Forma w lidze
Benevento w tabeli
8. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
3 mecze ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
7:4 bramki
1,75 gola/mecz
3 pkt
1:1 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Benevento
Wartość drużyny: 3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Włochy | 30 | napastnik | 6 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Włochy | 32 | pomocnik | 6 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,05 średnia ocena | Nigeria | 29 | napastnik | 5 | 1,4 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Włochy | 32 | obrońca | 6 | 600 tys. € |
Przewidywany skład Benevento 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Benevento w tabeli Serie B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palermo
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:7 | 16 |
2
|
Mantova
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | 14 |
| ··· | |||||||
7
|
Pisa
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
8
|
Benevento
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
9
|
Hellas Verona
|
7 | 2 | 2 | 3 | 14:12 | 8 |
Wyniki Benevento
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Benevento
2
Cesena
0
Serie B, 6. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Carrarese
0
Benevento
1
Serie B, 5. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Benevento
3
Hellas Verona
1
Serie B, 4. kolejka
|
Terminarz Benevento
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 19:30
|
Arezzo
Benevento
Serie B, 8. kolejka
|
|
|
27 Paź 19:00
|
Benevento
Catanzaro
Serie B, 9. kolejka
|
|
|
31 Paź 15:00
|
Cremonese
Benevento
Serie B, 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Benevento
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 04 Wrz 2026 |
|
Włochy |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Włochy |
![]() |
wypożyczenie |
Benevento to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie B. Swoim domowym obiektem jest Stadio Ciro Vigorito, który może pomieścić 17 554 widzów. Zespół prowadzi Antonio Floro Flores. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Benevento?
Klub piłkarski Benevento zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Lega Pro (C) oraz Superpuchar Serie C. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Serie B oraz Mistrzostwo Lega Pro 2 (C).
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Benevento w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Benevento trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 500 tys. €, a klub opuściło 10 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Pietro Beruatto z Pisy za 500 tys. €.
Które miejsce zajmuje Benevento w tabeli Serie B?
Benevento zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Serie B z dorobkiem 10 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Palermo wynosi 6 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Benevento?
W wyjściowym ustawieniu Benevento między słupkami staje G. Vannucchi, a linię obrony najczęściej tworzą P. Beruatto, E. Pierozzi, S. Scognamillo oraz P. Saio. W środku pola grają A. Siatounis, M. Maita, D. Lamesta, C. Kouan oraz D. Okereke, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Salvemini. Trener Antonio Floro Flores ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B i pucharach.
Kiedy Benevento gra następny mecz?
Najbliższy mecz Benevento to spotkanie z Arezzo, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 19:30 na obiekcie Stadio Città di Arezzo w ramach Serie B (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Benevento?
Ostatni mecz Benevento to wygrana z Ceseną 2:0 w Serie B, 10 października 2026. Bramki zdobyli Siatounis, Cherubini. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Benevento w tym sezonie?
Bilans Benevento w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-1-2 przy 8 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 12,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Benevento w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Benevento w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Benevento
Benevento terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
Przerwa
|
Serie B, 7. kolejka
|
Stadio Ciro Vigorito U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 19:30
|
Serie B, 8. kolejka
|
Stadio Città di Arezzo Wyjazd | Umiarkowany | |
|
27 Paź 19:00
|
Serie B, 9. kolejka
|
Stadio Ciro Vigorito U siebie | Łatwy | |
|
31 Paź 15:00
|
Serie B, 10. kolejka
|
Stadio Giovanni Zini Wyjazd | Łatwy | |
|
07 Lis 15:00
|
Serie B, 11. kolejka
|
Stadio Ciro Vigorito U siebie | Trudny | |
|
21 Lis 15:00
|
Serie B, 12. kolejka
|
Stadio Comunale Luigi Ferraris Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Lis 15:00
|
Serie B, 13. kolejka
|
Stadio Ciro Vigorito U siebie | Łatwy | |
|
28 Lis 15:00
|
Serie B, 14. kolejka
|
Stadio Renzo Barbera Wyjazd | Trudny | |
|
05 Gru 15:00
|
Serie B, 15. kolejka
|
Stadio Comunale Romeo Menti Wyjazd | Łatwy | |
|
08 Gru 15:00
|
Serie B, 16. kolejka
|
Stadio Ciro Vigorito U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Benevento gra następny mecz?
Najbliższy mecz Benevento to spotkanie z Arezzo, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 19:30 na obiekcie Stadio Città di Arezzo w ramach Serie B (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Benevento w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Benevento w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Benevento w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Benevento wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Serie B, 6. kolejka
|
2:0 | 4-5-1 | 5/10 | 5/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Serie B, 5. kolejka
|
0:1 | 4-3-2-1 | 3/14 | 3/4 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Serie B, 4. kolejka
|
3:1 | 4-1-4-1 | 4/13 | 3/7 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Serie B, 3. kolejka
|
1:0 | 4-1-3-2 | 5/12 | 5/7 | |
|
30 Sie Koniec
|
Serie B, 2. kolejka
|
1:1 | 4-1-3-2 | 11/12 | 1/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
Serie B, 1. kolejka
|
1:2 | 4-1-3-2 | 8/12 | 1/3 | |
|
14 Sie Koniec
|
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
4:1 | 4-2-3-1 | 5/9 | 1/2 | |
|
09 Sie Koniec
|
Puchar Włoch, 1/64 finału
|
5:3 | 4-2-3-1 | 7/13 | 2/4 | |
|
16 Maj Koniec
|
Serie C
|
1:4 | 4-2-3-1 | 1/5 | 2/5 | |
|
09 Maj Koniec
|
Serie C
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/7 | 3/3 |
Benevento ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-3-2 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-3-2 – w 3 z 6 meczów, ze średnią 0,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Benevento zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Benevento?
Ostatni mecz Benevento to wygrana z Ceseną 2:0 w Serie B, 10 października 2026. Bramki zdobyli Siatounis, Cherubini. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Benevento – tabela Serie B
Jakie miejsce w tabeli Serie B zajmuje Benevento w sezonie 2026/2027.
Miejsce Benevento w tabeli Serie B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palermo
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:7 | 7 | 16 | |
2
|
Mantova
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | 7 | 14 | |
3
|
Modena
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 13 | |
4
|
Sudtirol
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 12 | |
5
|
Ascoli
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 11 | |
6
|
Avellino
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
7
|
Pisa
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 10 | |
8
|
Benevento
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 10 | |
9
|
Hellas Verona
|
7 | 2 | 2 | 3 | 14:12 | 2 | 8 | |
10
|
Cesena
|
6 | 1 | 4 | 1 | 7:8 | -1 | 7 | |
11
|
Calcio Padova
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
12
|
Arezzo
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 7 | |
13
|
Virtus Entella
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
14
|
Cremonese
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Juve Stabia
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 | 6 | |
16
|
Empoli
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:10 | -4 | 6 | |
17
|
Vicenza Virtus
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:13 | -6 | 5 | |
18
|
Carrarese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:6 | -2 | 4 | |
19
|
Catanzaro
|
7 | 1 | 1 | 5 | 8:14 | -6 | 4 | |
20
|
Sampdoria
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palermo
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:7 | 7 | 16 | |
2
|
Mantova
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | 7 | 14 | |
3
|
Benevento
|
7 | 4 | 1 | 2 | 10:5 | 5 | 13 | |
4
|
Modena
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 13 | |
5
|
Sudtirol
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 12 | |
6
|
Ascoli
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 12 | |
7
|
Avellino
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
8
|
Pisa
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 10 | |
9
|
Calcio Padova
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 10 | |
10
|
Hellas Verona
|
7 | 2 | 2 | 3 | 14:12 | 2 | 8 | |
11
|
Cesena
|
6 | 1 | 4 | 1 | 7:8 | -1 | 7 | |
12
|
Carrarese
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:6 | -1 | 7 | |
13
|
Empoli
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7:11 | -4 | 7 | |
14
|
Arezzo
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 7 | |
15
|
Virtus Entella
|
7 | 1 | 3 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
16
|
Cremonese
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
17
|
Juve Stabia
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 | 6 | |
18
|
Vicenza Virtus
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:15 | -8 | 5 | |
19
|
Catanzaro
|
7 | 1 | 1 | 5 | 8:14 | -6 | 4 | |
20
|
Sampdoria
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Palermo
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 2 |
Sudtirol
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 8 | |
| 3 |
Mantova
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 4 |
Ascoli
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Avellino
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 7 | |
| 6 |
Benevento
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 7 |
Hellas Verona
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 7 | |
| 8 |
Modena
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 9 |
Calcio Padova
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 10 |
Cremonese
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 11 |
Vicenza Virtus
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 12 |
Pisa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 13 |
Cesena
|
3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 14 |
Empoli
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 15 |
Catanzaro
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 16 |
Sampdoria
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 17 |
Virtus Entella
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 18 |
Arezzo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 19 |
Juve Stabia
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 20 |
Carrarese
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Palermo
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 2 |
Mantova
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 3 |
Modena
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 4 |
Pisa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 7 | |
| 5 |
Arezzo
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 6 |
Juve Stabia
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 7 |
Sudtirol
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 8 |
Ascoli
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 9 |
Cesena
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 10 |
Virtus Entella
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 11 |
Carrarese
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 12 |
Avellino
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Benevento
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 14 |
Calcio Padova
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 15 |
Empoli
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 16 |
Cremonese
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 17 |
Hellas Verona
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 18 |
Vicenza Virtus
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 19 |
Catanzaro
|
5 | 0 | 1 | 4 | 6:11 | -5 | 1 | |
| 20 |
Sampdoria
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Benevento w tabeli Serie B?
Benevento zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Serie B z dorobkiem 10 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Palermo wynosi 6 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Benevento w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Benevento na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Benevento na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,3
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 6,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,83
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 15,0
- Przechwyty / mecz 6,8
- Wybicia / mecz 24,2
- Zablokowane strzały / mecz 2,8
Strzelcy Benevento
-
Francesco Salvemini 2

-
Davide Lamesta 1
-
Edoardo Pierozzi 1
-
Antonis Siatounis 1
-
Luigi Cherubini 1
-
David Okereke 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Benevento i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Benevento to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Benevento i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-1-1 |
Gdy Benevento otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Benevento
88% bramek Benevento pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Benevento zdobywa w sezonie średnio 1,67 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,67.
Aktualne serie Benevento
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Benevento, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Benevento
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Benevento padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Benevento – faule i karne
- Faule / mecz 13,2
- Faule rywali / mecz 9,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Benevento fauluje średnio 13,2 razy na mecz, a wymusza 9,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Benevento, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Benevento zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Benevento ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Benevento, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 6 meczów.
Benevento – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 8,3
- Celność strzałów 32%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,3
Benevento oddaje 12,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 32% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,3 strzału.
Benevento – posiadanie piłki
- U siebie 49,0%
- Na wyjeździe 49,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio Benevento utrzymuje przy piłce 49,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Benevento – podania
- Kluczowe / mecz 12,3
- Dośrodkowania / mecz 18,0
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 48
- Celność długich podań 45%
Benevento wymienia średnio 393 podań na mecz przy celności 83%, z czego 12,3 to podania kluczowe.
Benevento – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 2
- Stracone / mecz 0,83
- Bez straty do przerwy 83%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Benevento to 33% meczów sezonu (2 z 6), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Benevento – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 83%
- Rożne u siebie / mecz 7,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Benevento wykonuje średnio 6,0 rzutów rożnych na mecz wobec 6,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Benevento – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 0%
Benevento ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Benevento – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Benevento według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 1,33 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,50 | 0,50 |
| Dołu tabeli (15–20) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Benevento zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Benevento na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,75 1,50 | 2,25 1,00 | 1,00 1,50 |
|
7.
|
1,00 2,33 | 1,00 2,67 | 2,00 0,67 |
|
8.
|
1,75 1,50 | 1,75 0,50 | 1,00 0,50 |
|
9.
|
1,75 0,33 | 2,50 1,33 | 1,25 2,33 |
|
10.
|
1,00 1,33 | 1,33 1,00 | 1,33 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Benevento
Skrajne wyniki i osiągnięcia Benevento w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Benevento - Hellas Verona 3:1 Serie B, 11.09.2026
- Najwyższa porażka Benevento - Modena 1:2 Serie B, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Benevento - Hellas Verona 3:1, Serie B, 11.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 17. minuta Pierozzi, Benevento - Hellas Verona 3:1, Serie B, 11.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Cherubini, Benevento - Cesena 2:0, Serie B, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Benevento w tym sezonie?
Bilans Benevento w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-1-2 przy 8 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 12,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Benevento – zawodnicy
Jak wygląda kadra Benevento w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Benevento 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Benevento
-
Simone Verdi Pomocnik Uraz stopy pauzuje od 63 dniopuszczone: 7 meczów
-
Pier Luigi Simonetti Napastnik Rana pauzuje od 252 dniopuszczone: 26 meczów
-
Giacomo Ricci Pomocnik Naciągnięcie więzadła krzyżowego pauzuje od 313 dniopuszczone: 23 mecze
Kadra Benevento
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 29 |
|
29 | Nigeria | 1,4 mln € | 770 tys. € | 5 | 83% | 1 | 1 | 263' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Włochy | 1,2 mln € | – | 6 | 100% | 1 | 1 | 454' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
30 | Włochy | 350 tys. € | – | 6 | 100% | 2 | 0 | 537' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
25 | Włochy | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
22 | Włochy | 3 mln € | 370 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 206' | 1 | 0 | |||||||
| 93 |
|
27 | Włochy | 500 tys. € | 469 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 137' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
24 | Włochy | 400 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
18 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
20 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
18 | Włochy | 400 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
32 | Włochy | 500 tys. € | 191 tys. € | 6 | 100% | 0 | 2 | 534' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Włochy | 2 mln € | 370 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 367' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
22 | Włochy | 1 mln € | – | 4 | 67% | 1 | 0 | 218' | 3 | 2 | |||||||
| 28 |
|
26 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 500 tys. € | 332 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 394' | 4 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | Włochy | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 20' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
|
23 | Włochy | 350 tys. € | 84 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 19' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
– | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
33 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
30 | Włochy | 250 tys. € | 372 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 90 |
|
34 | Włochy | 400 tys. € | 740 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 77 |
|
25 | Włochy | 750 tys. € | 200 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 376' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
32 | Włochy | 600 tys. € | 372 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Włochy | 600 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 464' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Grecja | 150 tys. € | 300 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 265' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Włochy | 700 tys. € | 150 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 326' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
24 | Włochy | 500 tys. € | 190 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 92' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
35 | Włochy | 300 tys. € | 1,3 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 83' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
20 | Włochy | 1 mln € | 130 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Włochy | 275 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
27 | Włochy | 350 tys. € | 282 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
31 | Włochy | 550 tys. € | 193 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Włochy | 150 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Benevento
18,5 mln €
śr. 577 tys. € / zawodnika
Ile Benevento wydaje na pensje
6,8 mln € rocznie
śr. 212 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Włochy (29 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Benevento w sezonie 2026/2027
Benevento wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Benevento
Jak wygląda skład Benevento?
W wyjściowym ustawieniu Benevento między słupkami staje G. Vannucchi, a linię obrony najczęściej tworzą P. Beruatto, E. Pierozzi, S. Scognamillo oraz P. Saio. W środku pola grają A. Siatounis, M. Maita, D. Lamesta, C. Kouan oraz D. Okereke, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Salvemini. Trener Antonio Floro Flores ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B i pucharach.
Benevento – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Benevento w sezonie 2026/2027.
Benevento transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04 Wrz 2026 |
|
Włochy | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Włochy | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
|
Włochy | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 14 Sie 2026 |
|
Włochy | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Włochy | 32 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Nigeria | 29 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Włochy | 34 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Benevento
Benevento bilans transferowy
- -920 tys. € 2026
- -770 tys. € 2025
- -380 tys. € 2024
- +320 tys. € 2023
- -1,9 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Benevento
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Benevento w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Benevento trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 500 tys. €, a klub opuściło 10 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Pietro Beruatto z Pisy za 500 tys. €.
Benevento – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Benevento? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Benevento?
Klub piłkarski Benevento zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Lega Pro (C) oraz Superpuchar Serie C. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Serie B oraz Mistrzostwo Lega Pro 2 (C).