Giacomo Stabile jest piłkarzem występującym obecnie w Sudtirol. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Giacomo Stabile
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
15:00
|
Sudtirol
1
Cesena
1
|
70' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 10. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Calcio Padova
2
Sudtirol
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 9. kolejka | |||||||
|
24 Paź
15:00
|
Sudtirol
1
Sampdoria
1
|
67' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 8. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Giacomo Stabile w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Giacomo Stabile wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.61, a skuteczność strzałów to 0,0%. Giacomo Stabile oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Giacomo Stabile w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Giacomo Stabile rozegrał w barwach Sudtirolu w Serie B 8 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Włoch U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 693 minuty. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Giacomo Stabile?
Giacomo Stabile ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Interem Mediolan — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Giacomo Stabile?
Giacomo Stabile najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Giacomo Stabile?
Wycena 21-letniego Giacomo Stabile według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Giacomo Stabile?
Giacomo Stabile urodził się 12 kwietnia 2005 w Milano we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Giacomo Stabile - statystyki
Szczegółowe statystyki Giacomo Stabile w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sudtirol. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Giacomo Stabile
Giacomo Stabile vs. inni
Atak
Obrona
Podania Giacomo Stabile
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Giacomo Stabile w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Giacomo Stabile wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.61, a skuteczność strzałów to 0,0%. Giacomo Stabile oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Giacomo Stabile - transfery
W trakcie kariery Giacomo Stabile zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sudtirol 2026 – obecnie
-
Inter U23 2026 – 2026

-
Bari 2026 – 2026
-
Inter U23 2026 – 2026

-
Juve Stabia 2025 – 2026
-
Inter U23 2025 – 2025

-
Alcione 2024 – 2025
-
Internazionale U19 2022 – 2024
-
Inter Milan U17 2021 – 2022

-
Inter Milan Youth do 2021

Giacomo Stabile - forma
W ostatnich 5 meczach Giacomo Stabile zanotował bilans 0 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,28. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Giacomo Stabile ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.28 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W ostatnich 10 meczach Giacomo Stabile ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.49 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W jakiej formie jest Giacomo Stabile?
Giacomo Stabile jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.28 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.61). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Giacomo Stabile w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Giacomo Stabile rozegrał w barwach Sudtirolu w Serie B 8 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Włoch U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 693 minuty. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Giacomo Stabile - zarobki
Giacomo Stabile gra w Sudtirol na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 110 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Giacomo Stabile w Sudtirol (2025/26)
| Rocznie | 110 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 9 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 301 € |
Giacomo Stabile - trofea
W trakcie kariery Giacomo Stabile zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Giacomo Stabile?
Giacomo Stabile zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Interze Mediolan — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Włoch — 1 raz.
Giacomo Stabile - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Giacomo Stabile wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Giacomo Stabile na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Giacomo Stabile?
Wycena Giacomo Stabile wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Giacomo Stabile wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.