Forma w lidze
Carrarese w tabeli
18. miejsce / 4 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
1:4 bramki
0,33 gola/mecz
4 pkt
3:2 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Carrarese
Wartość drużyny: 4,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Szwecja | 22 | obrońca | 6 | 2 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Szwecja | 22 | obrońca | 6 | 2 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,88 średnia ocena | Szwecja | 22 | obrońca | 6 | 2 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Włochy | 27 | obrońca | 6 | 750 tys. € |
Przewidywany skład Carrarese 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Carrarese w tabeli Serie B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palermo
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:7 | 16 |
2
|
Mantova
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | 14 |
| ··· | |||||||
17
|
Vicenza Virtus
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:13 | 5 |
18
|
Carrarese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:6 | 4 |
19
|
Sampdoria
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | 4 |
Wyniki Carrarese
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Calcio Padova
0
Carrarese
2
Serie B, 6. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Carrarese
0
Benevento
1
Serie B, 5. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Catanzaro
1
Carrarese
0
Serie B, 4. kolejka
|
Terminarz Carrarese
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Carrarese
Modena
Serie B, 7. kolejka
|
|
|
25 Paź 15:00
|
Palermo
Carrarese
Serie B, 8. kolejka
|
|
|
28 Paź 20:00
|
Carrarese
Arezzo
Serie B, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Carrarese
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Szwecja |
|
koniec wypożyczenia | |
| 07 Paź 2026 |
|
Włochy |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
za darmo |
Carrarese to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie B. Swoim domowym obiektem jest Stadio dei Marmi, który może pomieścić 4 975 widzów. Zespół prowadzi Guido Pagliuca. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Carrarese w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Carrarese trafiło 16 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 14 piłkarzy, co przyniosło 1,8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został David Vujevic z FC Zurichu za 1,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Emanuele Zuelli do Calcio Padovy za 1,8 mln €.
Które miejsce zajmuje Carrarese w tabeli Serie B?
Carrarese zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli Serie B z dorobkiem 4 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Palermo wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Carrarese?
W wyjściowym ustawieniu Carrarese między słupkami staje S. Pizzignacco, a linię obrony najczęściej tworzą Fabio Andrea, F. Oliana oraz F. Reale. W środku pola grają J. Martini, G. Parlanti, N. Schiavi, N. Belloni oraz L. Topalović, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Abiuso, T. Rubino. Trener Guido Pagliuca ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B i pucharach.
Kiedy Carrarese gra następny mecz?
Najbliższy mecz Carrarese to spotkanie z Modeną, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadio dei Marmi w ramach Serie B (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Carrarese?
Ostatni mecz Carrarese to wygrana z Calcio Padovą 0:2 w Serie B, 11 października 2026. Bramki zdobyli Rubino, Rouhi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Carrarese w tym sezonie?
Bilans Carrarese w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-1-4 przy 4 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 40%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Carrarese w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Carrarese w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Carrarese
Carrarese terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Serie B, 7. kolejka
|
Stadio dei Marmi U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 15:00
|
Serie B, 8. kolejka
|
Stadio Renzo Barbera Wyjazd | Trudny | |
|
28 Paź 20:00
|
Serie B, 9. kolejka
|
Stadio dei Marmi U siebie | Umiarkowany | |
|
01 Lis 17:15
|
Serie B, 10. kolejka
|
Stadio Marc'Antonio Bentegodi Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 15:00
|
Serie B, 11. kolejka
|
Stadio dei Marmi U siebie | Łatwy | |
|
21 Lis 15:00
|
Serie B, 12. kolejka
|
Stadio dei Marmi U siebie | Łatwy | |
|
24 Lis 15:00
|
Serie B, 13. kolejka
|
Stadio Romeo Menti Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Lis 15:00
|
Serie B, 14. kolejka
|
Stadio dei Marmi U siebie | Łatwy | |
|
05 Gru 15:00
|
Serie B, 15. kolejka
|
Orogel Stadium-Dino Manuzzi Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Gru 15:00
|
Serie B, 16. kolejka
|
Stadio dei Marmi U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Carrarese gra następny mecz?
Najbliższy mecz Carrarese to spotkanie z Modeną, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadio dei Marmi w ramach Serie B (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Carrarese w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Carrarese w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Carrarese w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Carrarese wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Serie B, 6. kolejka
|
0:2 | 3-5-2 | 1/6 | 4/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Serie B, 5. kolejka
|
0:1 | 3-5-2 | 11/14 | 1/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Serie B, 4. kolejka
|
1:0 | 3-5-2 | 5/7 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Serie B, 3. kolejka
|
0:1 | 3-5-2 | 1/8 | 0/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie B, 2. kolejka
|
1:1 | 3-5-2 | 9/19 | 3/7 | |
|
22 Sie Koniec
|
Serie B, 1. kolejka
|
1:2 | 3-5-2 | 2/5 | 1/2 | |
|
15 Sie Koniec
|
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
1:0 | 3-5-2 | 3/7 | 2/2 | |
|
08 Maj Koniec
|
Serie B, 38. kolejka
|
2:1 | 3-5-2 | 5/10 | 2/5 | |
|
01 Maj Koniec
|
Serie B, 37. kolejka
|
0:0 | 3-5-2 | 10/14 | 3/3 | |
|
25 Kwi Koniec
|
Serie B, 36. kolejka
|
3:0 | 3-5-2 | 8/16 | 3/5 |
Carrarese ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 6 z 6 meczów, ze średnią 0,67 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Carrarese?
Ostatni mecz Carrarese to wygrana z Calcio Padovą 0:2 w Serie B, 11 października 2026. Bramki zdobyli Rubino, Rouhi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Carrarese – tabela Serie B
Jakie miejsce w tabeli Serie B zajmuje Carrarese w sezonie 2026/2027.
Miejsce Carrarese w tabeli Serie B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palermo
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:7 | 7 | 16 | |
2
|
Mantova
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | 7 | 14 | |
3
|
Modena
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 13 | |
4
|
Sudtirol
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 12 | |
5
|
Ascoli
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 11 | |
6
|
Avellino
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
7
|
Pisa
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 10 | |
8
|
Benevento
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 10 | |
9
|
Hellas Verona
|
6 | 2 | 1 | 3 | 12:10 | 2 | 7 | |
10
|
Cesena
|
6 | 1 | 4 | 1 | 7:8 | -1 | 7 | |
11
|
Calcio Padova
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
12
|
Arezzo
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 7 | |
13
|
Virtus Entella
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
14
|
Cremonese
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Juve Stabia
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 | 6 | |
16
|
Empoli
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:10 | -4 | 6 | |
17
|
Vicenza Virtus
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:13 | -6 | 5 | |
18
|
Carrarese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:6 | -2 | 4 | |
19
|
Sampdoria
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 | |
20
|
Catanzaro
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:12 | -6 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palermo
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:7 | 7 | 16 | |
2
|
Mantova
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | 7 | 14 | |
3
|
Modena
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 13 | |
4
|
Sudtirol
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 12 | |
5
|
Ascoli
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 11 | |
6
|
Avellino
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
7
|
Pisa
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 10 | |
8
|
Benevento
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 10 | |
9
|
Hellas Verona
|
6 | 2 | 1 | 3 | 12:10 | 2 | 7 | |
10
|
Cesena
|
6 | 1 | 4 | 1 | 7:8 | -1 | 7 | |
11
|
Calcio Padova
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
12
|
Arezzo
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 7 | |
13
|
Virtus Entella
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
14
|
Cremonese
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Juve Stabia
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 | 6 | |
16
|
Empoli
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:10 | -4 | 6 | |
17
|
Vicenza Virtus
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:13 | -6 | 5 | |
18
|
Carrarese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:6 | -2 | 4 | |
19
|
Sampdoria
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 | |
20
|
Catanzaro
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:12 | -6 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Palermo
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 2 |
Sudtirol
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 8 | |
| 3 |
Mantova
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 4 |
Ascoli
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Avellino
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 7 | |
| 6 |
Benevento
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 7 |
Modena
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
Hellas Verona
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 6 | |
| 9 |
Calcio Padova
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 10 |
Cremonese
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 11 |
Vicenza Virtus
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 12 |
Pisa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 13 |
Cesena
|
3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 14 |
Empoli
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 15 |
Sampdoria
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 16 |
Catanzaro
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 17 |
Virtus Entella
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 18 |
Arezzo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 19 |
Juve Stabia
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 20 |
Carrarese
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Palermo
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 2 |
Mantova
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 3 |
Modena
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 4 |
Pisa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 7 | |
| 5 |
Arezzo
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 6 |
Juve Stabia
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 7 |
Sudtirol
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 8 |
Ascoli
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 9 |
Cesena
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 10 |
Virtus Entella
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 11 |
Carrarese
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 12 |
Avellino
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Benevento
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 14 |
Calcio Padova
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 15 |
Empoli
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 16 |
Cremonese
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 17 |
Hellas Verona
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 18 |
Vicenza Virtus
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 19 |
Sampdoria
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 20 |
Catanzaro
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:9 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Carrarese w tabeli Serie B?
Carrarese zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli Serie B z dorobkiem 4 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Palermo wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Carrarese w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Carrarese na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Carrarese na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 3,3
- Asysty / mecz 0,67
- Udane dryblingi / mecz 6,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 17%
- Odbiory / mecz 16,7
- Przechwyty / mecz 9,3
- Wybicia / mecz 28,2
- Zablokowane strzały / mecz 2,2
Strzelcy Carrarese
Rozkład bramek w czasie
Bramki Carrarese i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Carrarese to 46–60 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Carrarese - Modena Po przerwie pada 75% bramek Carrarese.Przebieg meczu Carrarese i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Carrarese otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Carrarese
100% bramek Carrarese pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Carrarese zdobywa w sezonie średnio 0,67 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,67.
Aktualne serie Carrarese
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 5 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Carrarese, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Carrarese wygra mecz Carrarese - Modena Carrarese nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Carrarese
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 17%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 17% meczów Carrarese padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Carrarese - Modena Powyżej 2,5 bramki padło w 17% meczów Carrarese.Carrarese – faule i karne
- Faule / mecz 13,5
- Faule rywali / mecz 11,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Carrarese fauluje średnio 13,5 razy na mecz, a wymusza 11,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Carrarese, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Carrarese zdobywa 0,00 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Carrarese wygra mecz Carrarese - Modena Carrarese zdobywa u siebie 0% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Carrarese ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 75% goli Carrarese, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
Carrarese wygra drugą połowę meczu Carrarese - Modena Drugą połowę Carrarese wygrywał w 1 z 6 meczów.Carrarese – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 6,3
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 7%
- Strzałów na gola 14,5
Carrarese oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 14,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Carrarese - Modena Carrarese oddaje 9,7 strzałów na mecz.Carrarese – posiadanie piłki
- U siebie 44,3%
- Na wyjeździe 35,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 6
- Najniższe w sezonie 28%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 6 meczów. Średnio Carrarese utrzymuje przy piłce 39,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 28%.
Carrarese wygra mecz Carrarese - Modena Carrarese utrzymuje średnio 39,7% posiadania piłki.Carrarese – podania
- Kluczowe / mecz 9,0
- Dośrodkowania / mecz 15,5
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 49
- Celność długich podań 33%
Carrarese wymienia średnio 368 podań na mecz przy celności 80%, z czego 9,0 to podania kluczowe.
Carrarese – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 83%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Carrarese to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Carrarese - Modena Czyste konto Carrarese zachowuje w 17% meczów.Carrarese – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Carrarese wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Carrarese - Modena Powyżej 8,5 rożnego padło w 33% meczów Carrarese.Carrarese – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 17%
Carrarese ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Carrarese – 2,2.
Carrarese według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,00 | 1,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 0,50 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Carrarese zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z dołu tabeli (15–20).
Carrarese na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,00 1,00 | 1,00 1,00 | 1,67 1,67 |
|
17.
|
1,33 0,33 | 1,33 1,00 | 2,00 2,33 |
|
18.
|
0,00 1,33 | 0,33 1,00 | 1,33 0,67 |
|
19.
|
1,50 0,25 | 1,50 0,75 | 1,50 2,50 |
|
20.
|
1,50 0,00 | 1,00 1,00 | 1,50 2,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Carrarese
Skrajne wyniki i osiągnięcia Carrarese w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Calcio Padova - Carrarese 0:2 Serie B, 11.10.2026
- Najwyższa porażka Carrarese - Mantova 1:2 Serie B, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Carrarese - Mantova 1:2, Serie B, 22.08.2026
- Najszybsza bramka 14. minuta Rubino, Calcio Padova - Carrarese 0:2, Serie B, 11.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 80. minuta Pinelli, Carrarese - Mantova 1:2, Serie B, 22.08.2026
Jakie statystyki ma Carrarese w tym sezonie?
Bilans Carrarese w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-1-4 przy 4 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 40%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Carrarese – zawodnicy
Jak wygląda kadra Carrarese w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Carrarese 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Carrarese
-
Colin Dagba Obrońca Rana pauzuje od 23 dni
-
David Vujevic Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 132 dniopuszczone: 8 meczów

Kadra Carrarese
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
23 | Włochy | 2 mln € | 280 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 453' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
32 | Włochy | 150 tys. € | 150 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 284' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
|
33 | Włochy | 200 tys. € | 330 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 36' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | Włochy | 2,5 mln € | 930 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
19 | Włochy | 2,5 mln € | 130 tys. € | 3 | 50% | 1 | 0 | 132' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
31 | Argentyna | 450 tys. € | 260 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 376' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
21 | Włochy | 1,2 mln € | 150 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 233' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
20 | Słowenia | 1,5 mln € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 209' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
|
22 | Włochy | 1,4 mln € | 130 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 446' | 3 | 0 | |||||||
| 70 |
|
24 | Włochy | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 49' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
24 | Austria | 750 tys. € | 460 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 122' | 1 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
20 | Włochy | 200 tys. € | – | 4 | 67% | 1 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
20 | Maroko | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 59' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
21 | Włochy | 1,2 mln € | 280 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 506' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Włochy | 750 tys. € | 130 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
20 | Włochy | 1,2 mln € | 110 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 515' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Francja | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 68' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
![]() |
21 | Włochy | 1 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 264' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
19 | Chorwacja | 1,5 mln € | 70 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
20 | 400 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 20 |
|
22 | Portugalia | 500 tys. € | 480 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
25 | Włochy | 400 tys. € | 220 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
23 | Włochy | 250 tys. € | 110 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
37 | Włochy | 50 tys. € | 190 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Carrarese
20,1 mln €
śr. 838 tys. € / zawodnika
Ile Carrarese wydaje na pensje
4,4 mln € rocznie
śr. 184 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Włochy (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Carrarese w sezonie 2026/2027
Carrarese wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Carrarese
Jak wygląda skład Carrarese?
W wyjściowym ustawieniu Carrarese między słupkami staje S. Pizzignacco, a linię obrony najczęściej tworzą Fabio Andrea, F. Oliana oraz F. Reale. W środku pola grają J. Martini, G. Parlanti, N. Schiavi, N. Belloni oraz L. Topalović, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Abiuso, T. Rubino. Trener Guido Pagliuca ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B i pucharach.
Carrarese – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Carrarese w sezonie 2026/2027.
Carrarese transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Szwecja | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 07 Paź 2026 |
|
Włochy | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Francja | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 37 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Austria | 24 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
20 |
![]() |
wypożyczenie | ||
| 30 Sie 2026 |
|
Włochy | 36 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Carrarese
Carrarese bilans transferowy
- +500 tys. € 2026
- -500 tys. € 2025
- -370 tys. € 2024
- +60 tys. € 2023
- +200 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Carrarese
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Carrarese w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Carrarese trafiło 16 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 14 piłkarzy, co przyniosło 1,8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został David Vujevic z FC Zurichu za 1,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Emanuele Zuelli do Calcio Padovy za 1,8 mln €.