Forma w lidze
Frosinone w tabeli
9. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Strata do 5. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
5:3 bramki
1,67 gola/mecz
4 pkt
4:4 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Frosinone
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Włochy | 22 | napastnik | 6 | 7 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Austria | 26 | pomocnik | 6 | 15 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,28 średnia ocena | Gruzja | 23 | napastnik | 6 | 8 mln € | ||
![]() |
Najwięcej minut 540 minut | Włochy | 22 | bramkarz | 6 | 6 mln € |
Przewidywany skład Frosinone 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Frosinone w tabeli Serie A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter Mediolan
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:8 | 16 |
2
|
Lazio
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 16 |
| ··· | |||||||
8
|
Napoli
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | 10 |
9
|
Frosinone
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 10 |
10
|
Atalanta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 9 |
Wyniki Frosinone
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Napoli
3
Frosinone
0
Serie A, 6. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Frosinone
2
Como
0
Serie A, 5. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Genoa FC
1
Frosinone
1
Serie A, 4. kolejka
|
Terminarz Frosinone
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Frosinone
Sassuolo
Serie A, 7. kolejka
|
|
|
25 Paź 15:00
|
Atalanta
Frosinone
Serie A, 8. kolejka
|
|
|
29 Paź 18:30
|
Frosinone
Lecce
Serie A, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Frosinone
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Wenezuela |
![]() |
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Grecja |
|
600 tys. € | |
| 27 Sie 2026 |
|
Słowacja |
|
10,7 mln € | |
| 26 Sie 2026 |
|
Rumunia |
|
1,5 mln € |
Frosinone to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie A. Swoim domowym obiektem jest Stadio Benito Stirpe, który może pomieścić 16 310 widzów. Zespół prowadzi Massimiliano Alvini.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Frosinone?
Klub piłkarski Frosinone zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Serie B oraz Mistrzostwo Lega Pro 2 (C). Ponadto triumfował w Mistrzostwo Lega Pro 2 (D).
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Frosinone w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Frosinone trafiło 15 zawodników za łączną kwotę 29 mln €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 600 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Tomas Bobcek z Lechii Gdańsk za 10,7 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ilias Koutsoupias do Anderlechcie za 600 tys. €.
Które miejsce zajmuje Frosinone w tabeli Serie A?
Frosinone zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Serie A z dorobkiem 10 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Interu Mediolan wynosi 6 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Frosinone?
W wyjściowym ustawieniu Frosinone między słupkami staje L. Palmisani, a linię obrony najczęściej tworzą A. Oyono, G. Calvani, G. Cittadini oraz G. Bracaglia. W środku pola grają F. Ghedjemis, G. Calo, R. Schmid, P. Masini oraz G. Kvernadze, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Raimondo. Trener Massimiliano Alvini ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A i pucharach.
Kiedy Frosinone gra następny mecz?
Najbliższy mecz Frosinone to spotkanie z Sassuolo, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Stadio Benito Stirpe w ramach Serie A (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Frosinone?
Ostatni mecz Frosinone to porażka z Napoli 3:0 w Serie A, 10 października 2026. Bramki zdobyli De Bruyne, Lang oraz De Bruyne. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Frosinone w tym sezonie?
Bilans Frosinone w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-1-2 przy 9 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 12,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Frosinone w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Frosinone w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Frosinone
Frosinone terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Serie A, 7. kolejka
|
Stadio Benito Stirpe U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Paź 15:00
|
Serie A, 8. kolejka
|
Gewiss Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
29 Paź 18:30
|
Serie A, 9. kolejka
|
Stadio Benito Stirpe U siebie | Łatwy | |
|
01 Lis 15:00
|
Serie A, 10. kolejka
|
Stadio Benito Stirpe U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 15:00
|
Serie A, 11. kolejka
|
Unipol Domus Wyjazd | Trudny | |
|
22 Lis 18:00
|
Serie A, 12. kolejka
|
Stadio Giuseppe Meazza Wyjazd | Trudny | |
|
28 Lis 15:00
|
Serie A, 13. kolejka
|
Stadio Benito Stirpe U siebie | Łatwy | |
|
05 Gru 18:00
|
Serie A, 14. kolejka
|
Stadio Benito Stirpe U siebie | Trudny | |
|
11 Gru 20:45
|
Serie A, 15. kolejka
|
Bluenergy Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
18 Gru 18:30
|
Serie A, 16. kolejka
|
Stadio Benito Stirpe U siebie | Trudny |
Kiedy Frosinone gra następny mecz?
Najbliższy mecz Frosinone to spotkanie z Sassuolo, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Stadio Benito Stirpe w ramach Serie A (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Frosinone w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Frosinone w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Frosinone w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Frosinone wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Serie A, 6. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 4/10 | 0/2 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Serie A, 5. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 7/15 | 3/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Serie A, 4. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 9/17 | 2/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Serie A, 3. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 5/7 | 2/6 | |
|
02 Wrz Karne
|
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
1:1 | 4-3-3 | 5/11 | 2/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie A, 2. kolejka
|
0:3 | 4-2-3-1 | 5/13 | 3/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie A, 1. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 3/15 | 2/4 | |
|
16 Sie Koniec
|
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
4:1 | 4-3-3 | 4/6 | 1/5 | |
|
08 Maj Koniec
|
Serie B, 38. kolejka
|
5:0 | 4-3-3 | 8/11 | 3/5 | |
|
01 Maj Koniec
|
Serie B, 37. kolejka
|
0:1 | 4-3-3 | 8/15 | 0/0 |
Frosinone ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 14 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 6 meczów, ze średnią 1,67 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Frosinone?
Ostatni mecz Frosinone to porażka z Napoli 3:0 w Serie A, 10 października 2026. Bramki zdobyli De Bruyne, Lang oraz De Bruyne. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Frosinone – tabela Serie A
Jakie miejsce w tabeli Serie A zajmuje Frosinone w sezonie 2026/2027.
Miejsce Frosinone w tabeli Serie A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter Mediolan
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:8 | 10 | 16 | |
2
|
Lazio
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
3
|
AS Roma
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:3 | 11 | 14 | |
4
|
Cagliari
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 13 | |
5
|
AC Milan
|
6 | 3 | 3 | 0 | 11:5 | 6 | 12 | |
6
|
Juventus
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
7
|
Como
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 11 | |
8
|
Napoli
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | 4 | 10 | |
9
|
Frosinone
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 10 | |
10
|
Atalanta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 9 | |
11
|
Sassuolo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
12
|
Torino
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
13
|
Lecce
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:12 | -6 | 6 | |
14
|
Bologna FC 1909
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | -2 | 5 | |
15
|
Udinese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 4 | |
16
|
Monza
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:15 | -6 | 4 | |
17
|
Genoa FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
18
|
Parma
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
19
|
Fiorentina
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
20
|
Venezia
|
6 | 0 | 0 | 6 | 5:16 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter Mediolan
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:8 | 10 | 16 | |
2
|
Lazio
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
3
|
AS Roma
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:3 | 11 | 14 | |
4
|
Cagliari
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 13 | |
5
|
AC Milan
|
6 | 3 | 3 | 0 | 11:5 | 6 | 12 | |
6
|
Juventus
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
7
|
Como
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 11 | |
8
|
Napoli
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | 4 | 10 | |
9
|
Frosinone
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 10 | |
10
|
Atalanta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 9 | |
11
|
Sassuolo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
12
|
Torino
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
13
|
Lecce
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:12 | -6 | 6 | |
14
|
Bologna FC 1909
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | -2 | 5 | |
15
|
Udinese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 4 | |
16
|
Monza
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:15 | -6 | 4 | |
17
|
Genoa FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
18
|
Parma
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
19
|
Fiorentina
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
20
|
Venezia
|
6 | 0 | 0 | 6 | 5:16 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter Mediolan
|
4 | 4 | 0 | 0 | 15:6 | 9 | 12 | |
| 2 |
Atalanta
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 3 |
Lazio
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 4 |
AS Roma
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 5 |
Juventus
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 6 |
Sassuolo
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 7 |
AC Milan
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 6 | |
| 8 |
Napoli
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 9 |
Frosinone
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 10 |
Cagliari
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
Como
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 12 |
Genoa FC
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 13 |
Parma
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 14 |
Torino
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 15 |
Lecce
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | -4 | 3 | |
| 16 |
Monza
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 17 |
Bologna FC 1909
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 18 |
Udinese
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 19 |
Fiorentina
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 20 |
Venezia
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lazio
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 2 |
Cagliari
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 9 | |
| 3 |
AS Roma
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | 6 | 7 | |
| 4 |
Como
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 5 |
AC Milan
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
Inter Mediolan
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 7 |
Juventus
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 8 |
Napoli
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 9 |
Frosinone
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Torino
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 11 |
Lecce
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 12 |
Bologna FC 1909
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Udinese
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:9 | -2 | 3 | |
| 14 |
Fiorentina
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 15 |
Sassuolo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 16 |
Monza
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 1 | |
| 17 |
Atalanta
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | |
| 18 |
Genoa FC
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 19 |
Parma
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 | |
| 20 |
Venezia
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Frosinone w tabeli Serie A?
Frosinone zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Serie A z dorobkiem 10 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Interu Mediolan wynosi 6 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Frosinone w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Frosinone na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Frosinone na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,7
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 1,33
- Udane dryblingi / mecz 7,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,17
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 19,8
- Przechwyty / mecz 11,0
- Wybicia / mecz 28,8
- Zablokowane strzały / mecz 4,2
Strzelcy Frosinone
Rozkład bramek w czasie
Bramki Frosinone i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Frosinone to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Frosinone - Sassuolo Po przerwie pada 22% bramek Frosinone.Przebieg meczu Frosinone i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Frosinone otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Frosinone
100% bramek Frosinone pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Frosinone zdobywa w sezonie średnio 1,67 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,67.
Aktualne serie Frosinone
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Frosinone, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Frosinone wygra mecz Frosinone - Sassuolo Frosinone przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Frosinone
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Frosinone padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Frosinone - Sassuolo Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Frosinone.Frosinone – faule i karne
- Faule / mecz 16,5
- Faule rywali / mecz 12,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Frosinone fauluje średnio 16,5 razy na mecz, a wymusza 12,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Frosinone, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Frosinone - Sassuolo Frosinone popełnia 16,5 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Frosinone zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Frosinone wygra mecz Frosinone - Sassuolo Frosinone zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Frosinone ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 22% goli Frosinone, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
Frosinone wygra drugą połowę meczu Frosinone - Sassuolo Drugą połowę Frosinone wygrywał w 1 z 6 meczów.Frosinone – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 7,8
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,4
Frosinone oddaje 12,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Frosinone - Sassuolo Frosinone oddaje 12,7 strzałów na mecz.Frosinone – posiadanie piłki
- U siebie 37,7%
- Na wyjeździe 48,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 6
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 6 meczów. Średnio Frosinone utrzymuje przy piłce 43,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Frosinone wygra mecz Frosinone - Sassuolo Frosinone utrzymuje średnio 43,0% posiadania piłki.Frosinone – podania
- Kluczowe / mecz 13,7
- Dośrodkowania / mecz 17,2
- Celność dośrodkowań 32%
- Podania długie / mecz 49
- Celność długich podań 32%
Frosinone wymienia średnio 305 podań na mecz przy celności 75%, z czego 13,7 to podania kluczowe.
Frosinone – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,17
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Frosinone to 33% meczów sezonu (2 z 6), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Frosinone - Sassuolo Czyste konto Frosinone zachowuje w 33% meczów.Frosinone – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 83%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,0
Frosinone wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 7,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 83% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Frosinone - Sassuolo Powyżej 8,5 rożnego padło w 83% meczów Frosinone.Frosinone – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 17%
Frosinone ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Frosinone – 2,3.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Frosinone - Sassuolo Frosinone ogląda średnio 2,0 żółtych kartek na mecz.Frosinone według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 1,50 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,33 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Frosinone zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Frosinone na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
2,00 1,75 | 1,00 1,75 | 0,50 1,25 |
|
8.
|
2,00 1,33 | 1,67 1,67 | 0,67 1,33 |
|
9.
|
2,00 1,33 | 1,67 1,33 | 1,00 1,33 |
|
10.
|
2,25 0,00 | 1,75 0,50 | 1,00 2,00 |
|
11.
|
2,33 0,33 | 2,00 1,33 | 1,33 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Frosinone
Skrajne wyniki i osiągnięcia Frosinone w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Fiorentina - Frosinone 0:3 Serie A, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Napoli - Frosinone 3:0 Serie A, 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Frosinone - Venezia 3:2, Serie A, 6.09.2026
- Najszybsza bramka 14. minuta Kvernadze, Genoa FC - Frosinone 1:1, Serie A, 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 83. minuta Kvernadze, Frosinone - Venezia 3:2, Serie A, 6.09.2026
Jakie statystyki ma Frosinone w tym sezonie?
Bilans Frosinone w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-1-2 przy 9 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 12,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Frosinone – zawodnicy
Jak wygląda kadra Frosinone w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Frosinone 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Frosinone
-
Daniel Birligea Napastnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 11 dniopuszczone: 1 mecz
-
Luis Hasa Pomocnik Uraz pauzuje od 13 dni
-
Florian Grillitsch Pomocnik Problemy z udem pauzuje od 33 dniopuszczone: 4 mecze
-
Damar Dixon Napastnik Rana pauzuje od 34 dniopuszczone: 2 mecze

-
Romano Schmid Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 44 dniopuszczone: 1 mecz
Kadra Frosinone
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
23 | Gruzja | 8 mln € | 190 tys. € | 6 | 100% | 3 | 1 | 527' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
22 | Włochy | 7 mln € | 740 tys. € | 6 | 100% | 4 | 0 | 482' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Algeria | 12 mln € | 560 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 256' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
20 | Włochy | 3,5 mln € | 370 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 206' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
27 | Włochy | 2 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 96' | 0 | 0 | |||||||
| 89 |
|
25 | Słowacja | 10 mln € | 210 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Rumunia | 4,5 mln € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
22 | Kanada | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
29 | Włochy | 2,5 mln € | 560 tys. € | 6 | 100% | 1 | 1 | 519' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Austria | 15 mln € | 1,3 mln € | 6 | 100% | 0 | 3 | 448' | 2 | 0 | |||||||
| 73 |
|
25 | Włochy | 4,5 mln € | 330 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 436' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
31 | Austria | 2,5 mln € | 960 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
21 | Włochy | 5 mln € | 130 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 125' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
|
22 | Albania | 4,5 mln € | 560 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 42' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
25 | Maroko | 1,5 mln € | 750 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 2' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Włochy | 500 tys. € | 720 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 92 |
|
26 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 500 tys. € | 280 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
24 | Włochy | 1,5 mln € | 460 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 356' | 1 | 0 | |||||||
| 79 |
![]() |
23 | Włochy | 4 mln € | 370 tys. € | 6 | 100% | 1 | 1 | 496' | 3 | 0 | |||||||
| 20 |
|
25 | Gabon | 2 mln € | 350 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 473' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
22 | Włochy | 6 mln € | 190 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 524' | 2 | 0 | |||||||
| 30 |
|
24 | Włochy | 2,5 mln € | 330 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 267' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
|
27 | Serbia | 2,5 mln € | 800 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 75' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
21 | Włochy | 800 tys. € | 54 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
31 | Nigeria | 1,5 mln € | 1,5 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 74 |
|
23 | Egipt | 600 tys. € | 120 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
|
23 | Kamerun | 1,5 mln € | 120 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
![]() |
22 | Włochy | 6 mln € | 280 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
22 | Bośnia | 50 tys. € | 90 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
34 | Włochy | 150 tys. € | 280 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 91 |
|
23 | Włochy | 1 mln € | 280 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Frosinone
113,7 mln €
śr. 3,7 mln € / zawodnika
Ile Frosinone wydaje na pensje
12,9 mln € rocznie
śr. 417 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
16
najliczniej: Włochy (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Frosinone w sezonie 2026/2027
Frosinone wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Frosinone
Jak wygląda skład Frosinone?
W wyjściowym ustawieniu Frosinone między słupkami staje L. Palmisani, a linię obrony najczęściej tworzą A. Oyono, G. Calvani, G. Cittadini oraz G. Bracaglia. W środku pola grają F. Ghedjemis, G. Calo, R. Schmid, P. Masini oraz G. Kvernadze, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Raimondo. Trener Massimiliano Alvini ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A i pucharach.
Frosinone – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Frosinone w sezonie 2026/2027.
Frosinone transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Wenezuela | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Grecja | 25 |
|
600 tys. € | |
| 27 Sie 2026 |
|
Słowacja | 25 |
|
10,7 mln € | |
| 26 Sie 2026 |
|
Rumunia | 26 |
|
1,5 mln € | |
| 25 Sie 2026 |
|
Włochy | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
|
Kamerun | 23 |
|
800 tys. € | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Gabon | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Albania | 26 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Włochy | 25 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Frosinone
Frosinone bilans transferowy
- -29,6 mln € 2026
- +16,8 mln € 2025
- +8,7 mln € 2024
- -1,3 mln € 2023
- +7,9 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Frosinone
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Frosinone w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Frosinone trafiło 15 zawodników za łączną kwotę 29 mln €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 600 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Tomas Bobcek z Lechii Gdańsk za 10,7 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ilias Koutsoupias do Anderlechcie za 600 tys. €.
Frosinone – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Frosinone? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Frosinone?
Klub piłkarski Frosinone zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Serie B oraz Mistrzostwo Lega Pro 2 (C). Ponadto triumfował w Mistrzostwo Lega Pro 2 (D).