Forma w lidze
Sassuolo w tabeli
11. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 5. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
8 meczów ze strzeloną bramką
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
6:4 bramki
2,00 gola/mecz
1 pkt
4:6 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Sassuolo
Wartość drużyny: 44 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Czarnogóra | 20 | pomocnik | 6 | 15 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Czarnogóra | 20 | pomocnik | 6 | 15 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,17 średnia ocena | Kosowo | 27 | bramkarz | 6 | 7,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Kosowo | 27 | bramkarz | 6 | 7,5 mln € |
Przewidywany skład Sassuolo 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Sassuolo w tabeli Serie A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter Mediolan
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:8 | 16 |
2
|
Lazio
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 16 |
| ··· | |||||||
10
|
Atalanta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 9 |
11
|
Sassuolo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 8 |
12
|
Torino
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | 7 |
Wyniki Sassuolo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Sassuolo
1
AC Milan
1
Serie A, 6. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Monza
2
Sassuolo
1
Serie A, 5. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Sassuolo
3
Juventus
2
Serie A, 4. kolejka
|
Terminarz Sassuolo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Frosinone
Sassuolo
Serie A, 7. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:00
|
Como
Sassuolo
Serie A, 8. kolejka
|
|
|
27 Paź 18:30
|
Sassuolo
Lazio
Serie A, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Sassuolo
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Włochy |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
|
Włochy |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
|
Ghana |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
|
za darmo |
Sassuolo to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie A. Swoim domowym obiektem jest MAPEI Stadium - Città del Tricolore, który może pomieścić 23 717 widzów. Zespół prowadzi Alberto Aquilani. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 44 miliony euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Włoch.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sassuolo w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Sassuolo trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 21 piłkarzy, co przyniosło 40 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Sebastiano Esposito z Cagliari za 1 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Tarik Muharemovic do Leeds United za 37 mln €.
Które miejsce zajmuje Sassuolo w tabeli Serie A?
Sassuolo zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Serie A z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Interu Mediolan wynosi 8 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Sassuolo?
W wyjściowym ustawieniu Sassuolo między słupkami staje A. Murić, a linię obrony najczęściej tworzą S. Cinquegrano, D. Ćaleta-Car, F. Leysen oraz J. Doig. W środku pola grają V. Adzić, N. Matić oraz D. Bakola, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Berardi, S. Esposito oraz A. Lauriente. Trener Alberto Aquilani ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A i pucharach.
Kiedy Sassuolo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sassuolo to spotkanie z Frosinone, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Stadio Benito Stirpe w ramach Serie A (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sassuolo?
Ostatni mecz Sassuolo to remis z AC Milan 1:1 w Serie A, 11 października 2026. Bramki zdobyli Rabiot-Provost, Odenthal. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sassuolo w tym sezonie?
Bilans Sassuolo w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 10 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 11,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sassuolo w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Sassuolo w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Sassuolo
Sassuolo terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Serie A, 7. kolejka
|
Stadio Benito Stirpe Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 15:00
|
Serie A, 8. kolejka
|
Stadio Giuseppe Sinigaglia Wyjazd | Umiarkowany | |
|
27 Paź 18:30
|
Serie A, 9. kolejka
|
MAPEI Stadium - Città del Tricolore U siebie | Trudny | |
|
02 Lis 18:30
|
Serie A, 10. kolejka
|
MAPEI Stadium - Città del Tricolore U siebie | Łatwy | |
|
07 Lis 20:45
|
Serie A, 11. kolejka
|
Stadio Olimpico Wyjazd | Trudny | |
|
22 Lis 15:00
|
Serie A, 12. kolejka
|
MAPEI Stadium - Città del Tricolore U siebie | Łatwy | |
|
29 Lis 15:00
|
Serie A, 13. kolejka
|
MAPEI Stadium - Città del Tricolore U siebie | Umiarkowany | |
|
02 Gru 18:00
|
Puchar Włoch, 1/8 finału
|
Allianz Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
07 Gru 18:30
|
Serie A, 14. kolejka
|
Stadio Pierluigi Penzo Wyjazd | Łatwy | |
|
12 Gru 18:00
|
Serie A, 15. kolejka
|
Stadio Comunale Via del Mare Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Sassuolo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sassuolo to spotkanie z Frosinone, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Stadio Benito Stirpe w ramach Serie A (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Sassuolo w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Sassuolo w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Sassuolo w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sassuolo wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Serie A, 6. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 3/8 | 2/6 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Serie A, 5. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 5/12 | 1/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Serie A, 4. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 3/13 | 2/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Serie A, 3. kolejka
|
2:2 | 4-3-3 | 7/17 | 1/4 | |
|
02 Wrz Karne
|
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
1:1 | 4-2-3-1 | 6/11 | 2/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie A, 2. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 4/7 | 3/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie A, 1. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 4/8 | 0/0 | |
|
17 Sie Koniec
|
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
3:0 | 4-3-3 | 4/9 | 0/2 | |
|
24 Maj Koniec
|
Serie A, 38. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 1/2 | 2/4 | |
|
17 Maj Koniec
|
Serie A, 37. kolejka
|
2:3 | 4-3-3 | 3/11 | 1/5 |
Sassuolo ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 5 z 6 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Sassuolo zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sassuolo?
Ostatni mecz Sassuolo to remis z AC Milan 1:1 w Serie A, 11 października 2026. Bramki zdobyli Rabiot-Provost, Odenthal. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sassuolo – tabela Serie A
Jakie miejsce w tabeli Serie A zajmuje Sassuolo w sezonie 2026/2027.
Miejsce Sassuolo w tabeli Serie A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter Mediolan
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:8 | 10 | 16 | |
2
|
Lazio
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
3
|
AS Roma
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:3 | 11 | 14 | |
4
|
Cagliari
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 13 | |
5
|
AC Milan
|
6 | 3 | 3 | 0 | 11:5 | 6 | 12 | |
6
|
Juventus
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
7
|
Como
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 11 | |
8
|
Napoli
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | 4 | 10 | |
9
|
Frosinone
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 10 | |
10
|
Atalanta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 9 | |
11
|
Sassuolo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
12
|
Torino
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
13
|
Lecce
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:12 | -6 | 6 | |
14
|
Bologna FC 1909
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | -2 | 5 | |
15
|
Udinese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 4 | |
16
|
Monza
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:15 | -6 | 4 | |
17
|
Genoa FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
18
|
Parma
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
19
|
Fiorentina
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
20
|
Venezia
|
6 | 0 | 0 | 6 | 5:16 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter Mediolan
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:8 | 10 | 16 | |
2
|
Lazio
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
3
|
AS Roma
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:3 | 11 | 14 | |
4
|
Cagliari
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 13 | |
5
|
AC Milan
|
6 | 3 | 3 | 0 | 11:5 | 6 | 12 | |
6
|
Juventus
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
7
|
Como
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 11 | |
8
|
Napoli
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | 4 | 10 | |
9
|
Frosinone
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 10 | |
10
|
Atalanta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 9 | |
11
|
Sassuolo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
12
|
Torino
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
13
|
Lecce
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:12 | -6 | 6 | |
14
|
Bologna FC 1909
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | -2 | 5 | |
15
|
Udinese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 4 | |
16
|
Monza
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:15 | -6 | 4 | |
17
|
Genoa FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
18
|
Parma
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
19
|
Fiorentina
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
20
|
Venezia
|
6 | 0 | 0 | 6 | 5:16 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter Mediolan
|
4 | 4 | 0 | 0 | 15:6 | 9 | 12 | |
| 2 |
Atalanta
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 3 |
Lazio
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 4 |
AS Roma
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 5 |
Juventus
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 6 |
Sassuolo
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 7 |
AC Milan
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 6 | |
| 8 |
Napoli
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 9 |
Frosinone
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 10 |
Cagliari
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
Como
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 12 |
Genoa FC
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 13 |
Parma
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 14 |
Torino
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 15 |
Lecce
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | -4 | 3 | |
| 16 |
Monza
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 17 |
Bologna FC 1909
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 18 |
Udinese
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 19 |
Fiorentina
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 20 |
Venezia
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lazio
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 2 |
Cagliari
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 9 | |
| 3 |
AS Roma
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | 6 | 7 | |
| 4 |
Como
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 5 |
AC Milan
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
Inter Mediolan
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 7 |
Juventus
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 8 |
Napoli
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 9 |
Frosinone
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Torino
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 11 |
Lecce
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 12 |
Bologna FC 1909
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Udinese
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:9 | -2 | 3 | |
| 14 |
Fiorentina
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 15 |
Sassuolo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 16 |
Monza
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 1 | |
| 17 |
Atalanta
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | |
| 18 |
Genoa FC
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 19 |
Parma
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 | |
| 20 |
Venezia
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Sassuolo w tabeli Serie A?
Sassuolo zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Serie A z dorobkiem 8 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Interu Mediolan wynosi 8 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Sassuolo w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Sassuolo na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Sassuolo na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,5
- Strzały celne / mecz 6,5
- Asysty / mecz 0,83
- Udane dryblingi / mecz 6,2
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,67
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 16,7
- Przechwyty / mecz 7,0
- Wybicia / mecz 21,0
- Zablokowane strzały / mecz 4,5
Strzelcy Sassuolo
Rozkład bramek w czasie
Bramki Sassuolo i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sassuolo to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Frosinone - Sassuolo Po przerwie pada 80% bramek Sassuolo.Przebieg meczu Sassuolo i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Sassuolo otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Sassuolo
100% bramek Sassuolo pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sassuolo zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Sassuolo
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 6 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Sassuolo, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Sassuolo wygra mecz Frosinone - Sassuolo Sassuolo nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Sassuolo
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 83%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 83% meczów Sassuolo padają co najmniej trzy bramki, a w 100% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Frosinone - Sassuolo Powyżej 2,5 bramki padło w 83% meczów Sassuolo.Sassuolo – faule i karne
- Faule / mecz 9,5
- Faule rywali / mecz 11,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Sassuolo fauluje średnio 9,5 razy na mecz, a wymusza 11,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sassuolo, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Frosinone - Sassuolo Sassuolo popełnia 9,5 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sassuolo zdobywa 2,33 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Sassuolo wygra mecz Frosinone - Sassuolo Sassuolo zdobywa u siebie 78% możliwych punktów, na wyjeździe 11%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Sassuolo ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 80% goli Sassuolo, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 6 meczów.
Sassuolo wygra drugą połowę meczu Frosinone - Sassuolo Drugą połowę Sassuolo wygrywał w 2 z 6 meczów.Sassuolo – strzały
- Celne / mecz 6,5
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 57%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 6,9
Sassuolo oddaje 11,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 57% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Frosinone - Sassuolo Sassuolo oddaje 11,5 strzałów na mecz.Sassuolo – posiadanie piłki
- U siebie 44,0%
- Na wyjeździe 49,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 6
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 6 meczów. Średnio Sassuolo utrzymuje przy piłce 46,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Sassuolo wygra mecz Frosinone - Sassuolo Sassuolo utrzymuje średnio 46,5% posiadania piłki.Sassuolo – podania
- Kluczowe / mecz 12,7
- Dośrodkowania / mecz 14,7
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 38
- Celność długich podań 57%
Sassuolo wymienia średnio 450 podań na mecz przy celności 88%, z czego 12,7 to podania kluczowe.
Sassuolo – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,67
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 67%
Czyste konto Sassuolo to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Frosinone - Sassuolo Czyste konto Sassuolo zachowuje w 0% meczów.Sassuolo – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 3,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Sassuolo wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 6,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Frosinone - Sassuolo Powyżej 8,5 rożnego padło w 50% meczów Sassuolo.Sassuolo – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 83%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 17%
Sassuolo ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Sassuolo – 2,3.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Frosinone - Sassuolo Sassuolo ogląda średnio 1,5 żółtych kartek na mecz.Sassuolo według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 1,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,67 | 1,67 |
| Dołu tabeli (15–20) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Sassuolo zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (15–20).
Sassuolo na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
2,00 1,33 | 1,67 1,33 | 1,00 1,33 |
|
10.
|
2,25 0,00 | 1,75 0,50 | 1,00 2,00 |
|
11.
|
2,33 0,33 | 2,00 1,33 | 1,33 2,00 |
|
12.
|
1,00 1,33 | 1,00 1,33 | 1,67 1,33 |
|
13.
|
1,00 1,00 | 1,33 0,67 | 2,67 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Sassuolo
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sassuolo w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sassuolo - Torino 2:1 Serie A, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Atalanta - Sassuolo 2:1 Serie A, 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Sassuolo - Juventus 3:2, Serie A, 13.09.2026
- Najszybsza bramka 19. minuta Doig, Bologna FC 1909 - Sassuolo 2:2, Serie A, 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Adzić, Sassuolo - Juventus 3:2, Serie A, 13.09.2026
Jakie statystyki ma Sassuolo w tym sezonie?
Bilans Sassuolo w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-2-2 przy 10 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 11,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sassuolo – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sassuolo w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Sassuolo 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Sassuolo
-
Jay Idzes Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 30 dniopuszczone: 3 mecze
-
Ismael Kone Pomocnik Złamanie nogi pauzuje od 116 dniopuszczone: 14 meczów

-
Daniel Boloca Pomocnik Artroskopia pauzuje od 238 dniopuszczone: 13 meczów
-
Yeferson Paz Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 248 dniopuszczone: 29 meczów
-
Edoardo Pieragnolo Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 380 dniopuszczone: 47 meczów
Kadra Sassuolo
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
24 | Szkocja | 8 mln € | 460 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 325' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
32 | Włochy | 7 mln € | 5,6 mln € | 5 | 83% | 1 | 0 | 303' | 1 | 0 | |||||||
| 45 |
|
27 | Francja | 19 mln € | 1,2 mln € | 6 | 100% | 0 | 1 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 94 |
|
24 | Włochy | 15 mln € | 1,1 mln € | 4 | 67% | 1 | 0 | 202' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
23 | Argentyna | 9 mln € | 740 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 84' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
24 | Dania | 1,3 mln € | 370 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
28 | Włochy | 1,6 mln € | 650 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
20 | Czarnogóra | 15 mln € | 740 tys. € | 6 | 100% | 3 | 1 | 281' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
|
18 | Francja | 15 mln € | 740 tys. € | 5 | 83% | 0 | 1 | 387' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
38 | Serbia | 1,6 mln € | 3,7 mln € | 6 | 100% | 0 | 1 | 476' | 1 | 0 | |||||||
| 42 |
|
27 | Norwegia | 10 mln € | 770 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 251' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
22 | Australia | 10 mln € | 1,3 mln € | 4 | 67% | 1 | 0 | 186' | 1 | 0 | |||||||
| 35 |
|
21 | Włochy | 7,5 mln € | 170 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 153' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
24 | Belgia | 5 mln € | 460 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 79' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
|
23 | Ghana | 6 mln € | 460 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 30' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Włochy | 800 tys. € | 460 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Włochy | 4 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 90 |
![]() |
24 | Kanada | 25 mln € | 1,4 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
24 | Szkocja | 4,5 mln € | 1,5 mln € | 6 | 100% | 1 | 0 | 501' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
23 | Belgia | 7 mln € | 350 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 402' | 1 | 0 | |||||||
| 46 |
![]() |
22 | Włochy | 2,5 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 461' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
30 | Chorwacja | 2,8 mln € | 3,8 mln € | 4 | 67% | 0 | 0 | 189' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | Indonezja | 14 mln € | 1,1 mln € | 4 | 67% | 0 | 0 | 261' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
26 | Holandia | 1,2 mln € | 460 tys. € | 6 | 100% | 2 | 0 | 154' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
22 | Hiszpania | 5 mln € | 280 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 39' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
19 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
28 | Gwinea Bissau | 3 mln € | 650 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Polska | 5 mln € | 1,1 mln € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
23 | Włochy | 2 mln € | 560 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
|
24 | Kolumbia | 400 tys. € | 460 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 49 |
|
27 | Kosowo | 7,5 mln € | 2,1 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
25 | Włochy | 300 tys. € | 283 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
27 | Włochy | 400 tys. € | 370 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
23 | Włochy | 600 tys. € | 370 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
|
25 | Włochy | 3 mln € | 850 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Sassuolo
220 mln €
śr. 6,3 mln € / zawodnika
Ile Sassuolo wydaje na pensje
34,5 mln € rocznie
śr. 986 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
20
najliczniej: Włochy (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Sassuolo w sezonie 2026/2027
Sassuolo wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Sassuolo
Jak wygląda skład Sassuolo?
W wyjściowym ustawieniu Sassuolo między słupkami staje A. Murić, a linię obrony najczęściej tworzą S. Cinquegrano, D. Ćaleta-Car, F. Leysen oraz J. Doig. W środku pola grają V. Adzić, N. Matić oraz D. Bakola, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Berardi, S. Esposito oraz A. Lauriente. Trener Alberto Aquilani ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A i pucharach.
Sassuolo – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sassuolo w sezonie 2026/2027.
Sassuolo transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Włochy | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
|
Włochy | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
|
Ghana | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 30 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Ghana | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 25 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Włochy | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Sie 2026 |
|
Belgia | 24 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Sassuolo
Sassuolo bilans transferowy
- +10,3 mln € 2026
- -34,3 mln € 2025
- +48,1 mln € 2024
- +53,5 mln € 2023
- +24,2 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Sassuolo
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sassuolo w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Sassuolo trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 21 piłkarzy, co przyniosło 40 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Sebastiano Esposito z Cagliari za 1 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Tarik Muharemovic do Leeds United za 37 mln €.