Akor Jerome Adams
napastnik #45Akor Adams jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Akor Jerome Adams
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Akor Jerome Adams w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Akor Jerome Adams wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.72, a skuteczność strzałów to 6,5%. Akor Jerome Adams oddaje średnio 3,1 strzału na mecz, z czego 1,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Akor Jerome Adams w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Akor Jerome Adams rozegrał w barwach Venezii w Serie A 10 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Nigerii. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 171 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Jaka jest wartość rynkowa Akor Jerome Adams?
Wycena 26-letniego Akor Jerome Adams według stanu na czerwiec 2026 wynosi 15 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 15 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Akor Jerome Adams?
Akor Jerome Adams urodził się 29 stycznia 2000 w Kogi w Nigerii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Akor Jerome Adams – statystyki
Szczegółowe statystyki Akor Jerome Adams w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Venezia oraz reprezentacja Nigerii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Akor Adams vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Akor Jerome Adams w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Akor Jerome Adams wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.72, a skuteczność strzałów to 6,5%. Akor Jerome Adams oddaje średnio 3,1 strzału na mecz, z czego 1,3 to strzały celne.
Akor Jerome Adams – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Akor Jerome Adams w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Serie A, 10. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Serie A, 9. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Serie A, 8. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Serie A, 7. kolejka
|
1:0 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
12 Paź
Koniec
|
Serie A, 6. kolejka
|
3:1 | 83' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
06 Paź
Koniec
|
![]() ![]() Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
3:3 | 45' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
![]() ![]() Puchar Narodów Afryki
|
3:0 | 76' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
![]() ![]() Puchar Narodów Afryki
|
2:1 | 61' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Serie A, 5. kolejka
|
0:2 | 73' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Serie A, 4. kolejka
|
2:4 | 90' | 1 | 0 | – | 7.6 |
Ile meczów rozegrał Akor Jerome Adams w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Akor Jerome Adams rozegrał w barwach Venezii w Serie A 10 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Nigerii. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 171 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Akor Jerome Adams – forma
W ostatnich 5 meczach Akor Jerome Adams zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,83. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Akor Jerome Adams i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Como
1
Venezia
0
Serie A, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Venezia
0
Inter Mediolan
2
Serie A, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Genoa FC
1
Venezia
0
Serie A, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Venezia
1
Napoli
0
Serie A, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Atalanta
3
Venezia
1
Serie A, 6. kolejka
|
83'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Rosja
3
Nigeria
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Gwinea Bissau
3
Nigeria
0
Puchar Narodów Afryki
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Nigeria
2
Madagaskar
1
Puchar Narodów Afryki
|
61'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Venezia
0
Lazio
2
Serie A, 5. kolejka
|
73'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Venezia
2
Fiorentina
4
Serie A, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Frosinone
3
Venezia
2
Serie A, 3. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Udinese
2
Venezia
1
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
AC Milan
2
Venezia
0
Serie A, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Venezia
0
Lecce
2
Serie A, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Venezia
3
Modena
2
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.6 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
1
Sevilla
0
La Liga, 38. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Sevilla
0
Real Madryt
1
La Liga, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Sevilla
3
La Liga, 36. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Sevilla
2
Espanyol
1
La Liga, 35. kolejka
|
15'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Real Sociedad
0
La Liga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Osasuna
2
Sevilla
1
La Liga, 32. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Sevilla
0
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Sevilla
2
Atletico Madryt
1
La Liga, 31. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Sevilla
0
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Sevilla
0
Valencia
2
La Liga, 29. kolejka
|
53'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Barcelona
5
Sevilla
2
La Liga, 28. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
67'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Sevilla
2
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Getafe
0
Sevilla
1
La Liga, 25. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 24. kolejka
|
81'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Girona
1
La Liga, 23. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Mallorca
4
Sevilla
1
La Liga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Sevilla
2
Athletic Bilbao
1
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Elche
2
Sevilla
2
La Liga, 20. kolejka
|
45'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
17 Sty
Karne
|
Egipt
(2)
0
Nigeria
(4)
0
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Uganda
1
Nigeria
3
Puchar Narodów Afryki
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Nigeria
3
Tunezja
2
Puchar Narodów Afryki
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Sevilla
4
Real Oviedo
0
La Liga, 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Valencia
1
Sevilla
1
La Liga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Extremadura 1924
1
Sevilla
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Sevilla
0
Real Betis
2
La Liga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Espanyol
2
Sevilla
1
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Osasuna
0
La Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Sevilla
0
La Liga, 11. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
2
Sevilla
1
La Liga, 10. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Sevilla
1
Mallorca
3
La Liga, 9. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Sevilla
4
Barcelona
1
La Liga, 8. kolejka
|
29'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Sevilla
1
La Liga, 7. kolejka
|
21'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Sevilla
2
La Liga, 5. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Sevilla
1
Getafe
2
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Sevilla
2
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sevilla
1
Atletico Madryt
2
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Sevilla
1
La Liga, 29. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Sevilla
0
Athletic Bilbao
1
La Liga, 28. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Getafe
0
Sevilla
0
La Liga, 22. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Montpellier
2
Monaco
1
Ligue 1, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Montpellier
1
Angers
3
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Lyon
1
Montpellier
0
Ligue 1, 16. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Le Puy Foot
4
Montpellier
0
Puchar Francji, 1/32 finału
|
62'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Montpellier
2
Nicea
2
Ligue 1, 15. kolejka
|
75'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Gru
Koniec
|
RC Lens
2
Montpellier
0
Ligue 1, 14. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Montpellier
0
Toulouse
3
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Reims
4
Montpellier
2
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Monaco
2
Montpellier
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Montpellier
3
Auxerre
2
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Montpellier
1
Nantes
3
Ligue 1, 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Paris Saint Germain
6
Montpellier
0
Ligue 1, 2. kolejka
|
23'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Montpellier
1
Strasburg
1
Ligue 1, 1. kolejka
|
80'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Maj
Koniec
|
RC Lens
2
Montpellier
2
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Toulouse
1
Montpellier
2
Ligue 1
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Reims
1
Montpellier
2
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Clermont
1
Montpellier
1
Ligue 1
|
77'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Le Havre
0
Montpellier
2
Ligue 1
|
73'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Montpellier
2
Paris Saint Germain
6
Ligue 1
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Montpellier
1
Ligue 1
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Montpellier
3
Metz
0
Ligue 1
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Montpellier
1
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Montpellier
0
Lille
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Brest
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Montpellier
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
74'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Metz
0
Montpellier
1
Ligue 1
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Monaco
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Montpellier
1
Brest
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Montpellier
0
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Montpellier
3
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 9.0 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Nantes
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Montpellier
0
Rennes
0
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Lille
1
Montpellier
0
Ligue 1
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Lyon
1
Montpellier
4
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Montpellier
2
Le Havre
2
Ligue 1
|
77'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 9.1 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Haugesund
1
Lillestrøm
0
Eliteserien (Norwegia)
|
89'
|
0 goli
7 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Lillestrøm
4
Sandefjord
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
10 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Rosenborg
1
Lillestrøm
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
7 strzałów (5 celnych)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Lillestrøm
0
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Brann
2
Lillestrøm
0
Puchar Norwegii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
ODD Ballklubb
0
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Lillestrøm
1
Bodo/Glimt
0
Puchar Norwegii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Lillestrøm
4
Strømsgodset
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Viking
2
Lillestrøm
0
Eliteserien (Norwegia)
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Lillestrøm
3
Ham-Kam
1
Eliteserien (Norwegia)
|
84'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Aalesund
2
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
74'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lillestrøm
0
ODD Ballklubb
2
Eliteserien (Norwegia)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Lillestrøm
0
Molde
1
Eliteserien (Norwegia)
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
0
Lillestrøm
2
Eliteserien (Norwegia)
|
35'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Lip
Koniec
|
ODD Ballklubb
1
Lillestrøm
2
Eliteserien (Norwegia)
|
74'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Strømsgodset
3
Lillestrøm
0
Eliteserien (Norwegia)
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Lillestrøm
3
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia)
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Tromsø
2
Lillestrøm
2
Eliteserien (Norwegia)
|
29'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Sandefjord
1
Lillestrøm
4
Eliteserien (Norwegia)
|
67'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Bodo/Glimt
1
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Lillestrøm
2
Aalesund
0
Eliteserien (Norwegia)
|
20'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Lillestrøm
1
Haugesund
0
Eliteserien (Norwegia)
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Molde
1
Lillestrøm
2
Eliteserien (Norwegia)
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Lillestrøm
4
jerv
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Ham-Kam
2
Lillestrøm
2
Eliteserien (Norwegia)
|
29'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
KFUM Oslo
1
Sogndal
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sandnes ULF
0
Sogndal
2
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Strommen
0
Sogndal
2
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Sogndal
1
Ham-Kam
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Aalesund
3
Sogndal
0
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Sogndal
0
Asane
2
Puchar Norwegii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Sogndal
2
Raufoss
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Sogndal
1
Ranheim
2
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Start
1
Sogndal
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Koniec
|
Raufoss
1
Sogndal
2
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lip
Koniec
|
Bryne
0
Sogndal
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
Sogndal
3
Asane
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Maj
Koniec
|
Sogndal
2
Sandnes ULF
2
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Gru
Koniec
|
Mjondalen
3
Sogndal
2
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
21'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Sogndal
3
Ranheim
1
OBOS-ligaen (Norwegia)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Akor Jerome Adams 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.83.
W ostatnich 10 meczach Akor Jerome Adams 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.89.
W jakiej formie jest Akor Jerome Adams?
Akor Jerome Adams jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.83 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.72). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Akor Jerome Adams – zarobki
Akor Jerome Adams gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,9 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Akor Jerome Adams (2025/26)
| Rocznie | 1,9 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 157 tys. € |
| Tygodniowo | 36 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Akor Jerome Adams w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,9 mln € |
Akor Jerome Adams – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Akor Jerome Adams wynosi obecnie 15 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Akor Jerome Adams na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Akor Jerome Adams
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 26 |
|
15 mln € |
| 15.03.2026 | 26 |
|
12 mln € |
| 11.12.2025 | 25 |
|
7 mln € |
| 08.06.2025 | 25 |
|
5 mln € |
| 20.03.2025 | 25 |
|
7,5 mln € |
| 09.12.2024 | 24 |
|
9 mln € |
| 02.06.2024 | 24 |
|
10 mln € |
| 17.12.2023 | 23 |
|
12 mln € |
| 15.10.2023 | 23 |
|
8 mln € |
| 28.06.2023 | 23 |
|
4 mln € |
| 08.12.2022 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 30.06.2022 | 22 |
|
800 tys. € |
| 02.01.2022 | 21 |
|
400 tys. € |
| 30.12.2020 | 20 |
|
50 tys. € |
| 28.12.2019 | 19 |
|
50 tys. € |
| 29.12.2018 | 18 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Akor Jerome Adams?
Wycena Akor Jerome Adams wynosi obecnie 15 mln €. W szczycie kariery Akor Jerome Adams wyceniano na 15 mln €, a najniżej na 50 tys. €.
