Forma w lidze
Sudtirol w tabeli
4. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
4:1 bramki
1,00 gola/mecz
4 pkt
5:2 bramki
2,50 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Sudtirolu
Wartość drużyny: 15,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Francja | 23 | napastnik | 6 | 200 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Włochy | 20 | pomocnik | 6 | 6 mln € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,55 średnia ocena | Włochy | 20 | pomocnik | 6 | 6 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Włochy | 24 | obrońca | 6 | 1,8 mln € |
Przewidywany skład Sudtirolu 5-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Wyniki Sudtirolu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Sudtirol
0
Ascoli
0
Serie B, 6. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Arezzo
1
Sudtirol
4
Serie B, 5. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Genoa FC
1
Sudtirol
0
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
Terminarz Sudtirolu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Juve Stabia
Sudtirol
Serie B, 7. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:00
|
Sudtirol
Sampdoria
Serie B, 8. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:00
|
Calcio Padova
Sudtirol
Serie B, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Sudtirolu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Albania |
|
za darmo |
Sudtirol to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie B. Swoim domowym obiektem jest Stadio Marco Druso, który może pomieścić 5 600 widzów. Zespół prowadzi Davide Possanzini. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 15,3 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Sudtirol?
Klub piłkarski Sudtirol zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Lega Pro (A) oraz Mistrzostwo Lega Pro 2 (A).
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sudtirol w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Sudtirolu trafiło 16 zawodników za łączną kwotę 1,4 mln €, a klub opuściło 17 piłkarzy, co przyniosło 920 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Andrea Giorgini z Juve Stabii za 1,2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Nicola Pietrangeli do Juve Stabii za 800 tys. €.
Które miejsce zajmuje Sudtirol w tabeli Serie B?
Sudtirol zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Serie B z dorobkiem 12 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Palermo wynosi 4 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:3, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Sudtirolu?
W wyjściowym ustawieniu Sudtirolu między słupkami staje A. Plizzari, a linię obrony najczęściej tworzą D. Veroli, R. Stivanello, A. Giorgini, G. Stabile oraz S. Davi. W środku pola grają S. Molina, Vasco Rafael Fortes Lopes, S. Tronchin oraz F. Rispoli, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Okoro. Trener Davide Possanzini ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B i pucharach.
Kiedy Sudtirol gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sudtirolu to spotkanie z Juve Stabią, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadio Comunale Romeo Menti w ramach Serie B (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sudtirolu?
Ostatni mecz Sudtirolu to remis z Ascoli 0:0 w Serie B, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sudtirol w tym sezonie?
Bilans Sudtirolu w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-3-0 przy 9 zdobytych bramkach i 3 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 7,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sudtirolu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Sudtirol w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Sudtirolu
Sudtirol terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Serie B, 7. kolejka
|
Stadio Comunale Romeo Menti Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 15:00
|
Serie B, 8. kolejka
|
Stadio Marco Druso U siebie | Łatwy | |
|
27 Paź 20:00
|
Serie B, 9. kolejka
|
Stadio Comunale Euganeo Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 15:00
|
Serie B, 10. kolejka
|
Stadio Marco Druso U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 15:00
|
Serie B, 11. kolejka
|
Arena Garibaldi - Stadio Romeo Anconetani Wyjazd | Umiarkowany | |
|
21 Lis 15:00
|
Serie B, 12. kolejka
|
Stadio Marco Druso U siebie | Łatwy | |
|
24 Lis 15:00
|
Serie B, 13. kolejka
|
Stadio Renzo Barbera Wyjazd | Trudny | |
|
28 Lis 15:00
|
Serie B, 14. kolejka
|
Stadio Marco Druso U siebie | Trudny | |
|
05 Gru 15:00
|
Serie B, 15. kolejka
|
Stadio Partenio-Adriano Lombardi Wyjazd | Trudny | |
|
08 Gru 15:00
|
Serie B, 16. kolejka
|
Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Sudtirol gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sudtirolu to spotkanie z Juve Stabią, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadio Comunale Romeo Menti w ramach Serie B (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Sudtirolu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Sudtirol w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Sudtirolu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sudtirol wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Serie B, 6. kolejka
|
0:0 | 5-4-1 | 5/10 | 4/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Serie B, 5. kolejka
|
1:4 | 3-4-2-1 | 2/11 | 2/4 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
1:0 | 3-4-2-1 | 3/13 | 0/0 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Serie B, 4. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 5/13 | 3/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Serie B, 3. kolejka
|
2:0 | 5-4-1 | 3/8 | 1/2 | |
|
30 Sie Koniec
|
Serie B, 2. kolejka
|
1:1 | 5-4-1 | 1/12 | 1/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
Serie B, 1. kolejka
|
1:0 | 5-4-1 | 1/6 | 4/5 | |
|
15 Sie Karne
|
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
2:2 | 5-3-2 | 4/4 | 2/4 | |
|
22 Maj Koniec
|
Serie B, finał baraży o utrzymanie
|
0:0 | 3-5-2 | 6/10 | 1/5 | |
|
15 Maj Koniec
|
Serie B, finał baraży o utrzymanie
|
0:0 | 3-5-2 | 1/5 | 2/6 |
Sudtirol ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-4-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-4-1 – w 4 z 6 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Sudtirol zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sudtirolu?
Ostatni mecz Sudtirolu to remis z Ascoli 0:0 w Serie B, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sudtirol – tabela Serie B
Jakie miejsce w tabeli Serie B zajmuje Sudtirol w sezonie 2026/2027.
Miejsce Sudtirolu w tabeli Serie B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palermo
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:7 | 7 | 16 | |
2
|
Mantova
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | 7 | 14 | |
3
|
Modena
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 13 | |
4
|
Sudtirol
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 12 | |
5
|
Ascoli
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 11 | |
6
|
Avellino
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
7
|
Pisa
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 10 | |
8
|
Benevento
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 10 | |
9
|
Hellas Verona
|
6 | 2 | 1 | 3 | 12:10 | 2 | 7 | |
10
|
Cesena
|
6 | 1 | 4 | 1 | 7:8 | -1 | 7 | |
11
|
Calcio Padova
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
12
|
Arezzo
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 7 | |
13
|
Virtus Entella
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
14
|
Cremonese
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Juve Stabia
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 | 6 | |
16
|
Empoli
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:10 | -4 | 6 | |
17
|
Vicenza Virtus
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:13 | -6 | 5 | |
18
|
Carrarese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:6 | -2 | 4 | |
19
|
Sampdoria
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 | |
20
|
Catanzaro
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:12 | -6 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palermo
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:7 | 7 | 16 | |
2
|
Mantova
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | 7 | 14 | |
3
|
Modena
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 13 | |
4
|
Sudtirol
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 12 | |
5
|
Ascoli
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 11 | |
6
|
Avellino
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
7
|
Pisa
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 10 | |
8
|
Benevento
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 10 | |
9
|
Hellas Verona
|
6 | 2 | 1 | 3 | 12:10 | 2 | 7 | |
10
|
Cesena
|
6 | 1 | 4 | 1 | 7:8 | -1 | 7 | |
11
|
Calcio Padova
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
12
|
Arezzo
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 7 | |
13
|
Virtus Entella
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
14
|
Cremonese
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Juve Stabia
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 | 6 | |
16
|
Empoli
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:10 | -4 | 6 | |
17
|
Vicenza Virtus
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:13 | -6 | 5 | |
18
|
Carrarese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:6 | -2 | 4 | |
19
|
Sampdoria
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 | |
20
|
Catanzaro
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:12 | -6 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Palermo
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 2 |
Sudtirol
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 8 | |
| 3 |
Mantova
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 4 |
Ascoli
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Avellino
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 7 | |
| 6 |
Benevento
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 7 |
Modena
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
Hellas Verona
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 6 | |
| 9 |
Calcio Padova
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 10 |
Cremonese
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 11 |
Vicenza Virtus
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 12 |
Pisa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 13 |
Cesena
|
3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 14 |
Empoli
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 15 |
Sampdoria
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 16 |
Catanzaro
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 17 |
Virtus Entella
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 18 |
Arezzo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 19 |
Juve Stabia
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 20 |
Carrarese
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Palermo
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 2 |
Mantova
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 3 |
Modena
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 4 |
Pisa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 7 | |
| 5 |
Arezzo
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 6 |
Juve Stabia
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 7 |
Sudtirol
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 8 |
Ascoli
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 9 |
Cesena
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 10 |
Virtus Entella
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 11 |
Carrarese
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 12 |
Avellino
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Benevento
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 14 |
Calcio Padova
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 15 |
Empoli
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 16 |
Cremonese
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 17 |
Hellas Verona
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 18 |
Vicenza Virtus
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 19 |
Sampdoria
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 20 |
Catanzaro
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:9 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Sudtirol w tabeli Serie B?
Sudtirol zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Serie B z dorobkiem 12 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Palermo wynosi 4 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:3, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Sudtirolu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Sudtirolu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Sudtirol na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,2
- Strzały celne / mecz 3,3
- Asysty / mecz 1,33
- Udane dryblingi / mecz 5,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,50
- Czyste konta 50%
- Odbiory / mecz 13,2
- Przechwyty / mecz 5,8
- Wybicia / mecz 25,2
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Strzelcy Sudtirolu
-
Kenny Meddy Mixtur 2

-
Fabio Rispoli 1

-
Andrea Giorgini 1
-
Simone Davi 1
-
Vasco Rafael Fortes Lopes 1
-
Rares Burnete 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Sudtirolu i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sudtirolu to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Juve Stabia - Sudtirol Po przerwie pada 78% bramek Sudtirolu.Przebieg meczu Sudtirolu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-2-0 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-2-0 |
Gdy Sudtirol otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Sudtirolu
100% bramek Sudtirolu pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sudtirol zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Sudtirolu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Sudtirolu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Sudtirol wygra mecz Juve Stabia - Sudtirol Sudtirol nie przegrywa od 6 meczów.Bramki w meczach Sudtirolu
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 17%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 17% meczów Sudtirolu padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Juve Stabia - Sudtirol Powyżej 2,5 bramki padło w 17% meczów Sudtirolu.Sudtirol – faule i karne
- Faule / mecz 13,3
- Faule rywali / mecz 10,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Sudtirol fauluje średnio 13,3 razy na mecz, a wymusza 10,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sudtirolu, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Juve Stabia - Sudtirol Sudtirol popełnia 13,3 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sudtirol zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Sudtirol wygra mecz Juve Stabia - Sudtirol Sudtirol zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Sudtirolu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 78% goli Sudtirolu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 6 meczów.
Sudtirol wygra drugą połowę meczu Juve Stabia - Sudtirol Drugą połowę Sudtirol wygrywał w 3 z 6 meczów.Sudtirol – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 3,8
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 21%
- Strzałów na gola 4,8
Sudtirol oddaje 7,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Juve Stabia - Sudtirol Sudtirol oddaje 7,2 strzałów na mecz.Sudtirol – posiadanie piłki
- U siebie 41,5%
- Na wyjeździe 50,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 6
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 6 meczów. Średnio Sudtirol utrzymuje przy piłce 44,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Sudtirol wygra mecz Juve Stabia - Sudtirol Sudtirol utrzymuje średnio 44,3% posiadania piłki.Sudtirol – podania
- Kluczowe / mecz 7,8
- Dośrodkowania / mecz 7,7
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 48
- Celność długich podań 43%
Sudtirol wymienia średnio 439 podań na mecz przy celności 86%, z czego 7,8 to podania kluczowe.
Sudtirol – czyste konta
- U siebie 3 z 4
- Na wyjeździe 0 z 2
- Stracone / mecz 0,50
- Bez straty do przerwy 100%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 0%
Czyste konto Sudtirolu to 50% meczów sezonu (3 z 6), z czego 3 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Juve Stabia - Sudtirol Czyste konto Sudtirol zachowuje w 50% meczów.Sudtirol – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 3,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 1,5
Sudtirol wykonuje średnio 2,8 rzutów rożnych na mecz wobec 7,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Juve Stabia - Sudtirol Powyżej 8,5 rożnego padło w 67% meczów Sudtirolu.Sudtirol – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 0%
Sudtirol ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Sudtirolu – 1,2. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Juve Stabia - Sudtirol Sudtirol ogląda średnio 2,3 żółtych kartek na mecz.Sudtirol według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 0,50 | 0,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,00 | 0,67 |
| Dołu tabeli (15–20) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Sudtirol zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Sudtirol na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,33 2,33 | 2,33 2,00 | 1,00 1,00 |
|
3.
|
2,00 2,33 | 1,67 2,00 | 1,33 0,67 |
|
4.
|
2,00 2,00 | 1,00 2,50 | 0,25 1,00 |
|
5.
|
2,33 1,33 | 1,67 0,67 | 0,67 0,67 |
|
6.
|
1,75 1,50 | 2,25 1,00 | 1,00 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Sudtirolu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sudtirolu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Arezzo - Sudtirol 1:4 Serie B, 20.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Arezzo - Sudtirol 1:4, Serie B, 20.09.2026
- Najszybsza bramka 35. minuta Okoro, Sudtirol - Modena 1:1, Serie B, 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Davi, Sudtirol - Virtus Entella 1:0, Serie B, 22.08.2026
Jakie statystyki ma Sudtirol w tym sezonie?
Bilans Sudtirolu w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-3-0 przy 9 zdobytych bramkach i 3 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 7,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sudtirol – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sudtirolu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Sudtirolu 5-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Sudtirolu
-
Pyyhtia Niklas Pomocnik Uraz dłoni pauzuje od 54 dniopuszczone: 8 meczów
-
Marco Varnier Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 56 dniopuszczone: 8 meczów
-
Hamza El Kaouakibi Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 76 dniopuszczone: 10 meczów
Kadra Sudtirolu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
26 | Islandia | 700 tys. € | 380 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 381' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Republika Zielonego Przylądka | 750 tys. € | 150 tys. € | 6 | 100% | 1 | 1 | 381' | 2 | 0 | |||||||
| 90 |
![]() |
21 | Nigeria | 2 mln € | 110 tys. € | 5 | 83% | 1 | 0 | 253' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
22 | Rumunia | 500 tys. € | 560 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 167' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Serbia | 1 mln € | 220 tys. € | 6 | 100% | 0 | 2 | 295' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Francja | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 2 | 0 | 111' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
21 | Włochy | 600 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 60' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
20 | Włochy | 6 mln € | 110 tys. € | 6 | 100% | 1 | 2 | 470' | 1 | 0 | |||||||
| 79 |
|
34 | Włochy | 250 tys. € | 560 tys. € | 6 | 100% | 0 | 2 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
23 | Finlandia | 1,3 mln € | 280 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
21 | Włochy | 3,3 mln € | 410 tys. € | 2 | 33% | 0 | 1 | 91' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
23 | Włochy | 2,2 mln € | 370 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
33 | Włochy | 250 tys. € | 560 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 46 |
![]() |
19 | Tunezja | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Włochy | 350 tys. € | 192 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
25 | Włochy | 400 tys. € | 280 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 55 |
|
24 | Włochy | 1,8 mln € | 280 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
27 | Włochy | 750 tys. € | 460 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 196' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
22 | Włochy | 2 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
23 | Włochy | 1,2 mln € | 220 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 250' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
21 | Włochy | 1,5 mln € | 110 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 286' | 2 | 1 | |||||||
| 23 |
![]() |
24 | Włochy | 300 tys. € | 190 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
28 | Włochy | 500 tys. € | 560 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 94 |
|
28 | Maroko | 650 tys. € | 280 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
26 | Włochy | 1,5 mln € | 650 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
20 | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Sudtirolu
30 mln €
śr. 1,2 mln € / zawodnika
Ile Sudtirol wydaje na pensje
6,9 mln € rocznie
śr. 267 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Włochy (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Sudtirolu w sezonie 2026/2027
Sudtirol wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Sudtirolu
Jak wygląda skład Sudtirolu?
W wyjściowym ustawieniu Sudtirolu między słupkami staje A. Plizzari, a linię obrony najczęściej tworzą D. Veroli, R. Stivanello, A. Giorgini, G. Stabile oraz S. Davi. W środku pola grają S. Molina, Vasco Rafael Fortes Lopes, S. Tronchin oraz F. Rispoli, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Okoro. Trener Davide Possanzini ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B i pucharach.
Sudtirol – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sudtirol w sezonie 2026/2027.
Sudtirol transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Albania | 33 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 33 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Albania | 28 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 25 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 24 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Włochy | 21 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Litwa | 29 | – | za darmo |
Kluczowe transfery Sudtirolu
Sudtirol bilans transferowy
- +20 tys. € 2026
- +90 tys. € 2025
- -425 tys. € 2024
- -50 tys. € 2023
- -260 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Sudtirolu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sudtirol w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Sudtirolu trafiło 16 zawodników za łączną kwotę 1,4 mln €, a klub opuściło 17 piłkarzy, co przyniosło 920 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Andrea Giorgini z Juve Stabii za 1,2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Nicola Pietrangeli do Juve Stabii za 800 tys. €.
Sudtirol – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Sudtirol? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Sudtirol?
Klub piłkarski Sudtirol zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Lega Pro (A) oraz Mistrzostwo Lega Pro 2 (A).