Virtus Entella - Cesena wynik meczu 3:1
Virtus Entella - Cesena (10.02.2026) wynik meczu 3:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Virtus Entelli | 64 min |
|---|---|
| Remis | 26 min |
| Prowadzenie Ceseny | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Virtus Entella Squizzato 63', Mezzoni 72' | 2 |
| Kartki Cesena Francesconi 9', Amoran 46', Mangraviti 71' | 3 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 26 min (0'–26') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 26' |
| Gol średnio co | 22,5 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 4 gole w 90 min | 23 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 19 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 4,7 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 27 min |
| Gole po przerwie 3 z 4 goli | 75% |
| Udział rezerwowych w golach 2 z 4 goli z golem lub asystą rezerwowego | 50% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Serie B 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 24. kolejka |
| Data | 10.02.2026, 20:00 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie z opadami deszczu, 12°C |
| Sędzia | Luca Massimi |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Virtus Entella - Cesena z 10.02.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Virtus Entella vs Cesena
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy




Składy
Virtus Entella
- Śr. wiek
- 29,8
- Śr. wzrost
- 180 cm
- Śr. ocena XI
- 6,84
- 1 Simone Colombi bramkarz 200 tys. € 35 l. 180 cm 35
- 23 Luca Parodi obrońca 64' 350 tys. € 31 l. 169 cm 37
- 15 Ivan Marconi obrońca 150 tys. € 37 l. 182 cm 35
- 3 Mattia Alborghetti obrońca 500 tys. € 28 l. 180 cm 20
- 5 Niccolo Squizzato pomocnik 88' 1 mln € 24 l. 177 cm 19
- 8 Nermin Karić pomocnik 650 tys. € 27 l. – 37
-
26 Stefano di Mario pomocnik – – – – –
- 7 Davide Bariti pomocnik 64' 175 tys. € 35 l. 173 cm 38
- 24 Andrea Franzoni pomocnik 600 tys. € 29 l. 188 cm 36
- 19 Alessandro Debenedetti napastnik 88' 700 tys. € 23 l. 190 cm 38
- 10 Luigi Cuppone napastnik 76' 400 tys. € 29 l. 178 cm 19
- 99 Ovidijus Siaulys bramkarz 0 € 27 l. 195 cm 1
-
46 R. Turricchia pomocnik – – – – –
- 38 Alessandro Pilati obrońca 200 tys. € 26 l. – 10
- 4 Marco Nichetti pomocnik 88' 300 tys. € 29 l. 184 cm 37
- 94 Francesco Mezzoni pomocnik 64' 500 tys. € 26 l. 181 cm 28
- 57 Tommaso del Lungo obrońca 64' 500 tys. € 22 l. 186 cm 23
- 22 Federico del Frate bramkarz 300 tys. € 30 l. 192 cm 35
- 32 Leonardo Benedetti pomocnik 700 tys. € 26 l. 182 cm 15
-
13 Pedro Dayan Neves Pinheiro pomocnik – – – – –
- 17 Mattia Tirelli napastnik 76' 250 tys. € 24 l. 183 cm 16
Trener Andrea Chiappella
Cesena
- Śr. wiek
- 26,5
- Śr. wzrost
- 185 cm
- Śr. ocena XI
- 6,13
- 33 Jonathan Klinsmann bramkarz 1,5 mln € 29 l. 195 cm 35
- 15 Andrea Ciofi obrońca 1,7 mln € 27 l. 184 cm 38
- 16 Peter Amoran obrońca 300 tys. € 22 l. 192 cm 35
- 24 Massimiliano Mangraviti obrońca 1,2 mln € 28 l. 188 cm 34
- 11 Riccardo Ciervo pomocnik 2 mln € 24 l. 190 cm 38
- 25 Dimitri Bisoli pomocnik 400 tys. € 32 l. 180 cm 30
- 10 Simone Bastoni pomocnik 71' 500 tys. € 30 l. 183 cm 32
- 70 Matteo Francesconi pomocnik 46' 1,4 mln € 22 l. 183 cm 37
- 99 Gianluca Frabotta pomocnik 63' 1 mln € 27 l. 187 cm 31
- 32 Marco Olivieri napastnik 46' 350 tys. € 27 l. 176 cm 36
- 9 Cristian Shpendi napastnik 46' 5 mln € 23 l. 181 cm 37
- 6 Tommaso Arrigoni pomocnik 150 tys. € 32 l. 171 cm 36
- 19 Giovanni Zaro obrońca 500 tys. € 32 l. 193 cm 37
- 22 Giacomo Vrioni napastnik 71' 800 tys. € 28 l. 188 cm 16
- 1 Alessandro Siano bramkarz 400 tys. € 25 l. 185 cm 30
- 26 Matteo Piacentini obrońca 250 tys. € 27 l. 187 cm 34
- 23 Vittorio Magni obrońca 750 tys. € 20 l. 183 cm 27
- 18 Matteo Guidi pomocnik 300 tys. € 23 l. – 38
- 40 Luca Ferretti bramkarz 50 tys. € 22 l. 189 cm 28
- 7 Alberto Cerri napastnik 46' 500 tys. € 30 l. 194 cm 16
- 8 Gaetano Castrovilli pomocnik 46' 400 tys. € 29 l. 176 cm 7
- 14 Tommaso Berti pomocnik 46' 4 mln € 22 l. 171 cm 38
- 27 Tommaso Corazza obrońca 63' 1,5 mln € 22 l. 174 cm 16
Trener Alessandro Diamanti
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Virtus Entelli w meczu z Ceseną?
W wyjściowym składzie Virtus Entelli w ustawieniu 3-4-1-2: w bramce S. Colombi, w obronie L. Parodi, I. Marconi oraz M. Alborghetti, w pomocy N. Squizzato, N. Karić, Stefano di Mario, D. Bariti oraz A. Franzoni, w ataku A. Debenedetti, L. Cuppone. Z ławki weszli: F. Mezzoni (64'), Tommaso del Lungo (64'), M. Tirelli (76') oraz M. Nichetti (88').
Jaki był wyjściowy skład Ceseny w meczu z Virtus Entellą?
W wyjściowym składzie Ceseny w ustawieniu 3-5-2: w bramce J. Klinsmann, w obronie A. Ciofi, P. Amoran oraz M. Mangraviti, w pomocy R. Ciervo, D. Bisoli, S. Bastoni, M. Francesconi oraz G. Frabotta, w ataku M. Olivieri, C. Shpendi. Z ławki weszli: A. Cerri (46'), G. Castrovilli (46'), T. Berti (46'), T. Corazza (63') oraz G. Vrioni (71').
Forma w 10 ostatnich meczach
Virtus Entella - Cesena
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Virtus Entella - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
19:30
|
Sampdoria
2
Virtus Entella
0
|
||
| Serie B, 10. kolejka | |||
|
27 Paź
20:00
|
Virtus Entella
1
Avellino
1
|
||
| Serie B, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
15:00
|
Virtus Entella
0
Mantova
1
|
||
| Serie B, 8. kolejka | |||
|
17 Paź
15:00
|
Calcio Padova
1
Virtus Entella
2
|
||
| Serie B, 7. kolejka | |||
|
10 Paź
15:00
|
Virtus Entella
1
Juve Stabia
1
|
||
| Serie B, 6. kolejka | |||
|
19 Wrz
15:00
|
Cremonese
0
Virtus Entella
0
|
||
| Serie B, 5. kolejka | |||
|
11 Wrz
21:00
|
Pisa
1
Virtus Entella
4
|
||
| Serie B, 4. kolejka | |||
|
06 Wrz
15:00
|
Virtus Entella
2
Vicenza Virtus
2
|
||
| Serie B, 3. kolejka | |||
|
29 Sie
19:00
|
Virtus Entella
1
Cesena
2
|
||
| Serie B, 2. kolejka | |||
|
22 Sie
19:00
|
Sudtirol
1
Virtus Entella
0
|
||
| Serie B, 1. kolejka | |||
Cesena - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
15:00
|
Sudtirol
1
Cesena
1
|
||
| Serie B, 10. kolejka | |||
|
27 Paź
20:00
|
Cesena
2
Empoli
1
|
||
| Serie B, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
15:00
|
Modena
3
Cesena
0
|
||
| Serie B, 8. kolejka | |||
|
18 Paź
17:15
|
Cesena
1
Avellino
1
|
||
| Serie B, 7. kolejka | |||
|
10 Paź
15:00
|
Benevento
2
Cesena
0
|
||
| Serie B, 6. kolejka | |||
|
18 Wrz
20:30
|
Juve Stabia
1
Cesena
1
|
||
| Serie B, 5. kolejka | |||
|
12 Wrz
19:30
|
Cesena
2
Cremonese
2
|
||
| Serie B, 4. kolejka | |||
|
06 Wrz
15:00
|
Cesena
1
Mantova
1
|
||
| Serie B, 3. kolejka | |||
|
29 Sie
19:00
|
Virtus Entella
1
Cesena
2
|
||
| Serie B, 2. kolejka | |||
|
23 Sie
21:00
|
Cesena
1
Sampdoria
1
|
||
| Serie B, 1. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Virtus Entella - Cesena
Bilans 16 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 75% (12 z 16)
- Powyżej 2,5 gola 63% (10 z 16)
- Powyżej 3,5 gola 38% (6 z 16)
- Obie strzelą (BTTS) 50% (8 z 16)
- Mecze bez gola 6% (1 z 16)
- Remisy 19% (3 z 16)
- Wygrana 1 golem 38% (6 z 16)
- Wygrana 3+ golami 19% (3 z 16)
Statystyki szczegółowe H2H
Virtus Entella - Cesena
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 16 meczach Virtus Entella - Cesena.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:1 wygrana Ceseny | 2 (13%) |
| 2. | 0:4 wygrana Ceseny | 2 (13%) |
| 3. | 2:1 wygrana Virtus Entelli | 2 (13%) |
| 4. | 2:2 remis | 2 (13%) |
| 5. | 3:1 wygrana Virtus Entelli | 2 (13%) |
| 6. | 0:0 remis | 1 (6%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Virtus Entelli najdłuższa: 3 mecze 3 mecze
- Gol obu drużyn najdłuższa: 3 mecze 3 mecze
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 4 mecze 1 mecz
- Bez porażki Virtus Entelli najdłuższa: 3 mecze 0 meczów
- Czyste konto Virtus Entelli najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H Virtus Entella - Cesena według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Virtus Entella | Remis | Cesena |
|---|---|---|---|---|
| Serie B | 9 | 4 | 2 | 3 |
| Serie C | 6 | 1 | 1 | 4 |
| Puchar Włoch | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Razem | 16 | 5 | 3 | 8 |
Atut własnego boiska
Virtus Entella u siebie i Cesena na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Virtus Entella - Cesena?
W 16 spotkaniach bezpośrednich Virtus Entella ma na koncie 5 zwycięstw, Cesena 8, a 3 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 17:26 dla Virtus Entelli. Ostatni mecz rozegrano 29 sierpnia 2026 (Serie B), a Virtus Entella - Cesena zakończył się wynikiem 1:2. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 4:0 Ceseny (2024).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Ceseny nad Virtus Entellą?
Ostatnie zwycięstwo Ceseny nad Virtus Entellą przypadło na 29 sierpnia 2026 (Serie B, 2:1). Obie drużyny strzelały w 8 spotkaniach (50%), a 3 gole lub więcej padły w 10 spotkaniach (63%).
Miejsca Virtus Entella oraz Cesena
w tabeli Serie B
Tabela
Serie B 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Venezia
|
38 | 24 | 10 | 4 | 77:31 | 46 | 82 | |
2
|
Frosinone
|
38 | 23 | 12 | 3 | 76:34 | 42 | 81 | |
3
|
Monza
|
38 | 22 | 10 | 6 | 61:32 | 29 | 76 | |
4
|
Palermo
|
38 | 20 | 12 | 6 | 61:33 | 28 | 72 | |
5
|
Catanzaro
|
38 | 15 | 14 | 9 | 62:51 | 11 | 59 | |
6
|
Modena
|
38 | 15 | 10 | 13 | 49:36 | 13 | 55 | |
7
|
Juve Stabia
|
38 | 11 | 18 | 9 | 44:45 | -1 | 51 | |
8
|
Avellino
|
38 | 13 | 10 | 15 | 43:55 | -12 | 49 | |
9
|
Mantova
|
38 | 13 | 7 | 18 | 45:57 | -12 | 46 | |
10
|
Calcio Padova
|
38 | 12 | 10 | 16 | 39:49 | -10 | 46 | |
11
|
Cesena
|
38 | 12 | 10 | 16 | 45:56 | -11 | 46 | |
12
|
Carrarese
|
38 | 10 | 14 | 14 | 47:52 | -5 | 44 | |
13
|
Sampdoria
|
38 | 11 | 11 | 16 | 35:48 | -13 | 44 | |
14
|
Virtus Entella
|
38 | 10 | 12 | 16 | 36:51 | -15 | 42 | |
15
|
Empoli
|
38 | 9 | 14 | 15 | 47:54 | -7 | 41 | |
16
|
Sudtirol
|
38 | 8 | 17 | 13 | 38:48 | -10 | 41 | |
17
|
Bari
|
38 | 10 | 10 | 18 | 38:60 | -22 | 40 | |
18
|
Reggiana
|
38 | 9 | 10 | 19 | 36:56 | -20 | 37 | |
19
|
Spezia
|
38 | 8 | 11 | 19 | 43:59 | -16 | 35 | |
20
|
Pescara
|
38 | 7 | 14 | 17 | 51:66 | -15 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Venezia
|
38 | 24 | 10 | 4 | 77:31 | 46 | 82 | |
2
|
Frosinone
|
38 | 23 | 12 | 3 | 76:34 | 42 | 81 | |
3
|
Monza
|
38 | 22 | 10 | 6 | 61:32 | 29 | 76 | |
4
|
Palermo
|
38 | 20 | 12 | 6 | 61:33 | 28 | 72 | |
5
|
Catanzaro
|
38 | 15 | 14 | 9 | 62:51 | 11 | 59 | |
6
|
Modena
|
38 | 15 | 10 | 13 | 49:36 | 13 | 55 | |
7
|
Juve Stabia
|
38 | 11 | 18 | 9 | 44:45 | -1 | 51 | |
8
|
Avellino
|
38 | 13 | 10 | 15 | 43:55 | -12 | 49 | |
9
|
Mantova
|
38 | 13 | 7 | 18 | 45:57 | -12 | 46 | |
10
|
Calcio Padova
|
38 | 12 | 10 | 16 | 39:49 | -10 | 46 | |
11
|
Cesena
|
38 | 12 | 10 | 16 | 45:56 | -11 | 46 | |
12
|
Carrarese
|
38 | 10 | 14 | 14 | 47:52 | -5 | 44 | |
13
|
Sampdoria
|
38 | 11 | 11 | 16 | 35:48 | -13 | 44 | |
14
|
Virtus Entella
|
38 | 10 | 12 | 16 | 36:51 | -15 | 42 | |
15
|
Empoli
|
38 | 9 | 14 | 15 | 47:54 | -7 | 41 | |
16
|
Sudtirol
|
38 | 8 | 17 | 13 | 38:48 | -10 | 41 | |
17
|
Bari
|
38 | 10 | 10 | 18 | 38:60 | -22 | 40 | |
18
|
Reggiana
|
38 | 9 | 10 | 19 | 36:56 | -20 | 37 | |
19
|
Spezia
|
38 | 8 | 11 | 19 | 43:59 | -16 | 35 | |
20
|
Pescara
|
38 | 7 | 14 | 17 | 51:66 | -15 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Venezia
|
19 | 17 | 0 | 2 | 44:12 | 32 | 51 | |
| 2 |
Monza
|
19 | 14 | 4 | 1 | 34:12 | 22 | 46 | |
| 3 |
Palermo
|
19 | 14 | 4 | 1 | 38:12 | 26 | 46 | |
| 4 |
Frosinone
|
19 | 12 | 5 | 2 | 42:15 | 27 | 41 | |
| 5 |
Catanzaro
|
19 | 9 | 8 | 2 | 34:23 | 11 | 35 | |
| 6 |
Virtus Entella
|
19 | 9 | 7 | 3 | 27:18 | 9 | 34 | |
| 7 |
Juve Stabia
|
19 | 8 | 9 | 2 | 25:15 | 10 | 33 | |
| 8 |
Avellino
|
19 | 9 | 5 | 5 | 26:25 | 1 | 32 | |
| 9 |
Sampdoria
|
19 | 9 | 5 | 5 | 22:20 | 2 | 32 | |
| 10 |
Modena
|
19 | 9 | 4 | 6 | 28:17 | 11 | 31 | |
| 11 |
Mantova
|
19 | 9 | 3 | 7 | 28:29 | -1 | 30 | |
| 12 |
Carrarese
|
19 | 7 | 8 | 4 | 26:17 | 9 | 29 | |
| 13 |
Empoli
|
19 | 5 | 11 | 3 | 28:21 | 7 | 26 | |
| 14 |
Bari
|
19 | 7 | 5 | 7 | 23:25 | -2 | 26 | |
| 15 |
Calcio Padova
|
19 | 6 | 7 | 6 | 21:22 | -1 | 25 | |
| 16 |
Reggiana
|
19 | 6 | 7 | 6 | 21:23 | -2 | 25 | |
| 17 |
Cesena
|
19 | 6 | 6 | 7 | 28:29 | -1 | 24 | |
| 18 |
Sudtirol
|
19 | 5 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 22 | |
| 19 |
Pescara
|
19 | 5 | 7 | 7 | 28:26 | 2 | 22 | |
| 20 |
Spezia
|
19 | 5 | 6 | 8 | 23:26 | -3 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Frosinone
|
19 | 11 | 7 | 1 | 34:19 | 15 | 40 | |
| 2 |
Venezia
|
19 | 7 | 10 | 2 | 33:19 | 14 | 31 | |
| 3 |
Monza
|
19 | 8 | 6 | 5 | 27:20 | 7 | 30 | |
| 4 |
Palermo
|
19 | 6 | 8 | 5 | 23:21 | 2 | 26 | |
| 5 |
Catanzaro
|
19 | 6 | 6 | 7 | 28:28 | 0 | 24 | |
| 6 |
Modena
|
19 | 6 | 6 | 7 | 21:19 | 2 | 24 | |
| 7 |
Cesena
|
19 | 6 | 4 | 9 | 17:27 | -10 | 22 | |
| 8 |
Calcio Padova
|
19 | 6 | 3 | 10 | 18:27 | -9 | 21 | |
| 9 |
Sudtirol
|
19 | 3 | 10 | 6 | 19:27 | -8 | 19 | |
| 10 |
Juve Stabia
|
19 | 3 | 9 | 7 | 19:30 | -11 | 18 | |
| 11 |
Avellino
|
19 | 4 | 5 | 10 | 17:30 | -13 | 17 | |
| 12 |
Mantova
|
19 | 4 | 4 | 11 | 17:28 | -11 | 16 | |
| 13 |
Carrarese
|
19 | 3 | 6 | 10 | 21:35 | -14 | 15 | |
| 14 |
Empoli
|
19 | 4 | 3 | 12 | 19:33 | -14 | 15 | |
| 15 |
Bari
|
19 | 3 | 5 | 11 | 15:35 | -20 | 14 | |
| 16 |
Spezia
|
19 | 3 | 5 | 11 | 20:33 | -13 | 14 | |
| 17 |
Pescara
|
19 | 2 | 7 | 10 | 23:40 | -17 | 13 | |
| 18 |
Sampdoria
|
19 | 2 | 6 | 11 | 13:28 | -15 | 12 | |
| 19 |
Reggiana
|
19 | 3 | 3 | 13 | 15:33 | -18 | 12 | |
| 20 |
Virtus Entella
|
19 | 1 | 5 | 13 | 9:33 | -24 | 8 |