Marco Tumminello jest piłkarzem występującym obecnie w Benevento. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Marco Tumminello
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Marco Tumminello w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marco Tumminello wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.22, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marco Tumminello oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marco Tumminello w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marco Tumminello rozegrał w barwach Benevento w Serie B 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 137 minut. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Marco Tumminello
Pierwszy transfer Marco Tumminello w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z AS Roma do Atalanty za 5 milionów euro.
Czy Marco Tumminello ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Marco Tumminello nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marco Tumminello to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 229 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Marco Tumminello?
Marco Tumminello ma na koncie 7 trofeów — 6 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najwięcej sukcesów świętował z Benevento — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Marco Tumminello?
Marco Tumminello najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Marco Tumminello?
Wycena 27-letniego Marco Tumminello według stanu na czerwiec 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marco Tumminello?
Marco Tumminello urodził się 6 listopada 1998 w Erice we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Marco Tumminello – statystyki
Szczegółowe statystyki Marco Tumminello w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Benevento. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Marco Tumminello
Atak
Obrona
Podania Marco Tumminello
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Marco Tumminello w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marco Tumminello wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.22, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marco Tumminello oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Marco Tumminello – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marco Tumminello w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Marco Tumminello
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10 2026 |
Serie B, 7. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 10.10 2026 |
Serie B, 6. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Serie B, 5. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 11.09 2026 |
Serie B, 4. kolejka
|
3:1 | 12' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
Serie B, 3. kolejka
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Serie B, 2. kolejka
|
1:1 | 80' | 0 | 0 | ||||
| 01.03 2026 |
Serie C, 29. kolejka grupy C
|
0:1 | 80' | 0 | 0 | – | |||
| 14.02 2026 |
Serie C, 27. kolejka grupy C
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 10.02 2026 |
Serie C, 26. kolejka grupy C
|
0:5 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 01.02 2026 |
Serie C, 24. kolejka grupy C
|
3:4 | 78' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Marco Tumminello w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marco Tumminello rozegrał w barwach Benevento w Serie B 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 137 minut. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.
Marco Tumminello – transfery
W trakcie kariery Marco Tumminello zmieniał klub 19 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 5,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Benevento 2025 – obecnie
-
FC Crotone 2023 – 2025
-
Gelbison 2023 – 2023

-
FC Crotone 2022 – 2023
-
Atalanta 2022 – 2022
-
Reggina 2021 – 2022

-
Atalanta 2021 – 2021
-
Spal 2021 – 2021

-
Atalanta 2020 – 2021
-
Pescara 2019 – 2020
-
Atalanta 2019 – 2019
-
Lecce 2019 – 2019
-
Atalanta 2018 – 2019
-
AS Roma 2018 – 2018
-
FC Crotone 2017 – 2018
-
AS Roma U20 2015 – 2017

-
AS Roma U20 2014 – 2015

-
AS Rom Youth 2012 – 2014

-
US Palermo Youth 2011 – 2012

-
Trapani Youth do 2011

Historia transferów Marco Tumminello
Pierwszy transfer Marco Tumminello w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z AS Roma do Atalanty za 5 milionów euro.
Marco Tumminello – forma
W ostatnich 5 meczach Marco Tumminello zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,47. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Marco Tumminello ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.38, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.47.
W ostatnich 10 meczach Marco Tumminello ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.36, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.43.
W jakiej formie jest Marco Tumminello?
Marco Tumminello jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.47 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.22). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Marco Tumminello – zarobki
Marco Tumminello gra w Benevento na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 469 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Marco Tumminello – kontuzje
W trakcie kariery Marco Tumminello zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 102 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Marco Tumminello
-
Uraz o nieznanym charakterze
21.02.25 – 10.03.25 (18 dni)
FC Crotone opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
13.02.24 – 04.03.24 (21 dni)
FC Crotone opuszczone: 4 mecze
-
Braki w przygotowaniu
21.12.20 – 21.02.21 (63 dni)
Atalanta opuszczone: 10 meczów
-
Uraz więzadła pobocznego
02.07.20 – 20.12.20 (172 dni)
Pescara opuszczone: 27 meczów
-
Uraz
14.09.19 – 29.04.20 (229 dni)
Pescara opuszczone: 25 meczów
-
Uraz łokcia
15.10.18 – 25.11.18 (42 dni)
Atalanta opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
23.09.17 – 29.03.18 (188 dni)
FC Crotone opuszczone: 29 meczów
Czy Marco Tumminello ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Marco Tumminello nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marco Tumminello to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 229 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Marco Tumminello – trofea
W trakcie kariery Marco Tumminello zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Marco Tumminello?
Marco Tumminello zdobył w karierze 7 trofeów — 6 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Benevento — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Lega Pro (C) — 1 raz.
Marco Tumminello – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marco Tumminello wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marco Tumminello na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Marco Tumminello?
Wycena Marco Tumminello wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Marco Tumminello wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.