Forma w lidze
Virtus Entella w tabeli
13. miejsce / 6 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
2 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
4:5 bramki
1,33 gola/mecz
4 pkt
4:2 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Virtus Entelli
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Włochy | 22 | napastnik | 6 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Hiszpania | 26 | napastnik | 6 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,19 średnia ocena | Hiszpania | 26 | napastnik | 6 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Włochy | 30 | bramkarz | 6 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Virtus Entelli 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Virtus Entella w tabeli Serie B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palermo
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:7 | 16 |
2
|
Mantova
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | 14 |
| ··· | |||||||
12
|
Arezzo
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | 7 |
13
|
Virtus Entella
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:7 | 6 |
14
|
Cremonese
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | 6 |
Wyniki Virtus Entelli
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Virtus Entella
1
Juve Stabia
1
Serie B, 6. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Cremonese
0
Virtus Entella
0
Serie B, 5. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Pisa
1
Virtus Entella
4
Serie B, 4. kolejka
|
Terminarz Virtus Entelli
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Calcio Padova
Virtus Entella
Serie B, 7. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:00
|
Virtus Entella
Mantova
Serie B, 8. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:00
|
Virtus Entella
Avellino
Serie B, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Virtus Entelli
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy |
|
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
![]() |
Włochy |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
za darmo |
Virtus Entella to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie B. Swoim domowym obiektem jest Stadio Comunale Chiavari, który może pomieścić 6 113 widzów. Zespół prowadzi Andrea Chiappella.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Virtus Entellę?
Klub piłkarski Virtus Entella zdobył w swojej historii 4 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Lega Pro (A) oraz Mistrzostwo Lega Pro (B). Ponadto triumfował w Superpuchar Serie C.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Virtus Entella w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Virtus Entelli trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Virtus Entella w tabeli Serie B?
Virtus Entella zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Serie B z dorobkiem 6 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Palermo wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Virtus Entelli?
W wyjściowym ustawieniu Virtus Entelli między słupkami staje Federico del Frate, a linię obrony najczęściej tworzą L. Parodi, A. Tiritiello oraz M. Alborghetti. W środku pola grają L. Vignali, Stefano di Mario, A. Franzoni, B. Guiu oraz L. Benedetti, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Cuppone, F. Forte. Trener Andrea Chiappella ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B i pucharach.
Kiedy Virtus Entella gra następny mecz?
Najbliższy mecz Virtus Entelli to spotkanie z Calcio Padovą, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadio Comunale Euganeo w ramach Serie B (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Virtus Entelli?
Ostatni mecz Virtus Entelli to remis z Juve Stabią 1:1 w Serie B, 10 października 2026. Bramki zdobyli Di Nardo, Corona. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Virtus Entella w tym sezonie?
Bilans Virtus Entelli w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-3-2 przy 8 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Virtus Entelli w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Virtus Entella w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Virtus Entelli
Virtus Entella terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Serie B, 7. kolejka
|
Stadio Comunale Euganeo Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 15:00
|
Serie B, 8. kolejka
|
Stadio Comunale Chiavari U siebie | Trudny | |
|
27 Paź 20:00
|
Serie B, 9. kolejka
|
Stadio Comunale Chiavari U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 19:30
|
Serie B, 10. kolejka
|
Stadio Comunale Luigi Ferraris Wyjazd | Łatwy | |
|
07 Lis 15:00
|
Serie B, 11. kolejka
|
Stadio Comunale Chiavari U siebie | Trudny | |
|
21 Lis 15:00
|
Serie B, 12. kolejka
|
Stadio dei Marmi Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Lis 15:00
|
Serie B, 13. kolejka
|
Stadio Comunale Chiavari U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Lis 15:00
|
Serie B, 14. kolejka
|
Stadio Cino e Lillo Del Duca Wyjazd | Trudny | |
|
05 Gru 15:00
|
Serie B, 15. kolejka
|
Stadio Comunale Chiavari U siebie | Łatwy | |
|
08 Gru 15:00
|
Serie B, 16. kolejka
|
Stadio Nicola Ceravolo Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Virtus Entella gra następny mecz?
Najbliższy mecz Virtus Entelli to spotkanie z Calcio Padovą, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadio Comunale Euganeo w ramach Serie B (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Virtus Entelli w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Virtus Entella w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Virtus Entelli w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Virtus Entella wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Serie B, 6. kolejka
|
1:1 | 4-4-1-1 | 5/8 | 2/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Serie B, 5. kolejka
|
0:0 | 3-5-2 | 3/4 | 0/1 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Serie B, 4. kolejka
|
1:4 | 3-5-2 | 2/9 | 2/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Serie B, 3. kolejka
|
2:2 | 3-5-2 | 4/8 | 3/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie B, 2. kolejka
|
1:2 | 3-5-2 | 6/8 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Serie B, 1. kolejka
|
1:0 | 5-4-1 | 5/6 | 1/5 | |
|
16 Sie Karne
|
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
2:2 | 3-5-2 | 7/13 | 3/3 | |
|
08 Maj Koniec
|
Serie B, 38. kolejka
|
2:1 | 3-5-2 | 5/10 | 3/5 | |
|
01 Maj Koniec
|
Serie B, 37. kolejka
|
2:0 | 3-5-2 | 4/5 | 3/6 | |
|
25 Kwi Koniec
|
Serie B, 36. kolejka
|
1:0 | 3-5-2 | 5/8 | 1/4 |
Virtus Entella ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 14 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 4 z 6 meczów, ze średnią 1,25 punktu. W pozostałych ustawieniach Virtus Entella zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Virtus Entelli?
Ostatni mecz Virtus Entelli to remis z Juve Stabią 1:1 w Serie B, 10 października 2026. Bramki zdobyli Di Nardo, Corona. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Virtus Entella – tabela Serie B
Jakie miejsce w tabeli Serie B zajmuje Virtus Entella w sezonie 2026/2027.
Miejsce Virtus Entelli w tabeli Serie B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palermo
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:7 | 7 | 16 | |
2
|
Mantova
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | 7 | 14 | |
3
|
Modena
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 13 | |
4
|
Sudtirol
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 12 | |
5
|
Ascoli
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 11 | |
6
|
Avellino
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
7
|
Pisa
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 10 | |
8
|
Benevento
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 10 | |
9
|
Hellas Verona
|
6 | 2 | 1 | 3 | 12:10 | 2 | 7 | |
10
|
Cesena
|
6 | 1 | 4 | 1 | 7:8 | -1 | 7 | |
11
|
Calcio Padova
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
12
|
Arezzo
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 7 | |
13
|
Virtus Entella
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
14
|
Cremonese
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Juve Stabia
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 | 6 | |
16
|
Empoli
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:10 | -4 | 6 | |
17
|
Vicenza Virtus
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:13 | -6 | 5 | |
18
|
Carrarese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:6 | -2 | 4 | |
19
|
Sampdoria
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 | |
20
|
Catanzaro
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:12 | -6 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palermo
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:7 | 7 | 16 | |
2
|
Mantova
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | 7 | 14 | |
3
|
Modena
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 13 | |
4
|
Sudtirol
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 12 | |
5
|
Ascoli
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 11 | |
6
|
Avellino
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
7
|
Pisa
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 10 | |
8
|
Benevento
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 10 | |
9
|
Hellas Verona
|
6 | 2 | 1 | 3 | 12:10 | 2 | 7 | |
10
|
Cesena
|
6 | 1 | 4 | 1 | 7:8 | -1 | 7 | |
11
|
Calcio Padova
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
12
|
Arezzo
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 7 | |
13
|
Virtus Entella
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
14
|
Cremonese
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Juve Stabia
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 | 6 | |
16
|
Empoli
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:10 | -4 | 6 | |
17
|
Vicenza Virtus
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:13 | -6 | 5 | |
18
|
Carrarese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:6 | -2 | 4 | |
19
|
Sampdoria
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 | |
20
|
Catanzaro
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:12 | -6 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Palermo
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 2 |
Sudtirol
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 8 | |
| 3 |
Mantova
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 4 |
Ascoli
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Avellino
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 7 | |
| 6 |
Benevento
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 7 |
Modena
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
Hellas Verona
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 6 | |
| 9 |
Calcio Padova
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 10 |
Cremonese
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 11 |
Vicenza Virtus
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 12 |
Pisa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 13 |
Cesena
|
3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 14 |
Empoli
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 15 |
Sampdoria
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 16 |
Catanzaro
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 17 |
Virtus Entella
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 18 |
Arezzo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 19 |
Juve Stabia
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 20 |
Carrarese
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Palermo
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 2 |
Mantova
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 3 |
Modena
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 4 |
Pisa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 7 | |
| 5 |
Arezzo
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 6 |
Juve Stabia
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 7 |
Sudtirol
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 8 |
Ascoli
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 9 |
Cesena
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 10 |
Virtus Entella
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 11 |
Carrarese
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 12 |
Avellino
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Benevento
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 14 |
Calcio Padova
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 15 |
Empoli
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 16 |
Cremonese
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 17 |
Hellas Verona
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 18 |
Vicenza Virtus
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 19 |
Sampdoria
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 20 |
Catanzaro
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:9 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Virtus Entella w tabeli Serie B?
Virtus Entella zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Serie B z dorobkiem 6 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Palermo wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Virtus Entelli w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Virtus Entelli na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Virtus Entella na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,7
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 6,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,17
- Czyste konta 17%
- Odbiory / mecz 16,5
- Przechwyty / mecz 7,8
- Wybicia / mecz 20,0
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Virtus Entelli
-
Giacomo Corona 2
-
Bernat Guiu 1
-
Mattia Alborghetti 1

-
Andrea Tiritiello 1
-
Andrea Franzoni 1
-
Luigi Cuppone 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Virtus Entelli i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Virtus Entelli to 31–45+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Calcio Padova - Virtus Entella Po przerwie pada 38% bramek Virtus Entelli.Przebieg meczu Virtus Entelli i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Virtus Entella otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Virtus Entelli
100% bramek Virtus Entelli pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Virtus Entella zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Virtus Entelli
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Virtus Entelli, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Virtus Entella wygra mecz Calcio Padova - Virtus Entella Virtus Entella nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Virtus Entelli
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Virtus Entelli padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Calcio Padova - Virtus Entella Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Virtus Entelli.Virtus Entella – faule i karne
- Faule / mecz 14,2
- Faule rywali / mecz 12,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Virtus Entella fauluje średnio 14,2 razy na mecz, a wymusza 12,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Virtus Entelli, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Virtus Entella zdobywa 0,67 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Virtus Entella wygra mecz Calcio Padova - Virtus Entella Virtus Entella zdobywa u siebie 22% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Virtus Entelli ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 38% goli Virtus Entelli, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 6 meczów.
Virtus Entella wygra drugą połowę meczu Calcio Padova - Virtus Entella Drugą połowę Virtus Entella wygrywał w 0 z 6 meczów.Virtus Entella – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 7,2
- Celność strzałów 33%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 8,0
Virtus Entella oddaje 10,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 33% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Calcio Padova - Virtus Entella Virtus Entella oddaje 10,7 strzałów na mecz.Virtus Entella – posiadanie piłki
- U siebie 54,3%
- Na wyjeździe 48,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 6
- Najniższe w sezonie 46%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 6 meczów. Średnio Virtus Entella utrzymuje przy piłce 51,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 46%.
Virtus Entella wygra mecz Calcio Padova - Virtus Entella Virtus Entella utrzymuje średnio 51,5% posiadania piłki.Virtus Entella – podania
- Kluczowe / mecz 10,7
- Dośrodkowania / mecz 27,3
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 50%
Virtus Entella wymienia średnio 437 podań na mecz przy celności 85%, z czego 10,7 to podania kluczowe.
Virtus Entella – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,17
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Virtus Entelli to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Calcio Padova - Virtus Entella Czyste konto Virtus Entella zachowuje w 17% meczów.Virtus Entella – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 17%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Virtus Entella wykonuje średnio 4,2 rzutów rożnych na mecz wobec 3,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 17% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Calcio Padova - Virtus Entella Powyżej 8,5 rożnego padło w 17% meczów Virtus Entelli.Virtus Entella – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 17%
Virtus Entella ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Virtus Entelli – 1,8.
Virtus Entella według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,67 | 1,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 1,50 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Virtus Entella zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Virtus Entella na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,33 1,00 | 0,67 1,00 | 1,00 1,67 |
|
12.
|
0,33 2,00 | 1,00 1,00 | 2,33 2,00 |
|
13.
|
0,67 1,33 | 1,33 1,33 | 1,67 0,67 |
|
14.
|
1,33 0,67 | 1,00 0,67 | 1,33 1,00 |
|
15.
|
0,50 1,25 | 0,50 1,00 | 2,00 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Virtus Entelli
Skrajne wyniki i osiągnięcia Virtus Entelli w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Pisa - Virtus Entella 1:4 Serie B, 11.09.2026
- Najwyższa porażka Sudtirol - Virtus Entella 1:0 Serie B, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Pisa - Virtus Entella 1:4, Serie B, 11.09.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Guiu, Pisa - Virtus Entella 1:4, Serie B, 11.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Corona, Virtus Entella - Juve Stabia 1:1, Serie B, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Virtus Entella w tym sezonie?
Bilans Virtus Entelli w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-3-2 przy 8 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Virtus Entella – zawodnicy
Jak wygląda kadra Virtus Entelli w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Virtus Entelli 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Virtus Entelli
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
26 | Hiszpania | 800 tys. € | 170 tys. € | 6 | 100% | 1 | 2 | 508' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
22 | Włochy | 450 tys. € | 280 tys. € | 6 | 100% | 2 | 0 | 71' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Włochy | 400 tys. € | 370 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 374' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
33 | Włochy | 175 tys. € | 1,3 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 238' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Włochy | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 88' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
35 | Włochy | 175 tys. € | 220 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
29 | Włochy | 600 tys. € | 280 tys. € | 6 | 100% | 1 | 1 | 534' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
|
26 | Włochy | 700 tys. € | 370 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 255' | 1 | 0 | |||||||
| 55 |
|
26 | Brazylia | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 104' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
21 | Włochy | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 2' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Szwecja | 650 tys. € | 370 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
21 | Włochy | 100 tys. € | 70 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 50 |
|
34 | Libia | 300 tys. € | 749 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
28 | Włochy | 500 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 529' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Włochy | 400 tys. € | 190 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 446' | 1 | 0 | |||||||
| 94 |
|
26 | Włochy | 500 tys. € | 170 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 37' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
31 | Włochy | 350 tys. € | 280 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 537' | 2 | 0 | |||||||
| 26 |
|
21 | Włochy | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 504' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | Włochy | 300 tys. € | 650 tys. € | 5 | 83% | 0 | 1 | 282' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
36 | Włochy | 150 tys. € | 220 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 189' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
23 | Włochy | 500 tys. € | 370 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Włochy | 150 tys. € | 37 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
|
22 | Włochy | 175 tys. € | 90 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
30 | Włochy | 300 tys. € | 170 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 91 |
|
35 | Włochy | 200 tys. € | 190 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Virtus Entelli
8,1 mln €
śr. 290 tys. € / zawodnika
Ile Virtus Entella wydaje na pensje
6,6 mln € rocznie
śr. 235 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Włochy (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Virtus Entelli w sezonie 2026/2027
Virtus Entella wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Virtus Entelli
Jak wygląda skład Virtus Entelli?
W wyjściowym ustawieniu Virtus Entelli między słupkami staje Federico del Frate, a linię obrony najczęściej tworzą L. Parodi, A. Tiritiello oraz M. Alborghetti. W środku pola grają L. Vignali, Stefano di Mario, A. Franzoni, B. Guiu oraz L. Benedetti, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Cuppone, F. Forte. Trener Andrea Chiappella ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B i pucharach.
Virtus Entella – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Virtus Entella w sezonie 2026/2027.
Virtus Entella transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 21 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Włochy | 30 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Szwecja | 27 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
|
Włochy | 29 |
|
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Włochy | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Włochy | 21 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Virtus Entelli
Virtus Entella bilans transferowy
- -350 tys. € 2026
- +540 tys. € 2025
- +10 tys. € 2024
- +2,2 mln € 2023
- +1,4 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Virtus Entelli
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Virtus Entella w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Virtus Entelli trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Virtus Entella – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Virtus Entella? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Virtus Entellę?
Klub piłkarski Virtus Entella zdobył w swojej historii 4 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Lega Pro (A) oraz Mistrzostwo Lega Pro (B). Ponadto triumfował w Superpuchar Serie C.