Duje Ćaleta-Car jest piłkarzem występującym obecnie w Sassuolo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Duje Ćaleta-Car
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Duje Ćaleta-Car w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Duje Ćaleta-Car wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.60, a skuteczność strzałów to 0,0%. Duje Ćaleta-Car oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Duje Ćaleta-Car w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Duje Ćaleta-Car rozegrał w barwach Sassuolo w Serie A 7 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Chorwacji. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 451 minut. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Duje Ćaleta-Car
Pierwszy transfer Duje Ćaleta-Car w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Sibenika do Salzburga za 50 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Duje Ćaleta-Car było przejście z Salzburga do Marsylii w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 19 milionów euro.
Czy Duje Ćaleta-Car ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Duje Ćaleta-Car nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Duje Ćaleta-Car to koronawirus z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 18 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Duje Ćaleta-Car?
Duje Ćaleta-Car ma na koncie 8 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Austrii — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Red Bull Salzburg — 7 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Duje Ćaleta-Car?
Duje Ćaleta-Car najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Duje Ćaleta-Car?
Wycena 30-letniego Duje Ćaleta-Car według stanu na czerwiec 2026 wynosi 2,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 25 milionów euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Duje Ćaleta-Car?
Duje Ćaleta-Car urodził się 17 września 1996 w Šibenik w Chorwacji. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Duje Ćaleta-Car – statystyki
Szczegółowe statystyki Duje Ćaleta-Car w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sassuolo oraz reprezentacja Chorwacji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Duje Ćaleta-Car vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Duje Ćaleta-Car w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Duje Ćaleta-Car wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.60, a skuteczność strzałów to 0,0%. Duje Ćaleta-Car oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Duje Ćaleta-Car – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Duje Ćaleta-Car w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Paź
Koniec
|
Serie A, 9. kolejka
|
2:6 | 82' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Serie A, 8. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Serie A, 7. kolejka
|
4:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Serie A, 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
Serie A, 5. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Serie A, 4. kolejka
|
3:2 | 9' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Serie A, 3. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
02 Wrz
Karne
|
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
03 Lip
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
27 Cze
Koniec
|
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Duje Ćaleta-Car w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Duje Ćaleta-Car rozegrał w barwach Sassuolo w Serie A 7 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Chorwacji. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 451 minut. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Duje Ćaleta-Car – transfery
W trakcie kariery Duje Ćaleta-Car zmieniał klub 15 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 32,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sassuolo 2026 – obecnie
-
Lyon 2026 – 2026
-
Real Sociedad 2025 – 2026
-
Lyon 2024 – 2025
-
Southampton 2024 – 2024
-
Lyon 2023 – 2024
-
Southampton 2022 – 2023
-
Olympique Marsylia 2018 – 2022
-
Red Bull Salzburg 2015 – 2018
-
FC Liefering 2014 – 2015
-
Red Bull Salzburg 2014 – 2014
-
FC Superfund Pasching 2013 – 2014

-
Red Bull Salzburg 2013 – 2013
-
Sibenik 2012 – 2013
-
HNK Sibenik U17 2011 – 2012

-
HNK Sibenik Youth do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Duje Ćaleta-Car
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 31.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 31.07.2025 |
|
500 tys. € | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 07.07.2024 |
|
3,6 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 01.08.2023 |
|
1,5 mln € | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 31.08.2022 |
|
8 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 19.07.2018 |
|
19 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 06.01.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 29.06.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 05.07.2013 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 04.07.2013 |
|
50 tys. € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Duje Ćaleta-Car
Pierwszy transfer Duje Ćaleta-Car w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Sibenika do Salzburga za 50 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Duje Ćaleta-Car było przejście z Salzburga do Marsylii w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 19 milionów euro.
Duje Ćaleta-Car – forma
W ostatnich 5 meczach Duje Ćaleta-Car zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,61. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Duje Ćaleta-Car i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Paź
Koniec
|
Sassuolo
2
Lazio
6
Serie A, 9. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Como
2
Sassuolo
0
Serie A, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Frosinone
4
Sassuolo
2
Serie A, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Sassuolo
1
AC Milan
1
Serie A, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Monza
2
Sassuolo
1
Serie A, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Sassuolo
3
Juventus
2
Serie A, 4. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Bologna FC 1909
2
Sassuolo
2
Serie A, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Karne
|
Sassuolo
(4)
1
Frosinone
(3)
1
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lip
Koniec
|
Portugalia
2
Chorwacja
1
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
Chorwacja
2
Ghana
1
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Cze
Koniec
|
Panama
0
Chorwacja
1
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
Anglia
4
Chorwacja
2
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Cze
Koniec
|
Chorwacja
2
Słowenia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Espanyol
1
Real Sociedad
1
La Liga, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Girona
1
Real Sociedad
1
La Liga, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Real Sociedad
2
Real Betis
2
La Liga, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Real Sociedad
0
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Sociedad
3
La Liga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
0
Getafe
1
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
(3)
2
Real Sociedad
(4)
2
Puchar Hiszpanii, finał
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
3
Deportivo Alaves
3
La Liga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
2
Levante
0
La Liga, 30. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Villarreal
3
Real Sociedad
1
La Liga, 29. kolejka
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
3
Osasuna
1
La Liga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Real Sociedad
2
La Liga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
1
Athletic Bilbao
0
Puchar Hiszpanii, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Mallorca
0
Real Sociedad
1
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
3
Real Oviedo
3
La Liga, 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Real Madryt
4
Real Sociedad
1
La Liga, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Real Sociedad
1
Puchar Hiszpanii, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
3
Elche
1
La Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Real Sociedad
3
Puchar Hiszpanii, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
3
Celta Vigo
1
La Liga, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
2
Barcelona
1
La Liga, 20. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Sty
Karne
|
Real Sociedad
(4)
2
Osasuna
(3)
2
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Getafe
1
Real Sociedad
2
La Liga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
1
Atletico Madryt
1
La Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Levante
1
Real Sociedad
1
La Liga, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Eldense
1
Real Sociedad
2
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Real Sociedad
1
Girona
2
La Liga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Real Sociedad
0
La Liga, 15. kolejka
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
2
Villarreal
3
La Liga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Osasuna
1
Real Sociedad
3
La Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Czarnogóra
2
Chorwacja
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Chorwacja
3
Wyspy Owcze
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Elche
1
Real Sociedad
1
La Liga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
3
Athletic Bilbao
2
La Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
2
Sevilla
1
La Liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Sociedad
1
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Czechy
0
Chorwacja
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Barcelona
2
Real Sociedad
1
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
1
Mallorca
0
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Real Betis
3
Real Sociedad
1
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
1
Real Madryt
2
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Chorwacja
4
Czarnogóra
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Wyspy Owcze
0
Chorwacja
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Real Sociedad
0
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Real Sociedad
2
Espanyol
2
La Liga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Valencia
1
Real Sociedad
1
La Liga, 1. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Chorwacja
5
Czechy
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Gibraltar
0
Chorwacja
7
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 3. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Lyon
2
Angers
0
Ligue 1, 34. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Monaco
2
Lyon
0
Ligue 1, 33. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Lyon
1
RC Lens
2
Ligue 1, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Lyon
1
Ligue 1, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Kwi
Dogryw.
|
Manchester United
5
Lyon
4
Liga Europy, 1/4 finału
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Auxerre
1
Lyon
3
Ligue 1, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Lyon
2
Manchester United
2
Liga Europy, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Strasburg
4
Lyon
2
Ligue 1, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Mar
Karne
|
Francja
(5)
2
Chorwacja
(4)
0
Liga Narodów UEFA
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Nicea
0
Lyon
2
Ligue 1, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Lyon
2
Paris Saint Germain
3
Ligue 1, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Montpellier
1
Lyon
4
Ligue 1, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Lyon
4
Reims
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Nantes
1
Lyon
1
Ligue 1, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Fenerbahce
0
Lyon
0
Liga Europy, 7. runda
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Lyon
0
Toulouse
0
Ligue 1, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Karne
|
Bourgoin-Jallieu
(4)
2
Lyon
(2)
2
Puchar Francji, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Lyon
1
Montpellier
0
Ligue 1, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Lyon
1
Ligue 1, 15. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Lyon
3
Eintracht Frankfurt
2
Liga Europy, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Angers
0
Lyon
3
Ligue 1, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Lyon
4
Nicea
1
Ligue 1, 13. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Karabach Agdam
1
Lyon
4
Liga Europy, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Szkocja
1
Chorwacja
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Lyon
1
Saint-Étienne
0
Ligue 1, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
Lyon
2
Liga Europy, 4. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Lille
1
Lyon
1
Ligue 1, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Lyon
2
Auxerre
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Lyon
0
Beşiktaş
1
Liga Europy, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Lyon
2
Nantes
0
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Rangers
1
Lyon
4
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Toulouse
1
Lyon
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Lyon
2
Olympiakos
0
Liga Europy, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
RC Lens
0
Lyon
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Lyon
4
Strasburg
3
Ligue 1, 3. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Lyon
0
Monaco
2
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Arsenal
2
Lyon
0
Emirates Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Lyon
1
Paris Saint Germain
2
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Lyon
2
Strasburg
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Lyon
3
Monaco
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Lyon
1
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Toulouse
2
Lyon
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
FC Lorient
0
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Lyon
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Montpellier
1
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Lyon
0
Ligue 1
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Gru
Koniec
|
RC Lens
3
Lyon
2
Ligue 1
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Lyon
1
Montpellier
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Nottingham Forest
4
Southampton
3
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Southampton
0
Crystal Palace
2
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Southampton
1
Grimsby Town
2
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Newcastle United
2
Southampton
1
Puchar Ligi Angielskiej
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Everton
1
Southampton
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Southampton
1
Brighton & Hove Albion
3
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Southampton
2
Lincoln City
1
Puchar Ligi Angielskiej
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Francja
0
Chorwacja
1
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Cze
Koniec
|
Chorwacja
0
Austria
3
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Strasburg
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Rennes
2
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Maj
Koniec
|
FC Lorient
0
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Feyenoord Rotterdam
0
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Lyon
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Nantes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Brest
1
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Metz
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
5
Angers
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
RC Lens
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Chauvigny
0
Olympique Marsylia
3
Puchar Francji
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Reims
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Strasburg
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Lokomotiv
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Brest
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Nantes
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Troyes
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Galatasaray
4
Olympique Marsylia
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Chorwacja
1
Rosja
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Malta
1
Chorwacja
7
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Clermont
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Paris Saint Germain
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Chorwacja
2
Słowacja
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Cypr
0
Chorwacja
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Lille
2
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
RC Lens
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Angers
0
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Monaco
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Słowacja
0
Chorwacja
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Rosja
0
Chorwacja
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Chorwacja
1
Armenia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Metz
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Chorwacja
3
Malta
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Słowenia
1
Chorwacja
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Nicea
3
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Lille
2
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lut
Koniec
|
RC Lens
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Monaco
3
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nimes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Dijon FCO
0
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Angers
2
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Monaco
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Nimes
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
FC Porto
2
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
FC Porto
3
Olympique Marsylia
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Manchester City
3
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Paź
Koniec
|
FC Lorient
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Olympiakos
1
Olympique Marsylia
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Bordeaux
1
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Chorwacja
1
Francja
2
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Szwajcaria
1
Chorwacja
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Lyon
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Metz
1
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Francja
4
Chorwacja
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Brest
2
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Rennes
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Angers
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Strasburg
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Amiens SC
3
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Rennes
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Dijon FCO
0
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Montpellier
1
Ligue 1
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Nicea
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nantes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Rennes
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
4
Olympique Marsylia
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Lazio
2
Olympique Marsylia
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Apoel Nikozja
2
Olympique Marsylia
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Lyon
4
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Nimes
3
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Islandia
1
Chorwacja
2
Mistrzostwa Świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Austria Wiedeń
4
Red Bull Salzburg
0
Bundesliga (Austria)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
![]()
Mattersburg SV 2020
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Red Bull Salzburg
4
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
65'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Lazio
4
Red Bull Salzburg
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Red Bull Salzburg
0
Borussia Dortmund
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Mar
Koniec
|
![]()
Mattersburg SV 2020
2
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Red Bull Salzburg
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Red Bull Salzburg
0
LASK
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Red Bull Salzburg
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Rapid Wiedeń
2
Red Bull Salzburg
3
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Red Bull Salzburg
5
Sturm Graz
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
SKN St. Pölten
1
Red Bull Salzburg
3
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
SCR Altach
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
12 Sie
Koniec
|
SCR Altach
0
Red Bull Salzburg
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Austria Wiedeń
2
Red Bull Salzburg
3
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
![]()
Mattersburg SV 2020
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Red Bull Salzburg
0
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
SCR Altach
0
Red Bull Salzburg
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Admira Wacker Mödling
0
Red Bull Salzburg
4
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rapid Wiedeń
0
Red Bull Salzburg
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Red Bull Salzburg
3
![]()
Mattersburg SV 2020
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
SV Ried
0
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Austria Wiedeń
0
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
![]()
Mattersburg SV 2020
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Wolfsberger AC
1
Red Bull Salzburg
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Sturm Graz
0
Red Bull Salzburg
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Admira Wacker Mödling
1
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Austria Wiedeń
1
Red Bull Salzburg
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Red Bull Salzburg
4
![]()
Mattersburg SV 2020
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Wolfsberger AC
1
Red Bull Salzburg
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Red Bull Salzburg
4
![]()
SV Grodig
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
Austria Wiedeń
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
SCR Altach
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Admira Wacker Mödling
2
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Duje Ćaleta-Car ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.79, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.61 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W ostatnich 10 meczach Duje Ćaleta-Car ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.79, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W jakiej formie jest Duje Ćaleta-Car?
Duje Ćaleta-Car jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.61 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.60). Jego dyspozycja słabnie.
Duje Ćaleta-Car – zarobki
Duje Ćaleta-Car gra w Sassuolo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 3,8 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Duje Ćaleta-Car w Sassuolo (2025/26)
| Rocznie | 3,8 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 313 tys. € |
| Tygodniowo | 72 tys. € |
| Dziennie | 10 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Duje Ćaleta-Car w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
3,8 mln € |
| 2024/25 |
|
2,4 mln € |
| 2023/24 |
|
2,4 mln € |
| 2022/23 |
|
2,5 mln € |
| 2021/22 |
|
1,8 mln € |
| 2020/21 |
|
1,8 mln € |
| 2019/20 |
|
1,8 mln € |
| 2018/19 |
|
1,8 mln € |
Duje Ćaleta-Car – kontuzje
W trakcie kariery Duje Ćaleta-Car zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Duje Ćaleta-Car
-
Uraz mięśnia
21.11.24 – 26.11.24 (6 dni)
Lyon opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
27.07.21 – 13.08.21 (18 dni)
Olympique Marsylia opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
11.02.21 – 15.02.21 (5 dni)
Olympique Marsylia opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
08.02.18 – 13.02.18 (6 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 1 mecz
Czy Duje Ćaleta-Car ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Duje Ćaleta-Car nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Duje Ćaleta-Car to koronawirus z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 18 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Duje Ćaleta-Car – trofea
W trakcie kariery Duje Ćaleta-Car zdobył 8 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Duje Ćaleta-Car
Jakie trofea zdobył Duje Ćaleta-Car?
Duje Ćaleta-Car zdobył w karierze 8 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Red Bull Salzburg — 7 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Austrii — 4 razy.
Duje Ćaleta-Car – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Duje Ćaleta-Car wynosi obecnie 2,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Duje Ćaleta-Car na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Duje Ćaleta-Car
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 29 |
|
2,8 mln € |
| 11.12.2025 | 29 |
|
3 mln € |
| 01.10.2025 | 29 |
|
4 mln € |
| 02.06.2025 | 28 |
|
7 mln € |
| 09.12.2024 | 28 |
|
8 mln € |
| 02.06.2024 | 27 |
|
7 mln € |
| 17.12.2023 | 27 |
|
7 mln € |
| 15.10.2023 | 27 |
|
9 mln € |
| 19.06.2023 | 26 |
|
11 mln € |
| 02.11.2022 | 26 |
|
14 mln € |
| 29.05.2022 | 25 |
|
16 mln € |
| 15.12.2021 | 25 |
|
16 mln € |
| 07.10.2021 | 25 |
|
18 mln € |
| 27.05.2021 | 24 |
|
25 mln € |
| 08.04.2021 | 24 |
|
25 mln € |
| 14.10.2020 | 24 |
|
23 mln € |
| 02.08.2020 | 23 |
|
23 mln € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
20 mln € |
| 12.03.2020 | 23 |
|
25 mln € |
| 18.12.2019 | 23 |
|
18 mln € |
| 02.06.2019 | 22 |
|
15 mln € |
| 16.12.2018 | 22 |
|
15 mln € |
| 05.09.2018 | 21 |
|
15 mln € |
| 13.06.2018 | 21 |
|
10 mln € |
| 29.03.2018 | 21 |
|
6 mln € |
| 01.01.2018 | 21 |
|
3 mln € |
| 10.10.2017 | 21 |
|
3 mln € |
| 01.06.2017 | 20 |
|
2,5 mln € |
| 21.12.2016 | 20 |
|
3 mln € |
| 05.10.2016 | 20 |
|
3 mln € |
| 31.05.2016 | 19 |
|
2 mln € |
| 28.12.2015 | 19 |
|
1,5 mln € |
| 01.10.2015 | 19 |
|
750 tys. € |
| 16.06.2015 | 18 |
|
500 tys. € |
| 07.04.2015 | 18 |
|
500 tys. € |
| 10.01.2015 | 18 |
|
350 tys. € |
| 21.11.2014 | 18 |
|
200 tys. € |
| 20.08.2014 | 17 |
|
150 tys. € |
| 08.07.2014 | 17 |
|
75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Duje Ćaleta-Car?
Wycena Duje Ćaleta-Car wynosi obecnie 2,8 mln €. W szczycie kariery Duje Ćaleta-Car wyceniano na 25 mln €, a najniżej na 75 tys. €.