dawało to 82 minuty gry na spotkanie.
Giovanni Zaro - zarobki
Giovanni Zaro gra w Ravenna na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 460 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Giovanni Zaro w Ravenna (2025/26)
| Rocznie | 460 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 38 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Giovanni Zaro - kontuzje
W trakcie kariery Giovanni Zaro zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Giovanni Zaro
-
Uraz
15.11.19 – 21.11.19 (7 dni)
Modena opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
11.10.19 – 13.10.19 (3 dni)
Modena opuszczone: 1 mecz
Czy Giovanni Zaro ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Giovanni Zaro nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Giovanni Zaro to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 7 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Giovanni Zaro - trofea
W trakcie kariery Giovanni Zaro zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Giovanni Zaro?
Giovanni Zaro zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Sudtirolu — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Lega Pro (A) — 1 raz.
Giovanni Zaro - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Giovanni Zaro wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Giovanni Zaro na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Giovanni Zaro?
Wycena Giovanni Zaro wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Giovanni Zaro wyceniano na 1,6 mln €, a najniżej na 75 tys. €.