Forma w lidze
Torino w tabeli
12. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 5. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
3:5 bramki
1,00 gola/mecz
4 pkt
4:4 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Torino
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Chorwacja | 26 | napastnik | 6 | 3,5 mln € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Włochy | 19 | napastnik | 6 | 12 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,77 średnia ocena | Gwinea Równikowa | 27 | obrońca | 6 | 7,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 490 minut | Gwinea Równikowa | 27 | obrońca | 6 | 7,5 mln € |
Skład i oceny Torino w ostatnim meczu 3-4-2-1

Zmiany
- 45' R. Rodriguez → A. Ismajli
- 54' G. Oristanio → N. Vlasić
- 54' D. Braganca → E. Ilkhan
- 64' C. Adams → S. Kulenović
- 77' E. Ilkhan → G. Gineitis
Torino w tabeli Serie A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter Mediolan
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:8 | 16 |
2
|
Lazio
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 16 |
| ··· | |||||||
11
|
Sassuolo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 8 |
12
|
Torino
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | 7 |
13
|
Lecce
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:12 | 6 |
Wyniki Torino
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Torino
2
Udinese
1
Serie A, 6. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Torino
1
Serie A, 5. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Torino
0
AS Roma
2
Serie A, 4. kolejka
|
Terminarz Torino
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 20:45
|
Parma
Torino
Serie A, 7. kolejka
|
|
|
23 Paź 20:45
|
Torino
Monza
Serie A, 8. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
Torino
Como
Serie A, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Torino
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Włochy |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Szwajcaria |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
5 mln € |
Torino to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie A. Swoim domowym obiektem jest Stadio Olimpico Grande Torino, który może pomieścić 27 958 widzów. Zespół prowadzi Ignazio Abate.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Torino?
Klub piłkarski Torino zdobył w swojej historii 16 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Włoch oraz Puchar Włoch. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Serie B oraz Puchar Mitropa.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Torino w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Torino trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 12,6 mln €, a klub opuściło 22 piłkarzy, co przyniosło 10,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Rolando Mandragora z Fiorentiny za 5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Marcus Pedersen do Olympiakos za 6 mln €.
Które miejsce zajmuje Torino w tabeli Serie A?
Torino zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Serie A z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Interu Mediolan wynosi 9 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Torino?
W wyjściowym ustawieniu Torino między słupkami staje L. Perri, a linię obrony najczęściej tworzą P. Comuzzo, S. Coco-Bassey oraz E. Comert. W środku pola grają R. Mandragora, N. Vlasić, G. Gineitis, K. Fitz-Jim, G. Oristanio oraz A. Cacciamani, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Simeone. Trener Ignazio Abate ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A i pucharach.
Kiedy Torino gra następny mecz?
Najbliższy mecz Torino to spotkanie z Parmą, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Stadio Ennio Tardini w ramach Serie A (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Torino?
Ostatni mecz Torino to wygrana z Udinese 2:1 w Serie A, 12 października 2026. Bramki zdobyli Braganca, Ekkelenkamp oraz Kulenović. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Torino w tym sezonie?
Bilans Torino w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-1-3 przy 7 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 7,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Torino w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Torino w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Torino
Torino terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 20:45
|
Serie A, 7. kolejka
|
Stadio Ennio Tardini Wyjazd | Łatwy | |
|
23 Paź 20:45
|
Serie A, 8. kolejka
|
Stadio Olimpico Grande Torino U siebie | Łatwy | |
|
27 Paź 20:45
|
Serie A, 9. kolejka
|
Stadio Olimpico Grande Torino U siebie | Umiarkowany | |
|
01 Lis 15:00
|
Serie A, 10. kolejka
|
Stadio Benito Stirpe Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 15:00
|
Serie A, 11. kolejka
|
Stadio Olimpico Grande Torino U siebie | Łatwy | |
|
21 Lis 20:45
|
Serie A, 12. kolejka
|
Stadio Diego Armando Maradona Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Lis 18:00
|
Serie A, 13. kolejka
|
Stadio Olimpico Grande Torino U siebie | Trudny | |
|
06 Gru 12:30
|
Serie A, 14. kolejka
|
Stadio Comunale Luigi Ferraris Wyjazd | Łatwy | |
|
13 Gru 15:00
|
Serie A, 15. kolejka
|
Stadio Giuseppe Meazza Wyjazd | Trudny | |
|
20 Gru 15:00
|
Serie A, 16. kolejka
|
Stadio Olimpico Grande Torino U siebie | Trudny |
Kiedy Torino gra następny mecz?
Najbliższy mecz Torino to spotkanie z Parmą, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Stadio Ennio Tardini w ramach Serie A (7. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Torino w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Torino w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Torino w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Torino wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Serie A, 6. kolejka
|
2:1 | 3-4-2-1 | 4/7 | 0/1 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Serie A, 5. kolejka
|
1:1 | 3-5-2 | 6/7 | 3/3 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Serie A, 4. kolejka
|
0:2 | 5-3-2 | 1/9 | 0/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Serie A, 3. kolejka
|
1:2 | 3-1-4-2 | 5/8 | 0/0 | |
|
01 Wrz Koniec
|
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
0:1 | 5-3-2 | 8/16 | 1/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie A, 2. kolejka
|
2:1 | 5-3-2 | 3/7 | 1/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie A, 1. kolejka
|
1:2 | 3-4-2-1 | 2/6 | 0/1 | |
|
15 Sie Koniec
|
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
1:0 | 3-4-2-1 | 4/7 | 0/2 | |
|
24 Maj Koniec
|
Serie A, 38. kolejka
|
2:2 | 3-4-1-2 | 6/12 | 1/3 | |
|
17 Maj Koniec
|
Serie A, 37. kolejka
|
2:1 | 3-4-2-1 | 1/6 | 1/2 |
Torino ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 2 z 6 meczów, ze średnią 1,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Torino zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Torino?
Ostatni mecz Torino to wygrana z Udinese 2:1 w Serie A, 12 października 2026. Bramki zdobyli Braganca, Ekkelenkamp oraz Kulenović. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Torino – tabela Serie A
Jakie miejsce w tabeli Serie A zajmuje Torino w sezonie 2026/2027.
Miejsce Torino w tabeli Serie A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter Mediolan
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:8 | 10 | 16 | |
2
|
Lazio
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
3
|
AS Roma
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:3 | 11 | 14 | |
4
|
Cagliari
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 13 | |
5
|
AC Milan
|
6 | 3 | 3 | 0 | 11:5 | 6 | 12 | |
6
|
Juventus
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
7
|
Como
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 11 | |
8
|
Napoli
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | 4 | 10 | |
9
|
Frosinone
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 10 | |
10
|
Atalanta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 9 | |
11
|
Sassuolo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
12
|
Torino
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
13
|
Lecce
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:12 | -6 | 6 | |
14
|
Bologna FC 1909
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | -2 | 5 | |
15
|
Udinese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 4 | |
16
|
Monza
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:15 | -6 | 4 | |
17
|
Genoa FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
18
|
Parma
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
19
|
Fiorentina
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
20
|
Venezia
|
6 | 0 | 0 | 6 | 5:16 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter Mediolan
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:8 | 10 | 16 | |
2
|
Lazio
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
3
|
AS Roma
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:3 | 11 | 14 | |
4
|
Cagliari
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 13 | |
5
|
AC Milan
|
6 | 3 | 3 | 0 | 11:5 | 6 | 12 | |
6
|
Juventus
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 11 | |
7
|
Como
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 11 | |
8
|
Napoli
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | 4 | 10 | |
9
|
Frosinone
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 2 | 10 | |
10
|
Atalanta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 9 | |
11
|
Sassuolo
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | |
12
|
Torino
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
13
|
Lecce
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:12 | -6 | 6 | |
14
|
Bologna FC 1909
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | -2 | 5 | |
15
|
Udinese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:13 | -4 | 4 | |
16
|
Monza
|
6 | 1 | 1 | 4 | 9:15 | -6 | 4 | |
17
|
Genoa FC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | |
18
|
Parma
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | |
19
|
Fiorentina
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | |
20
|
Venezia
|
6 | 0 | 0 | 6 | 5:16 | -11 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter Mediolan
|
4 | 4 | 0 | 0 | 15:6 | 9 | 12 | |
| 2 |
Atalanta
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 3 |
Lazio
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 4 |
AS Roma
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 5 |
Juventus
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 7 | |
| 6 |
Sassuolo
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 7 |
AC Milan
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 6 | |
| 8 |
Napoli
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 9 |
Frosinone
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 10 |
Cagliari
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 11 |
Como
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 12 |
Genoa FC
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 13 |
Parma
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 14 |
Torino
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 15 |
Lecce
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | -4 | 3 | |
| 16 |
Monza
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 17 |
Bologna FC 1909
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 18 |
Udinese
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 19 |
Fiorentina
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 20 |
Venezia
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lazio
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 2 |
Cagliari
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 9 | |
| 3 |
AS Roma
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | 6 | 7 | |
| 4 |
Como
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 5 |
AC Milan
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
Inter Mediolan
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 7 |
Juventus
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 8 |
Napoli
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 9 |
Frosinone
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Torino
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 11 |
Lecce
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 12 |
Bologna FC 1909
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Udinese
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:9 | -2 | 3 | |
| 14 |
Fiorentina
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 15 |
Sassuolo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 1 | |
| 16 |
Monza
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 1 | |
| 17 |
Atalanta
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | |
| 18 |
Genoa FC
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | |
| 19 |
Parma
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 | |
| 20 |
Venezia
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Torino w tabeli Serie A?
Torino zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Serie A z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Interu Mediolan wynosi 9 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Torino w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Torino na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Torino na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,5
- Strzały celne / mecz 3,2
- Asysty / mecz 0,83
- Udane dryblingi / mecz 6,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,50
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 14,7
- Przechwyty / mecz 6,5
- Wybicia / mecz 22,8
- Zablokowane strzały / mecz 2,3
Strzelcy Torino
Rozkład bramek w czasie
Bramki Torino i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Torino to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Parma - Torino Po przerwie pada 71% bramek Torino.Przebieg meczu Torino i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-1-3 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Torino otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Torino
100% bramek Torino pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Torino zdobywa w sezonie średnio 1,17 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,17.
Aktualne serie Torino
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Torino, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Torino wygra mecz Parma - Torino Torino nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Torino
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 67% meczów Torino padają co najmniej trzy bramki, a w 83% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Parma - Torino Powyżej 2,5 bramki padło w 67% meczów Torino.Torino – faule i karne
- Faule / mecz 8,5
- Faule rywali / mecz 13,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Torino fauluje średnio 8,5 razy na mecz, a wymusza 13,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Torino, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Torino zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Torino wygra mecz Parma - Torino Torino zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Torino ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 71% goli Torino, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 6 meczów.
Torino wygra drugą połowę meczu Parma - Torino Drugą połowę Torino wygrywał w 3 z 6 meczów.Torino – strzały
- Celne / mecz 3,2
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,4
Torino oddaje 7,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Parma - Torino Torino oddaje 7,5 strzałów na mecz.Torino – posiadanie piłki
- U siebie 43,7%
- Na wyjeździe 58,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio Torino utrzymuje przy piłce 50,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Torino wygra mecz Parma - Torino Torino utrzymuje średnio 50,8% posiadania piłki.Torino – podania
- Kluczowe / mecz 7,2
- Dośrodkowania / mecz 13,3
- Celność dośrodkowań 19%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 39%
Torino wymienia średnio 475 podań na mecz przy celności 85%, z czego 7,2 to podania kluczowe.
Torino – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,50
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Torino to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Parma - Torino Czyste konto Torino zachowuje w 0% meczów.Torino – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 17%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 2,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Torino wykonuje średnio 3,5 rzutów rożnych na mecz wobec 3,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 17% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Parma - Torino Powyżej 8,5 rożnego padło w 17% meczów Torino.Torino – kartki
- Żółte kartki 4
- Pow. 3,5 kartki w meczu 17%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 67%
Torino ogląda średnio 0,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Torino – 1,2.
Torino według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,00 | 1,50 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Torino zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Torino na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
2,25 0,00 | 1,75 0,50 | 1,00 2,00 |
|
11.
|
2,33 0,33 | 2,00 1,33 | 1,33 2,00 |
|
12.
|
1,00 1,33 | 1,00 1,33 | 1,67 1,33 |
|
13.
|
1,00 1,00 | 1,33 0,67 | 2,67 1,33 |
|
14.
|
0,67 1,00 | 1,00 0,67 | 1,33 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Torino
Skrajne wyniki i osiągnięcia Torino w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Fiorentina - Torino 1:2 Serie A, 5.09.2026
- Najwyższa porażka Torino - AS Roma 0:2 Serie A, 14.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Torino - AC Milan 1:2, Serie A, 23.08.2026
- Najszybsza bramka 36. minuta Braganca, Torino - Udinese 2:1, Serie A, 12.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Adams, Torino - AC Milan 1:2, Serie A, 23.08.2026
Jakie statystyki ma Torino w tym sezonie?
Bilans Torino w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-1-3 przy 7 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 7,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Torino – zawodnicy
Jak wygląda kadra Torino w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Torino w ostatnim meczu 3-4-2-1

Zmiany
- 45' R. Rodriguez → A. Ismajli
- 54' G. Oristanio → N. Vlasić
- 54' D. Braganca → E. Ilkhan
- 64' C. Adams → S. Kulenović
- 77' E. Ilkhan → G. Gineitis
Kontuzje w kadrze Torino
-
Niccolo Fortini Obrońca Przepuklina pachwinowa pauzuje od 12 dniopuszczone: 1 mecz

-
Che Adams Napastnik Uraz przywodziciela pauzuje od 31 dniopuszczone: 1 mecz
-
Giovanni Simeone Napastnik Uraz pauzuje od 32 dni
-
Franco Israel Bramkarz Uraz barku pauzuje od 74 dniopuszczone: 11 meczów
-
Pietro Pellegri Napastnik Uraz kolana pauzuje od 296 dniopuszczone: 36 meczów
Kadra Torino
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
30 | Szkocja | 5 mln € | 3,3 mln € | 4 | 67% | 2 | 0 | 257' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
19 | Włochy | 12 mln € | 110 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 452' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
31 | Argentyna | 7 mln € | 3,2 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 433' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
26 | Chorwacja | 3,5 mln € | 1,9 mln € | 6 | 100% | 2 | 0 | 83' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Maroko | 5 mln € | 2 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 26' | 0 | 0 | |||||||
| 91 |
|
35 | Kolumbia | 2,5 mln € | 5 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Włochy | 500 tys. € | 1,3 mln € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
29 | Włochy | 7,5 mln € | 3 mln € | 4 | 67% | 1 | 1 | 353' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
27 | Portugalia | 7 mln € | 960 tys. € | 4 | 67% | 1 | 0 | 187' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Chorwacja | 10 mln € | 2,6 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 464' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
23 | Holandia | 3,5 mln € | 520 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 384' | 0 | 0 | |||||||
| 66 |
|
22 | Litwa | 8 mln € | 1,5 mln € | 6 | 100% | 0 | 1 | 285' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Turcja | 6 mln € | 350 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 99' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Włochy | 15 mln € | 2,8 mln € | 2 | 33% | 0 | 0 | 70' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Włochy | 5 mln € | 740 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 76' | 0 | 0 | |||||||
| 79 |
|
18 | Włochy | – | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
27 | Gwinea Równikowa | 7,5 mln € | 1,9 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 490' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
20 | Włochy | 10 mln € | 190 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 267' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
|
24 | Algeria | 8 mln € | 560 tys. € | 4 | 67% | 0 | 1 | 191' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
21 | Włochy | 18 mln € | 1,9 mln € | 6 | 100% | 1 | 0 | 425' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
30 | Albania | 5 mln € | 2,2 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 298' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
28 | Szwajcaria | 2,5 mln € | 1 mln € | 5 | 83% | 0 | 1 | 315' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
34 | Szwajcaria | 1,4 mln € | 2,5 mln € | 3 | 50% | 0 | 0 | 62' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
24 | Szkocja | 5 mln € | 1,7 mln € | 4 | 67% | 0 | 0 | 79' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
34 | Włochy | 900 tys. € | 3,2 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
28 | Brazylia | 10 mln € | 3,1 mln € | 4 | 67% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
20 | Włochy | 1,3 mln € | 130 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 76 |
![]() |
19 | Włochy | 500 tys. € | 370 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 81 |
|
26 | Urugwaj | 2,5 mln € | 1,5 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Torino
170,1 mln €
śr. 5,9 mln € / zawodnika
Ile Torino wydaje na pensje
49,3 mln € rocznie
śr. 1,7 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
16
najliczniej: Włochy (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Torino w sezonie 2026/2027
Torino wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Torino
Jak wygląda skład Torino?
W wyjściowym ustawieniu Torino między słupkami staje L. Perri, a linię obrony najczęściej tworzą P. Comuzzo, S. Coco-Bassey oraz E. Comert. W środku pola grają R. Mandragora, N. Vlasić, G. Gineitis, K. Fitz-Jim, G. Oristanio oraz A. Cacciamani, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Simeone. Trener Ignazio Abate ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie A i pucharach.
Torino – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Torino w sezonie 2026/2027.
Torino transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Włochy | 34 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Szwajcaria | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 29 |
|
5 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Portugalia | 27 |
|
1 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Szkocja | 24 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Algeria | 24 |
|
1 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Sie 2026 |
|
Francja | 22 |
|
150 tys. € |
Kluczowe transfery Torino
Torino bilans transferowy
- -5,7 mln € 2026
- +10,6 mln € 2025
- +39,7 mln € 2024
- -21,1 mln € 2023
- +15,2 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Torino
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Torino w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Torino trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 12,6 mln €, a klub opuściło 22 piłkarzy, co przyniosło 10,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Rolando Mandragora z Fiorentiny za 5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Marcus Pedersen do Olympiakos za 6 mln €.
Torino – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Torino? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Torino?
Klub piłkarski Torino zdobył w swojej historii 16 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Włoch oraz Puchar Włoch. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Serie B oraz Puchar Mitropa.