Ilias Koutsoupias jest piłkarzem występującym obecnie w RSC Anderlecht. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Ilias Koutsoupias
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
20:45
|
RSC Anderlecht
4
KVC Westerlo
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka | |||||||
|
25 Paź
18:30
|
KAA Gent
4
RSC Anderlecht
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka | |||||||
|
10 Paź
16:00
|
Cercle Brugge
1
RSC Anderlecht
2
|
78' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Jupiler Pro League (Belgia), 8. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Ilias Koutsoupias w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ilias Koutsoupias wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.80, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ilias Koutsoupias oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ilias Koutsoupias w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ilias Koutsoupias rozegrał w barwach Anderlechcie w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 6 meczów, a w barwach Frosinone w Serie A 1 mecz, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 508 minut. Średnio dawało to 56 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Ilias Koutsoupias
Pierwszy transfer Ilias Koutsoupias w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Virtus Entella Under 17 do Bologna U19 za 200 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Ilias Koutsoupias było przejście z Virtus Entelli do Benevento w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,2 miliona euro.
Czy Ilias Koutsoupias ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Ilias Koutsoupias nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ilias Koutsoupias to uraz przywodziciela z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 114 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ilias Koutsoupias?
Ilias Koutsoupias ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Ilias Koutsoupias?
Ilias Koutsoupias najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Ilias Koutsoupias?
Wycena 25-letniego Ilias Koutsoupias według stanu na czerwiec 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ilias Koutsoupias?
Ilias Koutsoupias urodził się 10 maja 2001 w Heraklion w Grecji. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Ilias Koutsoupias - statystyki
Szczegółowe statystyki Ilias Koutsoupias w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział RSC Anderlecht oraz reprezentacja Grecji U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ilias Koutsoupias
Ilias Koutsoupias vs. inni
Atak
Obrona
Podania Ilias Koutsoupias
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ilias Koutsoupias w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ilias Koutsoupias wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.80, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ilias Koutsoupias oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ilias Koutsoupias - transfery
W trakcie kariery Ilias Koutsoupias zmieniał klub 16 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
RSC Anderlecht 2026 – obecnie
-
Frosinone 2025 – 2026
-
Catanzaro 2025 – 2025
-
Frosinone 2025 – 2025
-
Catanzaro 2024 – 2025
-
Benevento 2024 – 2024
-
Bari 2023 – 2024
-
Benevento 2023 – 2023
-
Virtus Entella 2023 – 2023
-
Benevento 2022 – 2023
-
Virtus Entella 2022 – 2022
-
Ternana 2021 – 2022
-
Virtus Entella 2020 – 2021
-
Bologna U19 2018 – 2020

-
Virtus Entella Under 17 2017 – 2018

-
Platanias Chania U17 2015 – 2017

-
OFI Crete U17 do 2015

Historia transferów Ilias Koutsoupias
Pierwszy transfer Ilias Koutsoupias w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Virtus Entella Under 17 do Bologna U19 za 200 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Ilias Koutsoupias było przejście z Virtus Entelli do Benevento w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,2 miliona euro.
Ilias Koutsoupias - forma
W ostatnich 5 meczach Ilias Koutsoupias zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,06. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ilias Koutsoupias 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.73, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.06 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Ilias Koutsoupias 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.57, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.00 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Ilias Koutsoupias?
Ilias Koutsoupias jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.06 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.80). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Ilias Koutsoupias w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ilias Koutsoupias rozegrał w barwach Anderlechcie w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 6 meczów, a w barwach Frosinone w Serie A 1 mecz, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 508 minut. Średnio dawało to 56 minut gry na spotkanie.
Ilias Koutsoupias - zarobki
Ilias Koutsoupias gra w RSC Anderlecht na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 560 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ilias Koutsoupias w RSC Anderlecht (2025/26)
| Rocznie | 560 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 47 tys. € |
| Tygodniowo | 11 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Ilias Koutsoupias - kontuzje
W trakcie kariery Ilias Koutsoupias zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 19 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ilias Koutsoupias
-
Uraz przywodziciela
09.03.25 – 30.06.25 (114 dni)
Frosinone opuszczone: 9 meczów
-
Uraz
26.09.21 – 31.10.21 (36 dni)
Ternana opuszczone: 4 mecze
-
Uraz stopy
19.03.21 – 04.05.21 (47 dni)
Virtus Entella opuszczone: 6 meczów
Czy Ilias Koutsoupias ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Ilias Koutsoupias nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ilias Koutsoupias to uraz przywodziciela z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 114 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ilias Koutsoupias - trofea
W trakcie kariery Ilias Koutsoupias zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Ilias Koutsoupias?
Ilias Koutsoupias zdobył w karierze 2 trofea. Najczęściej zdobywał Turniej w Viareggio — 1 raz.
Ilias Koutsoupias - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ilias Koutsoupias wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ilias Koutsoupias na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ilias Koutsoupias?
Wycena Ilias Koutsoupias wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Ilias Koutsoupias wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 150 tys. €.