Forma w lidze
Genoa FC w tabeli
17. miejsce / 4 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Strata do 5. miejsca: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
4:8 bramki
1,00 gola/mecz
0 pkt
1:3 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Genoa FC
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Czarnogóra | 27 | napastnik | 5 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Włochy | 24 | napastnik | 5 | 10 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,50 średnia ocena | Czarnogóra | 27 | napastnik | 5 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Dania | 25 | pomocnik | 6 | 15 mln € |
Przewidywany skład Genoa FC 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Genoa FC w tabeli Serie A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter Mediolan
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:8 | 16 |
2
|
Lazio
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 16 |
| ··· | |||||||
16
|
Monza
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:15 | 4 |
17
|
Genoa FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | 4 |
18
|
Parma
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | 4 |
Wyniki Genoa FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Genoa FC
2
Fiorentina
1
Serie A, 6. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Parma
2
Genoa FC
1
Serie A, 5. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Genoa FC
1
Sudtirol
0
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
Terminarz Genoa FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 20:45
|
AS Roma
Genoa FC
Serie A, 7. kolejka
|
|
|
25 Paź 15:00
|
Genoa FC
Venezia
Serie A, 8. kolejka
|
|
|
28 Paź 20:45
|
Genoa FC
Juventus
Serie A, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Genoa FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Holandia |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Włochy |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
4,5 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
wypożyczenie |
Genoa FC to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie A. Swoim domowym obiektem jest Stadio Comunale Luigi Ferraris, który może pomieścić 36 703 widzów. Zespół prowadzi Daniele de Rossi. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Włoch.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Genoa FC?
Klub piłkarski Genoa FC zdobył w swojej historii 17 trofeów — 17 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Włoch oraz Mistrzostwo Serie B. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Lega Pro (B) oraz Puchar Włoch.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Genoa FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Genoa FC trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 24,8 mln €, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 19,7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został David Puczka z Juventus U23 za 6 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Brooke Norton-Cuffy do Hull City za 14 mln €.
Które miejsce zajmuje Genoa FC w tabeli Serie A?
Genoa FC zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Serie A z dorobkiem 4 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Interu Mediolan wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Genoa FC?
W wyjściowym ustawieniu Genoa FC między słupkami staje J. Bijlow, a linię obrony najczęściej tworzą A. Marcandalli, L. Ostigard oraz S. Otoa. W środku pola grają H. Traore, T. Baldanzi, M. Frendrup, M. Ellertsson, Alexsandro Amorim de Freitas Filho oraz S. Wiafe, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Osmajić. Trener Daniele de Rossi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A i pucharach.
Kiedy Genoa FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Genoa FC to spotkanie z AS Roma, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Stadio Olimpico w ramach Serie A (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Genoa FC?
Ostatni mecz Genoa FC to wygrana z Fiorentiną 2:1 w Serie A, 10 października 2026. Bramki zdobyli Osmajić, Messias oraz Vazquez Ibarra (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Genoa FC w tym sezonie?
Bilans Genoa FC w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-1-4 przy 5 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 7,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Genoa FC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Genoa FC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Genoa FC
Genoa FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 20:45
|
Serie A, 7. kolejka
|
Stadio Olimpico Wyjazd | Trudny | |
|
25 Paź 15:00
|
Serie A, 8. kolejka
|
Stadio Comunale Luigi Ferraris U siebie | Łatwy | |
|
28 Paź 20:45
|
Serie A, 9. kolejka
|
Stadio Comunale Luigi Ferraris U siebie | Trudny | |
|
01 Lis 18:00
|
Serie A, 10. kolejka
|
Stadio Comunale Via del Mare Wyjazd | Łatwy | |
|
08 Lis 15:00
|
Serie A, 11. kolejka
|
Stadio Comunale Luigi Ferraris U siebie | Trudny | |
|
22 Lis 15:00
|
Serie A, 12. kolejka
|
MAPEI Stadium - Città del Tricolore Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Lis 20:45
|
Serie A, 13. kolejka
|
Stadio Giuseppe Meazza Wyjazd | Trudny | |
|
02 Gru 18:00
|
Puchar Włoch, 1/8 finału
|
Stadio Giuseppe Meazza Wyjazd | Trudny | |
|
06 Gru 12:30
|
Serie A, 14. kolejka
|
Stadio Comunale Luigi Ferraris U siebie | Umiarkowany | |
|
14 Gru 18:30
|
Serie A, 15. kolejka
|
Gewiss Stadium Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Genoa FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Genoa FC to spotkanie z AS Roma, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Stadio Olimpico w ramach Serie A (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Genoa FC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Genoa FC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Genoa FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Genoa FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Serie A, 6. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 3/7 | 5/8 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Serie A, 5. kolejka
|
2:1 | 3-4-2-1 | 5/7 | 3/6 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
1:0 | 3-4-2-1 | 10/13 | 0/0 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Serie A, 4. kolejka
|
1:1 | 3-5-2 | 8/17 | 3/5 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Serie A, 3. kolejka
|
1:4 | 3-4-1-2 | 5/9 | 2/3 | |
|
30 Sie Koniec
|
Serie A, 2. kolejka
|
1:0 | 3-4-2-1 | 2/6 | 2/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Serie A, 1. kolejka
|
0:2 | 3-4-2-1 | 5/10 | 2/3 | |
|
16 Sie Koniec
|
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
4:1 | 3-5-2 | 8/10 | 1/2 | |
|
24 Maj Koniec
|
Serie A, 38. kolejka
|
1:0 | 3-5-1-1 | 6/7 | 0/2 | |
|
17 Maj Koniec
|
Serie A, 37. kolejka
|
1:2 | 4-3-2-1 | 4/8 | 2/5 |
Genoa FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 3 z 6 meczów, ze średnią 0,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Genoa FC zdobywa 1,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Genoa FC?
Ostatni mecz Genoa FC to wygrana z Fiorentiną 2:1 w Serie A, 10 października 2026. Bramki zdobyli Osmajić, Messias oraz Vazquez Ibarra (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Genoa FC – tabela Serie A
Jakie miejsce w tabeli Serie A zajmuje Genoa FC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Genoa FC w tabeli Serie A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter Mediolan
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:8 | 10 | 16 | |
2
|
Lazio
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
3
|
AS Roma
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:3 | 11 | 14 | |
4
|
Cagliari
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 13 | |
5
|
AC Milan
|
6 | 3 | 3 | 0 | 11:5 | 6 | 12 | |
6
|
Juventus
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
7
|
Como
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 11 | |
8
|
Napoli
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | 4 | 10 | |
9
|
Frosinone
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 10 | |
10
|
Atalanta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 9 | |
11
|
Sassuolo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
12
|
Torino
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
13
|
Lecce
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:12 | -6 | 6 | |
14
|
Bologna FC 1909
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | -2 | 5 | |
15
|
Udinese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 4 | |
16
|
Monza
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:15 | -6 | 4 | |
17
|
Genoa FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
18
|
Parma
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
19
|
Fiorentina
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
20
|
Venezia
|
6 | 0 | 0 | 6 | 5:16 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter Mediolan
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:8 | 10 | 16 | |
2
|
Lazio
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
3
|
AS Roma
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:3 | 11 | 14 | |
4
|
Cagliari
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 13 | |
5
|
AC Milan
|
6 | 3 | 3 | 0 | 11:5 | 6 | 12 | |
6
|
Juventus
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
7
|
Como
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 11 | |
8
|
Napoli
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | 4 | 10 | |
9
|
Frosinone
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 10 | |
10
|
Atalanta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 9 | |
11
|
Sassuolo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
12
|
Torino
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
13
|
Lecce
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:12 | -6 | 6 | |
14
|
Bologna FC 1909
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | -2 | 5 | |
15
|
Udinese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 4 | |
16
|
Monza
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:15 | -6 | 4 | |
17
|
Genoa FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
18
|
Parma
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
19
|
Fiorentina
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
20
|
Venezia
|
6 | 0 | 0 | 6 | 5:16 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter Mediolan
|
4 | 4 | 0 | 0 | 15:6 | 9 | 12 | |
| 2 |
Atalanta
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 3 |
Lazio
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 4 |
AS Roma
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 5 |
Juventus
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 6 |
Sassuolo
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 7 |
AC Milan
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 6 | |
| 8 |
Napoli
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 9 |
Frosinone
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 10 |
Cagliari
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
Como
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 12 |
Genoa FC
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 13 |
Parma
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 14 |
Torino
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 15 |
Lecce
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | -4 | 3 | |
| 16 |
Monza
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 17 |
Bologna FC 1909
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 18 |
Udinese
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 19 |
Fiorentina
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 20 |
Venezia
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lazio
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 2 |
Cagliari
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 9 | |
| 3 |
AS Roma
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | 6 | 7 | |
| 4 |
Como
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 5 |
AC Milan
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
Inter Mediolan
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 7 |
Juventus
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 8 |
Napoli
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 9 |
Frosinone
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Torino
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 11 |
Lecce
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 12 |
Bologna FC 1909
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Udinese
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:9 | -2 | 3 | |
| 14 |
Fiorentina
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 15 |
Sassuolo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 16 |
Monza
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 1 | |
| 17 |
Atalanta
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | |
| 18 |
Genoa FC
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 19 |
Parma
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 | |
| 20 |
Venezia
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Genoa FC w tabeli Serie A?
Genoa FC zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Serie A z dorobkiem 4 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Interu Mediolan wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Genoa FC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Genoa FC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Genoa FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,5
- Strzały celne / mecz 3,2
- Asysty / mecz 0,83
- Udane dryblingi / mecz 6,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,83
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 18,3
- Przechwyty / mecz 7,7
- Wybicia / mecz 24,3
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Rozkład bramek w czasie
Bramki Genoa FC i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Genoa FC to 0–15 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu AS Roma - Genoa FC Po przerwie pada 40% bramek Genoa FC.Przebieg meczu Genoa FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Genoa FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Genoa FC
100% bramek Genoa FC pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Genoa FC zdobywa w sezonie średnio 0,67 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,67.
Aktualne serie Genoa FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Genoa FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Genoa FC wygra mecz AS Roma - Genoa FC Genoa FC nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Genoa FC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Genoa FC padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu AS Roma - Genoa FC Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Genoa FC.Genoa FC – faule i karne
- Faule / mecz 10,2
- Faule rywali / mecz 11,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Genoa FC fauluje średnio 10,2 razy na mecz, a wymusza 11,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Genoa FC, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu AS Roma - Genoa FC Genoa FC popełnia 10,2 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Genoa FC zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Genoa FC wygra mecz AS Roma - Genoa FC Genoa FC zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 0%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Genoa FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 40% goli Genoa FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
Genoa FC wygra drugą połowę meczu AS Roma - Genoa FC Drugą połowę Genoa FC wygrywał w 1 z 6 meczów.Genoa FC – strzały
- Celne / mecz 3,2
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,0
Genoa FC oddaje 7,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu AS Roma - Genoa FC Genoa FC oddaje 7,5 strzałów na mecz.Genoa FC – posiadanie piłki
- U siebie 41,0%
- Na wyjeździe 56,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 6
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 6 meczów. Średnio Genoa FC utrzymuje przy piłce 46,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Genoa FC wygra mecz AS Roma - Genoa FC Genoa FC utrzymuje średnio 46,0% posiadania piłki.Genoa FC – podania
- Kluczowe / mecz 8,7
- Dośrodkowania / mecz 16,3
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 45
- Celność długich podań 39%
Genoa FC wymienia średnio 391 podań na mecz przy celności 82%, z czego 8,7 to podania kluczowe.
Genoa FC – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 0 z 2
- Stracone / mecz 1,83
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Genoa FC to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu AS Roma - Genoa FC Czyste konto Genoa FC zachowuje w 0% meczów.Genoa FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Genoa FC wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu AS Roma - Genoa FC Powyżej 8,5 rożnego padło w 50% meczów Genoa FC.Genoa FC – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 0%
Genoa FC ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Genoa FC – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Powyżej 3,5 kartki w meczu AS Roma - Genoa FC Genoa FC ogląda średnio 2,5 żółtych kartek na mecz.Genoa FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 2,33 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Genoa FC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Genoa FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
15.
|
0,33 1,00 | 0,67 2,33 | 1,33 3,00 |
|
16.
|
1,50 0,25 | 2,00 1,25 | 2,00 2,75 |
|
17.
|
1,00 0,00 | 1,00 0,50 | 2,00 1,50 |
|
18.
|
1,33 0,00 | 1,00 0,33 | 1,00 2,33 |
|
19.
|
0,33 1,00 | 0,67 1,67 | 2,00 2,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Genoa FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Genoa FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Genoa FC - Fiorentina 2:1 Serie A, 10.10.2026
- Najwyższa porażka Genoa FC - Como 1:4 Serie A, 4.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Genoa FC - Como 1:4, Serie A, 4.09.2026
- Najszybsza bramka 7. minuta Osmajić, Genoa FC - Fiorentina 2:1, Serie A, 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 70. minuta Osmajić, Parma - Genoa FC 2:1, Serie A, 20.09.2026
Jakie statystyki ma Genoa FC w tym sezonie?
Bilans Genoa FC w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-1-4 przy 5 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 7,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Genoa FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Genoa FC w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Genoa FC 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Genoa FC
-
Djibril Sow Pomocnik Rana pauzuje od 9 dniopuszczone: 1 mecz
-
Lorenzo Colombo Napastnik Skręcenie kostki pauzuje od 13 dniopuszczone: 2 mecze
-
Franz-Ethan Meichtry Pomocnik Uraz biodra pauzuje od 18 dniopuszczone: 3 mecze

-
Elias Havel Napastnik Skręcenie kostki pauzuje od 46 dniopuszczone: 7 meczów
-
Lorenzo Venturino Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 144 dniopuszczone: 15 meczów
Kadra Genoa FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
27 | Czarnogóra | 3 mln € | 307 tys. € | 5 | 83% | 3 | 1 | 387' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
35 | Brazylia | 1,1 mln € | 930 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 267' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
26 | Portugalia | 8 mln € | 3,3 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 257' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
24 | Włochy | 10 mln € | 930 tys. € | 5 | 83% | 0 | 2 | 321' | 0 | 0 | |||||||
| 92 |
|
33 | Włochy | 2 mln € | 4,6 mln € | 4 | 67% | 0 | 0 | 117' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
26 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 10 mln € | 4 mln € | 4 | 67% | 0 | 0 | 95' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
23 | Austria | 2,2 mln € | 90 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
18 | Brazylia | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 76 |
|
20 | Włochy | 5 mln € | 190 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 86 |
![]() |
19 | Albania | 1 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 97 |
|
29 | Szwajcaria | 7,5 mln € | 3,1 mln € | 5 | 83% | 0 | 1 | 311' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
|
25 | Dania | 15 mln € | 1 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
24 | Islandia | 6 mln € | 1,1 mln € | 6 | 100% | 0 | 1 | 521' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
23 | Włochy | 8,5 mln € | 1 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 324' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
21 | Brazylia | 8 mln € | 460 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 113' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
21 | Szwajcaria | 5 mln € | 270 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 47' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
|
18 | Włochy | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 33' | 1 | 0 | |||||||
| 85 |
|
19 | Gwinea Bissau | 400 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
26 | Norwegia | 13 mln € | 2,2 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 516' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
|
23 | Włochy | 14 mln € | 650 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 465' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
27 | Meksyk | 14 mln € | 1,3 mln € | 5 | 83% | 1 | 0 | 431' | 3 | 2 | |||||||
| 3 |
|
31 | Holandia | 1,5 mln € | 900 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 225' | 1 | 0 | |||||||
| 34 |
|
22 | Dania | 2,5 mln € | 280 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 150' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
|
21 | Austria | 3,5 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 39' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
33 | Włochy | 1,3 mln € | 930 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 54' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
23 | Albania | 6 mln € | 1,5 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Anglia | 4,5 mln € | 553 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 74 |
|
19 | Francja | – | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Holandia | 4 mln € | 2,9 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
29 | Włochy | 100 tys. € | 280 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
25 | Austria | 600 tys. € | 210 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Genoa FC
157,7 mln €
śr. 5,1 mln € / zawodnika
Ile Genoa FC wydaje na pensje
33,2 mln € rocznie
śr. 1,1 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
16
najliczniej: Włochy (8 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Genoa FC w sezonie 2026/2027
Genoa FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Genoa FC
Jak wygląda skład Genoa FC?
W wyjściowym ustawieniu Genoa FC między słupkami staje J. Bijlow, a linię obrony najczęściej tworzą A. Marcandalli, L. Ostigard oraz S. Otoa. W środku pola grają H. Traore, T. Baldanzi, M. Frendrup, M. Ellertsson, Alexsandro Amorim de Freitas Filho oraz S. Wiafe, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Osmajić. Trener Daniele de Rossi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A i pucharach.
Genoa FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Genoa FC w sezonie 2026/2027.
Genoa FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Holandia | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Włochy | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
4,5 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Brazylia | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Ghana | 32 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
14 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Litwa | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Urugwaj | 22 |
|
5 mln € |
Kluczowe transfery Genoa FC
Genoa FC bilans transferowy
- -7 mln € 2026
- +48,8 mln € 2025
- +36,7 mln € 2024
- -33,3 mln € 2023
- +451 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Genoa FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Genoa FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Genoa FC trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 24,8 mln €, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 19,7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został David Puczka z Juventus U23 za 6 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Brooke Norton-Cuffy do Hull City za 14 mln €.
Genoa FC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Genoa FC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Genoa FC?
Klub piłkarski Genoa FC zdobył w swojej historii 17 trofeów — 17 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Włoch oraz Mistrzostwo Serie B. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Lega Pro (B) oraz Puchar Włoch.