Forma w lidze
Venezia w tabeli
20. miejsce / 0 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do bezpiecznego 17. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
7 porażek z rzędu
8 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
2:8 bramki
0,67 gola/mecz
0 pkt
3:8 bramki
1,00 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Venezii
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Francja | 24 | obrońca | 6 | 4 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | USA | 24 | pomocnik | 4 | 8 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,90 średnia ocena | Francja | 24 | obrońca | 6 | 4 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Serbia | 24 | bramkarz | 6 | 8 mln € |
Skład i oceny Venezii w ostatnim meczu 3-5-2

Zmiany
- 8' T. Correia → R. Sagrado
- 83' T. Basić → Þ. Helgason
- 83' M. Moreno → J. Schingtienne
- 83' A. Adams → L. Lauberbach
- 87' S. Sohm → A. Rrahmani
Venezia w tabeli Serie A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter Mediolan
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:8 | 16 |
2
|
Lazio
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 16 |
| ··· | |||||||
19
|
Fiorentina
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | 4 |
20
|
Venezia
|
6 | 0 | 0 | 6 | 5:16 | 0 |
Wyniki Venezii
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Atalanta
3
Venezia
1
Serie A, 6. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Venezia
0
Lazio
2
Serie A, 5. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Venezia
2
Fiorentina
4
Serie A, 4. kolejka
|
Terminarz Venezii
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Venezia
Napoli
Serie A, 7. kolejka
|
|
|
25 Paź 15:00
|
Genoa FC
Venezia
Serie A, 8. kolejka
|
|
|
28 Paź 18:30
|
Venezia
Inter Mediolan
Serie A, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Venezii
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
|
Szwajcaria |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
![]() |
Maroko |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Ghana |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
wypożyczenie |
Venezia to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie A. Swoim domowym obiektem jest Stadio Pierluigi Penzo, który może pomieścić 11 150 widzów.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Venezia w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Venezii trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 13,8 mln €, a klub opuściło 23 piłkarzy, co przyniosło 5,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Albion Rrahmani z Sparty Pragi za 7,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Michael Svoboda do Brightonu za 5 mln €.
Które miejsce zajmuje Venezia w tabeli Serie A?
Venezia zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli Serie A z dorobkiem 0 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Interu Mediolan wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Jak wygląda skład Venezii?
W wyjściowym ustawieniu Venezii między słupkami staje F. Stanković, a linię obrony najczęściej tworzą J. Schingtienne, R. Halhal oraz M. Moreno. W środku pola grają A. Hainaut, Enrique Perez Munoz, T. Correia, S. Sohm oraz Þ. Helgason, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Yeboah, A. Adams.
Kiedy Venezia gra następny mecz?
Najbliższy mecz Venezii to spotkanie z Napoli, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadio Pierluigi Penzo w ramach Serie A (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Venezii?
Ostatni mecz Venezii to porażka z Atalantą 3:1 w Serie A, 12 października 2026. Bramki zdobyli Kessie, Krstović, Krstović oraz Hainaut. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Venezia w tym sezonie?
Bilans Venezii w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-0-6 przy 5 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Venezii w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Venezia w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Venezii
Venezia terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Serie A, 7. kolejka
|
Stadio Pierluigi Penzo U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Paź 15:00
|
Serie A, 8. kolejka
|
Stadio Comunale Luigi Ferraris Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Paź 18:30
|
Serie A, 9. kolejka
|
Stadio Pierluigi Penzo U siebie | Trudny | |
|
01 Lis 12:30
|
Serie A, 10. kolejka
|
Stadio Giuseppe Sinigaglia Wyjazd | Umiarkowany | |
|
06 Lis 20:45
|
Serie A, 11. kolejka
|
Stadio Pierluigi Penzo U siebie | Łatwy | |
|
22 Lis 12:30
|
Serie A, 12. kolejka
|
Allianz Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
27 Lis 20:45
|
Serie A, 13. kolejka
|
Stadio Pierluigi Penzo U siebie | Łatwy | |
|
07 Gru 18:30
|
Serie A, 14. kolejka
|
Stadio Pierluigi Penzo U siebie | Umiarkowany | |
|
12 Gru 15:00
|
Serie A, 15. kolejka
|
Unipol Domus Wyjazd | Trudny | |
|
20 Gru 15:00
|
Serie A, 16. kolejka
|
Stadio Pierluigi Penzo U siebie | Łatwy |
Kiedy Venezia gra następny mecz?
Najbliższy mecz Venezii to spotkanie z Napoli, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadio Pierluigi Penzo w ramach Serie A (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Venezii w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Venezia w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Venezii w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Venezia wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Serie A, 6. kolejka
|
3:1 | 3-5-2 | 7/15 | 2/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Serie A, 5. kolejka
|
0:2 | 3-5-2 | 7/9 | 6/6 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Serie A, 4. kolejka
|
2:4 | 3-5-2 | 2/6 | 2/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Serie A, 3. kolejka
|
3:2 | 3-5-2 | 2/7 | 4/6 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
2:1 | 3-5-2 | 2/10 | 0/1 | |
|
28 Sie Koniec
|
Serie A, 2. kolejka
|
2:0 | 3-5-2 | 3/5 | 3/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie A, 1. kolejka
|
0:2 | 3-5-2 | 5/8 | 1/4 | |
|
15 Sie Koniec
|
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
3:2 | 4-4-2 | 10/13 | 1/3 | |
|
08 Maj Koniec
|
Serie B, 38. kolejka
|
2:0 | 3-5-2 | 6/8 | 2/4 | |
|
01 Maj Koniec
|
Serie B, 37. kolejka
|
2:2 | 3-5-2 | 6/12 | 2/6 |
Venezia ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 6 z 6 meczów, ze średnią 0,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Venezii?
Ostatni mecz Venezii to porażka z Atalantą 3:1 w Serie A, 12 października 2026. Bramki zdobyli Kessie, Krstović, Krstović oraz Hainaut. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Venezia – tabela Serie A
Jakie miejsce w tabeli Serie A zajmuje Venezia w sezonie 2026/2027.
Miejsce Venezii w tabeli Serie A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter Mediolan
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:8 | 10 | 16 | |
2
|
Lazio
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
3
|
AS Roma
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:3 | 11 | 14 | |
4
|
Cagliari
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 13 | |
5
|
AC Milan
|
6 | 3 | 3 | 0 | 11:5 | 6 | 12 | |
6
|
Juventus
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
7
|
Como
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 11 | |
8
|
Napoli
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | 4 | 10 | |
9
|
Frosinone
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 10 | |
10
|
Atalanta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 9 | |
11
|
Sassuolo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
12
|
Torino
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
13
|
Lecce
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:12 | -6 | 6 | |
14
|
Bologna FC 1909
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | -2 | 5 | |
15
|
Udinese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 4 | |
16
|
Monza
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:15 | -6 | 4 | |
17
|
Genoa FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
18
|
Parma
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
19
|
Fiorentina
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
20
|
Venezia
|
6 | 0 | 0 | 6 | 5:16 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter Mediolan
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:8 | 10 | 16 | |
2
|
Lazio
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
3
|
AS Roma
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:3 | 11 | 14 | |
4
|
Cagliari
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 13 | |
5
|
AC Milan
|
6 | 3 | 3 | 0 | 11:5 | 6 | 12 | |
6
|
Juventus
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
7
|
Como
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 11 | |
8
|
Napoli
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | 4 | 10 | |
9
|
Frosinone
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 10 | |
10
|
Atalanta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 9 | |
11
|
Sassuolo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
12
|
Torino
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
13
|
Lecce
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:12 | -6 | 6 | |
14
|
Bologna FC 1909
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | -2 | 5 | |
15
|
Udinese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 4 | |
16
|
Monza
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:15 | -6 | 4 | |
17
|
Genoa FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
18
|
Parma
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
19
|
Fiorentina
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
20
|
Venezia
|
6 | 0 | 0 | 6 | 5:16 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter Mediolan
|
4 | 4 | 0 | 0 | 15:6 | 9 | 12 | |
| 2 |
Atalanta
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 3 |
Lazio
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 4 |
AS Roma
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 5 |
Juventus
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 6 |
Sassuolo
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 7 |
AC Milan
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 6 | |
| 8 |
Napoli
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 9 |
Frosinone
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 10 |
Cagliari
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
Como
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 12 |
Genoa FC
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 13 |
Parma
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 14 |
Torino
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 15 |
Lecce
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | -4 | 3 | |
| 16 |
Monza
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 17 |
Bologna FC 1909
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 18 |
Udinese
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 19 |
Fiorentina
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 20 |
Venezia
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lazio
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 2 |
Cagliari
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 9 | |
| 3 |
AS Roma
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | 6 | 7 | |
| 4 |
Como
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 5 |
AC Milan
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
Inter Mediolan
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 7 |
Juventus
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 8 |
Napoli
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 9 |
Frosinone
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Torino
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 11 |
Lecce
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 12 |
Bologna FC 1909
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Udinese
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:9 | -2 | 3 | |
| 14 |
Fiorentina
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 15 |
Sassuolo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 16 |
Monza
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 1 | |
| 17 |
Atalanta
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | |
| 18 |
Genoa FC
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 19 |
Parma
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 | |
| 20 |
Venezia
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Venezia w tabeli Serie A?
Venezia zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli Serie A z dorobkiem 0 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Interu Mediolan wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Statystyki Venezii w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Venezii na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Venezia na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,0
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 0,83
- Udane dryblingi / mecz 7,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,67
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 15,7
- Przechwyty / mecz 7,2
- Wybicia / mecz 18,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,8
Strzelcy Venezii
Rozkład bramek w czasie
Bramki Venezii i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Venezii to 61–75 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Venezia - Napoli Po przerwie pada 60% bramek Venezii.Przebieg meczu Venezii i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-0-5 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-0-3 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Venezia nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Venezii
100% bramek Venezii pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Venezia zdobywa w sezonie średnio 0,00 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,00.
Aktualne serie Venezii
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Venezii, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Venezia wygra mecz Venezia - Napoli Venezia przegrał 6 ostatnich meczów, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Venezii
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 17%
W 50% meczów Venezii padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Venezia - Napoli Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Venezii.Venezia – faule i karne
- Faule / mecz 10,7
- Faule rywali / mecz 9,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Venezia fauluje średnio 10,7 razy na mecz, a wymusza 9,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Venezii, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Venezia zdobywa 0,00 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Venezia wygra mecz Venezia - Napoli Venezia przegrał 6 ostatnich meczów, postaw na przełamanie.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Venezii ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Venezii, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
Venezia wygra drugą połowę meczu Venezia - Napoli Drugą połowę Venezia wygrywał w 1 z 6 meczów.Venezia – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 6,7
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 13,2
Venezia oddaje 11,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 13,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Venezia - Napoli Venezia oddaje 11,0 strzałów na mecz.Venezia – posiadanie piłki
- U siebie 61,0%
- Na wyjeździe 55,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 6
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 6 meczów. Średnio Venezia utrzymuje przy piłce 58,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Venezia wygra mecz Venezia - Napoli Venezia utrzymuje średnio 58,3% posiadania piłki.Venezia – podania
- Kluczowe / mecz 11,2
- Dośrodkowania / mecz 20,0
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 44
- Celność długich podań 57%
Venezia wymienia średnio 501 podań na mecz przy celności 86%, z czego 11,2 to podania kluczowe.
Venezia – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 2,67
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 100%
Czyste konto Venezii to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Venezia - Napoli Czyste konto Venezia zachowuje w 0% meczów.Venezia – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Venezia wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Venezia - Napoli Powyżej 8,5 rożnego padło w 33% meczów Venezii.Venezia – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 0%
Venezia ogląda średnio 3,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Venezii – 1,2.
Venezia według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,00 | 2,67 |
| Dołu tabeli (15–20) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 2,00 | 4,00 |
Najwięcej punktów na mecz Venezia zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (15–20).
Venezia na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,50 0,25 | 2,00 1,25 | 2,00 2,75 |
|
17.
|
1,00 0,00 | 1,00 0,50 | 2,00 1,50 |
|
18.
|
1,33 0,00 | 1,00 0,33 | 1,00 2,33 |
|
19.
|
0,33 1,00 | 0,67 1,67 | 2,00 2,67 |
|
20.
|
0,00 0,00 | 0,67 1,00 | 2,67 2,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Venezii
Skrajne wyniki i osiągnięcia Venezii w tym sezonie
- Najwyższa porażka Venezia - Lecce 0:2 Serie A, 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Venezia - Fiorentina 2:4, Serie A, 11.09.2026
- Najszybsza bramka 22. minuta Adams, Venezia - Fiorentina 2:4, Serie A, 11.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 86. minuta Hainaut, Venezia - Fiorentina 2:4, Serie A, 11.09.2026
Jakie statystyki ma Venezia w tym sezonie?
Bilans Venezii w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-0-6 przy 5 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Venezia – zawodnicy
Jak wygląda kadra Venezii w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Venezii w ostatnim meczu 3-5-2

Zmiany
- 8' T. Correia → R. Sagrado
- 83' T. Basić → Þ. Helgason
- 83' M. Moreno → J. Schingtienne
- 83' A. Adams → L. Lauberbach
- 87' S. Sohm → A. Rrahmani
Kontuzje w kadrze Venezii
-
Armel Bella-Kotchap Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 4 dniopuszczone: 1 mecz
-
Pasquale Mazzocchi Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 26 dniopuszczone: 2 mecze
-
Gianluca Busio Pomocnik Problemy z udem pauzuje od 32 dniopuszczone: 3 mecze
-
Bartol Franjić Obrońca Uraz barku pauzuje od 46 dniopuszczone: 6 meczów
-
Andrea Adorante Napastnik Przepuklina pachwinowa pauzuje od 65 dniopuszczone: 8 meczów
-
Marin Sverko Obrońca Uraz biodra pauzuje od 178 dniopuszczone: 16 meczów
Kadra Venezii
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 45 |
|
26 | Nigeria | 15 mln € | 1,9 mln € | 6 | 100% | 1 | 0 | 496' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Kosowo | 7 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 80' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
28 | Niemcy | 2,5 mln € | 650 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 47' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
26 | Włochy | 4,5 mln € | 740 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
24 | USA | 8 mln € | 2,6 mln € | 4 | 67% | 0 | 2 | 314' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Ekwador | 5,5 mln € | 1,1 mln € | 6 | 100% | 1 | 0 | 472' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
|
29 | Hiszpania | 2,5 mln € | 1,3 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 510' | 2 | 0 | |||||||
| 26 |
|
29 | Chorwacja | 3 mln € | 2,1 mln € | 3 | 50% | 0 | 0 | 233' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | Szwajcaria | 8 mln € | 830 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 327' | 2 | 0 | |||||||
| 77 |
|
18 | Hiszpania | 5 mln € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 58' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | Islandia | 1,8 mln € | 60 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 126' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
22 | Włochy | 3,5 mln € | 370 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 20' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
22 | Hiszpania | 1,6 mln € | 280 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
33 | Ghana | 750 tys. € | 2,2 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
![]() |
20 | Włochy | 800 tys. € | 70 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
|
24 | Włochy | 800 tys. € | 280 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 56 |
|
20 | Polska | 1,8 mln € | 90 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
24 | Francja | 4 mln € | 740 tys. € | 6 | 100% | 2 | 1 | 535' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
26 | Chorwacja | 1 mln € | 930 tys. € | 2 | 33% | 0 | 0 | 134' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
24 | Niemcy | 7 mln € | 1,3 mln € | 3 | 50% | 0 | 0 | 196' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
35 | Brazylia | 1 mln € | 1,9 mln € | 3 | 50% | 0 | 0 | 201' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
24 | Belgia | 5 mln € | 560 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 457' | 3 | 0 | |||||||
| 2 |
|
23 | Argentyna | 6 mln € | 830 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 257' | 3 | 0 | |||||||
| 20 |
|
22 | Belgia | 1,5 mln € | 560 tys. € | 6 | 100% | 1 | 1 | 244' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Surinam | 700 tys. € | 770 tys. € | 5 | 83% | 0 | 1 | 257' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
27 | Portugalia | 2,5 mln € | 1,3 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 193' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
23 | Maroko | 5 mln € | 300 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 226' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
20 | Ghana | 350 tys. € | 52 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
28 | Chorwacja | 1,5 mln € | 640 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
|
31 | Włochy | 1,5 mln € | 1,9 mln € | 2 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 95 |
![]() |
– | 500 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
24 | Serbia | 8 mln € | 650 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
34 | Włochy | 50 tys. € | 370 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
25 | Włochy | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 96 |
|
30 | Włochy | 1,2 mln € | 930 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Venezii
119,3 mln €
śr. 3,4 mln € / zawodnika
Ile Venezia wydaje na pensje
28,1 mln € rocznie
śr. 802 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
20
najliczniej: Włochy (8 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Venezii w sezonie 2026/2027
Venezia wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Venezii
Jak wygląda skład Venezii?
W wyjściowym ustawieniu Venezii między słupkami staje F. Stanković, a linię obrony najczęściej tworzą J. Schingtienne, R. Halhal oraz M. Moreno. W środku pola grają A. Hainaut, Enrique Perez Munoz, T. Correia, S. Sohm oraz Þ. Helgason, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Yeboah, A. Adams.
Venezia – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Venezia w sezonie 2026/2027.
Venezia transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
|
Szwajcaria | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
![]() |
Maroko | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Ghana | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Irak | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Brazylia | 35 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Włochy | 31 |
|
500 tys. € | |
| 29 Sie 2026 |
|
Norwegia | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Sie 2026 |
|
Włochy | 30 |
|
250 tys. € |
Kluczowe transfery Venezii
Venezia bilans transferowy
- -6,5 mln € 2026
- -180 tys. € 2025
- -3,8 mln € 2024
- +5,4 mln € 2023
- -2,6 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Venezii
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Venezia w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Venezii trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 13,8 mln €, a klub opuściło 23 piłkarzy, co przyniosło 5,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Albion Rrahmani z Sparty Pragi za 7,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Michael Svoboda do Brightonu za 5 mln €.